25. listopadu, 2017 - svátek má Kateřina

Czech Television has suppressed a hard-hitting TV documentary about Andrej Babiš

Přidej článek
BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

BListy.cz |

In cooperation with Jakub Patočka and other journalists from Deník Referendum, the documentarists Vít Janeček and Zuzana Puissi have made Selský rozum (Peasant Common Sense), a hard-hitting TV documentary about the Czech oligarch Andrej Babiš, who is poised to win the general election in the Czech Republic in October 2017.  Czech Television now refuses to broadcast the film and tries to prevent any of its public screenings. The film which has been in the making for the past three years, meticulously records the environmental destruction of the Czech agriculture and the Czech countryside by what it sees as absolutely brutal business practices which are used by Agrofert, Andrej Babiš's giant agricultural and food processing business concern.

Čtěte celý článek "Czech Television has suppressed a hard-hitting TV documentary about Andrej Babiš" ze zdroje: 

Centrum Paraple
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 3,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku
webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Zprávy a aktuality

ParlamentniListy.cz

Znalec EU: Unie je dnes úplně jiná, než do jaké jsme vstupovali. Z Bruselu vidíme propagandu, ale na tu už lidé neslyší

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

ROZHOVOR Tlak na referendum o setrvání v Evropské unii vzroste po roce 2020, kdy se výrazně sníží množství peněz plynoucích do rozpočtu České republiky. Minimálně do té doby bychom si měli dát pozor, nevíme totiž, kam rychlejší vlak hlubší evropské integrace vlastně jede.

eurodenik.cz

Temná strana konzumního šílenství: Podívejte se na nejšílenější zranění během „Černého pátku“

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Na takzvaný Black Friday Weekend propadají zákazníci nyní již i mimo USA davovému nákupnímu šílenství. Výhodné slevy lákají tisíce lidí do obchodních řetězců, kde mnohdy neberou ohledy na ostatní zákazníky, což nejednou vedlo k tragédii. 

eurodenik.cz

8 nejčastějších výmluv, které používají děti i dospělí

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Všichni lidé bez ohledu na věk chtějí občas vypadat v očích druhých lépe. Chtějí dobře zapůsobit nebo se chtějí zbavit odpovědnosti. Občas proto používají hloupé a směšné výmluvy, jimiž se chtějí ospravedlnit, ale kterým sotva kdo uvěří.

eurodenik.cz

Proč starověcí Egypťané tolik milovali kočky?

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Před dávnými a dávnými časy se egyptský bůh slunce Re rozhněval na celé lidstvo. Na Zem proto poslal svou dceru se lví hlavou Sachmet, aby lidi za jejich zločiny potrestala. Sachmet byla ale ve své pomstě urputně násilná a Re si brzy uvědomil, že udělal chybu. Aby své nezkrotné dítě uklidnil, zásobil ji červeným pivem, které představovalo náhradu za krev,

eurodenik.cz

RECEPT: Arašídové sušenky jen ze čtyř ingrediencí

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Sušenky z arašídového másla jsou skvělou pochoutkou pro milovníky sladkých oříškových chutí i pro ty, kteří drží bezlepkovou dietu nebo nemohou laktózu.

eurodenik.cz

Kouzlo mořské vody: Zabere na chřipku i kožní problémy

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Pobyt u moře je nejen příjemný, má doslova zázračné účinky na naše zdraví. Stačí několik dní u moře a cítíme se mnohem lépe. Léčivou sílu moře znali a využívali již starověcí Řekové. Odhalme tajemství této léčivé síly.

Neviditelný Pes

Okamura ano, Fiala ne

neviditelnypes.lidovky.cz | Zpravodajství » 25. listopad, 2017

Ani na druhý pokus neprošel Petr Fiala do vedení sněmovny. Svá křesla už mají oranžový Hamáček, komunista Vojtěch Filip, pirát Vojtěch Pikal a okamurovec Tomio Okamura. Zatímco Okamura dostal v tajné volbě 102 hlasů, Fiala získal napodruhé jen 84.

Neviditelný Pes

CHTIP: Ta by stála za hřích!

neviditelnypes.lidovky.cz | Zpravodajství » 25. listopad, 2017

Když Bůh stvořil život, postavil si nové tvory do řady a nalajnoval jim život: „Ty, osle, budeš od úsvitu do soumraku pracovat a tahat těžké náklady na svých zádech. Budeš jíst trávu a budeš hloupý. Budeš žít padesát let.“

Neviditelný Pes

MOBY DICK: Demokratičtí zvolbysynové

neviditelnypes.lidovky.cz | Zpravodajství » 25. listopad, 2017

Možné úvahy o podílu socialistů ve vládě jsou liché. Nezachycený politolog to řekl jasně: „Byla by to jejich politická sebevražda. Ta strana je v rozkladu.“

Neviditelný Pes

POLITIKA: ANO to dalo Fialovi „sežrat“

neviditelnypes.lidovky.cz | Zpravodajství » 25. listopad, 2017

Nezvolení Petra Fialy do místopředsednické funkce není jenom demonstrace síly. Je to ocenění „konstruktivní role“, kterou ODS při sestavování orgánů sněmovny předvedla v Kalouskově bloku.