26. února, 2018 - svátek má Dorota

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

Vzdělávání by mělo probíhat hravou formou, říká zakladatelka brněnské Montessori školky

BrněnskáDrbna.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Čím dál více rodičů v dnešní době volí pro své děti nový způsob výuky. Nazývá se Montessori pedagogika a za poslední desetiletí prožívá opravdový boom. Montessori výuka se snaží o přirozený vývoj dítěte, klade důraz na hravost a samostatnost. V Brně už existuje několik takových zařízení. Věnují se dětem od jednoho roku až po první stupeň základní školy. O tom, v čem tkví kouzlo a úspěch Montessori jsme si popovídali se zakladatelkou a jednatelkou první

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Tichý vzdor krásné první dámy

tiscali.cz | Zpravodajství » 25. únor, 2018

Melania Trumpová je od samého začátku velkou záhadou Trumpova prezidentství. Nyní se objevují první náznaky toho, že americká první dáma na svého manžela Donalda nahlíží poměrně kriticky a že jim to doma moc neklape. Zlé jazyky mluví dokonce o manželské krizi.

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

Komunisté slaví, vzpomínají na Gottwalda a těší se na požehnání od Zemana

BrněnskáDrbna.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » 25. únor, 2018

Internetové stránky KSČM nejsou místo, kam by nevolič strany, která v loňských podzimních volbách dostala necelých osm procent hlasů, běžně zavítal. Při příležitosti 70. výročí 25. února 1948 to HlídacíPes.org udělal za vás. Je to chmurné čtení.

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

TIPY NA TÝDEN: Timmy Trumpet, latinské filmy, VeganfFest a Slavnosti moravského uzeného

BrněnskáDrbna.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » 25. únor, 2018

Nevím, jestli vás to potěší, ale budu se vás snažit vyhnat ven navzdory hodně nevlídným teplotám. Ale zmrznout vás nenechám. Rozehřát se můžete na některém z koncertů a jižanská filmografie taky dokáže rozproudit krev. A když bude nejhůř, můžete uzeným podpořit růst tukové vrstvy, zahřeje lépe než svetr a do léta je daleko.

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Rusku se nedaří v Sýrii prosadit své cíle

BListy.cz | Zpravodajství » 25. únor, 2018

Vladimir Šamanov"Jak pomáháme bratrskému syrskému lidu, vyzkoušeli jsme tam více než 200 nových typů zbraní," řekl Vladimir Šamanov, šéf obranného výboru ruského parlamentu. "Nyní vznikla pro nás poptávka po těchto nových zbraních z celého světa. Náš vojenskoprůmyslový komplex učinil naši armádu něčím, na co můžeme být hrdi. " Téměř 18 měsíců poté, co začalo Rusko intervenovat v Sýrii, aby zabránilo Asadovu pádu, začíná být opravdu nejasné, jak může

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Kupte prosím nocleženku pro bezdomovce!

BListy.cz | Zpravodajství » 25. únor, 2018

Venku je příšerná zima.... Jo a fakt je to jen na pár minut, něco poslat. Pokud můžete a chcete, pomožte. Kupte noc pro bezďáky v Armádě spásy. https://t.co/NtxRC7ux4Z— Josef Šlerka (@josefslerka) February 25, 2018 Pozn. JČ: Politikové by měli schválit zákon, podle něhož by měl stát povinnost každého bezdomovce ubytovat. Tak, jako ten zákon platí ve Skotsku. (viz také ZDE)Proč to jde v civilizovaných zemích a v ČR to nejde?

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Vítězný Únor? To bude něco s Olympiádou. Já musím k zubaři...

BListy.cz | Zpravodajství » 25. únor, 2018

Jan Čulík k tomu poznamenává: Minulou středu jsem vyslechl v rozhlase BBC v pořadu Media Show, zabývajícím se sdělovacími prostředky, velmi zajímavý a chytrý rozhovor s ekonomickým novinářem Paulem Masonem. Dlouhá léta pracoval jako reportér a analytik televize BBC, a pak Channel 4 News, je to v Británii naprosto známá osobnost, celebrita. Řekl toto: "Já to vidím z různých veřejných akcí, třeba ze svých vystoupení na různých knižních festivalech.

České Noviny

Firma Samsung představila v Barceloně nový chytrý telefon

České Noviny | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 25. únor, 2018

Barcelona - Firma Samsung Electronics dnes v Barceloně představila nový chytrý telefon Galaxy S9, jehož hlavní předností je vylepšený fotoaparát. Nový telefon, který bude v prodeji od...

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 57975 zpráv / článků

123456789starší