Firemní PR články, zprávy a aktuality - Aktualne.PrahaNaDlani.cz http://aktualne.prahanadlani.cz/c1/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality.html cs Copyright 2018, Aktualne.PrahaNaDlani.cz. All Rights Reserved. Fri, 23 Feb 2018 22:11:29 -1000 Fri, 23 Feb 2018 22:11:29 -1000 http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss PrahaNaDlani.cz - AktualneFiremní PR články, zprávy a aktuality RSS kanál - Poslední zprávy - poslední články, zprávy a aktuality s tématem Firemní PR články, zprávy a aktuality. Aktuální zpravodajství vždy na serveru Aktualne.PrahaNaDlani.cz Aktualne.PrahaNaDlani.cz - Prehled zpravodajstvi http://aktualne.prahanadlani.cz/img/aktualne-prahanadlani-rss.png http://aktualne.prahanadlani.cz/c1/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality.html SEBEOBRANA PRAHA: Modelovky VIP + PRESShttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1028735-sebeobrana-praha-modelovky-vip-press.html

Celebrity, média a odborníci na bezpečnost a sebeobranu společně na podporu osobního bezpečí

 

Sebeobrana Praha, z. s. uspořádala 23. ledna v prostorách FTVS UK na Praze 6 „Modelovky VIP + PRESS“. Čeští umělci, média a odborníci na sebeobranu a bezpečnost spojili své síly v akci s cílem motivovat veřejnost k aktivnímu zájmu o to, jak podpořit vlastní bezpečí a bezpečí svých blízkých.

Zpěvačka Kamila Nývltová, muzikálový herec, představitel titulní role muzikálu Rocky Peter Pecha a modelka Dominika Mesarošová pomohli ve spolupráci se zástupci významných českých médií, bezpečnostním poradcem Gen. Ing. Andorem Šándorem a představiteli organizace Sebeobrana Praha vlastním příkladem motivovat své fanoušky k fyzické aktivitě a rozšířit povědomí o teorii a praxi v otázkách osobní bezpečnosti, základních pravidel přežití, taktiky v konfliktních situacích, sebeobrany a prevence.

V úvodu akce na téma teroristických a jiných hrozeb a jejich přežití promluvil soukromý poradce v oblasti bezpečnosti, bývalý náčelník Vojenské zpravodajské služby ČR, uznávaný odborník na otázky bezpečnosti, hrozby terorismu a krizový management, a autor knihy „Jak přežít (nejen) teroristický útok” Gen. Ing. Andor Šándor (v záloze). Poté profesionální instruktoři v intenzivní lekci seznámili představitele české kulturní scény a zástupce médií se základními pravidly jednání v situacích ohrožení napadením a pomohli jim osvojit si jednoduché obranné techniky. Následně si účastníci Modelovek VIP + PRESS vyzkoušeli své reakce v terénu při simulacích napadení.

„Byla to opravdu velká zkušenost,“ potvrzuje Kamila Nývltová. „Naštěstí jsem se dosud nikdy nestala obětí napadení, ale nikdy nevíte, co se může stát. Asi nejnáročnější pro mě bylo nedržet se moc zpět a opravdu se do instruktorů ´pustit´. I když měli speciální ochranné obleky, překonat zábrany někoho uhodit není snadné,“ směje se půvabná zpěvačka.

„Děkujeme všem účastníkům akce,“ říká hlavní instruktor Sebeobrana Praha, z.s., garant výuky bojových sportů na UK FTVS, PhDr. Radim Pavelka, Ph.D., a dodává: „Řešit modelové situace v terénu pod stresem je skutečným testem vlastních limitů i bez přítomnosti objektivů kamer a fotoaparátů. Všichni účastníci se toho zhostili opravdu se ctí a prokázali velké odhodlání a odvahu.“

 

Speciální semináře tohoto typu pořádá Sebeobrana Praha také pro veřejnost. Příští Modelovky - nácvik sebeobranných situací se konají 18. března. Sebeobrana Praha nabízí také výuku sebeobrany v pravidelných kurzech na různých úrovních. Všechny probíhají pod vedením zkušených profesionálů, lektorů působících na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Koncept sebeobrany v podání této organizace vychází z mnohaletých zkušeností hlavních instruktorů s velkým množstvím bojových sportů a je založený na výběru těch nejjednodušších, maximálně účinných technik.

Thu, 25 Jan 2018 16:44:13 GMT
Level 1 - Základní kurz sebeobranyhttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/981083-level-1-zakladni-kurz-sebeobrany.html

Vánoce jsou za námi a je na čase začít myslet na rok 2018. Přihlaste se ještě dnes do základního kurzu sebeobrany, který začíná v lednu. Buďte připraveni na vše, co si na vás nový rok nachystá!

