25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Cestovatelé schytali za nebezpečnou fotku na Bali kritiku, nabádají prý k riskování

Přidej článek
Novinky.cz

Novinky.cz |

Vlnu kritiky si vysloužil za jednu ze svých fotografií pár cestovatelů. Američané Kelly Castilleová a Kody Workman vystupující na Instagramu pod jménem Positravelty se vyfotili v nekonečném bazénu na Bali a žena při tom visela přes jeho okraj. Mnohým přišel snímek zbytečně riskantní a hloupý a mohl prý skončit tragicky, napsal server Independent.

Čtěte celý článek "Cestovatelé schytali za nebezpečnou fotku na Bali kritiku, nabádají prý k riskování" ze zdroje: 

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 2,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku

Zprávy a aktuality

HedvabnaStezka.cz - aktuální články o cestování

ROZHOVOR: URBEX je o překonání strachu, kamarádství, ale také o vytrvalosti a respektu. Bez toho se na opuštěná místa nepodíváte

HedvabnaStezka.cz | Zábava » Cestování aktuálně » 25. duben, 2019

Urbex fotograf DiverZant se fotografování věnuje přibližně 15 let a objektem jeho aparátu jsou především opuštěné stavby a všechno, co se v nich dá najít. Je zakladatelem stránky www.urbex.cz, kde už…

Novinky.cz

Slovácko zve na cyklostezky mezi vinohrady

Novinky.cz | Zábava » Cestování aktuálně » 24. duben, 2019

Projet či projít se vinohrady, kochat se jarní krajinou, zavítat do místních vinařství a vinných sklípků a ochutnat víno od místních vinařů láká každé jaro na Slovácko několik tisíc cyklistů a turistů nejen z celé republiky, ale i zahraničí a to i velmi netradičních zemí.

Novinky.cz

Zříceninu Bubnu hodně poničil výbušninou zahrádkář

Novinky.cz | Zábava » Cestování aktuálně » 24. duben, 2019

Ruina, která zaslouží přídomek romantická, patří hradu na řekou Mží nedaleko Plzně. V době svého vzniku i pozdějšího obývání byl zřejmě patrný zdáli. Nyní zbytky stavby obklopuje les, takže je viditelný až při bezprostředním kontaktu.

Novinky.cz

Podvod na turisty? Marocké stromové kozy mohou být nastrčené

Novinky.cz | Zábava » Cestování aktuálně » 24. duben, 2019

Kozy šplhající po stromech se staly v posledních letech populární marockou atrakcí. Britský fotograf a aktivista Aaron Gekoski ovšem tvrdí, že některá zvířata na stromy umisťují sami farmáři, aby mohli kasírovat turisty za jejich focení, píše server Independent.

Novinky.cz

Po 300 letech odhalili v Římě Svaté schody. Kráčel po nich prý Ježíš

Novinky.cz | Zábava » Cestování aktuálně » 24. duben, 2019

Skoro tři století byly Svaté schody v Římě ukryty před zraky návštěvníků. Teď je mají poutníci možnost až do června spatřit a po kolenou po nich vystoupat nahoru. Podle legendy byly schody součástí Pilátova paláce v Jeruzalémě a kráčel po nich Ježíš. Podle některých expertů se ovšem jedná o pouhou repliku, píše agentura Reuters.

Novinky.cz

Rozhledna je po zámku a zoo další atrakcí slovenských Bojnic

Novinky.cz | Zábava » Cestování aktuálně » 24. duben, 2019

Turisté dosud mířili do slovenských Bojnic především kvůli nádhernému zámku, známému například z české pohádky Šíleně smutná princezna, ale také kvůli zdejší zoologické zahradě. Loni zde otevřeli 30 metrů vysokou rozhlednu, odkud se návštěvníkům naskýtá zcela nový pohled na Bojnice a okolí.

HedvabnaStezka.cz - aktuální články o cestování

Ještě větší výběr a flexibilita na letech do Afriky s Brussels Airlines

HedvabnaStezka.cz | Zábava » Cestování aktuálně » 24. duben, 2019

S Brussels Airlines si nyní můžete ještě více přizpůsobit svoji cestu z Evropy do afrických destinací a nazpátek, a to díky novým tarifům.

Novinky.cz

Budapešťské mezinárodní letiště zakáže noční lety

Novinky.cz | Zábava » Cestování aktuálně » 23. duben, 2019

Po stížnostech obyvatel žijících v okolí budapešťského mezinárodního Letiště Ference Liszta chce vedení maďarského hlavního města od letošního srpna zakázat noční lety v době od půlnoci do pěti hodin do rána. V úterý to řekl primátor Budapešti István Tarlós.

Novinky.cz

Komorní hůrka: Na výletě okolo nejmladší sopky v Česku

Novinky.cz | Zábava » Cestování aktuálně » 23. duben, 2019

Komorní hůrka o primát nejmladší české sopky sice soutěží se Železnou hůrkou, ale titul nejprozkoumanější a nejznámější po celém geologickém světě jí rozhodně patří, stejně jako vzácná květena, na kterou v jejím okolí narazíte. A teď je ideální čas vyrazit na jarní toulání.