16. srpna, 2018 - svátek má Jáchym

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

ParlamentniListy.cz

VIDEO a FOTO „To basy, to basy. Sloději, sloději!“ Protest v Praze proti Bakalovi pořádal Slovák. A takto to dopadlo

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

EXKLUZIVNÍ REPORTÁŽ Anonymní skupinka aktivistů z iniciativy Zastavmezlodeje.cz svolala na čtvrteční odpoledne manifestaci proti korupci na pražské Karlovo náměstí. Akce se zúčastnilo asi 30 mladých lidí, známý YouTuber. Slovenský pořadatel předčítal hesla z papírku. ParlamentníListy.cz byly na místě jako jediné velké médium v Česku.

HoupacíOsel.cz - Aktuální přehled článků

Černý humor není pro každého. Vtipálci, máte padáka…

HoupacíOsel.cz | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » Dnes

Přijít o práci může člověk z mnoha důvodů. Porušení pracovních podmínek, mizerná pracovní morálka nebo obávaný hashtag #MeToo. Před pár dny se však objevil nový precedent, kvůli kterému jeden z nejočekávanějších superhrdinských filmů přišel o režiséra: Špatné vtipy. James Gunn není ve světě filmu žádným nováčkem. Svědčí o tom například to, že mu komiksový gigant Marvel svěřil režírování série Strážci galaxie, přičemž za druhý díl nedokončené trilogie

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Hlasitá hudba nás nutí vybrat si nezdravé jídlo

tiscali.cz | Zpravodajství » Dnes

Hudba má vliv naše rozhodování o tom, co budeme jíst. Podle studie Jihofloridské univerzity jsou zákazníci v restauracích, ve kterých hraje hlasitá hudba, náchylnější k tom objednat si nezdravé jídlo. 

Kurzy.cz

Přichází „Danone revoluce“?

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

The Economist se domnívá, že potravinářský průmysl jde od nikud nikam. V mnohém se s tímto hodnocení dá souhlasit a podle toho také vypadá návratnost akcií některých společností.

EuroZprávy.cz

KLDR chce opravdu nastolit světový mír? Diktátor Kim stojí před těžkou volbou

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Když se podíváme do historie, tak zjistíme, že téměř veškerá jednání mezi americkou diplomacií a světovými diktátory se zakládala na premise změny kursu ze strany protivníka. Alespoň tak to probíhalo s Čínou a SSSR. V případě KLDR tomu ale tak není, a to z několika důvodů, včetně obav o další osud režimu. Informoval o tom server Nationalinterest.org.

ParlamentniListy.cz

„Jsem starej, ale stále silnej a rychlej!“ Drsný nástup Mirka Topolánka na ty, kteří uráželi Kalouska v nemocnici

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek se podrobil několikahodinové operaci dutiny břišní. Operace proběhla úspěšně a politik se zotavuje. Bývá zvykem přát člověku se zdravotními problémy brzké uzdravení, jenže v české společnosti se najdou lidé, kteří Kalouskovi brzké uzdravení nepřejí. Přejí mu takřka to nejhorší. Na Kalouskovu obranu se proto

EuroZprávy.cz

Kvůli smrti muže pod zřícenou domovní zdí v Radlicích policie obvinila osm lidí

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Praha - Při zřícení stěny domu pražské ulici Na Neklance letos v dubnu zemřel¨v jeden muž. Kvůli incidentu bylo obviněno osm osob.

EuroZprávy.cz

Přibývá případů rakoviny kůže v Česku přibývá, varují hygienici

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Praha . Blahodárné sluneční paprsky, které jsou nezbytné pro život, dnes představují také hrozbu. Hygienická stanice hlavního města Prahy upozorňuje, že nadbytek slunečního záření může způsobit akutní přehřátí organismu a z toho vznikající úpal nebo úžeh. Vede však i ke spálení, jež ve svém následku zvyšuje riziko vzniku nebo rozvoje nádorového bujení v kůži. Účinky tepelné složky slunečního záření jsou více ohroženy starší osoby, malé děti, těhotné ženy

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 64104 zpráv / článků

novější123456789starší