20. října, 2017 - svátek Vendelín

Ekonomika, byznys a peníze

Přidej článek

Ekonomika: Poslední zprávy a aktuality

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Ikonické válenky z ovčí kůže řeší právníci. Firma z USA dusí konkurenci

iDnes.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

V Austrálii je slovo ugg obecným pojmenováním vysokých bot z ovčí kůže, které se často nosí místo bačkor. V USA je to ale značka a pro jednu firmu velký byznys. A právě kvůli těmto botám se strhla velká právní bitva.Další články k tématu:Celníci u Sapy zabavili přes dva tisíce párů padělaných bot za 7,5 milionuPodvodníci nabízí falešné ochranné známky. Zmatené firmy platí 28 tisícDej si pauzu. Výrobci cukrovinek bojují o tvar čokoládové tyčinky

Hospodářské Noviny - ihned.cz

Bitcoin poprvé překonal hranici šesti tisíc dolarů. Analytici věří, že se dostane i přes deset

HN - ihned.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Od začátku letošního roku se hodnota kybernetické měny bitcoin více než zešestinásobila. Poprvé překonala hranici 6000 dolarů. Kurz bitcoinu je ve srovnání s oficiálními měnami velmi rozkolísaný a snadno podléhá spekulacím.

Kurzy.cz

Perly týdne: Norská daň z Tesly, kvantový Google a země stočených tachometrů

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Trhy, ekonomika, politika Podle WSJ byla na nedávno proběhlém zasedání Mezinárodního měnového fondu jasně patrná jedna věc: Nikdo tam nehovořil o brexitu.

Kurzy.cz

Chcete zánovní auto, ale klasické „svezení“ vám nestačí? Mototechna má řešení

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Až tři měsíce budou moci zájemci o koupi zánovního vozu se svým vytipovaným autem jezdit za měsíční nájemné a v případě, že si jej koupí, nájem bude odečten z kupní ceny. Mototechna přichází se službou „try & buy“ Pokud se chystáte na koupi zánovního v...

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Vlastníci billboardů změnili názor, část poutačů u silnic odstraní

iDnes.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Provozovatelé billboardů u silnic a dálnic sami odstraní poutače, na něž je ve výzvě upozornilo ministerstvo dopravy. Řekl to v pátek mluvčí Svazu provozovatelů venkovní reklamy Lukáš Váňa. Silničáři začali na základě výzev ministerstva dopravy odstraňovat nelegálně stojící reklamní poutače v ochranném pásmu dálnic minulý týden.Další články k tématu:Dálnice zaplavily české vlajky. Jde o protest proti likvidaci billboardůSenátoři se kvůli zákazu billboardů

Echo24.cz

Diplomat Füle dostal vysoký post v čínské CEFC

Echo24.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Tříčlennou dozorčí radu CEFC Group Europe doplní diplomat a bývalý evropský komisař pro rozšiřování Evropské unie Štefan Füle (55). Do funkce nastoupí k 23. říjnu, oznámila čínská investiční společnost CEFC.

EuroZprávy.cz

Na Aljašce se bude těžit další ropa: Senát USA neochránil rezervaci

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Washington - Američtí senátoři zamítli návrh demokratické senátorky Marie Cantwellové usilující o zamezení těžby ropy v Arktické národní přírodní rezervaci (ANWR) na Aljašce. Pro ropné společnosti má část rezervace na pobřeží Beaufortova moře obrovský potenciál, oblast je však zároveň útočištěm sobů karibu a stovek dalších chráněných druhů.

Novinky.cz

Provozovatelé billboardů sami odstraní část poutačů u silnic

Novinky.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Provozovatelé billboardů u silnic a dálnic sami odstraní poutače, na něž je ve výzvě upozornilo ministerstvo dopravy. Změnu v postoji oznámil mluvčí Svazu provozovatelů venkovní reklamy Lukáš Váňa.

Centrum Paraple

V sekci Ekonomika, byznys a peníze je zařazeno 19659 zpráv / článků

123456789starší