14. srpna, 2018 - svátek má Alan

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

Kurzy.cz

Výsledky Home Depot za 2Q18 překonaly odhady

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Americký obchodní řetězec Home Depot oznámil, že za 2Q roku zaznamenal zisk na akcii ve výši 3,05 USD na akcii oproti 2,84 USD očekávaných trhem. EPS před rokem dosahoval úrovně 2,25 USD.Tržby dosáhly úrovně 30,46 mld.

EuroZprávy.cz

Německá ekonomika zrychlila růst, šlape lépe než celá eurozóna

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Berlín - Hospodářský růst Německa v letošním druhém čtvrtletí zrychlil na 0,5 procenta z 0,4 procenta v prvním kvartálu. Spolkový statistický úřad dnes také zpřesnil údaj o růstu ekonomiky v prvním čtvrtletí na 0,4 procenta z dříve ohlášených 0,3 procenta.

Novinky.cz

Počítačová animace i italská zlatá šedesátá. Filmový festival v Mariánských Lázních

Novinky.cz | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » Dnes

Třetí ročník filmového festivalu Marienbad (německý název Mariánských Lázní) se koná od 28. srpna do 1. září a nabízí experimentální filmy, italskou filmovou klasiku, koncerty, přednášky a workshopy pro odborníky, ale i pro děti.

ParlamentniListy.cz

Takový rozkaz nesmí být veřejný! Generál Blaško promluvil o pomstě za Afghánistán. A také o dnešním velení armády

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Generál Opata vydal rozkaz: Dopadnout a potrestat komplice sebevražedného atentátníka, který zabil tři české vojáky. Uvedl to v pátečních Událostech, komentářích. Ale co si o tom myslí generál Hynek Blaško, který bude kandidovat za SPD? Po dotazu věci znalé čtenářky se vyjádřil na Facebooku.

Kurzy.cz

Jak se daří bankovním ETF po zvýšení sazeb ?

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Autor: Zuzana Janková Bankovní akcie a související burzovně obchodované fondy (ETF) nedosahují příliš lichotivých výsledků v tomto roce. SPDR S&P Bank ETF (KBE) je o 4,2 % vyšší, zatímco S&P 500 dosáhl výnosu téměř 7 %.

denik.cz

Kde se žije nejlépe? Vídeň, Melbourne, Ósaka. Praha skončila šedesátá

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Podle žebříčku britské firmy Economist Intelligence Unit (EIU) je Vídeň městem, kde se na světě žije nejlépe. Rakouská metropole porazila i australské Melbourne či japonskou Ósaku. Z českých měst se mezi 140 porovnávaných dostala Praha, jež skončila na šedesáté pozici. Naopak nejhoršími městy k životu jsou například syrský Damašek, Dháka z Bangladéše nebo největší město Nigérie Lagos.

Novinky.cz

Letecké záběry zříceného mostu v Janově

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Agentura Reuters v úterý odpoledne publikovala letecké záběry zachycující zřícený most u Janova. Nejméně sto metrů dlouhá část mostu spadla v úterý před polednem za plného provozu. Neštěstí nepřežilo nejméně 35 lidí, mezi zraněnými je i český řidič kamiónu.

Kurzy.cz

Růst ČR zpomaluje, eurozóna naopak zrychlila nad odhady, lira se uklidňuje

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Podle předběžného odhadu ČSÚ vzrostla česká ekonomika v druhém čtvrtletí o 0,5 % mezičtvrtletně , což je stejné tempo růstu jako v předchozím čtvrtletí. Meziročně ekonomika zpomalila na 2,3 % z předchozího tempa 4,2 %.

Pomáhej s humorem - Konto Bariery

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 62871 zpráv / článků

novější123456789starší