25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Američan chtěl zapálit newyorskou katedrálu a odletět do Říma, řekl žalobce

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 24. duben, 2019

Americký učitel Marc Lamparello, který chtěl vstoupit do newyorské katedrály svatého Patrika s kanystry s benzínem, chtěl svatostánek zapálit. Uvedl to ve středu u soudu státní zástupce. Druhý den chtěl odletět do Říma, kde měl zarezervovaný hotel zhruba 20 minut od Vatikánu.

ParlamentniListy.cz

Po Ferim útok na muslimku v pražské tramvaji? Wollner, Přibáň, Jaroš a další dali najevo své znechucení

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » 24. duben, 2019

Česká muslimská studentka Eman Ghalebová měla snad poprvé v životě opravdu strach. Vyvolal ho v ní agresivní občan, který k ní přistoupil na Palmovce do tramvaje a začal na ni řvát „zasraní islámové“, „al-Káida“ a tak podobně. O svou nepříjemnou zkušenost se podělila na sociální síti Facebook a vyvolala živou diskusi, ve které se jí řada jejích spoluobčanů

Novinky.cz

Českému exportu do Číny se nedaří. Dovoz je desetkrát větší

Novinky.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. duben, 2019

Schodek zahraničního obchodu ČR s Čínou loni stoupl na víc než půl bilionu korun. Dovoz z Číny do ČR je desetkrát větší než export. Tuzemský vývoz do nejlidnatější země světa stagnuje, vyplývá z dat Českého statistického úřadu. Do Číny ve středu vyráží na další návštěvu prezident Miloš Zeman.

ParlamentniListy.cz

Zahradil k EU: Hrozí chaos. Nikdo netuší, co s tím. Budou soudy. Nikým neřešený problém

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » 24. duben, 2019

Europoslanec za ODS Jan Zahradil, který v rámci konzervativní frakce v Evropském parlamentu kandiduje na šéfa Evropské komise, v Praze představil svou volební kampaň a poodhalil možná úskalí spojená s brexitem, která podle něho vůbec nejsou dořešena a není jasné, jak je bude Brusel řešit. Upozornil též, že Facebook začal blokovat či omezovat předvolební kampaň.

Echo24.cz

Kim měl ve Vladivostoku potíže s ruským pecnem. Prý ale dopomohl k opravě místních silnic

Echo24.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 24. duben, 2019

Příjezd severokorejského vůdce do Vladivostoku, kde se Kim Čong-un ve čtvrtek setká s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, se stal událostí dne pro hlavní ruská média i pro sociální sítě, na kterých se bouřlivě diskutuje, zda host ochutnal, anebo neochutnal ruský chléb se solí. Ten mu dívky v krojích předložily na první zastávce jeho vlaku v Rusku, na nádraží Chasan, ještě před příjezdem do Vladivostoku. Kim měl totiž s pecnem zjevné potíže.

Novinky.cz

Obviněný z vraždy Kuciaka žádá o odpuštění

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 24. duben, 2019

Jeden z obviněných z vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové napsal pozůstalým dopis, v němž je žádá o odpuštění. Televize Markíza uvedla, že autorem dopisu je Zoltán Andruskó, který v případě figuruje jako zprostředkovatel a jako první začal spolupracovat s policií.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Míň cukru a víc kofeinu. Coca-Cola hasí žízeň po kávových nápojích

iDnes.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. duben, 2019

Nápojový gigant chce do konce letošního roku v 25 zemích představit směs klasické koly a kávy pod názvem Coca-Cola Coffee. Káva v plechovce je v kategorii kávy nejrychleji rostoucím segmentem, v letech 2016 až 2017 vzrostla její spotřeba o téměř třetinu, říká agentura pro výzkum trhu Mintel. Další články k tématu:Coca-Cola investuje do skleněných lahví, vinaři nemají do čeho plnit vínoPětina světové produkce. Coca-Cola ročně vyrobí 3 miliony tun

ParlamentniListy.cz

Ošklivý přešlap ČT. Idiot! Vypatlaný eko mozek! Je chorá! Lidé nesdílejí nadšení z „klimatické Grety"

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » 24. duben, 2019

Šestnáctiletá švédská školačka Greta Thunbergová, která založila hnutí mladých proti klimatickým změnám a byla za to již nominovaná i na Nobelovu cenu míru, jistě neupadne jen tak v zapomnění. Česká televize se rozhodla svým divákům její boj za záchranu klimatu znovu připomenout a zdůraznila, že tato aktivistka bude slyšet čím dál víc, a to nejen na

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 39574 zpráv / článků

novější123456789starší