27. května, 2018 - svátek má Valdemar

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Rotvajler v Mnichově pokousal pět lidí, policie ho zastřelila

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Policie v německém Mnichově zastřelila psa, který pokousal pět lidí. Rotvajler, jenž nebyl na vodítku, v sobotu napadl tři chodce a dva policisty. Všech pět zraněných bylo převezeno do nemocnice, napsala dnes agentura DPA.

EuroZprávy.cz

Náboženství a mimozemšťané? Muslimové netrpělivě vyhlížejí UFO

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně » Dnes

Mimozemská civilizace tak trochu činí problémy náboženstvím na Zemi. Zvláště pro ty, kteří lidstvo vnímají jako středobod vesmíru, je to v jistém smyslu podpásovka. Ale vědecké důkazy se špatně zpochybňují, proto i církve musely přijít s uspokojivou odpovědí.

Novinky.cz

Opozice spojuje síly proti Erdoganovi

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Čtyři opoziční strany uzavřely spojenectví před červnovými prezidentskými a parlamentními volbami v Turecku. Chtějí tak zvýšit šance na porážku autoritářského prezidenta Recepa Erdogana a jeho Strany spravedlnosti a rozvoje (AKP).

Reflex.cz

„Slušní lidé“ protestovali v Brně proti hře, ve které Ježíš znásilňuje muslimku. Vtrhli na jeviště

Reflex.cz | Zpravodajství » Dnes

Aktivistům se včera večer podařilo narušit kontroverzní inscenaci Naše násilí a vaše násilí v Divadle Husa na provázku v Brně. Po začátku představení vtrhla na jeviště necelá třicítka členů hnutí Slušní lidé, utvořila řetěz a bránila hercům v další produkci. Když do divadla dorazil antikonfliktní tým policie, aktivisté jeviště opustili a představení bylo obnoveno. Další skupina hru pískáním a skandováním narušila před koncem, ty vyvedla bezpečnostní

Kurzy.cz

Londýn může jako globální finanční centrum skončit i v případě hladkého brexitu

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Pro londýnské finanční centrum není žádný „dobrý“ brexit. Pierre Briancon na stránkách Politico totiž tvrdí, že londýnská City utrpí výrazné ztráty bez ohledu na konkrétní dohodu britské vlády a EU.

Echo24.cz

Naděje žije? USA se podle Trumpa nadále připravují na červnový summit s Kimem

Echo24.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Spojené státy se i nadále připravují na summit mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a severokorejským vůdcem Kim Čong-unem, který by se měl 12. června uskutečnit v Singapuru. Americký prezident, podle nějž přípravy na setkání obou lídrů jdou „velmi dobře“, to dnes řekl novinářům.

EuroZprávy.cz

Vlaky pendolino? Stále prémiové, patří k nejkontroverznějším nákupům ČD

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Praha - Vlaky pendolino představují pro České dráhy i po téměř 13 letech provozu prémiové vozy a dopravce je plánuje i do dalších let nasazovat na rychlé expresní linky. ČTK to řekl mluvčí společnosti Petr Šťáhlavský. Nyní procházejí vlaky celkovou modernizací, která by u jedné soupravy měla vyjít zhruba na 35 milionů korun. Vlaky patří k nejkontroverznějším nákupům Českých drah.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Při investicích do akcií je teď třeba více vybírat. Kupovat ČEZ blízko tříletého maxima nedává smysl, říká portfolio manažer Koňák

HN - ihned.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Ondřej Koňák loni ve skupině Redside spoluzakládal fond Arca Opportunity CEE Equity. Protože středoevropské ekonomiky stále rostou, akciový růst ještě možná není u konce, domnívá se. Koňák říká, že na českém trhu vidí příležitost v investici do akcií CETV, provozovatele televize Nova, naopak už nevidí potenciál v akciích ČEZ.

Centrum Paraple

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 107216 zpráv / článků

novější123456789starší