20. října, 2017 - svátek Vendelín

Beroun ožil regionálním dnem PID

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

PrahaTV.eu |

V Berouně se v sobotu konal další regionální den Pražské Integrované Dopravy. Hlavním centrem dění se tak stalo místní vlakové a autobusové nádraží, odkud se rozjížděly historické vozy do širokého okolí.

Čtěte celý článek "Beroun ožil regionálním dnem PID" ze zdroje:

Centrum Paraple
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

iDnes.cz | Z Prahy » Dnes

Krajská hokejová liga ve středních Čechách se může těšit na další zajímavou tvář. Junior Mělník do svých řad přivítal Václava Drábka, obránce se zkušenostmi z extraligy i zahraničních soutěží.

Chalupy slavných. Otu Pavla těšila rybárna, Šebánka zase Žrapidla

Malebná roubenka z filmu Smrt krásných srnců byla skutečnou chalupou spisovatele Oty Pavla. „Přestože jsem projel skoro celý svět, nikde mi nebylo tak dobře jako tady,“ vzpomínal. To (ne)herec Jiří Šebánek měl ke své chatě živočišnější vztah, nazýval ji Žrapidla. Dobře se v ní jedlo i pilo.Další články k tématu:Chalupy slavných. Kde Lukavský kosil, Kemr

Šilhavý zase obral španělský tým: Bodík s Villarrealem je nečekaný

Fotbalový trenér Jaroslav Šilhavý na španělské kluby umí. Před čtyřmi lety, ještě jako kouč Liberce, hrál v základní skupině Evropské ligy se Sevillou dvakrát 1:1. Ve čtvrtek večer se Slavií vyválčil cenný bod za remízu 2:2 ve Villarrealu. „Bod vezeme z půdy těžkého soupeře,“ řekl radostně. Další články k tématu:Villarreal - Slavia 2:2, hosté vedli o dva

Potlesk pro Slavii i zlínské nadšení. Naopak Plzeň v pohárech zklamala

Porážka, cenná remíza i další vybojovaný bod. České fotbalové kluby se v třetím kole Evropské ligy z vítězství neradovaly, ale Slavia i Zlín zaslouží potlesk. Naopak Plzeň, suverénní lídr domácí nejvyšší soutěže, na hřišti outsidera z Lugana zklamala a prohrála 2:3.Další články k tématu:Villarreal - Slavia 2:2, hosté vedli o dva góly, nezvládli závěr

Villarreal - Slavia 2:2, hosté vedli o dva góly, nezvládli závěr půle

iDnes.cz | Z Prahy » 19. říjen, 2017

Slávističtí fotbalisté ve Villarrealu v duelu základní skupiny Evropské ligy vedli už 2:0, ale domácí v závěru poločasu během tří minut vyrovnali. Ve druhé půli se už hosté jen bránili a odolávali nájezdům soupeře. A odolali. Tabulku skupiny A vede s pěti body Villarreal o skóre právě před Slavií. Další články k tématu:Šilhavý zase obral španělský tým:

Oblaková sestřelila Nymburk a české čekání na první výhru se protahuje

Českým klubům se v ženském Eurocupu zatím nedaří. KP Brno i DSK Basketball Nymburk čekají na úvodní výhru, neuspěly v prvním ani v aktuálním druhém kole. Nic na tom nezměnilo ani domácí vystoupení středočeského celku proti maďarskému Atomerőmű KSC Szekszárd. Nymburk podlehl vysokým rozdílem 69:86.Další články k tématu:Dobrý anděl Oblaková o Slovinsku,

Jednání zastupitelů trvalo dvě minuty

PrahaTV.eu | Z Prahy » 19. říjen, 2017

Druhá mimořádná schůze pražských zastupitelů k problematice dopravních okruhů trvala dvě minuty. V nich primátorka Adriana Krnáčová přečetla seznam omluvených zastupitelů převážně z koaličních řad a konstatovala neusnášeníschopnost. To velmi rozlítilo opozici.

Konal se studentský štafetový maraton

Pražský výběh 2 pozvolna navázal na stejnojmennou jarní akci, která se konala v květnu jako součást festivalu Sport Fest na Kampě. Tentokrát se běhalo na Výstavišti. A kromě sportu se tady studenti mohli dozvědět mnohé o tom, jak preventivně dbát na své zdraví.