17. července, 2018 - svátek Martina

Domácí zpravodajství

Přidej článek

Domácí zpravodajství: Poslední zprávy a aktuality

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Kvůli falešnému svědectví hledá Šikland lidi, kteří tragickou nehodu viděli

iDnes.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Zábavní areál Šikland hledá skutečné svědky, kteří byli u sobotní tragické nehody. Pod koly výletního vláčku tam zemřel pětiletý chlapec. Na sociálních sítích a deníku Právo se totiž přihlásila údajná svědkyně, která pak policii přiznala, že si své tvrzení vymyslela. Právu pak řekla, že chtěla chránit matku oběti.Další články k tématu:Při festivalu na Vysočině zemřel pětiletý chlapec, spadl pod kola vláčkuChlapec z vláčku předčasně vystoupil, popisuje

EuroZprávy.cz

Zabíjení tygrů v Zooparku Bašť? V kauze byli obviněni tři lidé

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Česká Lípa - Kvůli podezření z neoprávněného nakládání se zvířaty zasahovali v pondělí celníci a policisté v Praze, středních a severních Čechách. Dnes byli obviněni tři lidé. Hrozí jim až pět let vězení.

Novinky.cz

Změny ministrů už nestíháme sledovat, ti bez titulu mají výhodu, glosují politici Krčálův pád

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Lídři opozičních stran oceňují, že se ministr práce a sociálních věcí Petr Krčál (ČSSD) rozhodl rezignovat kvůli problémům se svou bakalářskou prací. Někteří na jeho konto vtipkují, že ministři bez vysoké školy mají výhodu. Část opozice zdůraznila, že odpovědnost za personální obtíže nové vlády nese premiér Andrej Babiš (ANO).

Novinky.cz

Babiš: Měli bychom prověřit diplomky všech poslanců, snad by pak Sněmovna byla usnášeníschopná

Novinky.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Rezignace ministra práce a sociálních věcí Petra Krčála (ČSSD) byla jediným možným řešením, uvedl předseda vlády Andrej Babiš (ANO). Výběr nového ministra nechá na ČSSD, sdělil premiér Novinkám. Později prohlásil, že by se měly nechat prověřit diplomové práce všech poslanců.

BrněnskáDrbna.cz - Aktuální zprávy nejen z Jižní Moravy

Brno na podzim vyblázní jedinečný Dub FX

BrněnskáDrbna.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Australský hudebník a performer Dub FX přiveze 20. listopadu na Flédu čestvé singly z připravované desky. Tvůrce, který si při svých one-man show vystačí jen s ústy a několika elektronickými krabičkami, je ztělesněním hudební nezávislosti. Od baťůžkářského způsobu cestování a vystupování po celém světě až po vydávání na vlastním labelu jde Dub FX svou vlastní cestou. Jeho nakažlivě pozitivní vystoupení doplní dlouholetý parťák saxofonista Mr Woodnote.

EuroZprávy.cz

Špidla dává Babišovi zapravdu: Komunisté jsou demokratičtí, ČSSD udělal dobře, že šla do vlády

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Praha – Premiér Andrej Babiš (ANO) ve víkendovém rozhovoru pro MF Dnes prohlásil, že KSČM je demokratická strana. Za pravdu mu dává i bývalý premiér a někdejší předseda ČSSD Vladimír Špidla.

EuroZprávy.cz

Tragický pád dítěte z vlaku míří ke krajskému soudu, odvolaly se obě strany

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Domácí zpravodajství aktuálně » Dnes

Olomouc - Vlakvedoucí Jarmila Soukupová a průvodčí Jana Stejskalová, které v kauze tragického vypadnutí dítěte z vlaku dostaly podmíněný trest, se proti rozsudku olomouckého okresního soudu odvolaly. Případ tak bude řešit krajský soud.

V sekci Domácí zpravodajství je zařazeno 10521 zpráv / článků

novější123456789starší