23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Cimrmanovský mistr komunikace končí

Přidej článek
tiscali.cz - Aktuální přehled článků

tiscali.cz |

Ministr kultury Antonín Staněk ke konci května rezignuje na svou funkci. Jakými přednostmi a dovednostmi bývalý primátor Olomouce disponoval? Čím byla typická jeho veřejná vystoupení a proč si ve výsledku může gratulovat, že na ministerském postu vydržel necelý rok?

Čtěte celý článek "Cimrmanovský mistr komunikace končí" ze zdroje: 

Dobrý Anděl
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 4,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku
Centrum Paraple

Zprávy a aktuality

Euro.cz

Další odklad. Britský parlament nebude počátkem června hlasovat o brexitu

Euro.cz | Zpravodajství » Dnes

Britský parlament nebude v prvním červnovém týdnu hlasovat o zákonu o brexitové dohodě s Evropskou unií, jak původně plánovala vláda premiérky Theresy Mayové. Oznámil to dnes Mark Spencer, zástupce kabinetu, který sestavuje parlamentní program. O dalším postupu bude podle něj vláda informovat až v červnu. Ode dneška až do 4. června má dolní

Euro.cz

Švédský model se vyčerpal: blahobyt střídá frustrace

Euro.cz | Zpravodajství » Dnes

Nízká míra nezaměstnanosti, sociální rovnost, kvalitní vzdělávací systém. Ke Švédsku dlouhé roky politici i obyvatelé ostatních zemí vzhlíželi jako k ideálu. Jenže nyní tamní ekonomika začíná vykazovat problémy a švédský model je v ohrožení. Navíc se s přílivem uprchlíků po roce 2015 ukazuje, že švédská společnost není tak liberální a soudržná,

ParlamentniListy.cz

Babiš pro PL: Asad prostě v Sýrii je. Bude EU pořád říkat, že je nepřijatelný, nebo bude něco dělat?

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Evropská unie dění v Sýrii jen přihlíží a opakuje, že je tamní prezident Bašár Asad nepřijatelný. PL to v rozhovoru řekl premiér Andrej Babiš. Sám prý v březnu Donalda Trumpa v Bílém domě žádal, aby Američané ze Sýrie neodcházeli.

ParlamentniListy.cz

Babiš pro PL: Chvála bohu, že Salvini zastavil migraci. Nečekejte, že demonstrace proti mně dopadnou jako na Slovensku

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

ROZHOVOR S PREMIÉREM Evropskou komisi řídí z pozadí úředník bez jakéhokoli mandátu, který zasahuje do jednání premiérů členských zemí, to se musí změnit. ParlamentnímListům.cz to v rozhovoru řekl premiér Andrej Babiš. Mluvil o prioritách v EU, co se musí po

ParlamentniListy.cz

Kubera v ČT rozjel kritiku EU. Michal Kubal skákal do řeči, šéf Senátu se nedal

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Na Pražském hradě se uskutečnila schůzka špiček českého státu ohledně uspořádání rolí evropských orgánů po volbách do europarlamentu a směřování zahraniční politiky Česka. A na jedné věci se podle šéfa Senátu Jaroslava Kubery všichni shodli. Že je potřeba osekat pravomoci

ParlamentniListy.cz

„Dominiku Haškovi jde politika jako mně hokej.“ Gólmanovi se vrací, co říkal o Zemanovi a Babišovi

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

ANKETA Vystoupení hokejové legendy Dominika Haška na pražské protivládní demonstraci vzbudilo nadšení, ale i značnou vlnu odporu. ParlamentníListy.cz se zeptaly politiků napříč spektrem, co o vystoupení slavného brankáře míní.

ParlamentniListy.cz

Babiši, ber nás vážně. Lidí chodí čím dál víc, nemůžu jim říct, že nás to přestalo bavit, říká vůdce „Milionu chvilek“

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Předseda spolku Milion chvilek pro demokracii Mikuláš Minář poskytl rozhovor serveru DVTV.cz. Podle svých slov premiérovi nevyhrožuje, jen jej žádal, aby je bral vážně.

Euro.cz

Blíží se konec. Mayová v pátek rezignuje, píše britský tisk

Euro.cz | Zpravodajství » Dnes

Dny britské premiérky Theresy Mayové jsou sečteny, ale šéfka kabinetu se stále drží u moci, píše dnes britský tisk v reakci na středeční revoltu ve vládě kvůli podobě brexitového zákona. Podle deníku The Times a webu Business Insider oznámí Mayová v pátek rezignaci.

eurodenik.cz

7 rodičovských rad, kterými naučíte vaše dítě zacházet s penězi

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Důležité návyky spojené s finanční gramotností se u dětí vytvářejí už v pouhých sedmi letech! Je proto důležité vést je k správnému zacházení s penězi už v tomto věku, aby v dospělosti předešly vážným životním problémům. Jak ale dítě šetrnosti naučit? Máme pro vás 7 osvědčených rad, které mu můžete vysvětlit ještě dnes.

eurodenik.cz

Špínou ucpaný odpad vám může způsobit zdravotní problémy

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Nechce se vám do vyčištění ucpaného odpadu ve sprchovém koutě či dřezu? Pokud pro vás ani nechtěné zavadění o chuchvalec vlasů prstem není dostatečným důvodem, přidáváme další: může vám to způsobovat zdravotní problémy.