17. prosince, 2018 - svátek má Daniel

Největší americká banka JPMorgan výrazně zvýšila čtvrtletní zisk

Přidej článek
Finance.cz

Finance.cz |

New York 12. října (ČTK) - Americká bankovní společnost JPMorgan Chase & Co ve třetím čtvrtletí meziročně zvýšila čistý zisk téměř o čtvrtinu na 8,4 miliardy dolarů (186,9 miliardy Kč). Banka dnes uvedla, že těžila z růstu úrokových sazeb i z nižšího daňového zatížení. Tyto příznivé faktory převážily nad slabými příjmy z obchodování s dluhopisy. JPMorgan je podle objemu aktiv největší bankou ve Spojených státech.

Autor: ( )

Čtěte celý článek " Největší americká banka JPMorgan výrazně zvýšila čtvrtletní zisk " ze zdroje: 

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 2,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku

Zprávy a aktuality

Kurzy.cz

IPO Tencent: na místě je opatrný optimismus

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

IPO čínského streamingového giganta Tencent Music (TNE) na NYSE, dopadlo vzhledem k vnějším podmínkám velmi dobře. Společnost, jejímž investorem je evropská Spotify, vstoupila na trh v době sporů o volném obchodu mezi USA a Čínou a omezení rozevírajících.

Euro.cz

Nový rekord ve zdražení tepla. Cena ve Strakonicích vylétne o 27 procent

Euro.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Nejvíce za teplo a horkou vodu budou od ledna platit zákazníci připojení ke strakonické teplárně. Nová cena, kterou teplárna oznámila na svém webu, dosahuje 813 korun za gigajoule včetně DPH. Mimořádný je též meziroční skok v cenách, dosahující 27 procent. Strakonice tak překonaly i nedávno oznámené 25procentní zdražení tepla v Příbrami.

EuroZprávy.cz

Výdej pohonných hmot? Stát zpřísní kontrolu, vláda novelu schválila

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Vláda dnes schválila, že stát bude vést přehled výdejních jednotek pohonných hmot. Dosud ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) vede pouze evidenci čerpacích a dobíjecích stanic. Informoval o tom tiskový odbor vlády.

Kurzy.cz

Google proinvestuje přes 1 mld. USD do nového sídla v New Yorku

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Google oznámil, že hodlá proinvestovat více jak 1 mld. USD do svého nového sídla v New Yorku. Nové sídlo bude disponovat plochou 1,7 miliónu čtverečních stop.Již dříve v průběhu roku firma oznámila, že za 2,4 mld.

Kurzy.cz

Kurzovní lístek ČNB na pondělí 17.12.2018

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Aktuální a historické kurzovní lístky ČNB >>On-line kurzy měn >>Grafy kurzů >>Nejlepší kurzy >>Aktuální zpravodajství >>Kurzovní lístek České národní banky Stát, měna Kód Počet Kurz Kurz 14.12.Změna17.12. Americký dolar USD 1 22.8580 -0.47%22.7490...

EuroZprávy.cz

Taxify ukončila provoz v krajských městech, zůstala pouze v Praze

EuroZprávy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Přepravní společnost Taxify dnes ukončila provoz ve čtyřech krajských městech a nadále bude působit pouze v Praze. Do ostatních měst České republiky se společnost případně vrátí až po legislativních změnách. Taxify o tom dnes informovala ČTK. Estonská firma rozšířila svůj provoz do Ostravy, Olomouce, Plzně a Českých Budějovic letos v červenci.

Kurzy.cz

Vánoce? Vouchery kam se podíváš!

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Rok se s rokem sešel a někteří z vás opět stojí před rozhodnutím, jak obdarovat své obchodní partnery, či zaměstnance. V poslední době je stále populárnější pro tyto účely využít dárkové poukazy, kdy si obdarovaný vlastně může sám vybrat, co se mu...

Kurzy.cz

Připravované změny v DPH: třetí část

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

V minulých dílech ( 1. část , 2. část ) jsme vás informovali o novinkách, které se chystají v zákoně o dani z přidané hodnoty, a to v oblasti zdanění leasingu, odměn jednatelů, nájmu nemovité věci, místa plnění u tzv.

Kurzy.cz

OSVČ v roce 2019: Změny v nemocenském a důchodovém pojištění, nové termíny platby pojistného

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Od 1. ledna 2019 nabývá účinnosti novela zákonů určených pro provádění důchodového i nemocenského pojištění, která přináší významné změny v agendě OSVČ. Ty nejdůležitější změny se budou týkat především režimu placení záloh pojistného na sociální...

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Stavebnice, panenky, modely. Česko je evropskou hračkářskou velmocí

iDnes.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Česká republika je největším vývozcem hraček v Evropě. Hodnota jejich exportu dosahuje dvou miliard eur (51,6 mld. Kč). Na export jdou hlavně plastové stavebnice, ale i panenky, miniaturní modely nebo různé hračkářské sady. Vyplývá to z analýzy UniCredit Bank.Další články k tématu:Youtuberem s nejvyšším příjmy je sedmileté dítě, točí recenze na hračkyZačíná