18. prosince, 2018 - svátek Miloslav

Domácí zpravodajství

Přidej článek

Domácí zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Infarkt ve čtyřiceti? Nevyspalost řešíme kávou, nervozitu cigaretou, říká diabetolog

HN - ihned.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Zvuk ranního budíku nám připomíná salvu z kulometu a cítíme se, jako bychom usnuli před pěti minutami. Ještě v polospánku vypijeme první z mnoha káv a při cestě do práce se poprvé rozčílíme nad tím, jak ostatní řídí. Nevyspalost rozháníme druhou, třetí a další kávou. Nervozitu cigaretou. Místo obědu jen bageta. Večer zase zpátky domů a vše se opakuje, říká v DVTV Apel Martin Haluzík, vedoucí oddělení experimentální diabetologie v IKEM.

Novinky.cz

Doufali jsme, že do 16. prosince kalamitní sníh nepřijde. A on přišel, hájí se Ťok

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Ministr dopravy Dan Ťok (za ANO) v úterý odpoledne hájil dopravní komplikace na D1. Podle jeho slov měly firmy problémový úsek opravit do 16. prosince. Ministr doufal, že do té doby kalamitní sníh nenapadne. Uvedl to v úterý odpoledne na tiskové konferenci ve Sněmovně před jejím zasedáním, kde po něm budou chtít poslanci slyšet vysvětlení.

EuroZprávy.cz

Slováci vychází vstříc alternativním taxislužbám, Češi jejich provoz dále omezují

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Slovensko v příštím roce zjednoduší provoz taxislužeb. Inspirovalo se prý zkušenostmi z jiných zemí, Česká republika mezi nimi dozajista nebyla. V pondělí ukončila společnost Taxify provoz ve čtyřech krajských městech, zákaz platný pro hlavní město zatím ignoruje. Její zástupci by se podobné novele zákona o silniční dopravě nebránily ani u nás.

EuroZprávy.cz

Bude Sněmovna burácet kvůli D1? Lidovci chtějí rozkopanou dálnici bez poplatků

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Lidovci chtějí projednat situaci na dálnici D1 ve Sněmovně, zařazení bodu podpoří i vládní ČSSD a opoziční TOP 09 a Starostové. KDU-ČSL chce vyzvat vládu, aby zajistila minimalizaci rizik na opravovaném úseku dálnice na Vysočině, kde v uplynulých dnech vznikaly dlouhé zácpy. Vzhledem k plánovaným dalším opravám D1 také lidovci navrhují vyjmout příští rok tuto dálnici ze zpoplatnění pro osobní auta.

EuroZprávy.cz

Opozice cupuje rozpočet: Byl by dobrý, pokud v roce 2019 nastane konec světa

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Opoziční strany před středečním hlasováním Poslanecké sněmovny kritizují vládní návrh státního rozpočtu na příští rok. Například podle předsedy poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska by byl dobrý jen v případě, kdyby příští rok byl konec světa. Proti návrhu se postavili i Starostové a nezávislí (STAN), lidovci by rozpočet mohli eventuálně podpořit, pokud prosadí tři priority. Vedení komunistů o víkendu přijalo usnesení, že by poslanci strany měli

EuroZprávy.cz

Pro Zemana letěli do Lán záchranáři? Ovčáček promluvil

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Je prezident Miloš Zeman nemocný? Musel pro něj do Lán letět vrtulník? Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček promluvil o spekulacích, které se šíří prostřednictvím sociálních sítí.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Na Svatém kopečku se stavět nebude. Radnice ustoupila tlaku lidí

iDnes.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Podle protestujících z celé republiky nový územní plán Mikulova umožní, aby se na úpatí Svatého kopečku začalo stavět. Radnice sice tvrdí opak, přesto po nátlaku slíbila, že pasáž z klíčového dokumentu vypustí.Další články k tématu:Nová tvář Mikulova, nebo sci-fi? Architekti navrhli čtvrť za dvě miliardyMísto stepi vyleštěná skála. Turisté a auta svatebčanů ničí Svatý kopečekSvatba ve Znojmě se prodraží. Město za obřad vybírá deset tisíc korun

Kuba - Dovolená a zájezdy

V sekci Domácí zpravodajství je zařazeno 14275 zpráv / článků

123456789starší