25. září, 2017 - svátek má Zlata

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

EuroZprávy.cz

Film Jiřího Mádla Na střeše vznikne jako pocta Janu Třískovi

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » Dnes

Praha – Autoři plánují natočit film Na střeše i navzdory tragické smrti herce Jana Třísky. Rozhodli se jej vytvořit jako poctu Třískovi, který dokázal ostatní inspirovat svou nezměrnou vůlí, odpovědností a odhodláním nikdy se nevzdat.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Američané nám vyhlásili válku, máme právo sestřelit jejich bombardéry, prohlásil severokorejský ministr zahraničí

HN - ihned.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Napětí mezi Spojenými státy a Severní Koreou se nadále stupňuje. Severokorejský ministr zahraničí Ri Jong-ho v pondělí v New Yorku novinářům sdělil, že USA vyhlásily jeho zemi válku. KLDR tak podle ministra má právo na protiopatření, včetně sestřelení amerických strategických bombardérů mimo severokorejský vzdušný prostor.

ParlamentniListy.cz

Kalousek mimo sněmovnu. Měsíc před volbami se propadl u agentury, která mu minule hodně přála

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Volby do sněmovny by podle aktuálního modelu společnosti CVVM vyhrálo s velkým náskokem hnutí ANO. Zastoupení v dolní komoře parlamentu by obhájily také ČSSD, KSČM, ODS a KDU-ČSL. Do sněmovny by podle modelu nově vstoupili Piráti a hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury. Naopak TOP 09 by nepřekonala pětiprocentní volební práh. Zprávu převzala ČTK.

EuroZprávy.cz

V Tatrách zemřel český turista

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Bratislava - Devětadvacetiletý český turista zemřel ve Vysokých Tatrách. Nezvěstný byl muž již od minulého týdne, kdy se v nejvyšším pohoří Slovenska zhoršilo počasí.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Červené víno chutná jako kofila, vinař do něj přidal kávu

iDnes.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Po chilli či levandulovém vínu přichází na jižní Moravu další experiment. Vinař Jiří Maděřič z Moravského Žižkova na Břeclavsku maceruje v červeném vínu speciálně praženou kávu. Vzniklo tak originální Cowein, na jehož etiketě písmeno „w“ nahrazuje dvě přeškrtnutá „f“ slova coffein.Další články k tématu:Chilli papričky ve víně? Pálivý mok sbírá úspěchy a chystá se „přitvrdit“Bez chemie a kocoviny. Na autentické víno si ale člověk musí zvyknoutVinaři

eurodenik.cz

Na nákupech: Spotify

eurodenik.cz | Zpravodajství » Dnes

Dřív byl koncert reklamou na desku, dnes je deska reklamou na koncert. VELKÁ potěcha pro posluchače, ale SPOUSTY práce pro hudebníky. Například i tak zavedené jméno jako raper Kato aka Prago Union si musí přivydělávat v marketingu a sám říká, že hudba je plnohodnotným živobytím leda pro Karla Gotta. Trh je sytý jako Babišovo ego a lidé se musí sakra otáčet, aby z dortu ukrojili svůj díl.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Severní Korea obvinila USA z vyhlášení války. Pohrozila jim sestřelením strategických bombardérů

e15.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Prezident Spojených států Donald Trump vyhlásil Pchjongjangu válku, KLDR si proto vyhrazuje právo sestřelit americké strategické bombardéry i mimo severokorejský vzdušný prostor.

ParlamentniListy.cz

Mirko Raduševič: Zhasnou světla také v Lidovém domě, sídle ČSSD?

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Právo hlasovat má v 61.5 milionů Němců, z toho poměrně velký počet jich hlasoval již předem korespondenčně. Volební místnosti se zavřely včera v 18 hodin. Ústup socialistických stran v Evropě pokračuje.

Centrum Paraple

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 59488 zpráv / článků

novější123456789starší