27. května, 2018 - svátek má Valdemar

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

eurodenik.cz

IQ TEST: Jak funguje váš mozek?

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Evoluční boj u člověka probíhá na základě inteligence. Přežívá chytřejší. Tak tomu je už od doby, co naši předci opustili své jeskyně.

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

Tříválec, co klame tělem. Seat vyrukoval s pořádně svižným crossoverem

BrněnskáDrbna.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Na přelomu roku vstoupil SEAT na trh stále oblíbenějších crossoverů s designově velmi vyvedenou Aronou. Pro mnohé velké překvapení - pod slušivou fasádu totiž španělští konstruktéři zasadili "jen" tříválcové motory. Dost málo na malé SUV, řekl si nejeden řidič. Jedno svezení však člověka vyvede z omylu. Šmrnc téhle dračici ani přes tři válce vůbec nechybí, naopak!

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

NATO získalo prvního globálního partnera v Jižní Americe

e15.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Kolumbie se příští týden jako první stát Latinské Ameriky stane takzvaným globálním partnerem Severoatlantické aliance. S odvoláním na oznámení kolumbijského prezidenta Juana Manuela Santose o tom v sobotu informoval server BBC Mundo. Prezident, o jehož nástupci právě dnes hlasují Kolumbijci ve volbách, také uvedl, že Kolumbie je od pátku členem Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD).

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Policie se zabývá narušením hry o Ježíšovi, zatím řešila jen přestupky

iDnes.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Policie se intenzivně zabývá sobotním narušením kontroverzního divadelního představení o Ježíšovi v Brně, které přímo na jevišti narušili aktivisté. Do přestupkového řízení předá případ v příštím týdnu. Další články k tématu:Aktivisté přerušili v Brně kontroverzní hru o Ježíšovi, vyvedla je policieJežíš v inscenaci znásilňuje muslimskou ženu. V Brně vyvolala pozdvižení

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Americké vojenské lodě operovaly u sporných čínských ostrovů, čeká se tvrdá reakce Pekingu

e15.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Americké vojenské lodě operovaly v blízkém okolí Paracelských ostrovů v Jihočínském moři, které si Čína nárokuje navzdory dlouholetému územnímu sporu s Vietnamem. Informovala o tom agentura Reuters. Americké námořní manévry zřejmě vzbudí nevraživou reakci v Pekingu, který nyní hraje důležitou roli vzhledem k připravovaným průlomovým jednáním mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a severokorejským vůdcem Kim Čong-unem.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Malé, velké, pivní, putovní. Každý víkend bude žít hudebními festivaly

iDnes.cz | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » Dnes

K největším hvězdám letošní sezony patří The Prodigy, Massive Attack, Lana Del Rey či Wiz Khalifa. Světové hvězdy na festivalech doplní plejáda tuzemských stálic, ale i lokální akce lákají na zahraniční jména. Třeba do Humpolce na Bernard fest dorazí Emir Kusturica.Další články k tématu:LETNÍ FESTIVALY: přehled hudebních akcí sezony 2018Hlavní hvězdou Colours bude držitel jedenácti Grammy Pharrell WilliamsEminemovi se na Aerodrome nechtělo, řekl miliardář

Rádio Praha

Protestující vtrhli na jeviště divadla v Brně. Nelíbila se jim inscenace se znásilněním muslimky Ježíšem

Radio.cz | Zpravodajství » Dnes

Na třicet členů hnutí Slušní lidé vtrhlo v sobotu na jeviště brněnského Divadla Husa na provázku. Protestovali proti kontroverzní inscenaci Naše násilí a vaše násilí. Už před začátkem představení proti němu protestovalo několik malých skupin. Kritiku vyvolala hlavně scéna znásilnění muslimské ženy Ježíšem. Inscenaci…

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Katar vrací úder: v zemi zakázal veškeré zboží ze čtyř arabských zemí

e15.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Katar zakázal ve své zemi veškeré zboží, které pochází ze Saúdské Arábie, Spojených arabských emirátů (SAE), Bahrajnu a Egypta. Učinil tak téměř rok poté, co tyto země spolu s několika dalšími státy přerušily s Katarem diplomatické styky a uvalily na něj dopravní a obchodní blokádu. Výrobky z těchto zemí se ale do Kataru dostávaly přes třetí země. Informovala o tom dnes agentura Reuters.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 107216 zpráv / článků

123456789starší