26. dubna, 2017 - svátek má Oto

Aktuality z Prahy

Přidej článek

Z Prahy: Poslední zprávy a aktuality

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Slavia v poháru končí. V Edenu ji překvapil Zlín a postoupil do finále

iDnes.cz | Z Prahy » 26. duben, 2017

Prvním finalistou domácího fotbalového poháru je Zlín, který nečekaně vyhrál nad Slavií na jejím hřišti 1:0. Vítězství po půlhodině zápasu zařídil Lukáš Holík. Pražský tým přišel o sérii 24 soutěžních utkání bez porážky.Další články k tématu:Všichni jsme hráli pod své možnosti, uznal slávista Hušbauer

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Chrám sv. Víta dostane nové varhany

PrahaTV.eu | Z Prahy » 26. duben, 2017

Katedrála svatého Víta disponuje varhany z 30. let, už počátku s nimi jsou ale problémy. Varhany prošly několikrát opravou, svým zvukem ale obstarat celou katedrálu nedokáží. Proto se už před lety rozhodovalo o výstavbě varhan zcela nových, kterou už teď mají jasnou podobu. Praha už má totiž podepsanou smlouvu se zhotovitelem varhan.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Praha bojuje proti ateroskleróze

PrahaTV.eu | Z Prahy » 26. duben, 2017

Ateroskleróza je nemoc, která se řadí mezi civilizační choroby a je jednou z nejčastějších příčin úmrtí. Prevence této choroby je nezbytná a tak se letos poprvé v Praze koná akce pro veřejnost s názvem Týden proti ateroskleróze. Zde si mohou návštěvníci nechat provést vyšetření při pohybové aktivitě a zjistit tak svůj zdravotní stav.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

PŘÍMÝ PŘENOS: Boj o finále fotbalového poháru, Zlín vede na Slavii

iDnes.cz | Z Prahy » 26. duben, 2017

Domácí fotbalový pohár pozná prvního finalistu. Slavia hostí od 18:30 Zlín a čtenáři iDNES.cz mohou zápas sledovat jak v přímém přenosu, tak v tradiční on-line reportáži.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Fotbalisté Budějovic mají infekci, páteční zápas s Vlašimí se odkládá

iDnes.cz | Z Prahy » 26. duben, 2017

Páteční zápas 25. kola druhé fotbalové ligy mezi Českými Budějovicemi a Vlašimí byl odložen kvůli infekčnímu onemocnění v jihočeském mužstvu, které bude do konce dubna v karanténě. Náhradní termín duelu zatím nebyl stanoven.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Lidé nechtějí demolici unikátní Mazutky. Z výtopny by mohl být kostel

iDnes.cz | Z Prahy » 26. duben, 2017

Karlínští se obávají o osud bývalé mazutové výtopny na sídlišti Invalidovna, jejíž pozemky skoupila developerská firma. Památkáři případnou demolici povolili. Místní navrhují, aby se proměnila v kostel nebo kulturní památku s prostory pro divadlo.Další články k tématu:Nadchla mě idea squaterství, naznačil v Rozstřelu majitel nechtěné památkyPŘÍMÝ PŘENOS: Sledujte rekonstrukci Staroměstské radnice

PražskéNovinky.cz - Aktuální přehled zpráv a novinek

CNG využívá stále více motoristů

PražskéNovinky.cz | Z Prahy » 26. duben, 2017

Hledání možností úsporných řešení v dopravě velmi aktuálním tématem. Zajímavou možností je využití stlačeného zemního plynu (CNG) pro pohon automobilů, jehož obliba v posledních letech rychle roste.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Praha chce sto procent Pražských vodovodů a kanalizací, které ovládá Veolia

e15.cz | Z Prahy » 26. duben, 2017

Pražští radní rozhodli, že město chce získat 100 procent akcií společnosti Pražské vodovody a kanalizace (PVK). Řekla to primátorka Adriana Krnáčová (ANO). Vedení hlavního města nechalo vyhotovit memorandum o koupi, které chce s firmou vlastněnou francouzskou Veolií, podepsat.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

V sekci Aktuality z Prahy je zařazeno 6243 zpráv / článků

novější123456789starší