Firemní PR články, zprávy a aktuality - Aktualne.PrahaNaDlani.cz http://aktualne.prahanadlani.cz/c1/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality.html cs Copyright 2018, Aktualne.PrahaNaDlani.cz. All Rights Reserved. Sun, 27 May 2018 11:37:34 -1000 Sun, 27 May 2018 11:37:34 -1000 http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss PrahaNaDlani.cz - AktualneFiremní PR články, zprávy a aktuality RSS kanál - Poslední zprávy - poslední články, zprávy a aktuality s tématem Firemní PR články, zprávy a aktuality. Aktuální zpravodajství vždy na serveru Aktualne.PrahaNaDlani.cz Aktualne.PrahaNaDlani.cz - Prehled zpravodajstvi http://aktualne.prahanadlani.cz/img/aktualne-prahanadlani-rss.png http://aktualne.prahanadlani.cz/c1/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality.html Tři školácké chyby při grilování – Poradíme, jak se jim vyhnouthttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1140942-tri-skolacke-chyby-pri-grilovani-poradime-jak-se-jim-vyhnout.html

Tři školácké chyby při grilování – Poradíme, jak se jim vyhnout

V grilování patříme ke světové špičce. Více než 10x ročně griluje každý čtvrtý Čech. I přes to je špatná příprava masa jedním ze tří školáckých chyb, které při grilování opakovaně děláme. Jaké to jsou a jak se jim vyhnout poradí Party-pohotovost – specialista na grily a šťavnaté maso.

Grilovací nešvary ve třech bodech

1.     školácká chyba – špatné čištění grilu

Často se na čistotu grilu zapomíná. Na roštu zůstávají nečistoty z minulého grilování, na kterých si mezitím pochutnal hmyz, a tak není příliš hygienické plácnout na minimálně týden staré zbytky šťávy z vepřového, kuřecí a zeleninu. Dbejte na čistotu. Odrazí se i v chuti masa.

Party-pohotovost radí: Stačí vzít do ruky hadr, špachtli a v případě velkého zaneřádění i čisticí prostředek na grily. Před každým použitím je potřeba rošt grilu vypálit. Dokud se z něho kouří, je špinavý. Jakmile se z něho kouřit přestane, je vypalování dokončené. Po vypalování je třeba rošt očistit drsným kartáčem.

TIP Party-pohotovosti: Nemáte na čem grilovat nebo je pro vaši oslavu váš gril příliš malý? Uspořádejte ji s námi. Půjčíme vám gril na kuře, na hovězí i vepřovou kýtu, gril na sele i na téměř půltunového býčka. Všechny grily jsou jako ze škatulky, a tak se s jejich čištěním nemusíte zdržovat.

2.     školácká chyba – málo masa a špatný druh

Plánujete malou oslavu pro 20 – 25 lidí? Nebo dokonce svatbu či obecní veselku pro 300 – 500 lidí? Ať tak nebo tak, v každém případě musíte počítat. U drůbeže a kýty počítejte s půl kilem masa na osobu, u selete vám pro 25 lidí stačí 20kg vykuchané sele. Pro několik stovek lidí se hodí tele nebo mladý býček. Pozor na hovězí maso. Špatně zvolený druh bude chutnat jako podrážka.

Party-pohotovost radí: Pokud nebude hovězí maso dobře vyzrálé, bude tuhé. Vepřové maso zrát nenechávejte, zkazilo by se. Drůbež, zakoupená v supermarketu většinou pouští vodu, a tak se vám často nepodaří udržet ji šťavnatou a chutnou.

TIP Party-pohotovosti: Rádi vám poradíme, jaké maso se pro vaši oslavu perfektně hodí. Stačí nám dát vědět, kolik lidí budete hostit a co vám chutná. V naší nabídce najdete osvědčené druhy masa, které pro vás vybíráme u českých chovatelů. Připravíme pro vás hovězí i vepřovou kýtu, kuřata, krůty a krocany, ale i sele nebo telátko.

3.     školácká chyba – příliš koření

Maso samo o sobě má skvělou chuť. Šťavnatá kýta, vypečená kůže selete, kůrčička na kuřátku… Tyhle skvělé chutě jsme schopni během pár vteřin dokonale zabít směsí soli, česneku, pepře, papriky, chili, piva, kečupu, cukru, citrónu, octa, bazalky, kapari, worchestru… prostě ho „vylepšit“ co nejvíc to jde. Narvat ho chutí. Napěchovat ho kořením. Nabušit ho k prasknutí výtečnými ingrediencemi. Ale znáte to… méně je někdy více a u masa to platí dvojnásob.

Party-pohotovost radí: Nechte vyniknout chuť masa. Jeho charakter a vůni. Marinování některých druhů masa je nutné. Třeba u selete a telete se bez naložení neobejdete. Maso bude pak mnohem křehčí. Ale všeho s mírou. Maso dopředu příliš nesolte. Sůl z něj vytáhne vodu a maso tím zbytečně vysušíte.

