23. února, 2019 - svátek má Svatopluk

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Na dálnici D52 srazilo auto chodce, druhé jej přejelo

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Na 8. kilometru dálnice D52 u Rajhradu zahynul v sobotu ráno chodec. Dálnice byla po dobu vyšetřování uzavřená, nyní je jeden pruh průjezdný. Informoval o tom mluvčí policie Pavel Šváb.

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Bizarní hotel je místem, kde se milovníci klobás cítí jako doma

tiscali.cz | Zpravodajství » Dnes

Usínat v obklopení klobásami asi není to, po čem každý touží. První a zároveň jediný klobásový hotel na světě má však stále plno a přitahuje hosty nejen z Evropy. Německý uzenář věří, že mu jeho nevšední nápad pomůže přilákat nové zákazníky. 

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Poprava mečem byla čestná smrt, většinou se věšelo, říká znalec katů

iDnes.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Jako šéf Okrašlovacího spolku ve Znojmě má blízko k historii, proto Otto Bouda začal před více než dekádou dávat dohromady střípky ze života místních katů. Zaobírá se sedmi stoletími a jeho koníček už spolkl tisíce hodin. Zatím má osm plných šanonů faktů.Další články k tématu:V chodbách pod Znojmem se skladovaly potraviny, ale také mučili vězniDřív na ně věšeli vrahy, teď lákají turisty. Téma šibenic lidi oslovujeNa poslední veřejnou popravu přišly davy.

Novinky.cz

Český řidič, který v Irsku způsobil smrtelnou nehodu, dostal pokutu

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Čtyřiačtyřicetiletého českého řidiče, který v Irsku v roce 2015 způsobil smrtelnou dopravní nehodu, potrestal soud pokutou a zákazem řízení na sedm let. Podle soudce muž činu lituje a před jízdou nepil alkohol. O úterním rozsudku informovala místní média.

Roklen24.cz - Ekonomika, trhy, finance

Šéf Skanska Reality: Stát a města komplikují developerům život

Roklen24.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Pražské byty se pro střední třídu při současných cenách stávají nedostupné. Stát je v nákupu nepodpoří, situaci jim naopak znesnadňuje. Ceny přitom loni dále rostly až do historických maxim, uvedl v rozhovoru pro server Roklen24 generální ředitel Skanska Reality Petr Michálek. Jaké jsou důsledky? A jak by se podle Michálka měl stát zachovat?

Echo24.cz

VIDEO: Šamani obětovali velbloudy „pro velikost Ruska“. Konkurenčí šamani to kritizují jako barbarství

Echo24.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Pozdvižení v Rusku vyvolal obřad sibiřských šamanů, kteří obětovali a spálili pět velbloudů, "aby posílili Rusko a jeho národy". "Tento obřad vykonali poprvé v moderní historii," poznamenal server Newsru.com. Obřad v šamanském táboře u Angarska, kde spolu s velbloudy na počátku února spálili na ohni i další laskominy, sledovalo asi pět stovek lidí.

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 18030 zpráv / článků

novější123456789starší