29. května, 2017 - svátek má Maxim

Basketbalisté Nymburku po náročné cestě podlehli Arisu o čtyři body

Přidej článek
iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

iDnes.cz |

Basketbalisté Nymburku po náročném cestování prohráli v Lize mistrů v řecké Soluni s tamní Arisem 79:83 a zřejmě tak přišli o šanci na první či druhé místo ve skupině. Další články k tématu:Nymburskou pouť do Soluně komplikuje sníh, zápas s Arisem je ohroženNymburk si v Soluni zahraje o lepší pozici pro play-off Ligy mistrůBasketbalisté Nymburka ukončili neporazitelnost Arisu v Lize mistrůBasketbaloví věrozvěsti ze Soluně putují Evropou, válčit budou u Labe

Čtěte celý článek "Basketbalisté Nymburku po náročné cestě podlehli Arisu o čtyři body" ze zdroje: 

Centrum Paraple
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 2,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku
Život Dětem

Zprávy a aktuality

PražskéNovinky.cz - Aktuální přehled zpráv a novinek

Praha podpoří Memoriál Josefa Odložila pro handicapované sportovce

PražskéNovinky.cz | Z Prahy » Dnes

Na návrh radního pro oblast zdravotnictví a bydlení Radka Lacka Zastupitelstvo hl. m. Prahy schválilo poskytnutí dotace společnosti Memoriál Josefa Odložila.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Na Pražačce se slavil Den Dětí

PrahaTV.eu | Z Prahy » Dnes

Jako každý rok, tak i letos pořádala Praha 3 pro své nejmenší Dětský den na Pražačce. Kromě nabitého programy plného her, soutěží a zábavy zde na děti čekaly také atrakce jako např. největší nafukovací autodráha, skákací hrad nebo horolezecké stěna.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Radotín slavil Velký dětský den

PrahaTV.eu | Z Prahy » Dnes

Velký dětský den ve znamení strašidel uspořádala pro své malé občany Praha 16. Na akci tak nechybělo divadelní představení, projížďka na strašidelných lodí a spoustu další zábavy. Zkrátka areál radotínského Biotopu ovládla zábava a strašidla.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Praze 8 se vzpomínalo na operaci Anthropoid

PrahaTV.eu | Z Prahy » Dnes

4. června uplyne přesně 75 let ode dne, kdy byl v Kobyliské zatáčce spáchán atentát na říšského protektora Reinharda Heydricha. Praha 8 uspořádala vzpomínkovou akci na tuto operaci zvanou Anthropoid, kterou měli na svědomí dva odvážní vojáci československého odboje.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Káranský vodovodník slavil velký úspěch

PrahaTV.eu | Z Prahy » Dnes

V Káraném měl premiéru Káranský vodovodník. Pražské vodovody a kanalizace zorganizovaly tuto sportovně charitativní akci pro všechny, kteří si rádi zasportují v čisté krajině. Připraveny byly cyklistické, běžecké i chodecké trasy. Účastníci si také mohli prohlédnout úpravnu vody v Káraném a doplnit si znalosti o tématech souvisejících s pitnou vodou.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V Praze 10 se konal 2. ročník psího dne

Z Prahy » Dnes

V Malešickém parku se o tomto víkendu konala akce, která patřila především domácím mazlíčkům. Praha 10 totiž připravila Psí den. A pokud vás zajímá, jak si ho čtyřnozí kamarádi spolu se svými páníčky užívali, podívejte se následující reportáž.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Konal se 5. ročník akce Hrajeme si na Petříně

PrahaTV.eu | Z Prahy » Dnes

Muzeum hlavního města Prahy uspořádalo v neděli už po páté dětský den „Hrajeme si na Petříně“. Pro děti byly připraveny soutěže, vystoupení kouzelníka, fotokoutek a mnoho dalšího.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Když jsme málem sestoupili, taky na nás lili pivo, žertoval Zmrhal

iDnes.cz | Z Prahy » Dnes

Jaromír Zmrhal a Milan Škoda. Jediní fotbalisté Slavie ze současného mistrovského kádru, kteří pamatuju bídu a nouzi před třemi lety. To pražský klub prohrál v posledním kole v Ostravě a nesestoupil jen díky souhře příznivých výsledků v ostatních zápasech. Zmrhal v sobotní euforii po zisku titulu žertoval: "Polili nás pivem v Ostravě i tady, i když z jiných

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Z původního Véčka na Pankráci zbyl jen obrys, říká Martin Jaroš

iDnes.cz | Z Prahy » Dnes

Nálepce pan Véčko se brání s tím, že na výstavbě nejvyššího a prvního českého obytného mrakodrapu na pražské Pankráci se podílí tým lidí. Martin Jaroš, předseda představenstva PSJ Invest, jej však vede. Další články k tématu:Véčko je dům rekordů. S výhledem na Krušné hory nemá v Česku obdobySvět do véčka. Pankrácký mrakodrap dosáhl vrcholu, zlákal hlavně

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Mostecké házenkářky slaví pátý titul za sebou, sérii se Slavií otočily

iDnes.cz | Z Prahy » 28. květen, 2017

Mostecké házenkářky vyhrály ve třetím finále interligy nad pražskou Slavií 24:22, sérii ovládly 2:1 na zápasy a získaly pátý titul za sebou.Další články k tématu:Mostecké házenkářky srovnaly finále se Slavií, rozhodne třetí zápasZlepšit útok a zezlátnout, cíl házenkářek Mostu. Slavia se nebojí