25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

denik.cz

Další významný objev. Hrobka v Egyptě ukrývala třicet mumií, včetně dětských

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. duben, 2019

Mezinárodní archeologický tým odkryl v jihoegytském Asuánu další hrobku. Ta byla vytesána do skály a ukrývala několik desítek mumií včetně dětí. Kromě lidských pozůstatků obsahoval sarkofág i cenné umělecké předměty jako jsou pohřební masky, vázy či malované sošky. O nálezu informovalo egyptské ministerstvo památek.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Předjíždět a zařadit se do armádní kolony je přestupek, varují vojáci

iDnes.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » 24. duben, 2019

Pokud řidič civilního auta předjíždí vojenskou kolonu, manévr ukončí dřív a zařadí se mezi armádní vozy, dopouští se přestupku. Názorně takové případy demonstrovala armáda společně s Besipem na letišti v Kámeni na Pelhřimovsku. Lidé při ukázkách viděli i simulace těžkých havárií.Další články k tématu:Oboustranný pás svodidel překvapil řidiče. Může být nebezpečný, tvrdíKrev, panika a pak rakev. Lidé viděli, jak vypadá srážka auta s vlakemSe zpožděním, ale

Echo24.cz

Pokud dojde k brexitu, vyhlásí Skotsko nové referendum o nezávislosti, oznámila premiérka

Echo24.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 24. duben, 2019

Pokud Británie opustí Evropskou unii, nové referendum o odtržení Skotska by se mělo uskutečnit do konce tohoto funkčního období skotského parlamentu, tedy do května 2021. Před skotskými poslanci to řekla tamní premiérka Nicola Sturgeonová. Dnešní systém rozdělení moci mezi Londýnem a Edinburghem podle ní nefunguje a neslouží skotským zájmům.

ParlamentniListy.cz

Notre-Dame: Hořelo naschvál? Lidovec Berwid-Buquoy přináší argumenty

ParlamentniListy.cz | Zpravodajství » 24. duben, 2019

Hledání peněz na opravu pařížské katedrály Notre-Dame, kterou v minulém týdnu zachvátil mohutný požár, je v plném proudu. Jestli šlo o nehodu, vandalismus, nebo předem promyšlený plán, je stále předmětem spekulací. Se svou úvahou přichází i Jan Berwid-Buquoy (KDU-ČSL), hovoří o pojišťovacích podvodech. Na některých prý pilně pracují

ČeskoAktuálně.cz - aktuální zprávy a novinky

Někdejšího šéfa Interpolu zatkli. Pro korupci

ČeskoAktuálně.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 24. duben, 2019

Na bývalého prezidenta mezinárodní policejní organizace Interpol Meng Chung-weja vydali čínské orgány oficiální zatykač pro podozření z korupce. Příspěvek Někdejšího šéfa Interpolu zatkli. Pro korupci pochází z ČeskoAktuálně.cz

Kurzy.cz

Důvěra spotřebitelů v ČR a eurozóně dále klesá

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. duben, 2019

Český index důvěry spotřebitelů v dubnu opět poklesl , tentokrát o 0,8 bodu na hodnotu 103,8. Pokračuje tak v sestupném trendu, který drží již od začátku letošního roku. Hlavním zdrojem obav českých spotřebitelů je zhoršení celkové ekonomické situace.

Euro.cz

Znečišťovatelé budou moci vypouštět až 40 procent rtuti nad limit

Euro.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 24. duben, 2019

Ministerstvo životního prostředí navrhuje pro nové limity emisí rtuti vypouštěné do ovzduší až 40procentní toleranci. Ekologové to kritizují. Znečišťovatelé by si tak od naměřeného množství toxického prvku mohli téměř polovinu odečíst.

Novinky.cz

Putin hodil Zelenskému první klacek pod nohy, lidem z Donbasu usnadnil ruské občanství

Novinky.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » 24. duben, 2019

Ruský prezident Vladimir Putin podepsal dekret, který dává právo obyvatelům „řady okresů na jihovýchodě Ukrajiny” získat ruské občanství ve zjednodušeném řízení. Udělal to už 29. března, ale agentura TASS o tom informovala až ve středu poté, co byl na Ukrajině zvolen novým prezidentem Volodymyr Zelenskyj. Komplikuje mu to jeho snahu ukončit konflikt na Donbasu.

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 39574 zpráv / článků

novější123456789starší