16. srpna, 2018 - svátek má Jáchym

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

Kurzy.cz

Americké sankce přilévají do íránské ekonomiky ještě více agonie

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Dva roky trvalo vyjednat s Íránem jadernou dohodu. Jen pár tahů pera a byla pryč. Americký prezident Donald Trump 6. srpna podepsal příkaz obnovující sankce, mimo jiné, vůči íránskému automobilovému průmysl, obchodu se zlatem a přístupu k dolaru.

EuroZprávy.cz

Rusko poprvé povolilo pochod homosexuálů. V zapadákově, kde žije sedm lidí

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Moskva - V Rusku se možná příští týden uskuteční první oficiální pochod hrdosti sexuálních menšin. Úřady povolily akci uspořádat ve vesničce Jabloňovyj vzdálené 700 kilometrů východně od Moskvy, kde žije sedm lidí.

Megazine.cz - Výběr toho nejzajímavějšího

USA kritizují země celého světa, mrkněte jak to vypadá u nich doma. Děsivé záběry z Detroitu (Video)

Megazine.cz | Zpravodajství » Dnes

McDonald s neprůstřelným sklem: Možná se divíte kde jsou bílí lidé, věřte že jich ve městě zůstalo jen necelých 8%, naprostou majoritu až 90% tvoří afroameričané, přitom před sto lety tomu bylo přesně opačně.  

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

Na Prýglu kvůli nízké hladině vody uvízla loď

BrněnskáDrbna.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Na Brněnské přehradě ve středu kolem poledne kvůli nízké hladině uvízla loď Utrecht z flotily městského dopravního podniku. Trvalo téměř hodinu, než se ji vhodným manévrováním podařilo vyprostit. Na palubě bylo 60 lidí. Pomoc dalšího plavidla, které na místo zamířilo, nakonec nebyla zapotřebí.

Novinky.cz

Švédská muslimka odmítla podat ruku při pracovním pohovoru, teď vysoudila odškodné

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Švédská muslimka vysoudila odškodnění za to, že byla vyhozena od pracovního pohovoru poté, co z náboženských důvodů odmítla muži, který s ní možné uplatnění pobíral, podat ruku. Švédský soud jí přiznal odškodné ve výši 40 tisíc švédských korun, tedy více než 98 tisíc českých korun. Ve čtvrtek o tom informovala BBC.

Euro.cz

Očkování a autismus: vědci vyvracejí tvrzení o škodlivosti vakcinace

Euro.cz | Zpravodajství » Dnes

Nová studie amerických pediatrů opět prokazuje, že očkování nemá vliv na výskyt autismu dětí, jak to tvrdí mnozí odpůrci vakcinace. Lékaři se snaží vyvrátit tento mýtus zejména poté, co před dvěma měsíci zemřelo v Kalifornii novorozeně na černý kašel, protože se jeho matka odmítla očkovat. Případy onemocnění černého kašle se množí také v České republice.

ParlamentniListy.cz

Tito lidé jsou černí pasažéři. Když to tak půjde dál, společnost zkolabuje. Do toho masová imigrace a neštěstí je dokonáno... Profesor Keller nejen o tom, jak nás vykořisťují a likvidují západn&#

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

ROZHOVOR „Podstatné je, že pokud není daňově zohledněno, že bezdětní lidé se chovají jako černí pasažéři, a to nejen z hlediska penzijního systému, pak společnost dříve nebo později začne kolabovat. V té chvíli se vynoří zvláštní lidé a celé organizace, jež budou tvrdit, že jedinou záchranou je masová imigrace… A neštěstí je dokonáno,“ varuje

Kuba - Dovolená a zájezdy

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 64104 zpráv / článků

novější123456789starší