26. června, 2017 - svátek má Adriana

Beroun ožil regionálním dnem PID

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

PrahaTV.eu |

V Berouně se v sobotu konal další regionální den Pražské Integrované Dopravy. Hlavním centrem dění se tak stalo místní vlakové a autobusové nádraží, odkud se rozjížděly historické vozy do širokého okolí.

Čtěte celý článek "Beroun ožil regionálním dnem PID" ze zdroje:

Život Dětem
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

PrahaTV.eu | Z Prahy » 25. červen, 2017

Městská část Praha 8 uspořádala velkolepé dvoudenní oslavy 200. výročí založení Karlína. Návštěvníky čekal bohatý kulturní a hudební program, ale i dobré jídlo a pití. Velkému zájmu se těšily vyhlídkové jízdy slavnostním kočárem nebo výstava historických vozů Praga. Dětem se nejvíce líbil kolotoč a výtvarné i rukodělné dílničky.

Královny jsou zpět. Španělské basketbalistky opanovaly pražské finále

iDnes.cz | Z Prahy » 25. červen, 2017

Španělské basketbalistky vyhrály potřetí v historii mistrovství Evropy, na trůn se vracejí po čtyřech letech. V pražském finále porazily Francii jednoznačným výsledkem 71:55. Ta bere stříbro potřetí za sebou. Bronz získaly Belgičanky.Další články k tématu:Pražská kapitola končí ve finále, na Palauovou čekají australská prknaŠampionát měl divácký vrchol v

BO!!! jsou po boji králi 3x3 Tour. Mezi ženami zvítězili Kamverani

Za celý den neporažení BO!!! v čele s Janem Stehlíkem ovládli finálový turnaj basketbalové Chance 3x3 Tour, když ve vyrovnaném finále po velkém boji složili novou mocnost trojkové hry Basket obchod 21:19, a to už před koncem zápasového limitu. Další články k tématu:Pražský turnaj 3x3 pro Tuzemák, mezi ženami vládli KamveraniStehlíkovci, nebo švrdlíkovci?

Kolín ulovil dva české basketbalisty. Přicházejí Dokoupil a Bratčenkov

Basketbalisty Kolína doplní dva čeští křídelníci. Na dvě sezony přicházejí Petr Dokoupil, který naposledy působil v Prostějově, a Vojtěch Bratčenkov, jenž hrál za NH Ostrava.Další články k tématu:Benáčka nahradí u basketbalistů Kolína bývalý reprezentant BenešBenáček už není kolínským trenérem, končí po devíti sezonách

Muž v pražském baru napadal hosty, sám však zkolaboval a zemřel

Pražští policisté v neděli odpoledne zasahovali v jednom z barů v Nuselské ulici. Dvaačtyřicetiletý muž se tam choval agresivně a napadal ostatní hosty. Při potyčce však sám zkolaboval. Přivolaným záchranářům se ho už nepodařilo zachránit.Další články k tématu:Opilého cizince vyhodili z baru, na chodníku bezdůvodně zkopal dvě ženyOpilý Němec ničil vlak

České derby nečekaně opanoval Joseph s žokejem Palíkem

Podceňovaný Joseph v sedle s žokejem Jiřím Palíkem překvapivě vyhrál 97. ročník Českého derby. Český odchovanec na chuchelském závodišti zvítězil v těsném finiši před Felixem s Janem Rájou.

České derby nečekaně ovládl Joseph s žokejem Palíkem

Světový pohár skateboardistů v Berouně ovládl Slovák Tury

Závod Světového poháru ve skateboardingu Grand Prix Beroun vyhrál Slovák Rišo Tury. Po téměř bezchybné finálové jízdě zvítězil před Rusem Maximem Kruglovem a Brazilcem Lucasem Alvesem. Čtvrtý skončil nejlepší z domácích závodníků Maxim Habanec.

Tuny odpadků zmizely ze sadu Třešňovka, nyní opět láká na čerstvé ovoce

V současnosti Praha spravuje čtyřicítku sadů, mezi nimi i jeden v Hrdlořezích. V obnoveném sadu Třešňovka právě dozrávají třešně na stovkách stromů. Další mladé dřeviny, které zde zahradníci loni vysázeli, ponesou až v příštích letechDalší články k tématu:Natrhejte si v Praze ovoce. Speciální web ukáže, kam se na ně vydatVzniká mapa, kde lze “na obecním“

Liga bez dvou hvězd: Autrey odchází do Šoproně, Allen do Oldenburgu

Národní basketbalová liga na podzim přijde o další dvě výrazné postavy. Americký rozehrávač Lamb Autrey po dvou letech odchází z bronzových Pardubic, jeho krajan Bryon Allen po roce končí v mistrovském Nymburce.Další články k tématu:Nymburk stáhl dvě ligové hvězdy Bohačíka a Mickelsona, Lawrence zůstalZ Nymburka míří Sant-Roos výš. Právě bojuje o místo v LA