Aktuality z Prahy

Z Prahy: Poslední zprávy a aktuality

Potlesk pro Slavii i zlínské nadšení. Naopak Plzeň v pohárech zklamala

iDnes.cz | Z Prahy » Dnes

Porážka, cenná remíza i další vybojovaný bod. České fotbalové kluby se v třetím kole Evropské ligy z vítězství neradovaly, ale Slavia i Zlín zaslouží potlesk. Naopak Plzeň, suverénní lídr domácí nejvyšší soutěže, na hřišti outsidera z Lugana zklamala a prohrála 2:3.Další články k tématu:Villarreal - Slavia 2:2, hosté vedli o dva góly, nezvládli závěr půleZlín - Kodaň 1:1, domácí vedli, dánský mistr srovnal a dohrálo se v mlzeArsenal s Čechem těsně zdolal

Villarreal - Slavia 2:2, hosté vedli o dva góly, nezvládli závěr půle

iDnes.cz | Z Prahy » 19. říjen, 2017

Slávističtí fotbalisté ve Villarrealu v duelu základní skupiny Evropské ligy vedli už 2:0, ale domácí v závěru poločasu během tří minut vyrovnali. Ve druhé půli se už hosté jen bránili a odolávali nájezdům soupeře. A odolali. Tabulku skupiny A vede s pěti body Villarreal o skóre právě před Slavií. Další články k tématu:Šilhavý zase obral španělský tým: Bodík s Villarrealem je nečekanýVálka byla blízko, nešlo o ní nemluvit, vzpomíná slávista RotaňArsenal s

Oblaková sestřelila Nymburk a české čekání na první výhru se protahuje

Českým klubům se v ženském Eurocupu zatím nedaří. KP Brno i DSK Basketball Nymburk čekají na úvodní výhru, neuspěly v prvním ani v aktuálním druhém kole. Nic na tom nezměnilo ani domácí vystoupení středočeského celku proti maďarskému Atomerőmű KSC Szekszárd. Nymburk podlehl vysokým rozdílem 69:86.Další články k tématu:Dobrý anděl Oblaková o Slovinsku, Slovensku a bratrovi z brány AtlétikaNa doskoku vládly, jenže... Nymburk si z Portugalska veze

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Konal se studentský štafetový maraton

PrahaTV.eu | Z Prahy » 19. říjen, 2017

Pražský výběh 2 pozvolna navázal na stejnojmennou jarní akci, která se konala v květnu jako součást festivalu Sport Fest na Kampě. Tentokrát se běhalo na Výstavišti. A kromě sportu se tady studenti mohli dozvědět mnohé o tom, jak preventivně dbát na své zdraví.

Jednání zastupitelů trvalo dvě minuty

Druhá mimořádná schůze pražských zastupitelů k problematice dopravních okruhů trvala dvě minuty. V nich primátorka Adriana Krnáčová přečetla seznam omluvených zastupitelů převážně z koaličních řad a konstatovala neusnášeníschopnost. To velmi rozlítilo opozici.

Jinonická čtvrť Waltrovka se proměnila

Revitalizovaný prostor po bývalé továrně na výrobu světově známých českých leteckých motorů v pražských Jinonicích - Waltrovka, byl slavnostně otevřen. Nově revitalizovaný prostor nabízí kromě kancelářských a administrativních budov i klasické rezidenční bydlení.

Anketa Srdce na dlani zná své vítěze

Dvacet jedna žen a šest mužů bylo dnes oceněno v populární anketě „Srdce na dlani“ pořádané Centrem sociálních služeb Praha ve spolupráci s hlavním městem Prahou. V desátém ročníku získali cenu pracovníci příspěvkových organizací Prahy za lidský přístup a pomoc klientům. Většina z nich považuje práci v sociálních službách za své poslání.

Praha 12 chce certifikát managementu kvality ISO

Zavedení integrovaného systému řízení obce podle mezinárodní certifikace ISO. To je cílem úsilí radnice Prahy 12. Vedení městské části si od tohoto opatření slibuje především zkvalitnění výkonu místní samosprávy.