23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

Ministr dopravy zvažuje zakázat předjíždění kamionů na dálnicích

Přidej článek
iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

iDnes.cz |

Ministr dopravy v demisi Dan Ťok zvažuje zavedení zákazu předjíždění pro kamiony na dálnicích. Zřejmě by ale nešlo o plošný zákaz, ale o omezení například v okolí uzavírek nebo tam, kde mají dálnice tři pruhy. Ťok to ve středu řekl novinářům, na jeho záměr jako první upozornil deník Právo.Další články k tématu:Praha schválila dokumentaci pro zákaz vjezdu kamionů, posílá ji úřaduTolik kamionů naráz odtahovka ještě neměla, směna se na D1 nezastavilaŘidiči kamionů v koloně na D1 zahájili přestávku, rozjet se jim nechtělo

Čtěte celý článek "Ministr dopravy zvažuje zakázat předjíždění kamionů na dálnicích" ze zdroje: 

Život Dětem
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 2,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku
Centrum Paraple

Zprávy a aktuality

Kurzy.cz

Americké trhy zakončily týden silným růstem

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Dnešní obchodování v USA se neslo v silně pozitivním duchu. Všechny hlavní indexy dnes posílily o více než jedno procento a opět se přiblížily na dosah historickým maximům z ledna tohoto roku.

Kurzy.cz

E2017 - Největší evropský zbrojní koncern BAE Systems

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Autor: Ing. Libor Stoklásek, MBA Společnost BAE Systems během včerejšího dnes oznámila výsledky za rok 2017, zde je to nejdůležitější, co byste měli vědět. Největší evropský zbrojní koncern, britská společnost BAE Systems, dosáhla celkový čistý zisk 854..

EuroZprávy.cz

Češi a půjčky? Riziko, ale přirozené, ukázal průzkum

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Praha - Drtivá většina Čechů považuje půjčky a dluhy za riziko, myslí si to 87 procent lidí. Zároveň je ale 82 procent dotázaných přesvědčeno, že půjčování peněz a pořizování věcí na dluh je v dnešní době přirozenou součástí života.

Echo24.cz

Dieselgate navzdory. Volkswagenu víc než dvojnásobně stoupl zisk

Echo24.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Německý automobilový koncern Volkswagen, jehož součástí je mladoboleslavská Škoda Auto, loni více než zdvojnásobil čistý zisk na 11,35 miliardy eur (zhruba 288 miliard Kč) z 5,14 miliardy eur v předchozím roce. Vyplývá to z předběžných údajů, které firma zveřejnila v pátek.

Euro.cz

Podíl za 190 miliard. Čínská automobilka Geely se stala největším akcionářem Daimleru

Euro.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Čínský výrobce automobilů Geely získal téměř desetiprocentní podíl v německém automobilovém koncernu Daimler. Stal se tak největším akcionářem podniku.Vyplývá to podle agentury DPA z dnešní zprávy pro regulátory. Podle zdrojů agentury Bloomberg čínská firma podíl v hodnotě téměř 7,5 miliardy eur (zhruba 190 miliard korun) koupila v uplynulých

Euro.cz

Lázeňská péče má svá pravidla. Nástup si nemůžete sami vybírat

Euro.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Lázeňská léčebně rehabilitační péče hrazená ze zdravotního pojištění nemá formu zdravotní dovolené, proto u ní existují časová omezení a další limity. Může nastat i situace, kdy pacient kvůli požadovanému odkladu nástupu či špatně vyplněnému návrhu lékařem svůj nárok na bezplatné lázně ztratí.

Kurzy.cz

Perly týdne: Extrémní akciový optimismus a země euroskeptiků v rukou velmocí

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Trhy, ekonomika, politika – optimistický akciový fundament a začínající obchodní potyčky Zisky na jedničku: Bespoke vlévá investorům optimismus do žil pohledem na vývoj podílu společností, které svými čtvrtletními výsledky předčily očekávání analytiků.

Novinky.cz

ČEZ podepsal smlouvu o prodeji bulharských aktiv

Novinky.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Energetická skupina ČEZ v pátek podepsala smlouvu o prodeji svých bulharských aktiv se společností Inercom. Transakce podléhá ještě schválení bulharského antimonopolního úřadu, informovala mluvčí ČEZ Alice Horáková.

Kurzy.cz

Pravicově levicoví islamofobní sluníčkáři

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Tak před několika dny se (opět) ukázalo, že návrhy na šetření v době, kdy se ekonomice daří, jsou pro někoho jen „pravicovými kecy“. V současné době jsou přitom podobná škatulkující tvrzení ještě absurdnější, než tomu bývalo dříve.

Kurzy.cz

Akcie firmy Snap pohořely kvůli tweetu americké hvězdy z reality show

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Akcie Snapu jsou na cestě k nejhoršímu týdnu od listopadu 2017. Ve čtvrtek se propadly až o 8 procent poté, co Kylie Jenner, hvězda z americké reality show na Twitteru uvedla, že po změnách ve vzhledu této aplikace už Snapchat nepoužívá.