22. října, 2018 - svátek má Sabina

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

Novinky.cz

Senátoři u Ústavního soudu napadli část zákona o urychlení výstavby

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Skupina senátorů v čele se senátorkou Jitkou Seitlovou (KDU-ČSL) se obrátila na Ústavní soud s návrhem na zrušení části zákona o urychlení výstavby liniových staveb. Norma podle nich „postrádá rys obecnosti”.

České Noviny

Fotopast opětovně odhalila v Českém lese kočku divokou

České Noviny | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Rybník (Domažlicko) - Fotopast umístěná nedaleko obce Rybník v CHKO Český les opětovně odhalila v této oblasti kočku divokou. Fotografie je jedním z mála důkazů o jejím výskytu v...

Novinky.cz

Hádali jsme se a fackovali, řekl muž obžalovaný z vraždy mladé ženy

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Krajský soud v Ostravě se začal v pondělí zabývat vraždou 24leté ženy, kterou letos 12. března nožem v bytě v Suchdole nad Odrou pořezal a pobodal její o 14 let starší druh. Podle obžaloby Pavel Mikulič neunesl to, že se s ním žena chtěla rozejít. Vražda se odehrála o půlnoci v bytě ženiny babičky. Mikulič poté z bytu uprchl a pokusil se skoncovat se životem tím, že skočil pod vlak. Svou sebevraždu ale přežil s menšími zraněními.

Novinky.cz

Policie obvinila tři lidi kvůli utonutí dětí na jezeře Lhota

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

Policie obvinila tři lidi kvůli smrti dětí na jezeře Lhota u Prahy. Podle informací Novinek by mělo jít s největší pravděpodobností o příbuzné dvou utonulých sedmiletých chlapců. Vyšetřování nadále pokračuje a policie nechce sdělovat další informace.

Novinky.cz

Sex, politika a večírky podle Berlusconiho od oscarového Sorrentina

Novinky.cz | Zpravodajství » Kultura a umění aktuálně » Dnes

Provokativní komediální drama Oni a Silvio oscarového režiséra Paola Sorrentina již brzy vstoupí do českých kin. Stane se tak 15. listopadu pod hlavičkou KVIFF Distribution, distribučního labelu MFF Karlovy Vary, České televize a Aerofilms.

EuroZprávy.cz

Šik proti Saúdské Arábii? Česko podporuje ostrou reakci EU na Chášukdžího smrt

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Česká diplomacie věnuje soustředěnou pozornost odhalením v případu vraždy novináře Džamála Chášukdžího. Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) na twitteru uvedl, že Evropská unie musí reagovat jasně a jedním hlasem. Mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová sdělila, že platí prohlášení unijních zemí, které resort sdílí. Petříček pravděpodobně ve středu přijme velvyslance Saúdské Arábie a bude s ním probírat i toto téma, dodala Lagronová.

České Noviny

Řidič autobusu ve Znojmě nadýchal skoro dvě promile

České Noviny | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Znojmo - Šestačtyřicetiletý řidič autobusu jedoucí na lince ve Znojmě při kontrole nadýchal 1,8 promile alkoholu. V autobusu vezl deset cestujících, uvedl dnes na policejním webu mluvčí...

České Noviny

Polské regionální volby vyhrála vládní pravice, účast je rekordní

České Noviny | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Varšava - Vítězem regionálních voleb v Polsku se stala vládnoucí konzervativní strana Právo a spravedlnost (PiS), která především díky úspěchu na venkově upevňuje svou moc ve státě...

Dobrý Anděl

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 43710 zpráv / článků

novější123456789starší