27. června, 2017 - svátek má Ladislav

Ekonomika, byznys a peníze

Přidej článek

Ekonomika: Poslední zprávy a aktuality

Roklen24.cz - Ekonomika, trhy, finance

Marc Faber: Ještě možná jednou vzhůru a pak... zachraň se, kdo můžeš!

Roklen24.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 26. červen, 2017

Akciový trh má před sebou možná ještě jeden další posun směrem vzhůru, ale pak to poletí dolů, a to minimálně o 40 %. Tedy alespoň pokud se naplní proroctví Marca Fabera, známého také pod přízviskem Dr. Doom, neboli „Doktor Zkáza“.

České Noviny

Reuters: Brusel zřejmě v úterý vyměří Googlu rekordní pokutu

České Noviny | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 26. červen, 2017

Paříž - Evropská komise pravděpodobně již v úterý vyměří americké internetové společnosti Google rekordní pokutu za porušování antimonopolních pravidel. Agentuře Reuters to dnes...

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Evropská komise vyměří Googlu obří pokutu za zvýhodňování vlastního produktu. Dosáhnout může až deseti procent tržeb firmy

HN - ihned.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 26. červen, 2017

Evropská komise se zřejmě v nejbližších dnech chystá vyměřit rekordní pokutu společnosti Google za porušování antimonopolních pravidel. Google podle obvinění z roku 2015 systematicky zvýhodňoval vlastní produkt ve vyhledávání. Komise může společnosti udělit pokutu až do výše deseti procent jejích celosvětových tržeb.

Roklen24.cz - Ekonomika, trhy, finance

Průmysl 4.0 v České republice: Vše je připraveno, ale...

Roklen24.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 26. červen, 2017

Strategie Průmysl 4.0 je frekventované téma. Pro zjednodušení se dá říci, že P4.0 není nic jiného, nežli stálý inovativní proces, taková permanentní průmyslová revoluce, akcelerovaná v čase i prostředcích a jejímiž cíli jsou digitalizace a robotizace. Jenže to není tak jednoduché a ani nemůžeme být příliš klidní. Pokud se nám, tedy českému státu, české ekonomice a celé společnosti, nepodaří vše dobře zvládnout, důsledky a dopady robotizace a digitalizace

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Vynález ČVUT dokáže vyrobit vodu ze vzduchu jen pomocí solární energie. Vědci technologii představí na Expu v Dubaji

HN - ihned.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 26. červen, 2017

Voda vyrobená ze vzduchu bude hlavním motivem české výstavy na Expu v Dubaji. Na výstavě se budou podílet vědci z ČVUT i Akademie věd. Vláda odsouhlasila výběr generálního komisaře pro Expo, znovu jím je Jiří František Potužník.

e15.cz - Byznys, politika, ekonomika, finance, události

CIB navrhl lidem z Písnice vyšší nájemné

e15.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 26. červen, 2017

Zhruba 150 obyvatel sídliště Písnice, které nedávno skupina ČEZ prodala společnosti CIB Rent Písnice, včera opět protestovalo před Úřadem vlády. Důvodem je mimo jiné to, že CIB během minulého týdne začala doručovat obyvatelům, jimž končí nájemní smlouvy, oznámení o zvýšení nájmu.

Kurzy.cz

Klesnou letos valuace globálních akciových trhů?

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 26. červen, 2017

Podle T. Rowe Price to není s tolik diskutovanou předražeností akciových trhů zase tak zlé. Analytici banky se domnívají, že trhy jsou jednoduše řečeno „na svém“.

EuroZprávy.cz

EU uzavře dohodu o volném obchodu s Japonskem

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 26. červen, 2017

Brusel - Evropská unie (EU) se blíží podpisu dohody o volném obchodu s Japonskem. Podle dnešního vyjádření evropské komisařky pro obchod Cecilie Malmströmové jsou rozhovory ve "velmi intenzivní fázi" a prozatímní dohoda může být podepsána už příští týden.

Život Dětem

V sekci Ekonomika, byznys a peníze je zařazeno 25533 zpráv / článků

123456789starší