26. dubna, 2017 - svátek má Oto

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Dvořák se bude muset vyrovnat s nepřízní politiků a najít peníze na miliardové investice

HN - ihned.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Petr Dvořák řídil komerční Novu sedm let, chod veřejnoprávní televize bude dirigovat nejspíš o poznání déle. Vítězství zkušeného dvaapadesátiletého manažera není překvapivé, radní byli s jeho prací spokojeni. Problémů, kterým Dvořák a s ním celá ČT budou v příštích letech čelit, je ale mnoho.

Novinky.cz

Venezuelská policie opět zasáhla proti masovým demonstracím

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Desetitisíce lidí ve středu vyrazily na další ze série protivládních protestů ve Venezuele, kde chce opozice docílit rezignace neoblíbeného prezidenta Nicoláse Madura. Policie proti demonstrantům směřujícím z mnoha míst metropole Caracasu k sídlu ombudsmana nasadila slzný plyn a vodní děla. Protesty se v zemi stižené hospodářskou krizí konají už čtvrtým týdnem a podle úřadů při nich zemřelo již 26 lidí.

České Noviny

Macronův štáb potvrdil útoky hackerů, data se ale neztratila

České Noviny | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Paříž - Tým vítěze prvního kola francouzských prezidentských voleb Emmanuela Macrona dnes potvrdil, že jeho politická strana Vpřed! (En marche!) byla vystavena útokům hackerů. Konkrétně...

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Bílý dům představil daňovou reformu. Podle ekonomů povede snížení daní k růstu deficitu

HN - ihned.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

"Bude to nejvýraznější snížení daní a největší daňová reforma v historii naší země," prohlásil Steven Mnuchin, ministr financí. Plán počítá se zjednodušením daňových pravidel i se zrušením některých daní. Ekonomové však upozorňují, že snížení daní povede k růstu rozpočtového deficitu.

České Noviny

Trump nehodlá zveřejnit své daňové přiznání

České Noviny | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Washington - Americký prezident Donald Trump nehodlá zveřejnit své daňové přiznání. Dnes to podle agentury Reuters prohlásil ministr financí Steven Mnuchin. Proti Trumpově neochotě ukázat...

Novinky.cz

Vyhlaste bezletovou zónu nad Sýrií, žádají Kurdové po tureckých náletech

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Kurdské milice, které v Sýrii bojují s Islámským státem, v reakci na úterní turecké nálety na své pozice volají po zřízení bezletové zóny nad Sýrií. Ve středu o tom informovala agentura AFP.

Novinky.cz

Na dálnici D1 u Devíti křížů skočil muž z mostu

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Pětapadesátiletý muž ve středu večer skočil z mostu na dálnici D1 na 168. km u Devíti křížů, záchranná služba ho s těžkým zraněním transportovala do nemocnice. Sdělily to mluvčí policie Štěpánka Komárová a záchranné služby Hedvika Kropáčková. Dálnice na Brno je sjízdná s omezením.

Novinky.cz

Bílý dům představil daňovou reformu, chce výrazně ulevit firmám

Novinky.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Bílý dům ve středu představil návrh daňové reformy prezidenta Donalda Trumpa, která zahrnuje snížení daně z firemních zisků z 35 na 15 procent i nižší zdanění jednotlivců. Reforma, kterou ještě musí schválit Kongres, podle Bílého domu podpoří hospodářský růst a zajistí pracovní místa i prosperitu americké střední třídě.

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 112657 zpráv / článků

123456789starší