25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

Brňanky oprašují kouzlo vyšívání. Chtějí otevřít první brněnskou sdílenou vyšívací dílnu

BrněnskáDrbna.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » 24. duben, 2019

Vyšívání je provázelo už od dětství. Tu pravou vášeň, která překračuje hranice pouhé záliby, však ve vyšívání objevily až v dospělosti. Hanka a Šárka, dvě kreativní Brňanky už mají za sebou vydání knížky i úspěšný e-shop. Nyní se díky projektu na HitHitu snaží o vybudování Zašívárny - ateliéru, kde by se společně setkávaly nejen se svými "vyšívacími babičkami", ale přivítaly rády každého, kdo si chce odpočnout a přitom upustit uzdu řemeslné

Finance.cz

Česká měna k oběma světovým měnám stagnovala

Finance.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. duben, 2019

Praha 24. dubna (ČTK) - Česká měna dnes k oběma hlavním světovým měnám stagnovala. K 17:00 sice koruna oproti předchozímu závěru k euru i dolaru oslabila, ale pouze o jeden haléř na 25,75 Kč/EUR a 22,98 Kč/USD. Vyplývá to z údajů na serveru Patria Online.

Reflex.cz

Na Szigetu po dvou letech zahraje Macklemore. Festival už odhalil denní časový harmonogram

Reflex.cz | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » 24. duben, 2019

Světové hvězdy Macklemore, 6LACK a Michael Kiwanuka nově doplňují program na hlavním pódiu festivalu Sziget. Organizátoři oznámili finální časový harmonogram i pro další pódia a sedmitýdenní akce na ostrově uprostřed Budapešti tak nabízí letošní program plný hvězd. Ed Sheeran, Florence + The Machine, Foo Fighters, The 1975, Post Malone, Twenty One Pilots, Martin Garrix a The National a mnoho dalších umělců je součástí festivalu Sziget od 7. do 13. srpna.

Finance.cz

Akcionáři Komerční banky schválili dividendu 51 Kč na akcii

Finance.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. duben, 2019

Praha 24. dubna (ČTK) - Akcionáři Komerční banky dnes schválili vyplatit dividendu 51 Kč na akcii před zdaněním, tedy 9,7 miliardy Kč. Banka o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě. Loni banka vyplatila 47 korun na akcii, což bylo celkem 8,9 miliardy korun.

Euro.cz

Francouzský dodavatel autodílů Groupe Plastivaloire bude vyrábět v Česku

Euro.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. duben, 2019

Francouzský výrobce autodílů Groupe Plastivaloire otevře továrnu v Nýřanech na Plzeňsku. Firma dodává části převodovek například automobilkám Peugeot, Audi, Toyota či Volvo. Uvedl to dnes server E15.cz na základě vyjádření ředitele investic společnosti Pascala Fliega.

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

V lukrativním byznyse kvete černý trh. Praha chce vyhnat deštníkářskou mafii

tiscali.cz | Zpravodajství » 24. duben, 2019

Amatérští průvodci ze zahraničí nabízející v Praze své služby jsou podle zastupitelů hlavního města ostudou metropole. Podle profesionálních tuzemských průvodců je to dokonce dobře organizovaná mafie. Praha i průvodci nyní lobbují za změnu, píše Robert Břešťan na webu Hlídací pes. 

Kurzy.cz

Čína ustupuje od stimulů. Etapa globální paniky je za námi

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. duben, 2019

V nejbližší době budeme pravděpodobně svědky významné změny trendu na finančních trzích. Ačkoliv je dnes volatilita extrémně nízká, myslíme si, že trhy byly uměle umírněné. Dnes proto nejsou připraveny na změnu makro politiky, ke které dochází v Číně.

tiscali.cz - Aktuální přehled článků

Režim uvázal dětem šátky a učil je lásce k socialismu

tiscali.cz | Zpravodajství » 24. duben, 2019

Dnes má svátek Jiří a světec téhož jména je mimo jiné patronem skautů. Před 70 lety se však paradoxně začala psát historie pionýrské organizace, která měla režimu nepohodlné skauty, v tuzemsku junáky, zcela nahradit. Nakonec získala na "práci s mládeží" monopol.

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 39574 zpráv / článků

novější123456789starší