18. prosince, 2018 - svátek Miloslav

Domácí zpravodajství

Přidej článek

Domácí zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

EuroZprávy.cz

Opozice cupuje rozpočet: Byl by dobrý, pokud v roce 2019 nastane konec světa

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Opoziční strany před středečním hlasováním Poslanecké sněmovny kritizují vládní návrh státního rozpočtu na příští rok. Například podle předsedy poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska by byl dobrý jen v případě, kdyby příští rok byl konec světa. Proti návrhu se postavili i Starostové a nezávislí (STAN), lidovci by rozpočet mohli eventuálně podpořit, pokud prosadí tři priority. Vedení komunistů o víkendu přijalo usnesení, že by poslanci strany měli

EuroZprávy.cz

Pro Zemana letěli do Lán záchranáři? Ovčáček promluvil

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Je prezident Miloš Zeman nemocný? Musel pro něj do Lán letět vrtulník? Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček promluvil o spekulacích, které se šíří prostřednictvím sociálních sítí.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Na Svatém kopečku se stavět nebude. Radnice ustoupila tlaku lidí

iDnes.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Podle protestujících z celé republiky nový územní plán Mikulova umožní, aby se na úpatí Svatého kopečku začalo stavět. Radnice sice tvrdí opak, přesto po nátlaku slíbila, že pasáž z klíčového dokumentu vypustí.Další články k tématu:Nová tvář Mikulova, nebo sci-fi? Architekti navrhli čtvrť za dvě miliardyMísto stepi vyleštěná skála. Turisté a auta svatebčanů ničí Svatý kopečekSvatba ve Znojmě se prodraží. Město za obřad vybírá deset tisíc korun

Novinky.cz

Neschopnost Ťoka přesáhla únosnou mez, na D1 hrozí katastrofa, varuje opozice i ČSSD

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Lidovci chtějí kvůli problémům na dálnici D1 grilovat ve Sněmovně ministra dopravy Dana Ťoka (za ANO). Jejich návrh podpoří opozice i koaliční ČSSD, podle které hrozí na dálnici katastrofa. Předseda poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek v úterý prohlásil, že míra neschopnosti ministra už přesáhla únosnou mez a odpovědnost nese i premiér Andrej Babiš (ANO).

EuroZprávy.cz

Platí vás Soros, pustil se do TI Valentův server. Od „jemu blízké nadace“ loni nedostala ani korunu

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Transparency International včera podala podnět ke zlínskému magistrátu, který by se měl v následujících dnech a týdnech věnovat podezření z možného střetu zájmů senátora Iva Valenty, jenž je členem senátorského klubu ODS. Jeho server se ve stejný den opřel do financování nevládní neziskové organizace.

Novinky.cz

Poslední prezident, kterého jsem měl opravdu rád. Politici si připomínají Václava Havla

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Lidé v Česku si v úterý připomínají posledního československého a prvního českého prezidenta Václava Havla, který zemřel před sedmi lety. Vzpomínkové akce se chystají v Praze i na Hrádečku, kde měl chalupu. Politici Havla a jeho odkaz od rána připomínají na sociálních sítích.

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

Brněnští komunisté podali ústavní stížnost proti výsledkům komunálních voleb v Brně

BrněnskáDrbna.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Městský výbor KSČM v Brně podal ústavní stížnost na výsledky říjnových komunálních voleb v Brně a na městské časti Brno-střed. Krajský soud již v minulých týdnech změnil výsledek voleb v Brně - Kohoutovicích, komunistické straně uznal o 600 neoprávněně nezapočítaných hlasů více, čímž získali v městské části mandát. Komunisté však chtějí přepočet i v případě brněnského středu a magistrátu.

V sekci Domácí zpravodajství je zařazeno 14280 zpráv / článků

novější123456789starší