25. listopadu, 2017 - svátek má Kateřina

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

Megazine.cz - Výběr toho nejzajímavějšího

Rakousko: Flastr za pozvánku na opékačku během Ramadánu

Megazine.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

24-letý vedoucí místního sdružení Svobodné mládeže (RFJ) v rakouském Schwazu v květnu svolával na tradiční mládežnickou akci opékání selete. Letos však na tento termín připadal také Ramadán, a tak pozvánku s fotkou rožněného selete na facebooku nadepsal „Ramadán Svobodné mládeže ve Schwazu“. Řeknete, no a co jako..? Mazec! Čtěte dál. Byl obžalován, že snižuje velikost

Česká-Justice.cz - aktuální pehled zpráv a článků

Poslanec Nacher (ANO): Hromadné žaloby kultivují trh

Česká-Justice.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Pravidelně pořádá veřejnou anketu Nejabsurdnější bankovní poplatek. Dlouhodobě se ekonom a politik Patrik Nacher věnuje spotřebitelskému právu. Po říjnových volbách zasedl do lavice Poslanecké sněmovny. Rád by společně s kolegy z ANO prosadil do českého právního řádu institut hromadných žalob. Česká justice se ho proto zeptala, co pozitivního by takový krok mohl přinést. Podílel jste se […] Příspěvek Poslanec Nacher (ANO): Hromadné žaloby kultivují

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

POČASÍ NA SOBOTU: Žádná velká hitparáda. Zataženo a později i déšť

BrněnskáDrbna.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Sobota nebude nijak přívětivá. Většinu dne bude zataženo, místy se objeví mlhy a mrholení. Večer od západu začne na většině území pršet.

Novinky.cz

Podvody lékaře za milióny údajně kryl šéf z pojišťovny

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Několik let procházelo lékaři Zbyšku Urbanovi účtování fiktivních lékařských výkonů Zdravotní pojišťovně ministerstva vnitra (ZPMV), díky kterým zbohatl o desítky miliónů korun. Plzeňský chirurg, kterého soud zatím nepravomocně poslal na sedm let do vězení, poté při výslechu na policii tvrdil, že podváděl s vědomím regionálního vedení pojišťovny a za svoji ochranu prý platil anebo poskytoval protislužby.

Novinky.cz

Údajně znásilněná soudu lhala

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Má větší váhu osobní zážitek soudce se svědkyní, která mu při jednání lže, nebo závěr znaleckého posudku o tom, že stejná svědkyně je věrohodná? Podle názoru Vrchního soudu (VS) v Olomouci by se měl důraz klást na znalecký posudek.

Novinky.cz

Svědek: Cenu akcií OKD určil Sobotka a Urban

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Prodejní cenu státního podílu v důlním podniku OKD určili v roce 2004 tehdejší ministři financí a průmyslu Bohuslav Sobotka a Milan Urban (oba ČSSD), a to na jednáních se zástupci majoritního vlastníka společnosti, firmy Karbon Invest. Prohlásil to v pátek někdejší zaměstnanec Fondu národního majetku (FNM) Petr Lis, který vypovídal jako svědek u Obvodního soudu pro Prahu 2.

Novinky.cz

Piráti hledají experty do VZP přes inzerát

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Netradiční formou hledají Piráti své nominanty do správní a dozorčí rady Všeobecné zdravotní pojišťovny. Uspořádají na ně veřejné výběrové řízení, do kterého se může přihlásit kdokoliv, kdo splní podmínky, řekl Právu místopředseda Pirátů a šéf klubu Jakub Michálek. Mezi kritérii je odbornost, ale i znalost pirátského programu.

ParlamentniListy.cz

Znalec EU: Unie je dnes úplně jiná, než do jaké jsme vstupovali. Z Bruselu vidíme propagandu, ale na tu už lidé neslyší

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

ROZHOVOR Tlak na referendum o setrvání v Evropské unii vzroste po roce 2020, kdy se výrazně sníží množství peněz plynoucích do rozpočtu České republiky. Minimálně do té doby bychom si měli dát pozor, nevíme totiž, kam rychlejší vlak hlubší evropské integrace vlastně jede. „Není ani jasné, zda to bude špičková moderní technologie, špičkový dopravní

Centrum Paraple

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 93953 zpráv / článků

123456789starší