16. srpna, 2018 - svátek má Jáchym

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

Lupa.cz

[aktualita] Miton vykoupil podíly Hlavenky a Dlouhého ve službě IdeálníNájemce.cz

Lupa.cz | Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně » Dnes

Internetový cirkus Miton navýšil podíl ve službě IdeálníNájemce.cz spadající pod brněnskou firmu UlovDomov.cz. Miton nově vlastní 46 procent, přičemž původně držel 15 procent. „Ve druhém investičním kole jsme navýšili svůj podíl uplatněním opce. A k tomu přikoupili podíly od Jiřího Hlavenky a Olivera Dlouhého (Kiwi.com) v celkové výši 21 procent. Transakce ohodnotila IdeálníhoNájemce na 100 milionů korun,“ uvádí Miton. Internetová skupina uplatnila opci

Euro.cz

Šéf Twitteru zvažuje změny. Chce si posvítit na obtěžování či šíření fake news

Euro.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Šéf sociální sítě Twitter Jack Dorsey přehodnocuje fungování klíčových prvků své platformy, aby neumožňovala obtěžování, šíření nenávistného obsahu, falešných zpráv a nebo konspiračních teorií.Také uvedl, že by twitter mohl začít speciálním označením upozorňovat uživatele na automatizované účty.

Novinky.cz

Dron natočil zkázu u zříceného mostu v Janově, hasiči ukázali nové záběry

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Italští hasiči zveřejnili nové letecké záběry zříceného dálničního mostu v Janově. Na videu pořízeném dronem je vidět asi 200 metrů dlouhá díra, torzo zničeného mostu a trosky, v nichž záchranáři stále pátrají po možných přeživších. Dva dny po tragédií je ale šance, že by byl v sutinách ještě někdo živý, mizivá.

ParlamentniListy.cz

AČCKA: Klienti postrádali ve stanu klimatizaci

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

AČCKA přináší výsledky pravidelné ankety reklamace zájezdů. Podíl reklamací klesl pod úroveň loňského roku na hodnotu 0,6 %.

České Noviny

Soutěž o nejlepší fotografii roku '68 vyhrál snímek raněného muže

České Noviny | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » Dnes

Praha - V soutěži fotografií Československo - fotografie roku '68, jejímž cílem je nejen upozornit na výročí okupace, ale také ukázat veřejnosti dosud neznámé fotografie z této...

ParlamentniListy.cz

Carlos Joly: Jsou peníze morální? Argument zní – ano

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Peníze jsou základ. Jejich přerozdělováním ze státního rozpočtu se rozhoduje o ledačems, například kdo dostane zdravotní péči, kdo bude moci studovat, kdo dostane pomoc v nezaměstnanosti, které firmy a která činnost budou podporována nebo dokonce zda stát vstoupí do války.

Novinky.cz

Žadatelé o státní půjčky za první dva dny vyčerpali více než polovinu

Novinky.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Státní fond rozvoje bydlení (SFRB) přijal ke čtvrteční 16. hodině 302 žádostí o půjčky na bydlení pro mladé za 343 miliónů korun, tedy více než polovinu z 650 miliónů, jež má program pro letošní rok k dispozici.

ParlamentniListy.cz

Paroubek: Neobratné půjčky na pořízení bydlení

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Ve středu, tedy v první den možného podávání žádostí o půjčky ze Státního fondu rozvoje bydlení (dále jen SFRB), bylo podáno zhruba dvě stě padesát žádostí o půjčky na bydlení. Na pořízení domu je možné požádat SFRB až o 2 mil. Kč, na pořízení bytu až o 1,2 mil. Kč a o 300 tisíc je možné požádat na rekonstrukci bytu.

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 64104 zpráv / článků

123456789starší