22. února, 2017 - svátek má Petr

U Prahy sjel autobus do příkopu, jedna žena zemřela, sedm lidí zraněno

Přidej článek
iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

iDnes.cz |

Ve čtvrtek ráno sjel u středočeské obce Středokluky linkový autobus do příkopu. Při nehodě zemřela jedna žena, dalších sedm lidí bylo lehce zraněno. Všichni zranění byli převezeni do nemocnic. Další články k tématu:Řidič autobusu nedal přednost dodávce, při srážce byli zraněni čtyři lidéDruhá smrtelná nehoda poblíž Lazů za dva dny. Řidič narazil do autobusuDopravu z Varů komplikovalo vyprošťování autobusu, čtyři lidé jsou zranění

Čtěte celý článek "U Prahy sjel autobus do příkopu, jedna žena zemřela, sedm lidí zraněno" ze zdroje: 

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 3,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku
Dobrý Anděl

Zprávy a aktuality

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Praha 2 má rozpočet na letošní rok

PrahaTV.eu | Z Prahy » 22. únor, 2017

Další zasedání zastupitelstva MČ Praha 2 se na svém jednání mimo jiné zabývalo především stanovením výše letošního rozpočtu a finančního plánu ve svém obvodě. Největší finanční částky loňského rozpočtu směřovaly do oblasti školství a bytového hospodářství, - v obou případech to bylo kolem 40 milionů korun.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Vedení Středočeského kraje jednalo se starosty

PrahaTV.eu | Z Prahy » 22. únor, 2017

Vedení Středočeského kraje se sešlo se starosty měst a obcí celého regionu. Historicky šlo o vůbec první velké setkání tohoto druhu, na němž zástupci Rady kraje představili své vize a záměry, které chtějí během svého čtyřletého období uskutečnit.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Zdravotnická záchranná služba má smělé vize

PrahaTV.eu | Z Prahy » 22. únor, 2017

Denně Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy zasahuje v průměru u 300 případů a její dispečink eviduje za 24 hodin kolem 600 hovorů. Datem svého založení patří pražská záchranná služba k nejstarším v Evropě. Podívejme se, jaké priority měla v předešlém roce a jaké má plány do budoucna.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Zlín vyhrál ve Vítkovicích a živí naději na desítku, Sparta hostí Olomouc

iDnes.cz | Z Prahy » 22. únor, 2017

Hokejisté Zlína se vrátili do boje o předkolo play-off. V dohrávce 42. kola museli zabrat na ledě Vítkovic, což se jim povedlo a zvítězili 4:2. Díky tomu ztrácí na desátou Plzeň už jen jeden bod. Ostravané zůstávají devátí. Druhý dnešní duel mezi Spartou a Olomoucí se stále ještě hraje. Sledujte jeho průběh v podrobné reportáži.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Pravnuk zpřístupnil Winternitzovu vilu veřejnosti, přišly tisícovky lidí

iDnes.cz | Z Prahy » 22. únor, 2017

Po pěti letech se veřejnosti otevřela Winternitzova vila, která stojí v pražské čtvrti Smíchov. Příbuzní původního majitele se o vile dozvěděli až díky restitucím. Z ruiny ji pak zrekonstruovali do původního stavu. Vila je veřejně přístupná až do čtvrtka.Další články k tématu:Ministerstvo udělalo z vily na Petřinách památku. Majitel se odvolal

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Do ulic se na jaře vrátí stovky židlí, Praha hledá jejich správce

iDnes.cz | Z Prahy » 22. únor, 2017

Praha po zimě opět vrátí do ulic stolky a židle, které byly rozmístěny v osmi různých lokalitách. V úterý záměr schválili radní. Nově budou rozmístěny celkem ve třinácti oblastech. Město nyní hledá správce. Podmínkou je, že židle nesmí využít jako restaurační předzahrádky.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Proti Rostovu půjde Sparta bez Dočkala, záložník bude jednat v Číně

iDnes.cz | Z Prahy » 22. únor, 2017

Fotbalová Sparta do čtvrteční odvety první kola vyřazovací fáze Evropské ligy proti Rostovu nastoupí bez jednoho z klíčových hráčů Bořka Dočkala. Reprezentační záložník totiž v úterý odletěl do Číny, kam ho láká klub Che-nan Ťien-jie.Další články k tématu:Dočkalův odchod je znovu aktuální, čínský klub opět jedná se SpartouDočkal: Vyloučení bylo důležité,

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Rada schválila záměr získat od Veolie celé Pražské vodovody a kanalizace

iDnes.cz | Z Prahy » 22. únor, 2017

Pražští radní schválili záměr získat od firmy Veolia sto procent akcií společnosti Pražské vodovody a kanalizace (PVK). Akcie by získala Praha, nebo některá její akciová společnost. Kdy, za jakých podmínek a jakou cenu by případně Praha akcie získala, však není jasné.Další články k tématu:Krnáčová chce dostat pražskou vodu pod křídla města, vyjednává s

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V Praze 5 pomůže bezpečností agentura

PrahaTV.eu | Z Prahy » 22. únor, 2017

Občané Prahy 5 budou více v bezpečí. Radnice si od soukromá agentury zajistí bezpečnostní služby. Agentura bude dohlížet nad ostrahou parků a veřejných prostranství. Kromě toho bude hlídat i dětská hřiště nebo zajišťovat bezpečí budov příspěvkových organizací. Dobrou zkušenost s hlídáním bezpečnosti soukromou agenturou mají už v Praze 1 a 2.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Praha chce ovládnout Pražské vodovody a kanalizace. Veolia mlčí

e15.cz | Z Prahy » 22. únor, 2017

Pražští radní schválili záměr získat od firmy Veolia 100 procent akcií společnosti Pražské vodovody a kanalizace (PVK). Akcie by získala Praha, nebo některá její akciová společnost. Oznámil to radní Karel Grabein Procházka (ANO).