14. srpna, 2018 - svátek má Alan

Domácí zpravodajství

Přidej článek

Domácí zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

EuroZprávy.cz

Hrátky s rokem 1968? Filipova interpretace čpí účelovostí, ale...

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

NÁZOR - Předseda komunistů Vojtěch Filip se vyjádřil v pro britský list The Guardian o roku 1968. Podle něj nemohlo za celou událost Rusko, ale bylo to rozhodnutí Sovětského svazu, v jehož čele stál Ukrajinec Leonid Brežněv a hlavní podíl na okupaci měly jednotky složené z Ukrajinců. Do okupace Sověty dohnaly především ostatní země sovětského bloku.

EuroZprávy.cz

Filip slovy o roce 1968 šokoval české politiky, zareagoval Babiš i Hrad

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Praha – Předseda KSČM Vojtěch Filip se postaral svým rozhovorem pro britský list The Guardian o rozruch doma i v zahraničí. Proti jeho slovům se už ohradila ukrajinská média, kritiku za ně šéf KSČM schytal i o českých politiků.

České Noviny

Rodinná koncepce se asi upraví, opatření projedná nová komise

České Noviny | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Praha - Koncepce rodinné politiky, kterou schválila loni v září Sobotkova vláda, se zřejmě bude měnit. O opatřeních z dokumentu za miliardy korun, jako jsou bezplatné školky, dostupné...

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Vitásková se u soudu bránila nařčení z účelového zaměstnání Vesecké

iDnes.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Bývalá předsedkyně Energetického regulačního úřadu (ERÚ) Alena Vitásková dnes stanula v Jihlavě před soudem proto, že na podzim 2014 podle obžaloby účelově zaměstnala někdejší nejvyšší státní zástupkyni Renátu Veseckou jako místopředsedkyni. Další články k tématu:Vitásková chválila v Jihlavě Úsvit. Za postoj k energetickému zákonuVitásková mluvila o elektřině mezi antiislamisty. Přijdou davy, hájila seSoud zprostil Vitáskovou obžaloby za solární

EuroZprávy.cz

Prodej potravin do obalů, které si přinese zákazník? Dovoleno, má to ale háček

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Praha - V současnosti se rozmáhá nošení vlastních opakovaně použitelných obalů na nákupy místo jednorázových sáčků a krabiček. Je to jeden ze způsobů, jak omezit spotřebu plastů. Podle Státního zdravotního ústavu (SZÚ) není prodej do obalů, které si přinesou zákazníci, zakázán. Nelze si ho ovšem vynucovat.

EuroZprávy.cz

V Česku není žádný dálniční most v havarijním stavu, ujišťuje ministerstvo

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Praha - Ministerstvo dopravy v reakci na dnešní katastrofu v italském Janově ujišťuje, že v Česku nyní není žádný ze 1682 dálničních mostů v havarijním stavu. Stát na opravy dálničních mostů ročně vynaloží kolem 450 milionů korun.

Novinky.cz

Vládě pomůžou protlačit změny v důchodech Piráti a komunisté

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Vládě hrozilo, že neprojde její návrh na zvýšení důchodů a Sněmovna místo toho podpoří senátní verzi, podle které by si přilepšili o tisícovku senioři pobírající důchod 25 a více let. Piráti a komunisté se ale v úterý rozhodli, že budou hlasovat pro návrh ANO a ČSSD. Tisícovku navíc by tak měli dostat všichni důchodci starší 85 let.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Řidič nedal na křižovatce přednost dodávce, po střetu zemřel

iDnes.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Na křižovatce ve Vranovicích na Brněnsku se o půl jedenácté dopoledne srazila dodávka s osobním autem. Řidič osobáku na místě zemřel, jeho spolujezdkyně má těžká zranění.Další články k tématu:Řidič osobního auta zemřel na Hodonínsku při čelním střetu s kamionemSrážka v centru Brna vymrštila jeden z vozů na lampu. Jeho řidič nepřežilŘidička se otočila na dítě, auto zarazila mezi plot a most

Kuba - Dovolená a zájezdy

V sekci Domácí zpravodajství je zařazeno 13064 zpráv / článků

123456789starší