26. září, 2017 - svátek má Andrea

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

Nehty slouží jako vizitka, říká majitel nového salónu pod hodinami na České

BrněnskáDrbna.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Uprostřed léta vznikl v centru města, hned vedle ústředního brněnského setkávacího místa na České "pod hodinami", místo bývalé pobočky banky moderní nehtový salón. Jak jsme zjistili záhy, Nbeauty Nail Studio nabízí krásný, čistý a prostorný interiér a velmi příjemný personál. Po měsíci a půl od otevření jsme se na místo vrátili a využili možnost popovídat si s majitelem salónu, mladým sympaťákem Tonym.

eurodenik.cz

Noční kluby (nevěstince) v Libanonu

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Petra Procházková seznámila čtenáře s chováním chudých muslimů v Afghánistánu, kde muž nevidí nahou ani vlastní sestru, takže když přijde do německého bazénu, kde se promenují dívky v bikinách, zákonitě mu vylézají oči z důlků. Miroslav Bárta zase představil intelektuální vrstvu muslimů z městského prostředí a já bych jen doplnil pár postřehů z mezinárodní obchodní komunity.

eurodenik.cz

Vyzkoušeli jsme 14 druhů diet: Která fungovala nejlépe?

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Na internetu kolují stovky „zaručených“ návodů na zhubnutí. Všechny slibují rychlé výsledky bez zbytečně velké námahy. Jak si zvolit ten nejlepší a nejzdravější? Rozhodli jsme se otestovat 14 nejčastějších diet a nyní se s vámi chceme podělit o vlastní dojmy a výsledky. Pamatujte si ale, že organismus každého z nás je značně individuální, tělo každého z nás může reagovat různě. Přesto vám snad naše zkušenost pomůže!

Kurzy.cz

25. září: Tohle potřebujete vědět nejen o pondělním obchodování na amerických burzách

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 25. září, 2017

Akcie ve Spojených státech v pondělí oslabily. Způsobil to především výprodej cenných papírů technologických společností. Investoři rovněž byli obezřetní kvůli nejnovějšímu varování KLDR.

Echo24.cz

Odvolej to kacířství, vyzvali papeže konzervativní katolíci

Echo24.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 25. září, 2017

Skupina skalních římskokatolických konzervativců obvinila papeže Františka z šíření kacířských názorů a vyzvala ho k tomu, aby svá kontroverzní stanoviska odvolal. Obvinění sedmi desítek signatářů se týká loňského dokumentu o rodině nazvaném Amoris Laetitia (Radost lásky), který se stal od samého začátku předmětem kontroverzí například kvůli vstřícnějšímu postoji vůči rozvedeným.

EuroZprávy.cz

Třísku z Vltavy vytáhli polští záchranáři: Dávali jsme mu masáž srdce, reagoval až po sedmi minutách

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » 25. září, 2017

Praha - Kolem pádu Jana Třísky z Karlova mostu je stále mnoho nejasností. Policie se přiklání k verzi, že šlo o nešťastnou náhodu. Zároveň hledá svědky, kteří by pomohli objasnit, co se stalo. Televize Prima natáčela se dvěma muži, kteří herce z vody vytáhli.

EuroZprávy.cz

Migranti si stěžují na podmínky v Evropě: Zacházejí s námi jako se zvířaty. Smrt bude lepší než tohle

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 25. září, 2017

Lesbos - Uprchlíci, kteří se nacházejí v zadržovacím středisku na řeckém ostrově Lesbos, se uchylují k sebepoškozování, aby unikli „špatným životním podmínkám". „Zacházejí tam s lidmi, jako by to byla zvířata,“ tvrdí muž, tu byl vězněn 12 měsíců. Jeho slova cituje server The Independent.

Echo24.cz

Ruská armáda prý útočí na koalici, jež v Sýrii bojuje proti IS

Echo24.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 25. září, 2017

Arabsko-kurdská koalice bojující v Sýrii proti radikálům z takzvaného Islámského státu (IS) obvinila ruskou a syrskou armádu z útoku na své pozice. Podle sdělení koalice v pondělí ruská letadla zasáhla ve východní provincii Dajr az-Zaur místa, která tyto oddíly před několika dny získaly v boji proti IS. Koalice také tvrdí, že několik jejich členů přišlo o život a další byli zraněni. Moskva obvinění koalice odmítá. Vysoký ruský diplomat naopak obvinil USA

Dobrý Anděl

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 59508 zpráv / článků

123456789starší