15. srpna, 2018 - svátek má Hana

Aktuality z Prahy

Přidej článek

Z Prahy: Poslední zprávy a aktuality

Praha 14

Zažít Kardašovskou jinak

Praha 14 | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 13. srpen, 2018

Pojďme na jeden den oživit prostor před Komunitním centrem a strávit jedno odpoledne na ulici ve společnosti sousedů. Zveme všechny místní i přespolní, všechny malé i velké. Každý si tu najde to svoje. V průběhu celého odpoledne je připraven: Dětský koutek a pouliční hry pro děti Kreativní dílny Trénink paměti pro seniory Občerstvení Program: 14:00 […]

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Sparta hlásí další kanadskou posilu, Sill hrál za Pittsburgh i Toronto

iDnes.cz | Z Prahy » 13. srpen, 2018

Pražskou Spartu nově posiluje hokejový útočník Zach Sill. Třicetiletý Kanaďan, který má na kontě 93 zápasů v NHL za Pittsburgh, Toronto a Washington, naposledy působil v Hershey v nižší zámořské AHL.Další články k tématu:Sparta přejela Davos a ovládla hokejový turnaj v Hradci KrálovéKruppova mise začíná. Sparta musí najít identitu, burcujeUděláme vše pro to, abychom dopadli lépe, říká sparťanský útočník VránaSparta poprvé na ledě: Košťálek se vrátil domů,

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

V kraji už se žádného majetku nedotknu, uvedl manžel hejtmanky Jermanové

iDnes.cz | Z Prahy » 13. srpen, 2018

Manžel středočeské hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové v pondělí veřejně slíbil, že se už nedotkne žádného majetku kraje. Reagoval tak na kritiku, že používá služební auto své ženy k jízdám do zaměstnání. Další články k tématu:Policie po raziích v nemocnicích vyslýchala i sestru hejtmanky JermanovéOkamura vydělává, Jermanová dluží. Poslanci odevzdávali majetková přiznání

praha1.cz

Workshop "Aktivní metody vzdělávání"

praha1.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 13. srpen, 2018

Workshop se koná 30. 8. 2018 v Malostranské základní škole, Praha 1, Josefská 7, od 9:00 do 16:00 hodin. Více podrobností naleznete uvnitř této aktuality.

praha1.cz

Počet podnikatelů neustále roste

praha1.cz | Z Prahy » Z radnic města Prahy aktuálně » 13. srpen, 2018

Počet podnikatelů, kteří jsou zároveň držiteli živnostenského oprávnění, opakovaně dosahuje nejvyšších hodnot od roku 1992, kdy v tehdejším Československu vstoupil v účinnost živnostenský zákon. Tento trend je patrný taktéž na území Prahy 1.

PražskéNovinky.cz - Aktuální přehled zpráv a novinek

Stovky domácností se dočkají nového vytápění

PražskéNovinky.cz | Z Prahy » 13. srpen, 2018

V rámci Programu Čistá energie Praha 2018 podpoří hlavní město více jak dvě stovky projektů, které si kladou za cíl ekologičtější vytápění.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Na pražském Smíchově se srazily tramvaje, sedm lidí se lehce zranilo

iDnes.cz | Z Prahy » 13. srpen, 2018

Pod nadjezdem do Strahovského tunelu v ulici Plzeňská se srazily dvě tramvaje. Podle předběžných informací je na místě několik lehce zraněných. Provoz městské hromadné dopravy i automobilové dopravy je v místě zcela přerušen.

Dopravní podník města Prahy

Dočasné přerušení provozu linky číslo 58

dpp.cz | Z Prahy » Doprava v Praze aktuálně » 13. srpen, 2018

Z důvodu dopravní nehody je od pondělí 13. srpna 2018 do odvolání dočasně přerušen provoz linky číslo 58 v úseku Palmovka – Letňany (v obou směrech).   Ve stejném úseku je možné využít linku číslo 140.   Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.  

V sekci Aktuality z Prahy je zařazeno 2700 zpráv / článků

novější123456789starší