  • NAUČTE SE BRÁNIT
  • ZVYŠTE SI SEBEVĚDOMÍ
  • ROZVÍJEJTE SVÉ DOVEDNOSTI
  • NAUČTE SE LÉPE A RYCHLEJI REAGOVAT
  • VYZKOUŠEJTE NĚCO NOVÉHO
  • POTKEJTE ZAJÍMAVÉ LIDI

...A BAVTE SE!

V základním kurzu sebeobrany se naučíte bránit proti základním způsobům útoku. Naučíte se včas reagovat, rozpoznat záměry agresora a co nejjednodušeji jeho útok zastavit. Rovněž zvýšíte kondici, která je jedním z předpokladů pro rychlé řešení sebeobranné situace. Kurz trvá 3 měsíce (15 lekcí).
​
Přihlášky do 4.1.2017.
Kapacita kurzu omezena.

Přihlašovat se (a klást dotazy) můžete zde: https://www.sebeobrana-praha.cz/rezervace

Lokalita: Nad Kapličkou 15, Praha 10
Datum: od 10.1.2018
Čas: středy 18:00 - 19:30
Cena: 3.450,-Kč
Délka kurzu: 15 lekcí

Fri, 29 Dec 2017 08:22:04 GMT
4 rady co dělat, když si zabouchnete klíče.http://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/956732-4-rady-co-delat-kdyz-si-zabouchnete-klice-.html

Zabouchnuté klíče v autě nebo bytě? Komu se to nikdy nestalo?

Známe to asi každý, uspěchaný den, nic se nedaří tak, jak má, a v okamžiku, kdy pospícháte na důležitou schůzku, rande, kávu, nebo pivo s přáteli, stačí malý okamžik nepozornosti a původní plány jsou rázem fuč.

Co v takové chvíli dělat?

Existuje několik variant. V případě zabouchnutého auta se nabízí rozbití okénka a otevření dveří rukou zevnitř, což má však svá úskalí. Za prvé si tak způsobíte nemalou škodu a budete muset navíc řešit ještě výměnu okénka v servisu, což může vyjít draho, a ani strávený čas s tím spojený není zadarmo. Druhý problém bývá, že pokud je auto uzamčeno, bezpečnostní systém deaktivuje vnitřní kličky dveří a tím Vám původně zamýšlený plán překazí.

V případě zabouchnutých dveří u rodinného domu je možnost rozbití okna, což sebou nese opět další náklady a starosti, nebo (a to i v případě činžovních domů), vyražení dveří, kde už se však dostanete s částkou za následnou opravu do tisíců korun.

Jaké je nejlepší řešení?

V mnoha situacích je jistě nejjednodušším, nejefektivnějším a zároveň také nejlevnějším řešením zavolání zámečníka. Je však potřeba si dobře vybrat, neboť některé méně profesionální firmy používají k otevírání dveří poněkud násilné metody a tak Vám mohou, i přesto, že byste takovou potíž od profesionála nečekali, rovněž způsobit drobné i větší škody. Zásadní je to pak v případě dražších typů dveří nebo při otevírání aut nových typů středních i vyšších tříd. Proto je potřeba si vždy správně vybrat a pro tyto případy mít nejlépe již kontakt na zkušeného zámečníka uložený ve Vašem mobilním telefonu.

Jde to i bez poškození.

Zkušené zámečnické firmy, které jdou s dobou, se zajímají o nové trendy a technologie v oboru, absolvují různá školení, doplňují svoji výbavu o moderní nástroje a přípravky a proto dokáží otevřít téměř jakékoliv dveře přes zámek, a tudíž bez poškození, nebo jen s minimální, lehce a levně opravitelnou újmou. A volba právě takového zkušeného zámečníka je pak tou nejlepší variantou, která Vám v už tak dost vypjaté situaci ušetří značnou část peněz, ale i také starostí a času. A jak řekl Albert Einstein: "Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit".

Zkušený zámečník - klíč k úspěchu.

Pokud byste si tedy i Vy v budoucnu rádi usnadnili podobnou obtíž, nechcete takovou věc řešit ve stresu pod tíhou situace (a že se takové nepříjemnosti stávají vždy v ten nejméně vhodný okamžik), ve spěchu hledat na internetu neznámého zámečníka, můžete si pro jistotu právě teď uložit telefonní číslo 722 454 085 (v provozu Nonstop), a tak se navíc spolehnout, že pokud se takováto nehoda přihodí někdy i Vám (což Vám tímto opravdu nepřejeme), přijede Vám na pomoc zkušený profesionál, soukromník s mnohaletou praxí, který Vám rád, ochotně a s přátelským přístupem otevře Vaše dveře rychle, levně, odborně a bez poškození. 

