25. září, 2017 - svátek má Zlata

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

Nehty slouží jako vizitka, říká majitel nového salónu pod hodinami na České

BrněnskáDrbna.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Uprostřed léta vznikl v centru města, hned vedle ústředního brněnského setkávacího místa na České "pod hodinami", místo bývalé pobočky banky moderní nehtový salón. Jak jsme zjistili záhy, Nbeauty Nail Studio nabízí krásný, čistý a prostorný interiér a velmi příjemný personál. Po měsíci a půl od otevření jsme se na místo vrátili a využili možnost popovídat si s majitelem salónu, mladým sympaťákem Tonym.

eurodenik.cz

Noční kluby (nevěstince) v Libanonu

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Petra Procházková seznámila čtenáře s chováním chudých muslimů v Afghánistánu, kde muž nevidí nahou ani vlastní sestru, takže když přijde do německého bazénu, kde se promenují dívky v bikinách, zákonitě mu vylézají oči z důlků. Miroslav Bárta zase představil intelektuální vrstvu muslimů z městského prostředí a já bych jen doplnil pár postřehů z mezinárodní obchodní komunity.

eurodenik.cz

Vyzkoušeli jsme 14 druhů diet: Která fungovala nejlépe?

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Na internetu kolují stovky „zaručených“ návodů na zhubnutí. Všechny slibují rychlé výsledky bez zbytečně velké námahy. Jak si zvolit ten nejlepší a nejzdravější? Rozhodli jsme se otestovat 14 nejčastějších diet a nyní se s vámi chceme podělit o vlastní dojmy a výsledky. Pamatujte si ale, že organismus každého z nás je značně individuální, tělo každého z nás může reagovat různě. Přesto vám snad naše zkušenost pomůže!

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Iráčtí Kurdové hlasovali o nezávislosti, Turecko hrozí intervencí

e15.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

V severním Iráku se dnes konalo referendum o nezávislosti iráckých Kurdů, hlasovat mohlo více než pět milionů lidí. Volební účast se pohybovala kolem 78 procent. Očekává se, že většina Kurdů nezávislost podpořila, výsledek ale nebude závazný, pouze poskytne regionální kurdské správě mandát pro vyjednávání o dalších krocích s Bagdádem. Předběžný výsledek by mohl být znám do tří dnů. Proti referendu se ostře vymezila centrální vláda v Bagdádu a také řada

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Šéf Uberu nabízí Londýnu ústupky, chce odvrátit rozhodnutí o odebrání licence

e15.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Šéf alternativní taxislužby Uber Dara Khosrowshahi se omluvil Londýňanům za chyby a slíbil učinit změny. Snaží se tak zvrátit rozhodnutí o odebrání provozní licence na jednom z velkých trhů firmy.

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Zjistil jsem, že politika se dá dělat čestně, říká marketingový expert Jakub Horák

tiscali.cz | Zpravodajství » Dnes

Když projdeš tři nebo čtyři politické strany, začneš z toho mít v hlavě takový guláš, že se ti tam prostě musí zrodit ten Kocour, popisuje v rozhovoru pro Tiscali.cz autor knížky o Kocouru Klapuškovi, reklamní odborník a volební stratég Pirátů Jakub Horák.

Megazine.cz - Výběr toho nejzajímavějšího

Tohle je už asi nemoc. Zelená politička: Bez islámu by byla nuda

Megazine.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Kandidátka německých Zelených do parlamentu Katrin Göringová-Eckardtová hovořila o islámu v Německu. Podle ní by byla bez islámu v této zemi nuda. Představitelé levicových stran, v tomto případě Zelených, se snaží lidi přesvědčit, že islámští imigranti nepředstavují nebezpečí a mohou jenom obohatit naši kulturu. Ukázkovým příkladem takovéhoto naivního myšlení je Katrin Göringová-Eckardtová v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Einsuvedla: „Samozřejmě, že

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Většina zaměstnanců by mohla zůstat, plánují aerolinky Air Berlin

iDnes.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Až čtyři pětiny z 6 500 zaměstnanců insolventních aerolinek Air Berlin by nemusely přijít o své místo. Vyplývá to z jednání se společnostmi Lufthansa a easyJet. Přepravce předpokládá, že dohoda o rozdělení aktiv by mohla být uzavřena do poloviny října.Další články k tématu:Kolem padlého obra německých aerolinek Air Berlin krouží investorLauda přiznal zájem o padlé aerolinky Air Berlin, favoritem je LufthansaDo Prahy vstupuje Air Berlin, spojí hlavní města

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 59487 zpráv / článků

123456789starší