23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

Vzdělávání by mělo probíhat hravou formou, říká zakladatelka brněnské Montessori školky

BrněnskáDrbna.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Čím dál více rodičů v dnešní době volí pro své děti nový způsob výuky. Nazývá se Montessori pedagogika a za poslední desetiletí prožívá opravdový boom. Montessori výuka se snaží o přirozený vývoj dítěte, klade důraz na hravost a samostatnost. V Brně už existuje několik takových zařízení. Věnují se dětem od jednoho roku až po první stupeň základní školy. O tom, v čem tkví kouzlo a úspěch Montessori jsme si popovídali se zakladatelkou a jednatelkou první

Rádio Praha

Čeští hokejisté prohráli s Rusy 0:3, o zlato si zahraje sborná

Radio.cz | Zpravodajství » Dnes

Čeští hokejisté si o zlato v Pchjongčchangu nezahrají. V semifinále olympijského turnaje podlehli svěřenci kouče Josefa Jandače ruskému týmu 0:3 a čeká je pouze boj o bronz proti poraženému celku z druhého semifinále mezi Kanadou a Německem.

Euro.cz

Pohoda za volantem. Colorado po legalizaci konopí trápí řidiči pod vlivem

Euro.cz | Zpravodajství » Dnes

V americkém státě Colorado je marihuana legalizována od ledna 2014. Kromě drogové turistiky z ostatních koutů Spojených států to znamená i problémy na silnicích. Zvýšil se počet řidičů, kterým v krvi koluje psychotropní látka THC.

Euro.cz

Hamáček končí jako zastupitel Boleslavi. Chce se plně věnovat ČSSD

Euro.cz | Zpravodajství » Dnes

Předseda ČSSD Jan Hamáček rezignoval na funkci zastupitele Mladé Boleslavi. Podle primátora Raduana Nwelatiho (ODS) se chce Hamáček plně věnovat své nové roli v čele ČSSD. Novým zastupitelem je jeho stranický kolega Miroslav Čuban.

Finance.cz

Finanční úřady vymohly přes třetinu z 37 mld. nedoplatků daní

Finance.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Praha 23. února (ČTK) - Finanční úřady loni získaly více než třetinu ze 37,3 miliardy korun vymáhaných daňových nedoplatků. Úspěšnost vymáhání nedoplatků tak ve srovnání s předchozím rokem stoupla. Vyplývá to z údajů, které dnes ČTK poskytlo Generální finanční ředitelství.

Novinky.cz

Nejvyšší soud rozhodoval o vrahovi Dahlgrenovi i po jeho smrti. Dovolání odmítl

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Nejvyšší soud odmítl dovolání v případu vraha Kevina Dahlgrena jako zjevně nedůvodné. Informoval o tom Dahlgrenův obhájce Richard Špíšek. Dahlgren v polovině ledna spáchal sebevraždu, soud musel rozhodnout navzdory tomuto faktu. O dovolání rozhodoval poslední lednový den, výsledek zatím nebyl známý. Američan si odpykával doživotní trest za vraždu čtyř příbuzných v Brně-Ivanovicích.

Forbes.cz

Graf týdne: Odolnost akcií zbrojařů aneb Chceš-li mír, připravuj válku

Forbes.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Asi víte, že akcie půlku února padaly až o 10 procent. Začalo to v Americe. Ale pak i v celém vyspělém světě. Jeden sektor ekonomiky ale neutrpěl takové ztráty a ceny akcií jsou podobné teď, jako byly před měsícem. Čtěte také: Graf týdne: Jak přijít o 10 miliard dolarů Jaký je to sektor, co myslíte? […]

Centrum Paraple

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 57010 zpráv / článků

123456789starší