22. ledna, 2017 - svátek má Slavomír

Aktuality z Prahy

Přidej článek

Z Prahy: Poslední zprávy a aktuality

Dopravní podník města Prahy

Ohrada – Spojovací: dočasné přerušení provozu tramvají

dpp.cz | Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně » Dnes

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v noci ze středy 25. ledna 2017 (od 21.10 hodin) na čtvrtek 26. ledna 2017 (do 4.10 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Ohrada – Spojovací. Změny tras tramvajových linek: Linka číslo 1 je ve směru od Sídliště Petřiny ze zastávky Krejcárek odkloněna do zastávky Biskupcova, kde je ukončena, dále pokračuje jako linka číslo 11 směr Spořilov. Linky číslo 9 a 58 jsou ve směru od Sídliště

Dopravní podník města Prahy

Zavedení zvláštní autobusové linky pro návštěvníky veletrhu Gaudeamus

dpp.cz | Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně » Dnes

Návštěvníky veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus, který probíhá ve dnech 25. a 26. ledna 2017 na Výstavišti PVA Expo Praha Letňany, upozorňujeme na možnost přepravy, kromě pravidelných linek, také zvláštní autobusovou linkou číslo 758 v trase Letňany – Výstaviště Letňany. Linka je určena především pro osoby se sníženou schopností orientace a pohybu.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Liberečtí volejbalisté zdolali Kladno a ukončili jeho vítěznou sérii

iDnes.cz | Z Prahy » 22. leden, 2017

Volejbalisté Liberce ukončili vítěznou sérii Kladna, jež trvala tři měsíce od říjnového 2. extraligového kola. Úřadující mistři ve šlágru 15. kola vedoucí tým tabulky porazili 3:1 na sety.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Na výstavě zavzpomínáme na staré biografy

PrahaTV.eu | Z Prahy » 22. leden, 2017

Po skončení první světové války měla Praha už 37 stálých kin. Během 20. let 20. století pak jejich počet dále vzrůstal a to nejen lidových, ale I honosných filmových paláců. Jak přesně se pražské biografy vyvíjeli nám přiblíží výstava v muzeu hlavního města Prahy a to hlavně pomocí filmových plakátů a dobových plánů.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Motorkářský průvodce po Moravě je na světě

PrahaTV.eu | Z Prahy » 22. leden, 2017

Motorkář Josef Káďa Kadeřábek napsal svého prvního průvodce v roce 2015. Ten sklidil velký úspěch, a proto se Josef rozhodl vytvořit jeho další díl. Tentokrát se místo Čech zaměřil na Moravu a její nejkrásnější trasy.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Praha 10 jako lídr participace

Z Prahy » 22. leden, 2017

Praha 10 je průkopníkem v rámci podílení se svých občanů na podobě městské části. Už v minulém roce se díky projektu participace dočkala rekonstrukce stanice metra Strašnická. Jaká změna díky občanům bude letos ještě není jasné. Přihlášky projektů jsou už sice uzavřené, ale na hlasování si musíte počkat do jara.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Praha 1 chce jednoutnou zavírací dobu restaurací

PrahaTV.eu | Z Prahy » 22. leden, 2017

Praha 1 by ráda v nočních hodinách v centru Prahy měla klid. Není to jediná městská část, která má o toto zájem.

Život Dětem

V sekci Aktuality z Prahy je zařazeno 3320 zpráv / článků

123456789starší