23. května, 2018 - svátek má Vladimír

Ministr dopravy zvažuje zakázat předjíždění kamionů na dálnicích

Přidej článek
iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

iDnes.cz |

Ministr dopravy v demisi Dan Ťok zvažuje zavedení zákazu předjíždění pro kamiony na dálnicích. Zřejmě by ale nešlo o plošný zákaz, ale o omezení například v okolí uzavírek nebo tam, kde mají dálnice tři pruhy. Ťok to ve středu řekl novinářům, na jeho záměr jako první upozornil deník Právo.Další články k tématu:Praha schválila dokumentaci pro zákaz vjezdu kamionů, posílá ji úřaduTolik kamionů naráz odtahovka ještě neměla, směna se na D1 nezastavilaŘidiči kamionů v koloně na D1 zahájili přestávku, rozjet se jim nechtělo

Čtěte celý článek "Ministr dopravy zvažuje zakázat předjíždění kamionů na dálnicích" ze zdroje: 

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 2,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku
Pomáhej s humorem - Konto Bariery

Zprávy a aktuality

Kurzy.cz

Pegas se spojí s First Quality Nonw. - vznikne silný globální hráč v oboru. Nejasné dopady na minority

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

R2G, majoritní vlastník Pegas Nonwovens, se dohodnul na převzetí výrobce netkaných textilií pro hygienu First Quality Nonwovens za odhadovanou cenu 500 mil. USD. FQN má továrny v USA a v Číně.

Kurzy.cz

Trump jako Jekyll a Hyde - dohoda se ZTE není, jednání s Čínou nejsou uspokojivá

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Donald Trump je vše, jen ne vypočitatelný politik. Na jednu stranu to může být výhoda, pro finanční trhy je to nicméně spíše bolístka. Z nevypočitatelností je totiž spojená značná nejistota, která investicím tak úplně neprospívá.

Echo24.cz

Prodej Jančurovy Student Agency? Cena se pohybuje kolem miliardy korun

Echo24.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Radim Jančura prodává společnost Student Agency. Společnost je jedním z největších prodejců letenek a zájezdů. Podnikatel se chce věnovat pouze autobusům a vlakům Regiojet. Informaci přinesly Hospodářské noviny, které Jančurův záměr vyčetly z nabídky investorům. Podle firmy však prodej není na pořadu dne.

Kurzy.cz

Americký Kongres uvolnil pravidla pro dozor nad bankami

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Americký Kongres v úterý schválil návrh uvolnit pravidla pro dozor nad bankami, schválená po vypuknutí finanční krize. Úpravu takzvaného Doddova-Frankova zákona z roku 2010, který měl zabránit dalším krachům bank a jejich záchraně na účet daňových popl...

EuroZprávy.cz

Kongres USA zmírnil dozor nad bankami, původní zákon byl dle Trumpa katastrofou

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Washington - Americký Kongres v úterý schválil návrh uvolnit pravidla pro dozor nad bankami, schválená po vypuknutí finanční krize. Úpravu takzvaného Doddova-Frankova zákona z roku 2010, který měl zabránit dalším krachům bank a jejich záchraně na účet daňových poplatníků, ještě musí podepsat prezident Donald Trump. To už by ale měla být jen formalita,

Kurzy.cz

GE hledá cesty prodeje dalších pojišťovacích aktiv

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Tiskové agentury včera přinesly informaci, že GE hledá společně s investičními bankami cestu, jak odprodat další pojišťovací aktiva. Bohužel se ve zprávách neobjevují žádné informace o uvažovaném objemu.

EuroZprávy.cz

Nošovická automobilka oslaví kulatiny, loni dosáhla zisku 6,69 miliardy korun

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Nošovice (Frýdecko-Místecko) - Nošovická automobilka Hyundai loni vytvořila čistý zisk 6,69 miliardy korun. Zisk byl o 1,78 miliardy, tedy o 21 procent, nižší než v roce 2016. Tržby jí klesly o šest miliard na 136,67 miliardy korun, pokles představuje 4,3 procenta. Vyplývá to z výroční zprávy společnosti zveřejněné na serveru www.justice.cz.

Kurzy.cz

Výsledky VIG za 1Q18 lehce nad odhady. Čekáme překonání výhledu zacelý rok

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

VIG reportovala za 1Q18 čistý zisk ve výši 76 mil. EUR, mírně nad odhady trhu. Hrubé předepsané pojistné vzrostlo o 4 % r/r na 2,83 mld. EUR. Po očištění o klesající segment jednorázového životního pojištění by růst pojistného byl dokonce 7 %.

Kurzy.cz

Pegas: R2G koupil americkou firmu First Quality a plánuje spojení do PFNonwovens. Odkup?

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Majoritní vlastník Pegasu společnost R2G koupila amerického výrobce netkaných textilií First Quality Nonwovens (FQN), která má továrny v USA a Číně. Cena nebyla zveřejněna, odhaduje se na až 500 mil. USD.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Venezuelská měna je téměř bezcenná, lidé z ní vyrábějí kabelky a obrazy

iDnes.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Hyperinflace učinila z venezuelských bolívarů bezcenné papírky. Lidé se už při placení ani nezdržují jejich počítáním, ale odhadují částku podle váhy či objemu balíků peněz. Zručnější se pak snaží zhodnotit nastřádané bankovky kreativně – vyrábějí z nich kabelky nebo peněženky, které prodávají do zahraničí.Další články k tématu:Venezuela kvůli inflaci