11. prosince, 2018 - svátek má Dana

Aktuální Zpravodajství

Přidej článek

Zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

Reflex.cz

Zmatky kolem brexitu. Hlasovat o dohodě se bude nejpozději 21. ledna, potvrdil mluvčí premiérky

Reflex.cz | Zpravodajství » Dnes

Britští poslanci budou o dohodě o odchodu své země z Evropské unie hlasovat ještě před 21. lednem, řekl v úterý mluvčí premiérky Theresy Mayové. Zmíněné datum představuje hranici stanovenou dřívějším zákonem, po níž už vláda musí poslancům předložit plán, pokud by stále hrozil brexit bez dohody. Tato lhůta ale podle médií přestala platit s uzavřením dohody mezi britskou vládou a EU, tudíž se objevily obavy, že by se hlasování mohlo odkládat až do března.

EuroZprávy.cz

Slovensko stále odmítá nezávislost Kosova, Pellegrini se obořil na Prištinu kvůli armádě

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Zprávy ze světa aktuálně » Dnes

Slovensko podle premiéra Petera Pellegriniho nemění svůj odmítavý postoj k uznání Kosova, Bratislava nesouhlasí ani s transformací Kosovských bezpečnostních sil (KSF) v regulérní armádu. Pellegrini to řekl novinářům po dnešní schůzce se srbskou kolegyní Anou Brnabičovou.

Novinky.cz

Sklony k násilí, převýchova ve hvězdách, řekla znalkyně o obžalovaných z vraždy mladíka

Novinky.cz | Zpravodajství » Krimi Zprávy aktuálně » Dnes

K agresivnímu jednání jsou podle znalkyně z oboru psychologie disponováni oba obžalovaní z lednové vraždy svého vrstevníka na Lounsku. Jejich resocializaci považuje spíše za teoretickou. Žalobce viní z vraždy 20letého Tomáše Pavlise a o rok mladšího Adama Kužela, kterým hrozí až 20 let vězení i výjimečný trest. Hlavní líčení před Krajským soudem v Ústí nad Labem se tento týden chýlí ke konci.

Česká-Justice.cz - aktuální pehled zpráv a článků

Zmařené jednání? Advokát se soudci omlouval kvůli kolizi případů, ten to neakceptoval

Česká-Justice.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Kvůli kolizi dvou jednání se snažil advokát v kauze údajné korupce v autoškolách omluvit z hlavního líčení u Okresního soudu v Kladně. Soudce Petr Sedlařík však jeho omluvu nepřijal. Obhájce tak u jednání chyběl a nyní mu hrozí kárná žaloba ze strany České advokátní komory (ČAK), která celý případ prověřuje. Advokáti osloveni Českou justicí namítají, […] Příspěvek Zmařené jednání? Advokát se soudci omlouval kvůli kolizi případů, ten to neakceptoval

Kurzy.cz

Tři scénáře pro Spojené království

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

V současnosti je těžké předpovědět, jak dopadne brexit. Každopádně v konečném důsledku budou všechny scénáře pro britskou ekonomiku a britská aktiva negativní. Premiérka Teresa Mayová má před sebou téměř nemožný úkol, získat na svou stranu 320 hlasů, aby.

Euro.cz

Dohodu o brexitu má Londýn potvrdit v lednu. Českým exportérům nejvíc vadí nejistota

Euro.cz | Zpravodajství » Dnes

Britští poslanci budou o dohodě o brexitu hlasovat ještě před 21. lednem, řekl mluvčí premiérky Theresy Mayové. Zmíněné datum představuje hranici stanovenou dřívějším zákonem, po níž už vláda musí poslancům předložit plán, pokud by stále hrozil brexit bez dohody. Tato lhůta ale podle médií přestala platit s uzavřením dohody mezi britskou vládou a EU. Podle agentury CzechTrade je pro exportéry nejistota spojená s vyjednáváním horší než tvrdý

EuroZprávy.cz

O kolik stupňů se Země oteplí? Došlo k obratu, experti zveřejnili nové údaje

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Věda a Technika aktuálně » Dnes

Vývoj průměrné světové teploty směřuje k výraznému překročení cíle, který před třemi lety vytyčila pařížská dohoda o klimatu ve snaze omezit globální oteplování. Vyplývá to ze studie nazvané Carbon Action Tracker (CAT), která byla dnes zveřejněna v Katovicích na světové konferenci o klimatu COP24. Cituje z ní agentura Reuters.

Novinky.cz

Nábor Pirátů do vedení firem: zájem má 200 lidí

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Koncem listopadu odstartovali Piráti výběrová řízení pro adepty do dozorčích rad 22 pražských firem. Po dvou týdnech již evidovali přes 200 přihlášek. Uchazeči měli poslední možnost v pondělí minutu před půlnocí.

webdesign Praha a tvorba stránek na míru

V sekci Aktuální Zpravodajství je zařazeno 67408 zpráv / článků

novější123456789starší