16. prosince, 2017 - svátek má Albína

Aktuality z Prahy

Přidej článek

Z Prahy: Poslední zprávy a aktuality

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Vlak v Praze nedobrzdil a zastavil až o zarážedla, zranili se dva lidé

iDnes.cz | Z Prahy » 15. prosinec, 2017

Osobní vlak na hlavním nádraží v Praze dnes při zastavování nedobrzdil a zastavil se o zarážedla na slepé koleji. Dva lidé byli lehce zraněni.

PražskéNovinky.cz - Aktuální přehled zpráv a novinek

I nebankovní půjčka může být výhodná

PražskéNovinky.cz | Z Prahy » 15. prosinec, 2017

Nebankovní půjčka může být výhodná a dokonce i výhodnější než půjčka v bance. Zapotřebí je si půjčovat bezpečně a výběr půjčky nepodcenit.

praha21.cz

Odvoz odpadu o Vánocích a po novém roce

praha21.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 15. prosinec, 2017

Město je připraveno, ve spolupráci se svozovou společností Pražské služby, a.s. a AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o., na vánoční a novoroční svoz komunálního odpadu   Konsorcium Pražské odpady 2016-2025, které tvoří Pražské služby, a.s. a svozová firma AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o., zajistí svoz směsného a tříděného odpadu na území metropole během vánočních a novoročních svátků. Program svozu je vytvořen tak, aby se v maximální možné míře

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Juditina věž potřebuje opravu, památkáři ale mají problém s rozsahem oprav

iDnes.cz | Z Prahy » 15. prosinec, 2017

Vedení Prahy 1, spravující Juditinu věž, upozorňuje, že monument je ve špatném technickém stavu a potřebuje rekonstrukci. Na podobě oprav se ale neshodne s Klubem Za starou Prahu (KSP), podle kterého je plánovaná oprava příliš invazivní. S rekonstrukci nesouhlasí ani magistrátní památkáři.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Večer bojovníků v Jesenici: Krčmář proti thajskému šampionovi

iDnes.cz | Z Prahy » 15. prosinec, 2017

Na začátku loňského prosince zahrnul Mezinárodní olympijský výbor thajský box mezi olympijské disciplíny. Česká republika má v muay thai špičkové reprezentanty, mezi něž patří i dvojnásobný mistr republiky a mezinárodní šampion Michael Krčmář. Šestadvacetiletý boxer ze středočeských Dolních Břežan se představí v sobotu na tradičním Večeru bojovníků thajského boxu v Jesenici u Prahy.

Dopravní podník města Prahy

Koh-i-noor – Průběžná: krátkodobé přerušení provozu tramvají

dpp.cz | Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně » 15. prosinec, 2017

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází v pátek 15. prosince 2017 (od 0.50 hodin do 4.25 hodin) k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Koh-i-noor – Průběžná. Změny tras tramvajových linek: Linka číslo 91 je ve směru z centra ze zastávky Nádraží Strašnice prodloužena přes zastávky Zahradní Město a Obchodní centrum Hostivař do zastávky Nádraží Hostivař, kde je ukončena. Linka číslo 95 je provozována ve dvou variantách trasy.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Nymburk i díky sedmi trojkám Huňkové deklasoval Strakonice

iDnes.cz | Z Prahy » 14. prosinec, 2017

Kapitánka basketbalistek Nymburka Alena Huňková nasázela v předehrávce 13. ligového kola ve Strakonicích sedm trojek a stanovila nový rekord sezony. Druhý tým tabulky neměl na jihu Čech žádné problémy na cestě za 11. vítězstvím a deklasoval outsidera 116:65.

Magistrát města Prahy

Lékařské pohotovosti stojí Prahu přes 22 milionů Kč

Magistrát města Prahy | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 14. prosinec, 2017

Zastupitelstvo hlavního města Prahy schválilo návrh radního pro oblast zdravotnictví a bydlení Radka Lacka na poskytnutí finanční dotace v celkové výši 22,5 milionu Kč na zajištění lékařské pohotovostní služby (LPS) na území metropole.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

V sekci Aktuality z Prahy je zařazeno 1163 zpráv / článků

novější123456789starší