25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

denik.cz

Růžová budou v Praze nově elektrokola. V ulicích se objeví v půlce května

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. duben, 2019

Společnost Rekola Bikesharing chvíli detaily projektu tajila a nyní oznámila veřejnosti, že uzavřela spolupráci s energetickou skupinu innogy. V hlavním městě díky tomu budou během května k dispozici sdílená elektrokola v typické růžové barvě.

Echo24.cz

Írán vrací údery. Teheránský parlament označil armádu USA za teroristickou

Echo24.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 24. duben, 2019

Íránský parlament schválil zákon, který označuje armádu Spojených států za teroristickou. Informoval o tom server televize Al-Džazíra. Washington v pondělí zesílil tlak na Írán, když oznámil, že žádný stát nebude mít výjimky z amerických sankcí, pokud bude nadále kupovat íránskou ropu.

Kurzy.cz

Akcionáři Komerční banky schválili dividendu 51 korun na akcii

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. duben, 2019

Akcionáři Komerční banky na dnešní valné hromadě svým hlasováním potvrdili návrh představenstva banky na schválení podílu na zisku k rozdělení mezi akcionáře (dividendy) za rok 2018 ve výši 51 korun na jednu akcii.

Megazine.cz - Výběr toho nejzajímavějšího

Mnichov: „Alláhu Akbar“ zakřičel muž v kostele plném lidí a pak vystřelil dělobuch

Megazine.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 24. duben, 2019

Němečtí křesťané, oslavující velikonoce, zažili perné chvíle v Mnichovské bazilice Svatého Pavla. Mezi oslavující masy se vetřel muž, který zakřičel „Allláhu Abar“ a poté hodil dělobuch doprostřed kostela, čímž způsobil paniku při níž bylo následně zraněno 24 lidí. Podle zprávy všichni oslavující zahodili košík s velikonočním jídlem a snažili se utéci ven z kostela. Muž

Kurzy.cz

Reuters: Kvalita ruské ropy vyvážené do EU se zhoršila, rafinérie mají problémy

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. duben, 2019

Kvalita ruské ropy, která proudí do severní a střední Evropy se v posledních dnech výrazně zhoršila, což činí problémy rafineriím. S odvoláním na obchodníky i na ruské činitele to dnes uvedla agentura Reuters.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Vladimír Mišík se konečně vrací na pódia. A zazpívá s celou rodinou

iDnes.cz | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » 24. duben, 2019

Zprávy od zpěváka Vladimíra Mišíka v poslední době hlásily především rušení koncertů ze zdravotních důvodů. Více než čtyřměsíční půst skončí ve čtvrtek na celorodinném koncertu Nechte zpívat Mišíky v pražském Divadle Hybernia. Vedle Vladimíra Mišíka a skupiny Etc... vystoupí i jeho žena a tři potomci. Další články k tématu:VIDEO: Když se vztah změní z nebe v peklo. Mišík představuje DémonyRECENZE: Muži tropí hlouposti. Třetí První republika nabídne box i

Kurzy.cz

Nízká inflace není žádnou záhadou

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. duben, 2019

Během posledních deseti let se inflace pohybovala soustavně pod cílem Fedu nastaveným na 2 %. Fed rád používá měřítko inflace ve formě PCE deflátoru a jeho průměr během zmíněného období dosáhl 1,56 %.

ParlamentniListy.cz

Kauza Feri: Kdyby Okamura napsal, že novináři rozbije hubu... Vývojáře Vávru rozčílil dvojí metr

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » 24. duben, 2019

Napadení poslance Feriho vyvolalo na sociálních sítích různé odezvy. Od šoku po hněv až po názory, že Ferimu naložili ještě málo. A známý herní vývojář Daniel Vávra si všímá, jaký platí dvojí metr. Když se totiž Jan Palička z Info.cz zastal Dominika Feriho, vzal si ho do úst brněnský režisér a bývalý zastupitel za Žít Brno. A nejen

Dobrý Anděl

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 39574 zpráv / článků

novější123456789starší