21. listopadu, 2017 - svátek má Albert

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

ParlamentniListy.cz

Změna v ČSSD? Sobotkovci v rozkladu, možná vše bude úplně jinak

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

ČSSD se snaží po prohraných sněmovních volbách vstát z mrtvých. V únoru si pak zvolí nové vedení. Mezi adepty na předsedou jsou lidé z řad kritiků současného vedení, k moci by se tak mohli vrátit i pučisté z Lán. Píše o tom dnešní MF Dnes.

Novinky.cz

Putin se v Soči setkal se syrským prezidentem Asadem

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Ruský prezident Vladimir Putin se v pondělí v černomořském letovisku Soči setkal s prezidentem Sýrie Bašárem Asadem. Oznámil to Kreml. Shodli se na tom, že v Sýrii dosahují úspěchu a podpořili zahájení politického dialogu vedoucí k vyřešení krize.

Novinky.cz

Nová DVD: Letíme a Milovník po přechodu

Novinky.cz | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » Dnes

Tento týden vycházejí pouze dvě novinky. Letíme je dobrodružný příběh malého vrabce, který si myslí, že je čáp. A zašlé umění svůdce chce oprášit Milovník po přechodu.

ParlamentniListy.cz

ANO, ČSSD, KSČM... Co mlčíte, chlapci? Ve Sněmovně jsme se včera dozvěděli zajímavé věci

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Tragédie a smutek, tak hodnotí podle médií nováčci první schůzi Poslanecké sněmovny po říjnových volbách. Ale nejsou to zdaleka jen nováčci, kterých je rekordních sto dvacet pět z dvou set poslanců. Trpí i parlamentní matadoři, protože tak špatně připravenou ustavující schůzi dolní komory ještě nezažili. Kromě toho se objevily některé zajímavé

ParlamentniListy.cz

Zlá přezdívka pro Merkelovou. A zlé vyhlídky pro ni

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

K situaci v německé politice se na serveru NeviditelnýPes.cz vyjádřil komentátor Luděk Frýbort. Podle jeho slov vypukl znamenitý blázinec.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Komentář Stanislava Bilera: Česká republika - země, ve které se zastavil čas

HN - ihned.cz | Zpravodajství » Názory aktuálně » Dnes

Veřejnost je vzrušená představou, že Miloše Zemana by možná mohl porazit Topolánek. Mirek Topolánek. Jeho jméno vyvolává takový nepříjemný pocit, který občas přichází po prohýřené noci. Ve sněmovně zachraňuje demokracii Miroslav Kalousek. Vážně. A nikdo se tomu nesměje. Objevila se zpráva, že by ČSSD mohl zachránit Jiří Paroubek. Fakt. Nikdo se tomu nesmál. O tématu, že existuje propast mezi městy a venkovem, se mluví často. A často zbytečně, protože

ParlamentniListy.cz

Peter (TOP 09): Právní stát, nebo technologie moci?

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Ano, to je to přesně to oč tu běží, když se zvolení poslanci baví o počtu členů výboru Poslanecké sněmovny, v tuto chvíli především mandátového a imunitního výboru.

Lupa.cz

[článek] Co třeba namísto obcházení regulace přijít s férovou nabídkou?

Lupa.cz | Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně » Dnes

Nebylo by pro operátory nakonec levnější, kdyby nabídli skutečně neomezený internet, nebo aspoň s opravdu velkým datovým limitem? Nepřijde vám divné, že hned jak čeští mobilní operátoři oznámí „neomezené“ datové balíčky, začnou zkušenější zákazníci testovat, kde je háček? Ať už v praktickém provozu, nebo v obchodních podmínkách? Bohužel to nepřijde divné nikomu – možná jen managementu dotyčných firem – protože

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 91412 zpráv / článků

novější123456789starší