25. března, 2017 - svátek má Marián

Aktuality z Prahy

Přidej článek

Z Prahy: Poslední zprávy a aktuality

Dopravní podník města Prahy

U Balabenky – Balabenka: dočasné přerušení provozu tramvají

dpp.cz | Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně » Dnes

Od soboty 25. března 2017 (přibližně od 0.30 hodin) do středy 12. dubna 2017 (přibližně do 0.30 hodin) je z důvodu rekonstrukce tramvajové trati v Sokolovské ulici (úsek U Balabenky – Českomoravská) obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku U Balabenky - Balabenka. Změny tras tramvajových linek Linka číslo 6 je ve směru od Kubánského náměstí ze zastávky Palmovka prodloužena do dočasně zřízené zastávky U Balabenky (nástupní zastávka Palmovka

Dopravní podník města Prahy

Vinice – Ústřední dílny DP: krátkodobé přerušení provozu tramvají

dpp.cz | Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně » Dnes

Z důvody údržby tramvajové trati dochází v úterý 25. dubna 2017 a ve  středu 26. dubna 2017 (vždy od 0.15 hodin do 4.15 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Vinice – Ústřední dílny DP. Změny tras tramvajových linek: Linka číslo 5 je ve směru od Sídliště Barrandov zkrácena do zastávky Vozovna Strašnice. Linky číslo 7 a 55 jsou ve směru od  Radlické, respektive Vozovny Kobylisy ze zastávky Vozovna Strašnice odkloněny

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Febiofest slavnostně zahájil filmový maraton

PrahaTV.eu | Z Prahy » 25. březen, 2017

V Obecním domě se ve čtvrtek 23. března zahajoval 24. ročník Mezinárodního festivalu Praha Febiofest. Na červeném koberci zářily hvězdy světového formátu jako režisér Abel Ferrara, Agniezska (Aněžka) Holland nebo Jan Tříska, který obdržel čestnou cenu Kristián za přínos světové kinematografii.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Jihlava postupuje do baráže. V sedmém zápase těsně porazila Kladno

iDnes.cz | Z Prahy » 25. březen, 2017

O extraligovou příslušnost se v baráži utkají Karlovy Vary, Pardubice, České Budějovice a Jihlava. O jménu posledního z účastníků rozhodlo sedmé prvoligové semifinále mezi Kladnem a Jihlavou. Na Horáckém zimním stadionu zvítězila Dukla nad Rytíři 1:0 gólem Richarda Diviše ze dvanácté minuty.Další články k tématu:Jihlava vs. Kladno. Kdo půjde z kola ven?Semifinále první ligy: Kladno přehrálo Jihlavu a vybojovalo sedmý duel

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Policie ocenila nejlepší ze svých řad

PrahaTV.eu | Z Prahy » 25. březen, 2017

V rezidenci primátorky proběhlo předávání Cen ředitele Krajského ředitelství policie hl. m. Prahy. Tyto ceny se udělují od roku 2007 v 6 kategoriích.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Zoo Chleby má jako jediná langura duka

PrahaTV.eu | Z Prahy » 25. březen, 2017

V roce 1997 v malé vesničce Chleby kousek od Hradce Králové vznikla na základech předchozí domácí sbírky zvířat Zoologická zahrada. Postupně se její velikost rozšiřovala a dnes se může pyšnit pěknou řádkou zvířecích druhů, a to ne ledajakých. V této Zoo totiž jako jediné v České republice můžete vidět i vzácný druh langura duka.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Sportisimo 1/2 Maraton Praha 2017

PrahaTV.eu | Z Prahy » 25. březen, 2017

Už devatenáctý ročník Sportisimo 1/2 Maratonu se uskuteční o příštím víkendu. Diváci se můžou těšit na výborné výkony především Keňských a Etiopských závodníků. Běžci zase na dech beroucí scenérie Staré Prahy. Pořadatelé stále mají několik stovek volných míst a proto máte ještě poslední šanci se přihlásit.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Lucemburkové se vrátili do Prahy

PrahaTV.eu | Z Prahy » 25. březen, 2017

V Praze v prostorách Karolina byla zahájena výstava Magičtí Lucemburkové. Návštěvníci se mohou těšit nejen na originální repliky korunovačních klenotů ale také na 3D modely středověkých hradů nebo dalších významných staveb.

V sekci Aktuality z Prahy je zařazeno 5220 zpráv / článků

novější123456789starší