23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Umělá inteligence Googlu ovládne 95 % světa. Letos se naučí 30 jazyků

iDnes.cz | Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně » Dnes

Společnost Google oznámila, že Google Assistant bude v následujících týdnech a měsících uvolněn ve více než 30 jazycích. Zda je mezi nimi i čeština, zatím nemáme potvrzeno. Šance je malá, ale je.Další články k tématu:Dřív, než jsme čekali. Google už testuje umělou inteligenci v češtiněVelký test digitálních asistentek: překvapily inteligencí i neschopnostíGoogle skokově vylepšil překlad. Umělá inteligence se zakousla do češtinyGoogle vzal Las Vegas

Echo24.cz

Zastavte násilí v Sýrii, kárá EU Putina. Německo s Francií ho naopak žádají o pomoc

Echo24.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Evropská unie v pátek vyzvala k okamžitému příměří v Sýrii. Podle předsedy Evropské rady Donalda Tuska syrský režim prezidenta Bašára Asada „brutálně útočí“ i na nevinné muže, ženy a děti. Rusko a Irán, které Asada podporují a podle EU útoky umožňují, proto Tusk vyzval, aby toto násilí zastavily. Macrona Markelová naopak napsali dopis Vladimiru Putinovi a žádají ho o pomoc.

Kurzy.cz

E2017 - Největší evropský zbrojní koncern BAE Systems

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Autor: Ing. Libor Stoklásek, MBA Společnost BAE Systems během včerejšího dnes oznámila výsledky za rok 2017, zde je to nejdůležitější, co byste měli vědět. Největší evropský zbrojní koncern, britská společnost BAE Systems, dosáhla celkový čistý zisk 854..

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Z jihlavské zoo utekla samice vlka, po šesti hodinách ji našli na sídlišti

iDnes.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Velké manévry zažívali od pátečního odpoledne pracovníci jihlavské zoologické zahrady. Ze zabezpečeného výběhu jim totiž utekla samice vlka iberského, která překonala dva ploty i elektrický ohradník. Velká pátrací akce skončila po 6,5 hodinách na jihlavském sídlišti.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Evropská unie žádá Rusko a Írán, aby zastavily Asadovo násilí v Sýrii

e15.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Evropská unie v pátek vyzvala k okamžitému příměří v Sýrii. Podle předsedy Evropské rady Donalda Tuska syrský režim prezidenta Bašára Asada "brutálně útočí" i na nevinné muže, ženy a děti. Rusko a Írán, které Asada podporují a podle EU útoky umožňují, proto Tusk vyzval, aby toto násilí zastavily.

EuroZprávy.cz

EU žádá Rusko a Irán, aby zastavily Asada a násilí

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Brusel - Evropská unie dnes vyzvala k okamžitému příměří v Sýrii. Podle předsedy Evropské rady Donalda Tuska syrský režim prezidenta Bašára Asada "brutálně útočí" i na nevinné.

EuroZprávy.cz

Země EU chtějí hlavní roli v rozhodování o předsedovi komise

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Brusel - Prezidenti a premiéři 27 zemí EU dnes odmítli ustoupit Evropskému parlamentu a garantovat, že do čela Evropské komise po volbách příští rok automaticky navrhnou některého z kandidátů nominovaných evropskými politickými stranami.

EuroZprávy.cz

Tragická čísla: 12 procent Francouzek bylo znásilněno, skoro polovinu někdo osahával

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Paříž - Dvanáct procent Francouzek, tedy asi čtyři miliony žen, bylo ve svém životě obětí nejméně jednoho znásilnění. Naznačuje to nová studie institutu Ifop a Nadace Jeana Jaur?se.

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 57384 zpráv / článků

novější123456789starší