17. února, 2019 - svátek má Miloslava

Přeplněná ženská věznice postaví nový pavilon, získá tím dvě stě míst

Přidej článek
iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

iDnes.cz |

Ženská věznice ve Světlé nad Sázavou oslaví koncem příštího roku dvacet let od otevření. Pokud se vydaří její nejoptimističtější plány, nadělí si ke kulatinám ohromný dar. Novou budovu, která by navýšila kapacitu věznice a pomohla řešit nedostatek míst v českém vězeňství.Další články k tématu:Uprchlíky Světlá odmítla, věznici vítala potleskem. Ta teď slaví 15 letVIDEO: Zprvu se vězeňkyním do školy nechtělo, výuční list pak oplakalyObrázky a hračky místo mříží. Zvláštní oddělení věznice funguje 15 letŽen ve vězení strmě přibývá. Nejčastěji sedí zlodějky a podvodniceProdávaly drogy, teď z vězení dostaly propustku na pražský půlmaratonDonaha, dřep, obléct. V base ani menstruace neomlouváPodruhé jsem něco dokázala, raduje se zavřená žena z výučního listuDo práce už ve světelské věznici mohou i odsouzené za nejtěžší zločiny

Čtěte celý článek "Přeplněná ženská věznice postaví nový pavilon, získá tím dvě stě míst" ze zdroje: 

Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 4,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku
webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Zprávy a aktuality

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

VIDEO: Inspirací mi byl kouzelník, který mi vzal pozornost před spolužáky, vzpomíná Radek Bakalář

BrněnskáDrbna.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Pokud se řekne kouzelník, většina z vás si nejspíš vybaví Radka Bakaláře. Mladý rodák z Budějc na sebe upozornil poprvé v roce 2010 v talentové soutěži Česko Slovensko má talent. Od té doby se zapsal do povědomí široké veřejnosti především internetovým pořadem Revolution Of Magic, se kterým obráží celebrity. Začátkem letošního roku navíc vyráží na tour,

Novinky.cz

Teplotní rekordy padaly jako hrušky, v Neumětelích naměřili 17,3 stupně

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Rekordní teploty pro 17. únor v neděli zaznamenalo 77 z celkových 151 stanic, které měří alespoň 30 let. Další dvě rekord vyrovnaly. Nejtepleji bylo v obci Neumětely na Berounsku, kde naměřili 17,3 stupně Celsia. Překonán tam byl dosavadní rekord 14,5 stupně Celsia z roku 1974. Na svém informačním webu to uvedl Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

TIPY NA TÝDEN: Párty v muzeu, Noc reklamožroutů, La Película a Alexander Rybak

BrněnskáDrbna.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Taky všechno odkládáte? Co takhle něco splnit tento týden? Konečně navštívit galerii, protože už nebude stejná nebo více poznat španělskou kulturu? Vyjít do společnosti a oprášit dovednosti z tanečních? Třeba takový studenti začátek semestru ani odložit nemohou, leda tak si ho zpříjemnit.

Novinky.cz

Macura byl na sněmu ANO jako jeden z mála kritický. Místopředsedou ho nezvolili

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Ve většině proslovů, které zazněly na nedělním sněmu ANO, zazněl výčet věcí, co vše hnutí dokázalo. S jedním z mála kritických projevů vystoupil primátor Ostravy Tomáš Macura, který se ucházel o post místopředsedy. Delegáti hnutí ho do vedení ANO nakonec nezvolili.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Opat Šebestián pro Znojmo objevil okurky, jeho rakev však prodali

iDnes.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Když znojemský historik Petr Eckl seděl jako dvanáctileté dítě v kostele v Loděnicích nedaleko Pohořelic, zaujal ho nápis na rozpadající se pískovcové desce nad portálem a mramorový otlučený znak. Už tehdy se vědělo, že má spojitost s opatem Šebestiánem Freytagem z Čepiroh, ale nic víc.Další články k tématu:Znojemské okurky? Legenda už patří Norům, výrobu z

Novinky.cz

Metro v New Yorku zaplnily reklamy na Česko

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Karlštejn, Kutná Hora, Karlův most. K návštěvě Česka lákají Američany reklamy v newyorském metru. Ikonická místa jsou zčásti rozmazaná - kampaň je postavena na sdělení, že to nejlepší návštěvníci uvidí až naživo. Prezentace v newyorském metru oslovila na konci loňského roku celkem deset milionů pasažérů, odhadla agentura CzechTourism.

Novinky.cz

ANO znovu zvolilo Babiše předsedou. Sto procent tentokrát neměl

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Žádné překvapení. Andrej Babiš zůstává předsedou hnutí ANO, které před osmi lety založil. Na nedělním sněmu, který se koná na pražském Chodově, pro něj zvedlo ruku 206 delegátů z 238 přítomných. Babiš neměl vyzyvatele. Prvním místopředsedou podle očekávání zůstane Jaroslav Faltýnek.