29. května, 2017 - svátek má Maxim

Napadaný sníh komplikuje dopravu, na Frýdlantsku odvolali kalamitní stav

Přidej článek
iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

iDnes.cz |

Napadený sníh, sněhové jazyky či ledovka komplikují od středečního večera cestu řidičů. Nejvážnější byla situace ve Frýdlantském výběžku na Liberecku, kde silničáři vyhlásili kalamitní stav. Odvolali jej ve čtvrtek časně ráno.Další články k tématu:Mrazivý začátek roku 2017 nekončí, na Šumavě naměřili minus 27,5Na Moravě arktický mráz, v Čechách kolem nuly. Počasí rozpůlilo republiku

Čtěte celý článek "Napadaný sníh komplikuje dopravu, na Frýdlantsku odvolali kalamitní stav" ze zdroje: 

Dobrý Anděl
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 4,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku
Život Dětem

Zprávy a aktuality

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Benešov ožil Středočeským železničním dnem

PrahaTV.eu | Z Prahy » Dnes

Benešov byl vždy významným železničním uzlem na trase Praha – Jižní Čechy. O tomto víkendu se město stalo centrem Středočeského železničního dne. Akce přilákala mnoho příznivců světa na kolejích, kteří si zde mohli připomenout historii vlakové dopravy.

PražskéNovinky.cz - Aktuální přehled zpráv a novinek

Praha podpoří Memoriál Josefa Odložila pro handicapované sportovce

PražskéNovinky.cz | Z Prahy » Dnes

Na návrh radního pro oblast zdravotnictví a bydlení Radka Lacka Zastupitelstvo hl. m. Prahy schválilo poskytnutí dotace společnosti Memoriál Josefa Odložila.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Na Pražačce se slavil Den Dětí

PrahaTV.eu | Z Prahy » Dnes

Jako každý rok, tak i letos pořádala Praha 3 pro své nejmenší Dětský den na Pražačce. Kromě nabitého programy plného her, soutěží a zábavy zde na děti čekaly také atrakce jako např. největší nafukovací autodráha, skákací hrad nebo horolezecké stěna.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Radotín slavil Velký dětský den

PrahaTV.eu | Z Prahy » Dnes

Velký dětský den ve znamení strašidel uspořádala pro své malé občany Praha 16. Na akci tak nechybělo divadelní představení, projížďka na strašidelných lodí a spoustu další zábavy. Zkrátka areál radotínského Biotopu ovládla zábava a strašidla.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Praze 8 se vzpomínalo na operaci Anthropoid

PrahaTV.eu | Z Prahy » Dnes

4. června uplyne přesně 75 let ode dne, kdy byl v Kobyliské zatáčce spáchán atentát na říšského protektora Reinharda Heydricha. Praha 8 uspořádala vzpomínkovou akci na tuto operaci zvanou Anthropoid, kterou měli na svědomí dva odvážní vojáci československého odboje.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Káranský vodovodník slavil velký úspěch

PrahaTV.eu | Z Prahy » Dnes

V Káraném měl premiéru Káranský vodovodník. Pražské vodovody a kanalizace zorganizovaly tuto sportovně charitativní akci pro všechny, kteří si rádi zasportují v čisté krajině. Připraveny byly cyklistické, běžecké i chodecké trasy. Účastníci si také mohli prohlédnout úpravnu vody v Káraném a doplnit si znalosti o tématech souvisejících s pitnou vodou.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V Praze 10 se konal 2. ročník psího dne

Z Prahy » Dnes

V Malešickém parku se o tomto víkendu konala akce, která patřila především domácím mazlíčkům. Praha 10 totiž připravila Psí den. A pokud vás zajímá, jak si ho čtyřnozí kamarádi spolu se svými páníčky užívali, podívejte se následující reportáž.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Konal se 5. ročník akce Hrajeme si na Petříně

PrahaTV.eu | Z Prahy » Dnes

Muzeum hlavního města Prahy uspořádalo v neděli už po páté dětský den „Hrajeme si na Petříně“. Pro děti byly připraveny soutěže, vystoupení kouzelníka, fotokoutek a mnoho dalšího.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Když jsme málem sestoupili, taky na nás lili pivo, žertoval Zmrhal

iDnes.cz | Z Prahy » Dnes

Jaromír Zmrhal a Milan Škoda. Jediní fotbalisté Slavie ze současného mistrovského kádru, kteří pamatuju bídu a nouzi před třemi lety. To pražský klub prohrál v posledním kole v Ostravě a nesestoupil jen díky souhře příznivých výsledků v ostatních zápasech. Zmrhal v sobotní euforii po zisku titulu žertoval: "Polili nás pivem v Ostravě i tady, i když z jiných

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Z původního Véčka na Pankráci zbyl jen obrys, říká Martin Jaroš

iDnes.cz | Z Prahy » Dnes

Nálepce pan Véčko se brání s tím, že na výstavbě nejvyššího a prvního českého obytného mrakodrapu na pražské Pankráci se podílí tým lidí. Martin Jaroš, předseda představenstva PSJ Invest, jej však vede. Další články k tématu:Véčko je dům rekordů. S výhledem na Krušné hory nemá v Česku obdobySvět do véčka. Pankrácký mrakodrap dosáhl vrcholu, zlákal hlavně