28. března, 2017 - svátek má Soňa

Aktuality z Prahy

Přidej článek

Z Prahy: Poslední zprávy a aktuality

praha1.cz

Máte rádi Prahu 1?

praha1.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 28. březen, 2017

Máte rádi Prahu 1? Pokud ANO, právě vám je určena výzva oddělení školství Úřadu městské části Praha 1 a Základní školy Vodičkova pod záštitou Mgr. Evy Špačkové, radní pro školství, spolky a občanskou společnost.  

praha1.cz

Setkání s kulturou: Nejen dixieland

praha1.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 28. březen, 2017

Dixie Band nám zahraje nejen k poslechu, ale také k tanci! Vystoupení se koná ve středu 19.4.2017 v Malostranské besedě, vstupenky jsou zdarma k vyzvednutí v informačních centrech MČ Praha 1 ve Vodičkově ulici a na Malostranském náměstí od čtvrtka 6.4.2017.

praha1.cz

Historie kalendářů

praha1.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 28. březen, 2017

Který den v týdnu jsem se narodil(a)? Souvisejí významné milníky českých dějin se dny v týdnu? Jak nám pomůže počítač? V doprovodu studentů a profesorů projdeme celou historií měření času pomocí kalendářů a bezpečně se vrátíme do současnosti. Další pořad z nového cyklu zážitkových programů pro seniory Smíchovská průmyslovka třetího věku aneb to jsme se za nás neučili. Pořad z okruhu Matematika v praxi se uskuteční ve středu 12.4.2017 od 15 hodin.

praha1.cz

Pojďte hrát pétanque za Prahu 1!!!

praha1.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 28. březen, 2017

Nábor nových členů do Senior týmu Praha 1 je zde! Jste-li senior z Prahy 1 a máte-li zájem zkusit si zahrát pétanque třeba jen tak nebo se stát členem našeho týmu, přijďte mezi nás. Tréninky se konají každou středu od 13 hodin v parku v Lannově ulici. Přihlaste se jako noví zájemci u trenéra Petra Fuksy. Anebo přijďte na turnaj k zahájení sezony 20.4.2017 od 10 hodin v parku v Lannově ulici.

praha7-cz

Zájezdy pro seniory z Prahy 7 - Kutná Hora a zámek Kačina

praha7-cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 28. březen, 2017

Účastníci zájezdu se vydají do města stříbra Kutné Hory. Navštíví dominantu města chrám svaté Barbory zasvěcený patronce horníků. Na Vlašském dvoře si návštěvníci připomenou slavnou dobu stříbra včetně ukázky ražby grošů. Při prohlídce města uvidí také bývalou Jezuitskou kolej, starou kamennou kašnu, morový sloup a malebné historické uličky a náměstí. Cestou se zastaví také na zámku Kačina

PražskéNovinky.cz - Aktuální přehled zpráv a novinek

Strážníci poskytli první pomoc zraněné ženě

PražskéNovinky.cz | Z Prahy » 28. březen, 2017

Mladou ženu při neopatrné manipulaci popálila kapalina a pára z motoru vozidla. Strážníci jí poskytli první pomoc a přivolali záchrannou službu.

praha5.cz

V Praze 5 a jejích partnerských městech startuje projekt Sport4Citizens

praha5.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 28. březen, 2017

Cílem projektu je propagace sportu, vzájemná výměna zkušeností i vytvoření vzájemné sítě kontaktů. Bližší informace je možné najít na http://s4c.praha5.cz/. Několikaměsíční sportovní projekt Sport4Citizens, kterého se účastní i partnerská města, a to Budapešť - Újbuda (Maďarsko), Bratislava - Petržalka (Slovensko), Bělehrad - Savskivenac (Srbsko) a

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Slavia a Sparta před derby: kdy se vrací reprezentanti a kdo je zraněný

iDnes.cz | Z Prahy » 28. březen, 2017

Reprezentace a zranění komplikují Slavii a Spartě přípravu na nedělní fotbalové derby pražských „S“. Jaká je situace v obou týmech šest dnů před velkým zápasem?Další články k tématu:San Marino - Česko 0:6, pět gólů za půli, fotbalisté mají druhou výhru

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

V sekci Aktuality z Prahy je zařazeno 5255 zpráv / článků

novější123456789starší