TIP Party-pohotovosti: Chcete se vytáhnout skvělou chutí masa bez obav, že kořenění přepísknete? Nechte to na nás. Podle přání vám maso naložíme a přidáme vám k němu i marinádu na potírání. Pokud budete chtít, naložené maso na gril vám připravíme i na tyč, zadrátujeme a zabalíme do alobalu. 

Tým Party-pohotovosti je pro vás k dispozici 365 dní v roce

Plánujete rodinnou oslavu nebo setkání? Svěřte svou party do našich rukou. Party-pohotovost je vám k dispozici 7 dní v týdnu od 8 do 20 hodin v centru Prahy.

Máte malé auto a potřebujete velký gril? Můžete si od nás půjčit přívěs, nebo nechat dopravu na nás. Po dohodě vám gril přivezeme a po skončení oslavy si ho zase odvezeme.

Ani s pitím vás nenecháme na holičkách. Ke grilu a masu vám můžeme přibalit i pivo a pípu, ať to všechno hezky klouže do krku.

Starosti nechte na nás a užijte si oslavu s rodinou a přáteli.

Wed, 28 Mar 2018 09:18:07 GMT
Jaké maso se hodí na různé typy party a oslav?http://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1102693-jake-maso-se-hodi-na-ruzne-typy-party-a-oslav-.html

Jaké maso se hodí na různé typy party a oslav?

Nešťastná volba masa už pokazila dojem z nejedné oslavy. Masa bylo málo, nebo se připravovalo déle, než bylo v plánu a ve většině případů bylo potřeba vymyslet náhradní řešení, aby hosté neumřeli hlady. Správný výběr masa vám ušetří starosti.

Poradíme vám, jaké maso na gril vybrat podle délky pečení a kolik ho nakoupit, aby se najedli všichni.

Drůbež na gril

Voňavá kuřata, krůty nebo krocani jsou oblíbenou pochoutkou dětí i dospělých. Na libovém drůbežím mase si pochutnávají zejména dámy, držící štíhlou linii, ale i opravdoví gurmáni, kteří vědí, jaký masitý poklad se v krůtě i krocanovi skrývá. Krůta i krocan v sobě totiž ukrývají 9 různých mas, z nichž každé chutná trošku jinak. Drůbež se hodí v podstatě na jakýkoliv druh oslavy nebo party.

Jak dlouho grilovat kuře, krůtu nebo krocana?

U kuřat počítejte s dobou grilování kolem 1 hodiny. U krůty a krocana se doba grilování prodlouží až na 3 hodiny.

Kolik drůbežího nakoupit na party?

Počítejte s půl kilem drůbežího masa na osobu. Ale pozor! Není váha jako váha. Například 16kg krocan v sobě má zhruba 4 kg kostí a 30 % své zbývající hmotnosti ztratí při grilování. Tzn., že 16kg krocan má na sobě ve skutečnosti zhruba 8,5 kg masa pro hosty. Z takového krocana se nají 17 lidí.

Hovězí a vepřová kýta na gril

Po hovězí nebo vepřové kýtě se vaši hosté budou oblizovat „až za ušima“. Je to libové maso skvělé chuti a ugrilovat ho zvládnou i naprostí grilovací začátečníci.

Jak dlouho grilovat vepřovou nebo hovězí kýtu?

Kus zabalené vepřové nebo hovězí kýty v alobalu se griluje přibližně 3 hodiny. Počítejte s roztopením grilu a začátkem grilování ještě před party, aby hostům příliš nevyhládlo. U hovězí kýty nepřepískněte dobu grilování. Snadno se vysuší.

Kolik kýty nakoupit na party?

Půl kila kýty na člověka by mělo stačit. U kýty odpadá starost s počítáním, protože uvnitř masa nejsou žádné kosti. Je potřeba kýtu dopředu naložit, aby byla šťavnatá a chutná i vevnitř.

Sele na gril

Naložené sele na gril. Ideální maso na větší akce, svatby nebo obecní veselky. Díky velké rozmanitosti druhů masa potěší chlapy i něžné dámy a děti. Doporučujeme si nechat selátko naložit. Uspoří vám to hlavně čas, ale i místo.

Jak dlouho grilovat sele?

U 20 – 30kg selátka počítejte s minimálně 3 hodinami rožnění. Po dvou hodinách sundejte ze selete alobal a nařežte kůži. Jakmile kůže zezlátne, ořežte ji a podávejte hostům. Pak už stačí jen dopékat a okrajovat.

Kolika kilové sele koupit?

25 lidí s přehledem sní 20 kilové vykuchané selátko. Objednávejte sele nebo prase podle počtu hostů. Pokud budete mít na party děti, můžete koupit menší.

Mohlo by vás zajímat: Grilované selátko na vaší zahradě? Žádný problém!

Tele na gril

Festivaly, obecní setkání, velké svatby… příležitostí je mnoho, kdy sestavit obrovský gril na téměř půl tunové tele. Na takového „macka“ se vyplatí obsluha grilu a celý set grilu i s masem a naložením si objednat.

Jak dlouho grilovat tele?

