23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Pilot zříceného boeingu žádal o návrat na letiště již tři minuty po startu

Přidej článek
iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

iDnes.cz |

Pilot letounu, který se v neděli zřítil krátce po startu z hlavního města Etiopie Addis Abeby, již tři minuty po startu žádal o povolení k návratu. Zjistil to americký deník The New York Times. Pilot náhle hlasem plným paniky přerušil letové dispečery. O důvodu pádu letu zatím není příliš mnoho informací, černé skříňky budou analyzovány ve Francii. Další články k tématu:Boeingy 737 MAX nesmějí už ani do USA, rozhodl prezident TrumpOdstavte všechna letadla 737 MAX po celém světě, doporučila firma BoeingPo pádu etiopského boeingu zemřelo všech 157 lidí, včetně čtyř SlovákůSvět uzemnil boeingy. Akcie americké firmy rychle padají

Čtěte celý článek "Pilot zříceného boeingu žádal o návrat na letiště již tři minuty po startu" ze zdroje: 

webdesign Praha a tvorba stránek na míru
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.
Prosím ohodnoťte tento článek
Hodnocení článku: 3,0 hvězd z 5

Vaše diskuze a názory:

Vložte Váš názor:

Jméno:
  Opište kód:
Tweetni tuto stránku
webdesign Praha a tvorba stránek na míru

Zprávy a aktuality

Kurzy.cz

22. května: Tohle potřebujete vědět nejen o středečním obchodování na amerických burzách

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 22. květen, 2019

Akcie ve Spojených státech ve středu oslabily. Náladu investorů ovlivňuje nervozita z růstu obchodního napětí mezi dvěma největšími ekonomikami světa kvůli novým sankcím USA vůči čínským technologickým firmám. Dolar stagnoval.

Kurzy.cz

Closing Bell & výhled na 23. 5. (22.5.2019)

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 22. květen, 2019

Ve středu se trhy posunuly mírně do červeného. Příčinou je opět americká administrativa. Dnes na trhy dolehly zprávy o tom, že po omezeních vůči společnosti Huawei, která byla mírně odsunuta, dojde patrně i na další čínské společnosti.

Kurzy.cz

Wall Street opět v červeném teritoriu. Qualcomm -11%

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 22. květen, 2019

Wall Street byla během středečního obchodování opět sevřena strachem investorů z eskalujícího konfliktu s Čínou. Spojené státy označily další potenciální kandidáty z řad čínských společností na svoji „černou listinu“, která by zamezila těmto firmám nak...

Kurzy.cz

Apple jako terč obchodní války

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 22. květen, 2019

Spor mezi USA a Čínou se vystupňoval nedávný zastavením spolupráce Googlu se společností Huawei. Pokud Čína přijme odvetná opatření, nejvíce ohroženou americkou firmou bude Apple.

denik.cz

Měsíc a jeho dvě tváře: Srazil se s trpasličí planetkou, říká studie

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 22. květen, 2019

Zatímco jednu stranu Měsíce tvoří lávová pole, tu druhou pokrývá velké množství menších kráterů. Co za touto neobvyklou asymetričností stojí? Podle poslední vědecké studie se jediná přirozená družice naší planety mohla v minulosti srazit s trpasličí planetkou.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Komiks Čtyřlístek dostane k padesátinám od České pošty nové poštovní známky

iDnes.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 22. květen, 2019

Fifince, Myšpulínovi, Bobíkovi a Pinďovi bude padesát let. K výročí kresleného komiksu od výtvarníka Jaroslava Němečka připravila Česká pošta v pořadí již šestý sešit s poštovními známkami. Během minulých let pošta prodala přibližně 40 milionů poštovních známek s motivem hlavních hrdinů komiksu.Další články k tématu:Na návštěvě u Čtyřlístku. Jak bydlí

Kurzy.cz

Tři akcie pro recesi a Citron proti nemasu

Kurzy.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 22. květen, 2019

Doporučení týkající se vhodných akcií pro recesi, či útlum ekonomiky, se obvykle točí kolem takzvaných defenzivních sektorů – viz i můj včerejší příspěvek o Coca Cole a Pepsi.

Finance.cz

Koruna dnes k euru oslabila mírně, k dolaru klesla o šest haléřů

Finance.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 22. květen, 2019

Praha 22. května (ČTK) - Koruna dnes oslabila k oběma hlavním světovým měnám. Vůči euru klesla pouze o haléř, v 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 25,80 Kč/EUR. K dolaru pak česká měna oslabila o šest haléřů na 23,12 Kč/USD.

denik.cz

Sůl nad zlato? Bílé suroviny si vážili i Mayové, dokazuje unikátní objev

denik.cz | Zpravodajství » Ekonomika aktuálně » 22. květen, 2019

V dnešní době má sůl své nezastupitelné místo. Ne nadarmo se říká, že je sůl nad zlato. Jaký byl ale její význam před více než tisíci lety? Nástroj vyrobený z jadeitu a palisandrového dřeva, který objevili vědci ve středoamerickém Belize, naznačuje, že pro obyvatele Mayské říše šlo o významnou komoditu.