25. září, 2017 - svátek má Zlata

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

EuroZprávy.cz

Kurdské referendum znervózňuje okolní státy: Turecko hrozí úderem, Hranice mezi Íránem a iráckým Kurdistánem je ale otevřena

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Teherán/Ankara/Moskva - Írán a Turecko mají vlastní kurdskou menšinu a obávají se, že referendum v Iráku posílí separatistické tendence Kurdů i v těchto zemích. Írán dnes uzavřel svou vzdušnou hranici s iráckými kurdskými provinciemi. Uzavření hranice i vzdušného prostoru zvažuje i Turecko.

České Noviny

KLDR pohrozila USA sestřelením strategických bombardérů

České Noviny | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

New York - Prezident Spojených států Donald Trump vyhlásil Pchjongjangu válku, KLDR si proto vyhrazuje právo sestřelit americké strategické bombardéry i mimo severokorejský vzdušný prostor....

ParlamentniListy.cz

Nohavica má dostat vyznamenání a Horáček ho zrazuje: Jarku, odmítni to, budu si tě vážit. Opravdu se chceš spojit s „hodnotami“ tohoto prezidenta?

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » Dnes

Prezidentský kandidát Michal Horáček na sociální síti Facebook napsal otevřený dopis písničkáři Jaromíru Nohavicovi. Uznává, že písničky Jarka Nohavici jsou především věcí Jarka Nohavici. Stejně tak je jeho věc, jestli přijme vyznamenání od prezidenta Miloše Zemana. Horáček je přesvědčen, že by to dělat neměl. Vysvětlil proč.

vz24.cz - Aktuální přehled zpráv

Dlouhodobé tendry na těžbu dřeva se možná změní

vz24.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Praha - Dlouhodobé tendry na těžbu dřeva mezi státním podnikem Lesy ČR a těžařskými společnostmi se možná změní. Ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) o nich má jednat s vedením podniku. Podrobnosti chce zveřejnit ve středu, řekl na dnešní tiskové konferenci po jednání vlády. Stát nedávno nařídil zastavit těžbu zdravých smrků a borovic kvůli kůrovcovým a větrným kalamitám.

EuroZprávy.cz

Myslivcům budou v odstřelu prasat na Zlínsku pomáhat také policisté

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Zlín - Kromě myslivců budou odstřelovat divoká prasata v ohnisku nákazy prasečího moru na Zlínsku také policisté. Vládu o tom dnes informoval ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL). 

Echo24.cz

Číňané chystají stranický sjezd, uzavřou Tibet před turisty

Echo24.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Čínské úřady se po dobu sjezdu vládnoucí Komunistické strany Číny, který se koná příští měsíc v Pekingu, chystají uzavřít území Tibetu pro zahraniční návštěvníky. Podle agentury AP to uvedla státní cestovní kancelář Tibet International Travel Service. Sjezd čínských komunistů začne 18. října a obvykle trvá asi deset dní.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

Akcie, měny & názory Vladana Gallistla: Čipoví vítězové digi-horečky

e15.cz | Zpravodajství » Názory aktuálně » Dnes

Bitcoinová horečka, která omámila masy lidí po celém světě, neprospívá jen prvním investorům, ale vytváří i nečekané vítěze.

Finance.cz

Koruna proti pátku oslabila o haléř k euru a o 21 haléřů k dolaru

Finance.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Praha 25. září (ČTK) - Koruna dnes proti pátku oslabila k euru o haléř a vůči americkému dolaru ztratila 21 haléřů. Kolem 17:00 byl kurz na 26,04 Kč/EUR a na 21,95 Kč/USD. Vyplývá to z údajů serveru Patria Online. Výsledky německých voleb kurz koruny podle analytiků nijak neovlivnily.

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 59488 zpráv / článků

novější123456789starší