Bob Lock (zámečnická pohotovost Praha)

Váš spolehlivý a rychlý partner v nesnázích.

 

„Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.“

Zdroj: https://citaty.net/citaty-o-case/

 

„Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.“

Zdroj: https://citaty.net/citaty-o-case/

 

Tue, 12 Dec 2017 22:57:52 GMT
SIM/NEBULA: Signal v Rudolfinu http://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/935686-sim-nebula-signal-v-rudolfinu.html

Po tři únorové večery, od 16. do 18. 2., se Dvořákova síň Rudolfina promění pod taktovkou jedenácti vizuálních umělců z celého světa. Velkolepé spojení světelného umění s živou hudbou v podání Symfonického orchestru Českého rozhlasu nabídne divákům projekt SIM/NEBULA, za kterým stojí organizátoři festivalu světla SIGNAL.

 

Výjimečný audiovizuální projekt SIM/NEBULA přináší do Prahy spojení současného světelného a digitálního umění s nadčasovými skladbami hudebních klasiků. Jedenáct světových vizuálních umělců pomocí videomappingu promění interiér Dvořákovy síně Rudolfina a vtáhne diváky do fantaskního světa, který dokáže vytvořit jen světlo spolu s moderními technologiemi. Hudební složku unikátního audiovizuálního zážitku obstará Symfonický orchestr Českého rozhlasu, který pod vedením dirigenta Jana Kučery zahraje skladby velikánů klasické hudby: zazní Vltava z cyklu Má vlast od Bedřicha Smetany, 2. věta symfonie Z Nového světa Largo a předehra Karneval z pera Antonína Dvořáka a 2. věta symfonie Patetická Petra Iljiče Čajkovského.

 

Fri, 01 Dec 2017 09:52:55 GMT
Bohemians vs Ústí, Tipsport Superligahttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/903874-bohemians-vs-usti-tipsport-superliga.html

Dvě kola před polovinou sezóny se klokani tlačí ve středu superligové tabulky s dvěma dalšími týmy. V těchto vodách Tipsport Superligy jsou však jen minimální bodové rozdíly, a i proto si Bohemians nemohou dovolit další ztrátu bodů.

V posledních třech zápasech přišli zelenobílí o velmi cenné body, když prohráli zápasy se svými tabulkovými sousedy. Nejprve se nepodařilo vyloupit domácí halu Otrokovic (prohra 6:4), o týden později dravý Sokol odnesl body z Děkanky (prohra 3:8). A nyní přišla prohra proti Tatranu Střešovice (prohra 10:3)

Již v pátek 17/11/2017 dorazí na Děkanku Florbal Ústí a klokani se chystají na uklizení tří bodů do svého vaku. To je totiž proti tomuto nováčkovi v Superlize více než povinností. A je třeba přetrhnout šňůru tří proher v řadě.

Ústeckým florbalistům se stále nepodařilo adaptovat na tempo naší nejvyšší florbalové ligy. Za vše mluví fakt, že z deseti odehraných zápasů dokázali připsat pouze 3 body. K tomu všemu stále čekají na tříbodové vítězství.

Ovšem není radno trápící se nováčky podceňovat. Jak je známo, tonoucí se stébla chytá a v ústeckém táboře rozhodně nepanuje poraženecká nálada. V televizním utkání 10. kola se v dresu Ústí blýskl svými výkony David Stummer. Dále si bude muset naše obrana dávat pozor na střelce Viktora Kopeckého, či na mladého reprezenta Mikuláše Krbce.

V utkání mimo jiné budeme moci sledovat souboj o krále střelců našeho klubu mezi Davidem Šimkem a Jakubem Šárkou.

Bude se jednat o historicky první střet těchto týmů v Tipsport Superlize a všichni víme, jak příjemné je začít novou bilanci vítězně.

Po nahlédnutí do statistik týmů, můžeme čekat utkání plné branek. Vždyť klokani si drží průměr téměř 6 vstřelených branek na zápas a k tomu nutno podotknout, že obrana celku ze severu republiky, je ta vůbec nejhorší.

Přijďte podpořit naše zelenobílé borce, užít si gólovou radost a zpříjemnit si páteční večer skvělým sportovním zážitkem. Utkání začíná v 17:00 ve sportovní hale Děkanka, hala se včetně doprovodného programu otevírá v 16:00.

FbŠ Bohemians vs. Florbal Ústí

 

Pátek 17.11.2017, 17:00, Sportovní hala Děkanka

Mon, 13 Nov 2017 14:45:05 GMT