23. srpna, 2017 - svátek má Sandra

Aktuality z Prahy

Přidej článek

Z Prahy: Poslední zprávy a aktuality

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Mistrovství světa ve stromolezení lákalo fanoušky

PrahaTV.eu | Z Prahy » 21. srpen, 2017

17. Mistrovství České republiky ve stromolezení proběhlo o víkendu v Parku Na Jezerce ve spolupráci s Městskou částí Praha 4. Tento park je relativně malý, ale právě proto se zde mistrovství konalo. Disciplíny a organizační zázemí jsou totiž velmi blízko sebe a organizátoři tak věří, že tato „vzájemná blízkost“ přispěla ke skvělé atmosféře závodů.

PrahaTV.eu - aktuální přehled zpráv

Escape6 Prague Car Festival 2017 je za dveřmi

PrahaTV.eu | Z Prahy » 21. srpen, 2017

Stovky unikátních a skvěle "vytuněných" aut představí v pražských Letňanech už 6. ročník Escape6 Prague Car Festival. Tento motoristický svátek ovšem nebude jen o tuningu. Výstavní haly zaplní i expozice americké automobilové klasiky, simulátory, herní konzole a nově také virtuální reality.

PražskéNovinky.cz - Aktuální přehled zpráv a novinek

Půjčit si od lidí se vyplatí. Oproti bankám vám dají půjčku i na sny

PražskéNovinky.cz | Z Prahy » 21. srpen, 2017

Půjčit si na nové auto, rekonstrukci bytu, na cestování kolem světa nebo na rozjezd podnikání od lidí je čím dál více oblíbenější.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Motorkář nepřežil střet s kamionem na Pražském okruhu

iDnes.cz | Z Prahy » 21. srpen, 2017

Srážku s nákladním autem na Pražském okruhu v pondělí odpoledne nepřežil motorkář. Nehoda se stala po páté hodině na desátém kilometru okruhu ve směru na D7.Další články k tématu:V Letňanech se srazily kamiony, doprava v okolí zkolabovalaCisterna, jež narazila na D1 do svodidel, způsobila škodu 1,5 milionuHavárie autobusu uzavřela dálnici D1 u Prahy, lehce se zranilo 14 lidíŘidiči to neubrzdili. Dvě smrtelné nehody na D1 měly stejný scénář

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Z vypáleného Aldašína zůstal jen kostel, turisty sem táhne i skladatelův hrob

iDnes.cz | Z Prahy » 21. srpen, 2017

Zaniklá vesnice Aldašín byla vypálena během třicetileté války. Z pastevecké osady zbyl jen gotický kostel se hřbitovem, dnes skrytý uprostřed lesů obklopujících středočeské letovisko Jevany.Další články k tématu:Nejdřív odsun Němců a pak „péče“ komunistů. Kostel zmizel, hřbitov zarostlMalebný Mušov pohřbila voda. Hloupost století, má jasno pamětníkUranové lágry zarostly býlím, z paměti lidí ale nezmizely

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Severně od Prahy se chystá obří sklad Daimleru pro Evropu. Část budou obsluhovat jen roboti

e15.cz | Z Prahy » 21. srpen, 2017

Již příští rok může v Úžici u Prahy začít vznikat obrovské logistické centrum výrobce vozů Mercedes-Benz. Práci v něm najde kolem devíti set lidí.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Nikdo není dokonalý, ukázal start ligy. Proč se Slavia a spol. trápí?

iDnes.cz | Z Prahy » 21. srpen, 2017

Chtěl udělat vstřícné gesto. Doufal, že si aspoň trochu udobří fanoušky po nepovedeném zápase, ve kterém to nešlo jemu ani týmu. Ale nečekaně narazil. Halil Altintop, záložník fotbalové Slavie, v dobré víře hodil po bezgólovém utkání na Bohemians do kotle svůj propocený dres, ale ten za pár vteřin přistál zpět na trávníku.Další články k tématu:Plzeň měla štěstí, ale konkurenci dál utíká. Nevýrazná Slavia ztratilaJihlava - Plzeň 1:2, výhru zachránil Bakoš

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Lachtan Mamut opouští Prahu, kvůli dospělosti míří do německé zoo

iDnes.cz | Z Prahy » 21. srpen, 2017

Lachtan Mamut z pražské zoo začal dospívat, a tak musí v nejbližších dnech zamířit do nové skupiny v jedné z německých zahrad. Proto se v ním v pondělí v Praze loučili. A při té příležitosti předvedl návštěvníkům své kousky i nejmladší člen pražské „rodiny“ - v květnu narozené mládě.Další články k tématu:Polibek od lachtanů i krmení velbloudů. Pražská zoo zahájí novou sezonuLachtaní samička Amálka vyhrála boj o život a oslavila první narozeninyVIDEO:

V sekci Aktuality z Prahy je zařazeno 2415 zpráv / článků

novější123456789starší