19. prosince, 2018 - svátek má Ester

Pavel Zeman o kauze zastavení motorkáře: Vadí mi, že Tuhý a policisté protestovali před vyhlášením rozsudku

Přidej článek
Česká-Justice.cz - aktuální pehled zpráv a článků

Česká-Justice.cz |

Obhajoba v trestních věcech se podle nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana přesunula do veřejného prostoru. V této souvislosti mu vadí, že policejní prezident Tomáš Tuhý se v kauze policisty Šimona Vaice, který loni zahradil ujíždějícímu motorkáři cestu služebním autem, vyjadřoval ještě před rozhodnutím soudu. „Vadí mi, že před soudem protestovali policisté. Jestliže mám důvěru v […] Příspěvek Pavel Zeman o kauze zastavení motorkáře: Vadí mi, že Tuhý a policisté protestovali před vyhlášením rozsudku pochází z Česká justice

Autor: Eva Paseková

Čtěte celý článek "Pavel Zeman o kauze zastavení motorkáře: Vadí mi, že Tuhý a policisté protestovali před vyhlášením rozsudku" ze zdroje: 

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 3,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku
Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Zprávy a aktuality

Novinky.cz

Byl by dobrý, kdyby byl konec světa, kritizuje Kalousek projednávaný návrh rozpočtu

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Sněmovna od středečního rána schvaluje rozpočet na příští rok, který počítá s deficitem 40 miliard. Opozice kritizuje, že vláda projídá ekonomický růst a měla by naplánovat vyrovnaný rozpočet. Jednání v dolní komoře sledujeme on-line.

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Máme větší šanci dožít se svého nádoru, říká Smetana z Centra nádorové ekologie. Za 20 let podle něj bude hůř

HN - ihned.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Dnes se se svým nádorem potká každý třetí člověk, za 20 let to bude už každý druhý, říká Karel Smetana z nově vzniklého Centra nádorové ekologie, ve kterém spojili síly experti napříč obory. Chceme otevřít dveře léčbě šité na míru pacienta, jsme na stopě velmi zajímavých molekul, nádor je jako ekosystém, má své predátory i základní organismy, vysvětluje.

EuroZprávy.cz

V pátek nastane zimní slunovrat, čas magických rituálů. Některé dodržujeme dodnes

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

V pátek přesně ve 23:23 vstoupí Slunce do znamení Kozoroha, nastane zimní slunovrat a začne astronomická zima. Noc bude na severní polokouli nejdelší v roce, od této chvíle se začínají dny prodlužovat až do letního slunovratu. První dny zimy budou v Česku provázet teploty až osm stupňů nad nulou, za sněhem musejí lidé na hory. Ochlazení čekají meteorologové

EuroZprávy.cz

Kam na výlet o Štědrém dni? Třeba do zoo, botanické nebo útulku

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Na Štědrý den si lidé mohou prohlédnout některé pražské památky, pobavit se vánočním programem v trojské zoologické zahradě nebo si prohlédnout útulek pro zaběhnutá zvířata v Troji. Většina muzeí v pondělí neotevře, památky budou mít zkrácenou otevírací dobu.

Novinky.cz

Stavaři zúžili D1 u Humpolce do jednoho pruhu, kolony jsou v obou směrech

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Na problematickém úseku D1 u Humpolce začaly ve středu ráno stavební práce, které mají vést k rozšíření dálnice do dvou plnohodnotných jízdních pruhů. Dosud se tam jezdilo ve zúžených pruzích, což činilo ve sněhu problémy. Stavbaři kvůli tomu dálnici ovšem nejprve zúžili do jednoho pruhu. Kolony jsou v obou směrech a mají několik kilometrů.

EuroZprávy.cz

Exdetektiv Komárek žádá odškodné, byl popotahován kvůli výroku o Tuhém

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Bývalý detektiv Jiří Komárek, kterého soud zprostil obžaloby za obvinění dřívějšího policejního prezidenta Tomáše Tuhého z brutálního úniku informací, žádá po státu odškodnění 156.000 korun. Ministerstvo spravedlnosti ve věci zatím nerozhodlo.

EuroZprávy.cz

Havel byl jeden z největších vlastizrádců této země. Jste havloidní zrůdy, spustil český poslanec

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Včera uplynulo sedm let od smrti posledního československého a prvního českého prezidenta Václava Havla. A zatímco většina politiků na něj vzpomínala s úctou, našli se i tací, kteří dali veřejně najevo, že Havla považovali za špatnou hlavu státu. Poslanec hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Lubomír Volný jej dokonce označil za vlastizrádce.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Pacienti v hodonínské nemocnici si mohou dopřát lososa i tortillu

iDnes.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Hodonínská nemocnice zavedla jako první na jižní Moravě nový systém stravování. Pacienti si mohou připlatit za nadstandardní menu. V Hodoníně tak předběhli plány ministerstva, které chce pestřejší nabídku.Další články k tématu:Sály brněnské nemocnice prošly modernizací, umožňují i nahrávání operacíLékaři chtějí čím dál víc peněz za pohotovost, až tisíc

Novinky.cz

Úřad chtěl, aby jela pro dokument 300?km, i když po nehodě nemohla chodit

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Tragikomické situace vznikají kvůli úředníkům, kteří odmítají občanům umožnit, aby na dálku nahlédli do spisu, a v době elektronizace veřejné správy jim odmítají zaslat klíčové kopie dokumentů. Zažila to i Miroslava Fojtíková z Brna.