14. srpna, 2018 - svátek má Alan

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

ParlamentniListy.cz

Žít Brno: Bývalý protidrogový koordinátor podporuje přístup Brna k drogám a závislostem

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Bývalý Národní protidrogový koordinátor Vobořil podporuje přístup Brna k drogám a závislostem. Naopak kritizuje přístup Jihomoravského kraje, který seškrtal peníze v této oblasti.

Novinky.cz

Migranty z lodi Aquarius si rozdělí šest zemí EU včetně Španělska a Portugalska

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Šest zemí Evropské unie si rozdělí 141 migrantů z lodi Aquarius, které odmítla přijmout Itálie, uvedl v úterý španělský list El País. Jako první se uvolilo 30 migrantů z Aquaria a dalších lodí přijmout Portugalsko, 60 jich přijme Španělsko a další Francie. Zbylé tři země nebyly jmenovány.

EuroZprávy.cz

Zřícenému mostu v Janově se přezdívalo "nemocný", při zkáze na něm byly desítky aut

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Janov - Na části dálničního Morandiho mostu, která se dnes před polednem zřítila v italském Janově, bylo v době neštěstí 35 osobních aut a tři kamiony. Most je 1102 metrů dlouhý (Nuselský most v Praze měří 485 metrů), úroveň vozovky se nachází ve výšce 45 metrů, most má tři železobetonové pilíře o výšce 90 metrů s maximálním rozpětím 210 metrů. V roce 2016 prošel částečnou rekonstrukcí.

Novinky.cz

Regionova smetla na přejezdu na Hodonínsku přívěs nákladního auta

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Na železničním přejezdu u Vnorov na Hodonínsku vrazil v úterý vlak Regionova do nákladního auta s přívěsem. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, škodu hasiči odhadují na několik stovek tisíc korun. Podle prvotních informací policie řidič zřejmě přehlédl signalizaci, okolnosti střetu se ale teprve vyšetřují.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

RECENZE: Rottrová, Ruml, texty snů. O slovo se hlásí kapela Nedivoč

iDnes.cz | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » Dnes

Herec, bavič a hudebník Jiří Krhut známý například z Kabaretu BO! Jaromíra Nohavici vydal se svou kapelou Nedivoč desku nazvanou poeticky Vale pletichám. Přizval na ni i řadu hvězdných hostů. Výsledkem je až nečekaně sebevědomý pop opatřený výtečnými texty.Další články k tématu:RECENZE: Za sto procent. Nohavicův Kabaret BO! je čirá radostGLOSA: Jeden a půl chlapa, o manželce nemluvě. Ruml bavil „na hubu“GLOSA: Marie Rottrová přilákala davy, Jessie J se

ParlamentniListy.cz

Deviace, svinstvo. Jednotka hlouposti = 1 socan. Petr Štěpánek shodil bombu

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

ČSSD, Evropská unie a Prague Pride zřejmě o víkendu vzbudily silné emoce ve spisovateli, hudebníkovi a bývalém politikovi za ODS, Petru Štěpánkovi. Sepsul Sobotku za lidi, kterými se obklopil, současný režim za celou řadu humanitárních -ismů a došlo i na ODS a deviaci. Své myšlenky svěřil svému facebookovém profilu.

ParlamentniListy.cz

Miroslav Novák: Česká ekonomika zpomalila víc, než se očekávalo

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Zpomalení domácí ekonomiky směrem ke 2 % a zároveň i zjevně zpomalení hospodářského růstu v eurozóně v kombinaci s kumulací rizik v globální ekonomice zvyšuje pravděpodobnost, že český HDP za celý letošní rok vykáže růst jen kolem 3 %.

Novinky.cz

Na Brněnsku se srazila dodávka s autem, senior v něm zemřel

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Tragicky skončila v úterý dopoledne dopravní nehoda dodávky a osobního auta ve Vranovicích na Brněnsku. Seniora z osobního vozu se záchranářům ani přes veškeré úsilí nepodařilo oživit.

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 62871 zpráv / článků

novější123456789starší