17. října, 2018 - svátek má Hedvika

Pavel Zeman o kauze zastavení motorkáře: Vadí mi, že Tuhý a policisté protestovali před vyhlášením rozsudku

Přidej článek
Česká-Justice.cz - aktuální pehled zpráv a článků

Česká-Justice.cz |

Obhajoba v trestních věcech se podle nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana přesunula do veřejného prostoru. V této souvislosti mu vadí, že policejní prezident Tomáš Tuhý se v kauze policisty Šimona Vaice, který loni zahradil ujíždějícímu motorkáři cestu služebním autem, vyjadřoval ještě před rozhodnutím soudu. „Vadí mi, že před soudem protestovali policisté. Jestliže mám důvěru v […] Příspěvek Pavel Zeman o kauze zastavení motorkáře: Vadí mi, že Tuhý a policisté protestovali před vyhlášením rozsudku pochází z Česká justice

Autor: Eva Paseková

Čtěte celý článek "Pavel Zeman o kauze zastavení motorkáře: Vadí mi, že Tuhý a policisté protestovali před vyhlášením rozsudku" ze zdroje: 

Kuba - Dovolená a zájezdy
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 3,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku

Zprávy a aktuality

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Když koně táhnou dřevo z lesů, chvěje se půda pod nohama, líčí kočí

iDnes.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Tradičními pomocníky při likvidování kalamitního dřeva jsou v lesích na Žďársku i koně. Díky nim se dostává pokácená a očesaná kulatina citlivěji k hlavním cestám. Za směnu zvládne jeden kůň odtahat i pětadvacet kubíků dřeva. Názoru, že jsou zvířata při takové práci týrána, se kočí jen směje.Další články k tématu:Kůrovec ohrožuje chráněné Žďárské vrchy,

Česká-Justice.cz - aktuální pehled zpráv a článků

Josef Baxa se opět stane členem Soudcovské unie

Česká-Justice.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Josef Baxa, který letos k poslednímu září skončil ve funkci předsedy Nejvyššího správního soudu (NSS), se vrátí do řad členů Soudcovské unie (SU). Svůj záměr potvrdil Baxa České justici s tím, že však ještě neví, kdy tak formálně učiní. Baxa byl členem SU do roku 1998, kdy se stal náměstkem ministra spravedlnosti Otakara Motejla. Baxa patřil mezi […]

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

POČASÍ NA STŘEDU: Obloha se dnes zatáhne, místy může i lehce sprchnout

BrněnskáDrbna.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Podzimní slunečná idylka se ve středu částečně přeruší. Čeká nás oblačno až zataženo, v západní části kraje místy přechodně polojasno až skoro jasno. Ve východní části kraje zpočátku ojediněle, během dne i místy slabý občasný déšť.

Novinky.cz

V Hradci Králové se dohodlo ANO s ODS

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » 16. říjen, 2018

Hradec Králové povede koalice ANO, ODS, Změny a zelených. Primátorem má být Alexandr Hrabálek za ODS.

EuroZprávy.cz

První předpověď na rok 2019: Jaké počasí nás čeká?

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » 16. říjen, 2018

Předvídání počasí je jedna z nejméně spolehlivých vědních disciplín. Meteorologové dokáží s jistou určitostí předpovědět počasí na několik následujících dní, jakékoliv delší předpovědi jsou spíše odhadem. Evropské centrum pro střednědobé předpovědi počasí ale experimentuje s jiným typem předpovědí, který mu poskytuje výhled až na půl roku dopředu.

EuroZprávy.cz

Polonahá aktivistka s trnovou korunou narušila mši kardinála Duky

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » 16. říjen, 2018

Aktivistka Aneta Petani dnes narušila mši, kterou v katedrále svatého Víta na Pražském hradě sloužil kardinál Dominik Duka. Vadí jí výroky katolického kněze Petra Piťhy o homosexuálech a jeho výklad Istanbulské úmluvy. Kritizuje také to, že se za Piťhu postavil Duka.

EuroZprávy.cz

Hamáček se sešel s členy ČSSD, debatovali o budoucnosti strany

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » 16. říjen, 2018

Představitelé platformy Zachraňme ČSSD podle jednoho z jejích zakladatelů a místopředsedy sociální demokracie Jiřího Zimoly chtějí zdůrazňovat témata přeregistrace členů strany, změny stanov a přímé volby vedení všemi členy. Rezonuje podle něj také názor, že aby byla ČSSD schopná plně dostát svým slibům, mohla by přistoupit k částečné rekonstrukci vlády.

Novinky.cz

Aktivistka s trnovou korunou narušila Dukovu mši v katedrále sv. Víta

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » 16. říjen, 2018

Aktivistka Aneta Petani narušila v úterý mši, kterou v katedrále svatého Víta na Pražském hradě sloužil kardinál Dominik Duka. Žena byla pouze v podprsence a černých kalhotách, na hlavě měla trnovou korunu. Protestovala proti nedávným výrokům katolického kněze Petra Piťhy o homosexuálech. Za Piťhu se Duka postavil, což Petani také kritizuje.