11. prosince, 2018 - svátek má Dana

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

EuroZprávy.cz

Dočkáme se dálnice k hranicím s Rakouskem? Stavbu D3 i D52 komplikují stavební řízení

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Hned 14 různých požadavků obdrželo Ministerstvo životního prostředí v rámci zjištovacího řízení ke stavbě dalšího úseku dálnice D3 mezi Kaplicí-nádražím a Nažidly, a to nejen z České republiky, ale také z Rakouska, jehož zájmů se stavba rovněž týká. Vše nyní záleží na procesu EIA, termín zahájení stavby je stanoven na rok 2021. V současnosti přitom stojí i stavba druhé dálnice k našim jižním sousedům.

EuroZprávy.cz

Německý rasista poštval psy na syrskou rodinu, soud mu vyměřil trest

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Čtyři roky vězení dnes soud ve středoněmeckém Magdeburku uložil čtyřiadvacetiletému Němci za to, že na syrskou rodinu v tomto městě poštval své dva psy, kteří pokousali devětadvacetiletého otce rodiny. Soud muže shledal vinným z těžkého ublížení na těle.

Novinky.cz

Merkelová: Žádná další jednání s Londýnem nebudou

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Německá kancléřka Angela Merkelová odmítá další vyjednávání o dohodě o odchodu Británie z Evropské unie. V úterý to po setkání s britskou premiérkou Theresou Mayovou řekla svým spolustraníkům z Křesťanskodemokraticé unie (CDU), informovala agentura DPA.

Novinky.cz

Stát uspěl ve sporech o téměř 26 miliard

Novinky.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Stát uspěl ve sporu o zhruba 15,7 miliardy korun se společností El Niňo a ve sporu o deset miliard korun s fyzickou osobou ohledně dlouhého dědického řízení. V úterý o tom informovalo ministerstvo financí.

Novinky.cz

Němec poštval psy na syrskou rodinu, odsedí si čtyři roky

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Čtyři roky vězení si odsedí německý mladík, který v květnu v Magdeburku poštval své dva psy na syrskou rodinu. Čtyřiadvacetiletý muž syrskou rodinu nejprve slovně urážel a pak poštval psy na otce rodiny, který se snažil bránit své blízké. V úterý o tom informovala agentura AFP.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Babiš a StB? Zřejmě spolupracoval velmi úzce, jako agent bude veden dál, říká Spurný

HN - ihned.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Babiš zřejmě s StB spolupracoval velmi úzce, scházel se v konspiračním bytě s jedním z estébáků, v několika případech se mluvilo o placeném pohoštění pro agenta, to se dělo jen ve výjimečných případech. Pro Babiše rozhodnutím Evropského soudu pro lidská práva skončila jedna cesta, soud řekl, že jeho stížnost je nesmyslná, už nemá další odvolání, minimálně dalších pět let bude dál ve svazcích StB veden, říká Jaroslav Spurný z Respektu. Dodává, že Babiš

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Super Micro: Audit neprokázal, že by naše čipy kompromitovali Číňané

iDnes.cz | Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně » Dnes

Kalifornská společnost Super Micro Computer zveřejnila výsledky externího auditu. V dopise zákazníkům uvedla, že zprávy o napadení čipů odposlouchávacím zařízením z Číny se neprokázalo.Další články k tématu:Čína údajně zaútočila na americké služby přes Apple a Amazon

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Proč se ceny elektřiny „utrhly“? V Rozstřelu odpoví energetický expert

iDnes.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Daní za prudký růst mezd jsou ceny jako utržené ze řetězu. Důkazem jsou energie. Elektřina v příštím roce zvýší výdaje domácností o stovky až tisíce korun. Proč se několik let nic nedělo a teď mají Češi platit výrazně víc, vysvětlí ve čtvrtek od 12:30 v pořadu Roszstřel energetický expert společnosti ENAS Vladimír Štěpán.Další články k tématu:Naše ekonomika nesmí stát na modelu Bangladéš, řekla ekonomka v RozstřeluV příštím roce přijde ekonomická krize,

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 67408 zpráv / článků

novější123456789starší