17. února, 2019 - svátek má Miloslava

Muži nebo ženy. Stát by měl přestat škodit podnikání

Přidej článek
Roklen24.cz - Ekonomika, trhy, finance

Roklen24.cz |

V Česku ženy stále dostávají za stejnou práci nižší mzdy než muži. To je nejen absurdní, ale především hrozivé. Stát by měl především přestat podnikání škodit a bránit a je úplně jedno, zda se na složitou cestu budování vlastní firmy pustí ženy či muži. Serveru Roklen24 to řekla podnikatelka a investorka Dana Bérová, která bude již podruhé porotkyní soutěže WOMEN STARTUP COMPETITION, která má za cíl zviditelnit ženami vedené firmy a motivovat další, aby s podnikáním začaly. 

Čtěte celý článek "Muži nebo ženy. Stát by měl přestat škodit podnikání" ze zdroje: 

Život Dětem
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 3,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku

Zprávy a aktuality

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Ryanair chystá „lítačku“ pro věrné klienty. Chce za ni 5 000 korun

iDnes.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Irská aerolinka Ryanair se přidává do řady dopravců, kteří nabízí svým zákazníkům věrnostní programy. Spouští totiž tzv. Ryanair Choice. Ročně členství v tomto programu stojí 199 eur (asi 5 116 korun, a obsahuje podobné výhody, jako pokud si cestující k běžné letence připlatí tzv. Ryanair Plus.Další články k tématu:Pošesté nejhorší. Nízkonákladovka Ryanair

denik.cz

Nemáte kde hrát? V Praze otevřela první sdílená hudební zkušebna

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

/FOTOGALERIE/ Hlavní motto projektu Melogee zní: „Věříme, že na hudební nástroj se naučí hrát úplně každý.” Veronika Kynclová a Blanka Pauerová loni na podzim uspěly v mezinárodní soutěži podporující společensky prospěšné podnikání mladých lidí. Nápad realizovaly v Praze, kde vznikl první hudební sdílený prostor.

Euro.cz

Neomezené volání s velkým balíkem dat za 150 korun. Češi mohou Polákům tarify závidět

Euro.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Polský virtuální operátor Virgin Mobile patřící do finanční skupiny britského miliardáře Richarda Bransona nabízel několik let poměrně štědrý tarif úplně zdarma. Nabídka označená Freemium obsahovala 30 volných minut, 30 SMS a 300 MB dat, které mohli zákazníci čerpat každý měsíc, aniž by museli něco platit. Jen souhlasili s tím, že jim občas

Kurzy.cz

Kanada poznává, že Čína dává, ale také bere

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Moody's tvrdí, že pokud Čína uvalí omezení na cesty čínských studentů do Kanady, může to ohrozit finanční zdraví kanadských univerzit. Na stránkách CBC News k tomu dodávají, že nejohroženější je v tomto smyslu University of British Columbia, kde studuj...

Kurzy.cz

Na Primě o důchodech bez ministryně.

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Co je to spravedlnost? Wikipedie se nedokáže shodnout na jednoduché definici, a proto tento pojem rozděluje do čtyř kategorií, na retributivní, distributivní, procesní a rovnost před zákonem.

Kurzy.cz

Poslední investiční kroky Warrena Buffetta odtajněny

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Warren Buffett, resp. společnost Berkshire Hathaway před třemi roky v průběhu 1. čtvrtletí 2016 vůbec poprvé začala do portfolia nakupovat akcie společnosti Apple (AAPL). Od té doby si postupně ve firmě vybudovala výraznou pozici, resp.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Dopravní zácpy stojí americkou ekonomiku jako dva státní rozpočty ČR

iDnes.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Kvůli ucpaným silnicím byla loňská produktivita práce Američanů o 87 miliard dolarů (téměř 2 biliony korun) nižší. To je téměř dvakrát tolik, kolik stál v roce 2018 provoz českého státu. Nejhorší je situace v hlavním městě Washington a také v Bostonu a Chicagu. Praha je ve světovém žebříčku na 46. místě.Další články k tématu:Stát chce navigovat řidiče v

Kurzy.cz

Investování do akcií: Mediánový vs. průměrný výnos

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Jedna ze základních investičních pouček říká, že akcie v dlouhodobém horizontu vždy posilují a nabízejí vyšší výnosy než jakákoli jiná třída aktiv. Skutečnost je trochu složitější.

Kurzy.cz

Víkendář: Tenze mezi Francií a Itálii eskalují, evropská rodina moc harmonická není

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » Dnes

Když se hovoří o Francii a Itálii, na mysl většinou přijde vybraná kuchyň či historické památky. The American Conservative ale tvrdí, že v současné době by byl příhodnější obrázek ze zákopové války.