22. února, 2017 - svátek má Petr

Aktuality z Prahy

Přidej článek

Z Prahy: Poslední zprávy a aktuality

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Do ulic se na jaře vrátí stovky židlí, Praha hledá jejich správce

iDnes.cz | Z Prahy » 22. únor, 2017

Praha po zimě opět vrátí do ulic stolky a židle, které byly rozmístěny v osmi různých lokalitách. V úterý záměr schválili radní. Nově budou rozmístěny celkem ve třinácti oblastech. Město nyní hledá správce. Podmínkou je, že židle nesmí využít jako restaurační předzahrádky.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Proti Rostovu půjde Sparta bez Dočkala, záložník bude jednat v Číně

iDnes.cz | Z Prahy » 22. únor, 2017

Fotbalová Sparta do čtvrteční odvety první kola vyřazovací fáze Evropské ligy proti Rostovu nastoupí bez jednoho z klíčových hráčů Bořka Dočkala. Reprezentační záložník totiž v úterý odletěl do Číny, kam ho láká klub Che-nan Ťien-jie.Další články k tématu:Dočkalův odchod je znovu aktuální, čínský klub opět jedná se SpartouDočkal: Vyloučení bylo důležité, ale čtyři nula jsme prohrát nemuseliDočkal a Čína: nabídka, která už se v lize nemusí opakovatDočkal:

praha5.cz

Nabídka Obvodního soudu pro Prahu 5

praha5.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 22. únor, 2017

Předpoklady pro výkon funkce přísedícího jsou uvedeny v ustanovení zákona o soudech a soudcích, ve kterém se hovoří: „podle ustanovení § 60 odst. 1 zákona  o soudech a soudcích: státní občanství České republiky, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zkušenosti a morální vlastnosti, věk nejméně 30 let, podle ustanovení § 60 odst. 4 zákona o

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Rada schválila záměr získat od Veolie celé Pražské vodovody a kanalizace

iDnes.cz | Z Prahy » 22. únor, 2017

Pražští radní schválili záměr získat od firmy Veolia sto procent akcií společnosti Pražské vodovody a kanalizace (PVK). Akcie by získala Praha, nebo některá její akciová společnost. Kdy, za jakých podmínek a jakou cenu by případně Praha akcie získala, však není jasné.Další články k tématu:Krnáčová chce dostat pražskou vodu pod křídla města, vyjednává s Veolií

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

V Praze 5 pomůže bezpečností agentura

PrahaTV.eu | Z Prahy » 22. únor, 2017

Občané Prahy 5 budou více v bezpečí. Radnice si od soukromá agentury zajistí bezpečnostní služby. Agentura bude dohlížet nad ostrahou parků a veřejných prostranství. Kromě toho bude hlídat i dětská hřiště nebo zajišťovat bezpečí budov příspěvkových organizací. Dobrou zkušenost s hlídáním bezpečnosti soukromou agenturou mají už v Praze 1 a 2.

Magistrát města Prahy

Interaktivní Problémové mapy ukazují, co Pražany v dopravě trápí nejvíce

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 22. únor, 2017

Na pražském magistrátu odborníci představili Problémové mapy, na nichž si každý může jednoduše najít, co obyvatele v oblasti dopravy nejvíce sužuje. Kromě nich dnes pracovní skupina zveřejnila i dokument Analýza, který mapuje pražskou a středočeskou mobilitu ze všech možných úhlů pohledu.

Dobrý Anděl

V sekci Aktuality z Prahy je zařazeno 4320 zpráv / článků

novější123456789starší