25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Filipínský prezident hrozí Kanadě válkou kvůli odpadu

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 24. duben, 2019

Filipínský prezident Rodrigo Duterte pohrozil „vyhlášením války“ Kanadě, pokud si z Manily neodveze tuny odpadu, které sem před několika lety navezla kanadská soukromá firma. „Příští týden budu Kanadu varovat, aby si odpad odvezla. Vyhlásíme jim válku, podáme si je,“ řekl v úterý Duterte podle televize CNN.

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

Dnes je mezinárodní den laboratorních zvířat. Podle ochránců nekonečný problém, umírají pro nás

BrněnskáDrbna.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » 24. duben, 2019

Po celém světě si dnes ochránci zvířat i široká veřejnost připomínají Světový den laboratorních zvířat (World Day for Laboratory Animals) ustanoven v roce 1979. Každoročně na problematiku testování všemožných produktů na zvířatech upozorňují v souvislostí s tímto dnem stovky organizací.

ParlamentniListy.cz

Juncker dostal v debatě „čočku“. „To není fér," protestoval Pospíšil

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » 24. duben, 2019

Volby do Evropského parlamentu jsou dveřmi a server TN.cz se rozhodl otevřít politickou arénu, ve které se mělo utkat osm zástupců českých politických stran. Většina hostů tvrdě kritizovala současného předsedu Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Nešetřili ho komunistka Konečná, Dita Charanzová z ANO nebo Jan Zahradil (ODS). Jiří Pospíšil (TOP 09) Junckera částečně hájil. A pak

Novinky.cz

Žádnou chybu jsme neudělali, tvrdí šéf Boeingu. Firma přitom software modelu MAX radikálně změnila

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 24. duben, 2019

Ředitel společnosti Boeing Dennnis Muilenburg ve středu popřel, že by dva letouny nejnovější verze 737 MAX-8 spadly v důsledku technické chyby. Firma přitom v minulých dnech radikálně pozměnila software zabraňující ztrátu vztlaku při prudkém stoupání, uvedl list The Seattle Times.

eurodenik.cz

Glukózo-fruktózový sirup – Potravina, po které ztloustnete

eurodenik.cz | Zpravodajství » 24. duben, 2019

Glukózo-fruktózový sirup je hojně používané moderní sladidlo. Je také nazýván „přírodním cukrem“, což mnohé lidi vede k domněnce o jeho neškodnosti. Nemají však ani tušení, že toto sladidlo patří k potravinám, po kterých se nejvíce tloustne.

eurodenik.cz

8 chyb v partnerské komunikaci, kterým je třeba se vyvarovat

eurodenik.cz | Zpravodajství » 24. duben, 2019

Není v našich silách, abychom dokázali nebo chtěli číst přání z očí partnera. Z toho jasně vyplývá, že je zapotřebí v komunikaci s našim protějškem říci co chceme, co potřebujeme a oč prosíme. Tím se zvyšuje pravděpodobnost toho, že nám partner vyhoví. Ne vždy se nám to ale daří. Jak tedy úspěšně čelit omylům v partnerské komunikaci?

eurodenik.cz

Poznejte, na co máte talent

eurodenik.cz | Zpravodajství » 24. duben, 2019

Ptáte se někdy sami sebe, jestli se ve vás neskrývá nějaký dosud neobjevený talent? Co když se celý život věnujete něčemu nesprávnému? Co když se váš skutečný talent skrývá v něčem úplně odlišném? Pokud vás někdy podobné otázky napadají, nejste v tom sami. Takto se trápí mnoho lidí bez ohledu na věk.

Dobrý Anděl

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 39574 zpráv / článků

123456789starší