23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

EuroZprávy.cz

V Thajsku zahynul český turista. Navzdory zákazu fotil u nebezpečného vodopádu

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Bangkok - Na thajském prázdninovém ostrově Samui zahynul český turista (32). Při fotografování se zřítil ze srázu u vodopádu, kam je zakázaný přístup. Informovala o tom dnes agentura DPA.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Trumpovi bývalí spolupracovníci Manafort a Gates, známí kvůli zapojení do ruské aféry, jsou obviněni z daňových a bankovních podvodů

HN - ihned.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Bývalí spolupracovníci Donalda Trumpa Paul Manafort a Rick Gates byli obviněni z dalších trestných činů. Vyšetřovatelé je podezírají z daňových a bankovních podvodů. Oba obvinění jsou již vyšetřováni ve spojitosti s ruskými pokusy o ovlivnění amerických prezidentských voleb.

Echo24.cz

Při pádu z vodopádu v Thajsku zahynul mladý Čech

Echo24.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Dvaatřicetiletý český turista přišel o život na thajském prázdninovém ostrově Samui. Při fotografování se zřítil ze srázu u vodopádu, kam je zakázaný přístup. Muž spadl do hloubky 30 metrů. Informovala o tom dnes agentura DPA.

Euro.cz

Manafort a Gates mají další problémy, byli obviněni z daňových a bankovních podvodů

Euro.cz | Zpravodajství » Dnes

Bývalý šéf volebního týmu amerického prezidenta Donalda Trumpa Paul Manafort a exporadce Rick Gates byli obviněni z dalších trestných činů. Zvláštní vyšetřovatel Robert Mueller rozplétající kauzu údajného ruského ovlivňování amerických voleb je obvinil mimo jiné z daňového a bankovního podvodu.

České Noviny

Právo: ANO kontroluje nominace do dozorčích rad státních firem

České Noviny | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Praha - Výbor pro personální nominace, který obsazuje dozorčí rady státem ovládaných podniků, je nově tvořen jen lidmi navrženými hnutím ANO. Skončili nominanti ČSSD Pavel Dvořák...

EuroZprávy.cz

Kalašnikov dodá ruské armádě nové vybavení. A tentokrát nejde o samopaly

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Moskva - Zbrojařský koncern Kalašnikov dodá ruské armádě motocykly na elektrický pohon. První stroje dorazí jednotkám již na jaře. Elektromotocykl má podle agentury TASS výkon 15 kilowattů a dojezd až 150 kilometrů.

ParlamentniListy.cz

Duka že žije v arcibiskupském paláci?! Tomáš Zdechovský se velmi tvrdě pustil do aktivistů, kteří poslali papeži dopis proti kardinálovi. A předložil fakta

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

ROZHOVOR „Veřejnost může vystavit velmi brzy, už při podzimních volbách, Andreji Babišovi a Miloši Zemanovi takový účet, ze kterého jim půjdou oči kolem,“ říká europoslanec Tomáš Zdechovský. ParlamentnímListům.cz prozradil novinky ohledně případu Evy Michalákové a jejích dětí, promluvil o norské sociálce a řekl také svůj názor na referendum o EU. „Myslím

EuroZprávy.cz

Nejčastější nemoc současnosti? Chřipku i angínu válcuje myšitida

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně » Dnes

Název myšitida zní možná podivně, jde ale o nejčastější nemoc současné doby. Není to totiž nic jiného, než zánět zápěstí. V moderní době jsou takové záněty způsobené především používáním počítačové myši a odtud i kreativní název. Jaké má příznaky a jak se nemoci vyvarovat?

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 57010 zpráv / článků

novější123456789starší