23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

Kurzy.cz

Unipetrol: Dnes by mělo dojít k vypořádání dobrovolné nabídky odkupu za 380 Kč

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Dnes (23. 2. 2018) by mělo dojít k vypořádání Dobrovolné nabídky na odkup akcií Unipetrolu (380 Kč/akcie). Nabídku učinila mateřská společnost polská skupina PKN Orlen (62,99 % v Unipetrolu před nabídkou).

Novinky.cz

Pavel Fischer: Jednoduchá hesla jako „makat a neblábolit” lidem nestačí

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Neuspěšný kandidát na prezidenta a diplomat Pavel Fischer, který ve čtvrtek ohlásil kandidaturu do Senátu, v rozhovoru pro Novinky řekl, že lidem nestačí jednoduchá hesla jako „Čau lidi” a „makat a neblábolit”. Duch Václava Havla podle něj ještě není vyčerpaný, protože jinak by ve volbách nezískal deset procent. Podporu hledá napříč politickými stranami od lidovců přes ODS i ANO.

Finance.cz

Podnikatelé s nízkými příjmy by nemuseli evidovat tržby online

Finance.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Praha 23. února (ČTK) - Podnikatelé s nízkými příjmy, kteří zároveň nejsou plátci DPH, by mohli evidovat tržby bez připojení k internetu. Museli by ovšem využívat papírové účtenky poskytnuté ministerstvem financí a jednou měsíčně poslat Finanční správě údaje o tržbách. Vyplývá to z návrhu novely zákona o EET, kterou má ČTK k dispozici. Norma tak navrhuje zavést vedle běžného a zjednodušeného režimu i zvláštní režim elektronické

České Noviny

Podnikatelé s nízkými příjmy by nemuseli evidovat tržby online

České Noviny | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Praha - Podnikatelé s nízkými příjmy, kteří zároveň nejsou plátci DPH, by mohli evidovat tržby bez připojení k internetu. Museli by ovšem využívat papírové účtenky poskytnuté ministerstvem...

Hospodářské Noviny - ihned.cz

ČEZ letos investuje do modernizace Temelínu téměř miliardu korun. Kromě modernizace posílí i bezpečnost

HN - ihned.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Největší výrobce elektřiny v Česku oznámil, že letos vloží do modernizace Temelínu 900 milionů korun. Do jaderné elektrárny ČEZ od začátku jejího provozu investoval 18 miliard korun. Kromě modernizace zahrnou investiční akce posilování bezpečnosti a zvyšování výkonu.

EuroZprávy.cz

Brexit ohrožuje mír v Severním Irsku, obává se nová šéfka Sinn Féin

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Londýn - Nová předsedkyně strany Sinn Féin se domnívá, že brexit ohrožuje mír v Severním Irsku. Jedním z hlavních sporných témat v jednáních o odchodu Británie z EU, který by měl nastat 29. března příštího roku, je podoba hranice mezi Irskou republikou, která zůstane členem EU, a Severním Irskem, které spolu se zbytkem Spojeného království unii opustí.

Kurzy.cz

ČEZ prodá bulharská aktiva nad tržní cenou firmě Inercom Bulgaria

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

ČEZ prodá bulharská aktiva. Rozhodla o tom na včerejším (22. 2. 2018) zasedání dozorčí rada ČEZu. Kupcem je společnost Inercom Bulgaria, která podala nejvyšší nabídku. Podpis smlouvy proběhne v nejbližších dnech.

EuroZprávy.cz

Růst německé ekonomiky ve 4. čtvrtletí mírně zpomalil

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Berlín - HDP Německa ve čtvrtém čtvrtletí vzrostlo proti předchozím třem měsícům o 0,6 procenta, tempo jeho růstu tak zpomalilo z 0,7 procenta ve třetím kvartálu. Meziročně pak ekonomika vzrostla o 2,3 procenta. Za celý loňský rok se HDP zvýšilo o 2,2 procenta, což znamená nejrychlejší tempo od roku 2011.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 57010 zpráv / článků

novější123456789starší