11. prosince, 2018 - svátek má Dana

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

EuroZprávy.cz

Rusko udělilo Googlu pokutu kvůli zakázaným výsledkům vyhledávání

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně » Dnes

Rusko vyměřilo americkému internetovému vyhledávači Google pokutu ve výši půl milionu rublů (zhruba 172.000 Kč), protože z výsledků vyhledávání neodstraňoval odkazy na zakázaný obsah. Oznámil to dnes podle agentury AFP ruský úřad pro dozor nad internetem a komunikacemi Roskomnadzor.

Novinky.cz

Někdo vykrádá chatu, volal muž z Přerova. Strážníci našli milence

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

In flagranti přistihli strážníci mileneckou dvojici v chatě v Přerově. Přivolal je tam pozorný soused, který si myslel, že chatu někdo vykrádá. Intimním chvílím se tam věnovala přítelkyně syna majitelky nemovitosti, ovšem s cizím mužem.

ParlamentniListy.cz

Nechutný způsob protestování. Komunisté a Bůh. Stav Ruska a Ukrajiny. Langšádlová a lov ruských a čínských špiónů... Europoslanec Kohlíček promluvil o mnohém

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

ROZHOVOR Zahazovat věnce a kytice od památníků do koše nepatří do slušné společnosti. Rabovat obchody a zapalovat zaparkované automobily také ne. Civilizovaní lidé tohle prostě nedělají. To říká komunistický europoslanec Jaromír Kohlíček, jenž se právě vrátil z Izraele. ParlamentnímListům.cz odpověděl i na dotazy ohledně premiéra Andreje Babiše.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

ŘLP má nové letouny. Budou jimi monitorovat pozemní zařízení

iDnes.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Řízení letového provozu (ŘLP) koupilo dva nové stroje. Dispečeři je budou využívat primárně k monitorování vlastních pozemních zařízení, zařízení české armády a dalších tuzemských subjektů. Cena obou strojů je 646 milionů korun.Další články k tématu:Řízení letového provozu má další zahraniční kontrakt. Bude školit NoryDispečeři z Prahy vyškolí kolegy z Malty. Kromě prestiže to i vynáší

ParlamentniListy.cz

Zbyněk Fiala: Brexit na rozcestí

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Británie má na vybranou. Brexit, za který zaplatí Severním Irskem, nebo nové referendum a volby. Podle čerstvého rozhodnutí Evropského soudního dvora přitom není problém Brexit jednostranně zrušit, Británie nepotřebuje souhlas všech 27 členů EU.

ParlamentniListy.cz

Hrad: Prezident republiky přijal Jiřího Langa

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Prezident republiky Miloš Zeman přijal v úterý dne 11. prosince 2018 na Pražském hradě Jiřího Langa, ředitele Národního bezpečnostního úřadu a ředitele Bezpečnostní informační služby v letech 2003 - 2016.

Echo24.cz

Osobností roku časopisu Time jsou novináři v čele s Chášukdžím

Echo24.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Osobností roku časopisu Time se letos stali novináři, kteří se podle listu postavili za pravdu a zasadili se o fakta. O titul se dělí zavražděný saúdskoarabský žurnalista Džámal Chášukdží, dva věznění barmští reportéři pracující pro agenturu Reuters nebo novináři z amerického deníku Capital Gazette, v jehož redakci letos v červnu zabil střelec pět lidí.

ParlamentniListy.cz

STAN: Středočeská koalice, vedená ANO, připravila kraj o více než 60 milionů korun

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Zastupitelé Starostů a nezávislých nesouhlasí s rozhodnutím středočeských krajních radních jednostranně odstoupit od nájemní smlouvy o pronájmu části pozemků někdejšího vojenského výcvikového prostoru u Milovic, uzavřené mezi krajem a společností Mladá RP.

Dobrý Anděl

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 67418 zpráv / článků

novější123456789starší