22. února, 2017 - svátek má Petr

Napadaný sníh komplikuje dopravu, na Frýdlantsku odvolali kalamitní stav

Přidej článek
iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

iDnes.cz |

Napadený sníh, sněhové jazyky či ledovka komplikují od středečního večera cestu řidičů. Nejvážnější byla situace ve Frýdlantském výběžku na Liberecku, kde silničáři vyhlásili kalamitní stav. Odvolali jej ve čtvrtek časně ráno.Další články k tématu:Mrazivý začátek roku 2017 nekončí, na Šumavě naměřili minus 27,5Na Moravě arktický mráz, v Čechách kolem nuly. Počasí rozpůlilo republiku

Čtěte celý článek "Napadaný sníh komplikuje dopravu, na Frýdlantsku odvolali kalamitní stav" ze zdroje: 

Život Dětem
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 4,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku
Centrum Paraple

Zprávy a aktuality

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Praha 2 má rozpočet na letošní rok

PrahaTV.eu | Z Prahy » 22. únor, 2017

Další zasedání zastupitelstva MČ Praha 2 se na svém jednání mimo jiné zabývalo především stanovením výše letošního rozpočtu a finančního plánu ve svém obvodě. Největší finanční částky loňského rozpočtu směřovaly do oblasti školství a bytového hospodářství, - v obou případech to bylo kolem 40 milionů korun.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Vedení Středočeského kraje jednalo se starosty

PrahaTV.eu | Z Prahy » 22. únor, 2017

Vedení Středočeského kraje se sešlo se starosty měst a obcí celého regionu. Historicky šlo o vůbec první velké setkání tohoto druhu, na němž zástupci Rady kraje představili své vize a záměry, které chtějí během svého čtyřletého období uskutečnit.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Zdravotnická záchranná služba má smělé vize

PrahaTV.eu | Z Prahy » 22. únor, 2017

Denně Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy zasahuje v průměru u 300 případů a její dispečink eviduje za 24 hodin kolem 600 hovorů. Datem svého založení patří pražská záchranná služba k nejstarším v Evropě. Podívejme se, jaké priority měla v předešlém roce a jaké má plány do budoucna.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Zlín vyhrál ve Vítkovicích a živí naději na desítku, Sparta hostí Olomouc

iDnes.cz | Z Prahy » 22. únor, 2017

Hokejisté Zlína se vrátili do boje o předkolo play-off. V dohrávce 42. kola museli zabrat na ledě Vítkovic, což se jim povedlo a zvítězili 4:2. Díky tomu ztrácí na desátou Plzeň už jen jeden bod. Ostravané zůstávají devátí. Druhý dnešní duel mezi Spartou a Olomoucí se stále ještě hraje. Sledujte jeho průběh v podrobné reportáži.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Pravnuk zpřístupnil Winternitzovu vilu veřejnosti, přišly tisícovky lidí

iDnes.cz | Z Prahy » 22. únor, 2017

Po pěti letech se veřejnosti otevřela Winternitzova vila, která stojí v pražské čtvrti Smíchov. Příbuzní původního majitele se o vile dozvěděli až díky restitucím. Z ruiny ji pak zrekonstruovali do původního stavu. Vila je veřejně přístupná až do čtvrtka.Další články k tématu:Ministerstvo udělalo z vily na Petřinách památku. Majitel se odvolal

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Do ulic se na jaře vrátí stovky židlí, Praha hledá jejich správce

iDnes.cz | Z Prahy » 22. únor, 2017

Praha po zimě opět vrátí do ulic stolky a židle, které byly rozmístěny v osmi různých lokalitách. V úterý záměr schválili radní. Nově budou rozmístěny celkem ve třinácti oblastech. Město nyní hledá správce. Podmínkou je, že židle nesmí využít jako restaurační předzahrádky.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Proti Rostovu půjde Sparta bez Dočkala, záložník bude jednat v Číně

iDnes.cz | Z Prahy » 22. únor, 2017

Fotbalová Sparta do čtvrteční odvety první kola vyřazovací fáze Evropské ligy proti Rostovu nastoupí bez jednoho z klíčových hráčů Bořka Dočkala. Reprezentační záložník totiž v úterý odletěl do Číny, kam ho láká klub Che-nan Ťien-jie.Další články k tématu:Dočkalův odchod je znovu aktuální, čínský klub opět jedná se SpartouDočkal: Vyloučení bylo důležité,

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Rada schválila záměr získat od Veolie celé Pražské vodovody a kanalizace

iDnes.cz | Z Prahy » 22. únor, 2017

Pražští radní schválili záměr získat od firmy Veolia sto procent akcií společnosti Pražské vodovody a kanalizace (PVK). Akcie by získala Praha, nebo některá její akciová společnost. Kdy, za jakých podmínek a jakou cenu by případně Praha akcie získala, však není jasné.Další články k tématu:Krnáčová chce dostat pražskou vodu pod křídla města, vyjednává s

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V Praze 5 pomůže bezpečností agentura

PrahaTV.eu | Z Prahy » 22. únor, 2017

Občané Prahy 5 budou více v bezpečí. Radnice si od soukromá agentury zajistí bezpečnostní služby. Agentura bude dohlížet nad ostrahou parků a veřejných prostranství. Kromě toho bude hlídat i dětská hřiště nebo zajišťovat bezpečí budov příspěvkových organizací. Dobrou zkušenost s hlídáním bezpečnosti soukromou agenturou mají už v Praze 1 a 2.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Praha chce ovládnout Pražské vodovody a kanalizace. Veolia mlčí

e15.cz | Z Prahy » 22. únor, 2017

Pražští radní schválili záměr získat od firmy Veolia 100 procent akcií společnosti Pražské vodovody a kanalizace (PVK). Akcie by získala Praha, nebo některá její akciová společnost. Oznámil to radní Karel Grabein Procházka (ANO).