23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Životopisy i poustevníci v knižním čtvrtku

Novinky.cz | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » Dnes

„Žil jsem tady a pracoval, přitom jsem tady vůbec neměl být,“ řekl na setkání s novináři americký filmař Gene Deitch, který se v Praze od roku 1959 podílel na našem animovaném filmu. Vlastní životopis pojmenovaný Z lásky k Praze bude jedním z patnácti titulů, které dostanou čtenáři 15. března v rámci Velkého knižního čtvrtku.

Roklen24.cz - Ekonomika, trhy, finance

ECB „Minutes“ ukázaly na rozkol mezi bankéři

Roklen24.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Čtvrtek přinesl další podrobnější zprávy od centrálních bankéřů. Po zápisu z lednového zasedání americké centrální banky, který byl zveřejněn ve středu, jsme se dozvěděli, jak to viděli evropští centrální bankéři. Takzvané „Minutes“ ukázaly, že Rada guvernérů ECB je dále rozdělena na dva tábory. Tedy alespoň ohledně ukončení programu nákupu aktiv. Žádného výraznějšího překvapení jsme se ale od ECB v zápisu nedočkali.

Kurzy.cz

Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 23.2.2018

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Klíčové události • Německo: IFO index podnikatelské nálady v únoru poklesl ze 117,6 b. na 115,4 b. • USA: Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti v uplynulém týdnu: 222 tisíc.

Echo24.cz

Babiš chce změny v EU. Nástupce Junckera mají podle něj vybírat premiéři

Echo24.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Nový předseda Evropské komise by měl být vybrán premiéry a prezidenty zemí EU z týmu 27 členů budoucí komise, myslí si český premiér Andrej Babiš. Praha podle něj odmítá, aby se v roce 2019 o nástupci Jeana-Claudea Junckera rozhodovalo prostřednictvím systému ‚vedoucích kandidátů‘ na kandidátních listinách pro volby do europarlamentu.

ParlamentniListy.cz

Novináři vyrazili za Kalouskem. Takhle dopadli

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

MF Dnes se rozhodla otestovat, jak poslanci pracují ve svých domovských regionech. Zda jsou k dispozici voličům v době, kdy jim k dispozici mají být. Novináři vyrazili třeba za předsedou poslaneckého klubu TOP 09 Miroslavem Kalouskem. A dopadli všelijak.

Novinky.cz

Za kopanec do hlavy soudí místostarostu, který nosí uniformu

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Přes den nosí David Žák policejní uniformu, ve volnu pak úřaduje jako místostarosta městyse Chudenice. Ve středu se ocitl u klatovského soudu v úplně opačné pozici, s nálepkou rváče usedl na lavici obžalovaných za ublížení na zdraví.

Lupa.cz

[aktualita] Mafra představuje tři letošní premiéry svého videoserveru Playtvak

Lupa.cz | Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně » Dnes

Videoportál Playtvak.cz slibuje pro letošní sezónu premiéru tří seriálů z vlastní produkce. Na březen je naplánováno nasazení desetidílného seriálu Vesničan, jehož hlavními taháky by měl být lidový humor a nevyčerpatelné téma české vesnice. V hlavní roli se představí Josef Polášek. PODZIMNÍ PREMIÉRY: Podívejte se na trailery k podzimním novinkám serveru Playtvak.cz V dubnu bude následovat očekávané desetidílné pokračování úspěšného seriálu Single

České Noviny

Dvaatřicetiletý Čech zahynul na thajském ostrově Samui, píše DPA

České Noviny | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Bangkok - Dvaatřicetiletý český turista přišel o život na thajském prázdninovém ostrově Samui. Při fotografování se zřítil ze srázu u vodopádu, kam je zakázaný přístup. Muž spadl...

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 57010 zpráv / článků

novější123456789starší