25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

Echo24.cz

Selfíčkoví predátoři a ničitelé. Touha po dokonalé fotografii mezi tulipány trápí holandské pěstitele

Echo24.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 24. duben, 2019

Že i náruživí milovníci takzvaných selfies mohou způsobit značné škody, dokazují případy z Nizozemska. Tamější pole tulipánů, jednoho ze symbolů této země,  trpí  nájezdy hlavně zahraničních  návštěvníků. Mnozí z nich neodolají touze zapózovat právě uprostřed květinové nádhery - a nechovají se přitom nijak zvlášť ohleduplně. Pěstitelé tak na tento fenomén museli reagovat, hlavně cedulemi s varovnými nápaisy a dokonce rozmisťováním bariér, informuje

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Internetová válka o zmláceného poslance

tiscali.cz | Zpravodajství » 24. duben, 2019

České sociální sítě kolem Velikonoc výjimečně neovládla již klasická debata o tom, jestli je chození s pomlázkou po koledě barbarský zvyk propagující násilí na ženách, nebo jestli jde jen o neškodnou tradici. Místo toho začal tuzemský internet žít útokem na dvaadvacetiletého poslance Dominika Feriho z TOP09.

Novinky.cz

Mají vzdělávat děti. Jenže polovině českých učitelů hrozí vyhoření

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » 24. duben, 2019

Stres, strach a nevděk. Kantorské povolání patří mezi profese nejvíce ohrožené syndromem vyhoření. Podle některých odhadů mu propadá až polovina českých učitelů a naděje na pomoc jsou v nedohlednu. Přitom syndrom vyhoření se podepisuje i na kvalitě vzdělávání a válcuje zejména nadšence.

ParlamentniListy.cz

Závod o koryta v EU začíná! Klaus proti všem. Analytik Koller i o průšvihu za 800 miliard ročně

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » 24. duben, 2019

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Vojenský analytik Martin Koller se v pravidelném rozhovoru pro ParlamentníListy.cz tentokrát věnuje především startujícímu závodu „o korýtka“ jménem eurovolby. Koller říká, na koho a na co si dát pozor, a jmenuje čestné výjimky v pelotonu uchazečů. Speciální a nepříliš pěkné místo má v Kollerově článku

Novinky.cz

Na Praze 4 padla rada včetně starosty Štěpánka

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » 24. duben, 2019

Opoziční zastupitelé městské části Praha 4 odvolali ve středu večer dlouholetého starostu Petra Štěpánka, který je šéfem Strany zelených, a s ním většinu radních. Do čela této městské části byla zvolena Irena Michalcová (ANO), opřela se o ODS a TOP 09 a hlasy dvou členů bývalé koalice.

Euro.cz

Kovo HB je úspěšná i na náročných trzích, její výrobky používá BMW nebo Mercedes

Euro.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. duben, 2019

V roce 1993 založil Pavel Nepovím ve Svratce na Vysočině soukromou strojírenskou společnost Kovo HB. Dnes má firma téměř stovku zaměstnanců a její produkci mimo jiné využívají i giganti jako BMW nebo Mercedes.

Kurzy.cz

Emitenti akcií a dluhopisů získají jednodušší přístup na trh

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. duben, 2019

Emitenti akcií a dluhopisů získají jednodušší přístup na kapitálový trh. Zkrátí se doba pro schválení dokumentů související s vydáváním cenných papírů, takzvaným prospektem, a pro drobné emitenty i zjednoduší jejich forma.

Dobrý Anděl

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 39574 zpráv / článků

novější123456789starší