25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

ParlamentniListy.cz

Lži a plky! Telička se s elfy tvrdě pustil do Zdechovského

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » 24. duben, 2019

S blížícími se volbami do Evropského parlamentu stoupá i nervozita kandidátů. A mezi některými z nich dochází na sociálních sítích k ostrým střetům. Nedávno se do sebe takto pustil lidovec Tomáš Zdechovský a Pavel Telička, zvolený za hnutí ANO, ovšem momentálně vytvářející vlastní formaci nazvanou „Hlas“.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Pohádkový plat šéfa společnosti Walt Disney rozčilil dědičku impéria

iDnes.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. duben, 2019

Za loňský rok si Bob Iger, šéf americké mediální a zábavní společnosti Walt Disney, vydělal 65,7 milionu dolarů, tedy v přepočtu 1,5 miliardy korun. Jde o 80procentní nárůst gáže v porovnání z předchozím rokem. Dědička impéria Abigail Disneyová částku označila za šílenou a postavila se na stranu zaměstnanců společnosti, mezi které by část své odměny měl Iger rozdělit.Další články k tématu:Online televizi čeká boj o pozice. Disney a Apple vyzvou lídra trhu

Novinky.cz

Statečný muž zabránil atentátníkovi vejít do kostela, části věřících zachránil život

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 24. duben, 2019

Jedním z kostelů na Srí Lance, ve kterých na Velikonoční neděli zaútočili atentátníci, byl ve městě Batticaola. Počet obětí tam však byl nižší, protože jeden z věřících nedovolil atentátníkovi vejít dovnitř, ten se proto odpálil venku. Muže to stálo život, mnoho jiných životů tím ale bylo zachráněno, uvedla BBC.

denik.cz

Kvalita ruské ropy vyvážené do EU se zhoršila. Rafinerie mají potíže

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. duben, 2019

Kvalita ruské ropy, která proudí do severní a střední Evropy se v posledních dnech výrazně zhoršila, což činí problémy rafineriím. S odvoláním na obchodníky i na ruské činitele to dnes uvedla agentura Reuters. Surovina, která se dostává přes ruský přístav Usť-Luga a ropovodem Družba do Běloruska, Polska, Německa, Maďarska a České republiky je kontaminována nadměrnou hladinou organického chloridu, a to již od 19. dubna.

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Mars seizmicky žije. Máme první důkaz

tiscali.cz | Zpravodajství » 24. duben, 2019

Za několik dnů to bude rok, co sonda InSight 5. května 2018 vzlétla ze Země na Mars. Modul, který přistál na povrchu Rudé planety 26. listopadu 2018, se oproti jiným, dřívějším sondám a roverům vyznačuje především svým seismometrem. Je to vůbec poprvé, co supercitlivý detektor otřesů na Marsu přistál - marsovští vědci si od zařízení slibovali potvrzení či vyvrácení vnitřní aktivity Marsu. A právě to nyní potvrdila první skutečná detekce marťanského

Reflex.cz

Vypínání televizního vysílání DVB-T začne na konci listopadu

Reflex.cz | Zpravodajství » 24. duben, 2019

Vypínání sítí pro digitální televizní vysílání DVB-T začne na konci letošního listopadu. Jako první přestane signál šířit Žižkovský vysílač a Cukrák. Vypínání souvisí s přechodem na nový standard DVB-T2, který souvisí s potřebou uvolnit část frekvencí v pásmu 700 MHz pro rychlé mobilní sítě. Uvedli to zástupci Českých Radiokomunikací na dnešní tiskové konferenci.

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

Po roční rekonstrukci se v neděli otevře Údolní ulice. Nabídne tichou trať a bezbariérové zastávky

BrněnskáDrbna.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » 24. duben, 2019

Po rok trvající rekonstrukci se v neděli 28. dubna pro MHD opět otevře Údolní ulice v části od křižovatky s Úvozem po Kraví horu. Lidé se tak na konečnou linky 4 opět svezou tramvají. Zastávky Všetičkova a Heinrichova budou nově bezbariérové. Pro řidiče osobních aut se ulice otevře od 1. května.

Dobrý Anděl

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 39574 zpráv / článků

novější123456789starší