28. března, 2017 - svátek má Soňa

Aktuality z Prahy

Přidej článek

Z Prahy: Poslední zprávy a aktuality

Dopravní podník města Prahy

Hradčanská – Prašný most: krátkodobé přerušení provozu tramvají

dpp.cz | Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně » Dnes

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v pátek 31. března 2017 (od 0.50 hodin do 4.40 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Hradčanská – Prašný most. Změny tras tramvajových linek: Linka číslo 51 je v úseku Vítězné náměstí – Hradčanská odkloněna přes zastávky Prašný most a Pražský hrad. Linka číslo 56 je v  úseku Vozovna Střešovice – Hradčanská odkloněna přes Pražský hrad. Linka číslo 57 je v úseku Vozovna

Dopravní podník města Prahy

Nové Petrovice: dočasné zrušení zastávky

dpp.cz | Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně » Dnes

Z důvodu rekonstrukce zastávek v ulici Milánské dochází od čtvrtka 30. března 2017 (od zahájení denního provozu) do čtvrtka 20. dubna 2017 (do ukončení denního provozu) a od soboty 29. dubna 2017 (od zahájení denního provozu) do soboty 20. května 2017 (do ukončení denního provozu) k dočasnému zrušení zastávek Nové Petrovice pro linky číslo 125, 224, 240, 511, 552 a 570. Zastávky se ruší v obou směrech.   Omlouváme se za případné nepříjemnosti

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Praha podporuje integraci cizinců

PrahaTV.eu | Z Prahy » 28. březen, 2017

Podpora vzdělání a integrace národnostních menšin a cizinců je nedílným úkolem rozvíjení multikulturnosti a rasové tolerance Evropské unie.Proto také naše metropole počítá s uvolněním určitých finančních prostředků věnovaných k prohloubení vzdělanosti a sociální integrity našich spoluobčanů.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

?Bowling je v Praze 1 velmi oblíbený

PrahaTV.eu | Z Prahy » 28. březen, 2017

Městská část Praha 1 opět ukázala jak sportumilovní jsou její lidé. Uspořádala totiž, v pořadí už několikátý bowlingový turnaju a byl o něj velký zájem. Jedinou podmínkou účasti v tomto odvážném kláí byla včasná registrace, dobré míření, odvaha a sportovní duch..

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

?Obrazy Karla Jerie probarví Portheimku

PrahaTV.eu | Z Prahy » 28. březen, 2017

Osobité a ojedinělé vidění světa přenesené na plátna malíře a komiksového kreslíře Karla Jerie bude k vidění na dubnové výstavě tohoto umělce v Galerii Portheimka. Jeho kritická, někdy vášnivá a jindy zase realistická a až surrealistická, či romantická díla s mnohoznačným podtextem zaujmou každého milovníka současného výtvarného umění.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

?Galerie Portheimka zahajuje novou sezonu

PrahaTV.eu | Z Prahy » 28. březen, 2017

Galerie Portheimka sídílící v diesenhoferovském letohrádku v centru Smíchova přináší nejenom pražským milovníkům to nejlepší v oblasti fotografie, grafiky a malby. Pro letošní rok chystá řadu výstav českých moderních malířů, ale i vzpomínku na básníka Josefa Kainara, či přehlídku tvůrců tradičních uměleckých řemesel.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Czech Photo Centre otevře své nové sídlo

PrahaTV.eu | Z Prahy » 28. březen, 2017

Czech Photo Centre slavnostně otevře své nové centrum v Městské části Praha 13 v Nových Butovicích. S jeho otevřením bude spojena také vernisáž první výstavy, kde se představí více než 150 snímků VII. Photo Agency. Součástí exteriérů nového sídla společnosti je také dvanáctimetrová nová plastika umělce Davida Černého nazvaná Trifot, která je vybavena sestavou čoček a objektivů, kterými pozoruje své okolí a viděné přenáší ihned na velkoplošnou obrazovku.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Soud nařídil Praze ztišit ulici V Holešovičkách, město se ale odvolá

iDnes.cz | Z Prahy » 28. březen, 2017

Obyvatelé Holešoviček se klidu zřejmě nedočkají, ačkoli soud Praze v únoru nařídil, aby provoz v jedné z nejvytíženějších ulic zklidnila. Proti rozsudku se město odvolá, prý učinilo dost kroků ke zlepšení a jiné řešení není možné. Další články k tématu:Dojíždějící Středočeši by měli nechávat auta před Prahou, řekla primátorkaRok s Blankou: tunel průjezd Prahou usnadnil, to se ale může změnit

Centrum Paraple

V sekci Aktuality z Prahy je zařazeno 5255 zpráv / článků

123456789starší