20. října, 2018 - svátek Vendelín

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

Kurzy.cz

Jak centrální banky zkrotí příští recesi?

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Začátkem roku 2001, když se zbytek Ameriky vracel po svátcích k normálu, svolala komise Fedu pro monetární politiku konferenční hovor ke stavu ekonomiky.

České Noviny

Komunista Ondráček dostal medaili od svazu bojovníků za svobodu

České Noviny | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Praha - Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček obdržel tento týden ocenění od Českého svazu bojovníků za svobodu (ČSBS). Pamětní medaili s nápisem Za vlast a za svobodu mu předal předseda...

EuroZprávy.cz

Australská vláda ztratila těsnou parlamentní většinu, liberál utrpěl zdrcující porážku

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Australská středopravá vláda ztratila v dnešních doplňovacích volbách dosavadní těsnou většinu v parlamentu. V souboji o to, kdo nahradí ve 150členném zákonodárném sboru expremiéra Malcolma Turnbulla, zvítězila v jeho volebním okrsku v Sydney nad kandidátem Liberální strany nezávislá kandidátka.

ParlamentniListy.cz

Kolem přijímání Istanbulské úmluvy se v ČR dějí neuvěřitelné věci. Zastánci maří diskusi, jak to jenom jde. Europoslanec Zdechovský vydává mrazivé svědectví

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Právníci po celé Evropě kritizují Istanbulskou úmluvu, ale v České republice se o tom mlčí, konstatuje europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) na blogu iDnes.cz.

Respekt.cz

Zrodil se doják, u kterého se nakonec nelze dojmout

Respekt.cz | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » Dnes

V další verzi známého příběhu s Lady Gaga v hlavní roli vítězí hudba nad filmem

Novinky.cz

Na místě pádu L-39 v Azovském moři se našla část pilotova těla

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Na místě zřícení ruského cvičného letounu L-39 Albatros v Azovském moři se našly části těla. Oznámila to v sobotu agentura TASS s odvoláním na nejmenovaný zdroj z ruského letectva s tím, že pátrání pokračuje. Již dříve ruské ministerstvo obrany popřelo zprávy, že se podařilo najít živého jednoho z dvou letců, kteří se katapultovali.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Mileniálové všech zemí, spojte se. Mladá generace se odvrací od kapitalismu

iDnes.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Popularita kapitalismu mezi mladými Američany klesá. Přibližně polovina z nich by raději žila v socialistické zemi, ukazují průzkumy. Velká část generace tzv. mileniálů je totiž zklamaná z ekonomického vývoje Spojených států, mladí lidé si však mnohdy pletou definice socialismu a komunismu.Další články k tématu:Mileniálové chtějí žít v módních čtvrtích ve velkých městechMileniálové se drží piva a vína, tvrdým ale nepohrdnou. Roste zájem o likéryTiffany

EuroZprávy.cz

Loni se v Česku předávkovalo drogami 92 lidí, nejrizikovější jsou opioidy

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Loni se v Česku předávkovalo drogami 92 lidí, o dva méně než v předchozím roce. V roce 2015 jich bylo 104. Dalších 128 lidí loni zemřelo pod vlivem drog nebo léků. Sebevraždu léky spáchalo přes 25 z nich a 27 pod vlivem drog. Vyplývá to údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky. Česka má dlouhodobě jeden z nejnižších počtů předávkování mezi zeměmi Evropské unie.

Život Dětem

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 42953 zpráv / článků

novější123456789starší