20. října, 2017 - svátek Vendelín

Alternativa za Alternativu. Bývalá šéfka AfD založila Modrou stranu

Přidej článek
Euro.cz

Euro.cz |

Křesťanskodemokratické unii (CDU) německé kancléřky Angely Merkelové i protiimigrační Alternativě pro Německo (AfD), které donedávna předsedala, chce svou novou stranou konkurovat Frauke Petryová. Její nové politické uskupení se jmenuje Modrá strana (Die Blaue Partei), sdělila dnes pravicová politička, a ukončila tak spekulace o své politické budoucnosti.

Čtěte celý článek "Alternativa za Alternativu. Bývalá šéfka AfD založila Modrou stranu" ze zdroje: 

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 2,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku
Centrum Paraple

Zprávy a aktuality

ParlamentniListy.cz

Karel Januška: Odstraňme justiční mafii

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Důsledek skutečnosti, že se po sametové revoluci moc soudní vymkla reformám, neseme neustále. Dnešní volby by to mohly změnit.

ParlamentniListy.cz

Malina (ČSSD): Proč jsem sociálním demokratem

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Jednak myslím, že občanství neznamená jen určitá práva, ale i povinnost vůči celku, účast občanů zlepšuje výkon veřejné správy, zejména na místní úrovni, dává jí větší legitimitu. A proč jsem právě sociálním demokratem?

ParlamentniListy.cz

VIDEO „Poučení Milošem Zemanem.“ Politolog Kubáček před kamerou PL odhalil povolební vývoj, jaký tu dosud nebyl

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

HORKÉ TÉMA Moderátor TV ParlamentníListy.cz Radim Panenka uvítal v pořadu Horké téma politologa Jana Kubáčka. S ohledem na to, že v pátek a v sobotu v Česku probíhají sněmovní volby, byla řeč právě o nich a o tom, co čeká Českou republiku po skončení hlasování. Představil

ParlamentniListy.cz

Nejen Václav Moravec: ČT vysílala magazín pro gaye a lesby z prostředí pražské Kliniky. Přišla Feryna, byla i písnička

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Queer. Nepřizpůsobuj se! Měň společnost. Magazín s tímto podtitulem vysílal, ve stejný večer jako ČT24 předvolební Superdebatu politických lídrů s Václavem Moravcem, kanál ČT2. Mluvilo se o Alt*Pride, o Prague Pride, ale například i o Klinice. Vedle rozhovorů nechyběl v pořadu ani záznam z pochodů

BListy.cz - Britské listy - aktuální přehled zpráv

Každý rok zmizí jedno větší město

BListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Musím odvést své myšlenky od volebního blázněníCesty  jak "naplnit ekonomický potenciál země" jsou dvě:1) Soustředit se více na pracovní místa s vyšší efektivitou a vyšší přidanou hodnotou. Role státu: kvalita vzdělání, jazyky, zahraniční praxe, podpora výzkumu, vědy, inovací, startupů.  2) Import pracovníků. Nejsilnějším faktorem prosperity Západuje  právě

eurodenik.cz

Saúdský duchovní přikládá ženám odpovědnost za znásilnění, protože jsou „příčinou obtěžování a cizoložství“

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Kazatel ze Saúdské Arábie prohlásil, že si ženy mohou samy za to, jestliže jsou znásilněny. Ahmed Bin Saad Al Qarni řekl, že to ony jsou příčinou „obtěžování a cizoložství,“ jelikož k tomu muže podněcují.  Duchovní zveřejnil své kontroverzní prohlášení na svém Twitteru. 

eurodenik.cz

Saúdský duchovní přikládá ženám odpovědnost za znásilnění, protože jsou jeho příčinou

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Kazatel ze Saúdské Arábie prohlásil, že si ženy mohou za to, jestliže jsou znásilněny. Ahmed Bin Saad Al Qarni řekl, že to ony jsou příčinou „obtěžování a cizoložství,“ jelikož k tomu muže podněcují.  Duchovní zveřejnil své kontroverzní prohlášení na svém Twitteru. 

ParlamentniListy.cz

Místopředseda Rady Českého rozhlasu nám poskytl rozhovor, který se jen tak nevidí: Feťáci z Kliniky, kteří zaberou cizí majetek, jsou aktivisté?! Kde to jsme? Co se to děje?!

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

ROZHOVOR „Dnes se v jednom šiku jede proti Babišovi, Okamurovi, Zemanovi a kádrově polepené to například mají i někteří politici ODS, jako třeba Václav Klaus mladší. Zkrátka nazývat věci pravými jmény se mediálně trestá. A to nemluvím o až odporné rusofobii a antitrumpismu.

Euro.cz

Zeman využije klid na práci. Sněmovnu svolá až 30 dní po volbách

Euro.cz | Zpravodajství » Dnes

Zasedání Sněmovny prezident Miloš Zeman po volbách svolá s využitím maximální třicetidenní lhůty, kterou mu ústava umožňuje. Chce tak získat co nejvíce času na diskusi parlamentních stran a hnutí. Po 28. říjnu se sejde postupně s vedením všech subjektů, které se dostanou do Poslanecké sněmovny. Zeptá se na jejich názor na politickou strukturu

eurodenik.cz

Nivea vyvolala pobouření reklamou, v níž se modelka černé pleti maže krémem na „zesvětlení kůže“

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Firma Nivea, která je světoznámou kosmetickou značkou zabývající se péčí o tělo, se dostala pod palbu kritiky poté, co vydala novou reklamu na zesvětlení pokožky. Na tom by ještě nebylo nic tak špatného, pokud by roli modelky nehrála žena černé pleti.