Takové telátko se griluje okolo 7 hodin. Proto je potřeba začít opravdu včas, aby hosté nebo návštěvníci akce měli brzy co jíst.

Kolika kilové tele koupit?

Opět počítejte s půl kilem masa na osobu. Obrovská svatba, nebo 500 lidí na vesnické veselce se určitě nají.

Nemáte maso ani gril?

Ušetřete si starosti s masem i s grilem. Využijte služeb profíků na oslavy z Party pohotovosti, kteří pro vás vyberou nejlepší maso u místních řezníků, naloží jej, připraví na tyč a zabalí do alobalu. K masu si u Party pohotovosti můžete zapůjčit i gril. Na výběr máte z několika druhů. Od menších grilů na drůbež, přes střední na kýty, až po gril na 400 kg masa. Půjčit si můžete také party stany i party vybavení. Nezapomeňte objednat pivo a pořádně si to užít.

Už víte, jaké maso budete na další oslavě grilovat? Jestli stále váháte, v Party pohotovosti vám vždy dobře poradí.

Wed, 07 Mar 2018 09:59:25 GMT
Grilované selátko na vaší zahradě? Žádný problém!http://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1102690-grilovane-selatko-na-vasi-zahrade-zadny-problem-.html

Grilované selátko na vaší zahradě? Žádný problém!

Jednou z nejoblíbenějších letních činností se v posledních letech stalo grilování. Milovníkům křupavé kůžičky a lahodného masíčka se sliny sbírají už od časného jara. Maso, které si připravíte na čerstvém vzduchu, a přizvete na něj svou rodinu a přátele, má zcela jinou chuť. Pokud pro vás není letní grilování novinkou, jistě už jste připravovali klobásky, párky nebo steaky. Co se ale posunout na vyšší level a ugrilovat sele? Tomu se vůbec nic nevyrovná. Tato lahůdka potěší každého. Hodí se na oslavu narozenin, jakoukoliv větší party, dokonce i na svatební hostinu. Nemáte gril na sele? Nevadí.

Párty pohotovost = půjčovna grilů a dalšího party vybavení

Párty pohotovost je půjčovna veškerého zařízení, které pokryje potřeby každé party. Od malého zahradního grilování, po velkou firemní akci. Půjčují grily, výčepní zařízení, pivní sety, party stany. V případě potřeby se postarají i o kompletní zajištění občerstvení a naloženého masa na gril (bez problému vám například přivezou až na vaší zahradu gril i s naloženým a připraveným seletem).

V nabídce jsou grily na sele, kýtu, kuřata, pro větší party také gril G60 3100, který pojme až 400 kg masa (mladý býk nebo tele). Na své si ale přijdou i pořadatelé menších grilovaček, například model G40 je určený pro grilování steaků, špízů, zeleniny a podobných dobrot.

Jak je to s dopravou?

Kompletní vybavení si můžete vyzvednout kdykoli osobně přímo v centru Prahy. Přesná adresa je Praha 5, Smíchov, ulice Svornosti 574. Parkování vám nebude dělat vrásky, půjčovna má své vlastní parkoviště. Vrácení může proběhnout také kdykoli, otevřeno je 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce (od 8:00 do 20:00).

Pokud nemáte dostatečně prostorné auto či dodávku, můžete si zapůjčit vozík, na kterém vše pohodlně odvezete (s nakládáním i vykládáním věcí vám samozřejmě v Party pohotovosti pomohou). Případně si můžete objednat dopravu veškerého zařízení na místo vaší akce (zařízení vám zaměstnanci Party pohotovosti přivezou a po skončení akce si jej opět vyzvednou). Vybavení smontují, zapojí a odborně zaškolí obsluhu. Sudy budou vychlazené, maso na grilu delikátní a vybavení bez chybičky a kompletní.

Slavte nonstop!

Rozhodli jste se uspořádat párty opravdu narychlo? Rozbil se vám gril? Nefunguje výčepní zařízení? Žádný problém! Party pohotovost je pro vás otevřena po celý rok. Provozovna v Praze 5 je otevřena každý den, včetně víkendů i svátků, od 8 do 20 hodin. Více informací na webu party-pohotovost.cz.

Wed, 07 Mar 2018 09:49:06 GMT
SEBEOBRANA PRAHA: Modelovky VIP + PRESShttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1028735-sebeobrana-praha-modelovky-vip-press.html

Celebrity, média a odborníci na bezpečnost a sebeobranu společně na podporu osobního bezpečí

 

Sebeobrana Praha, z. s. uspořádala 23. ledna v prostorách FTVS UK na Praze 6 „Modelovky VIP + PRESS“. Čeští umělci, média a odborníci na sebeobranu a bezpečnost spojili své síly v akci s cílem motivovat veřejnost k aktivnímu zájmu o to, jak podpořit vlastní bezpečí a bezpečí svých blízkých.

Zpěvačka Kamila Nývltová, muzikálový herec, představitel titulní role muzikálu Rocky Peter Pecha a modelka Dominika Mesarošová pomohli ve spolupráci se zástupci významných českých médií, bezpečnostním poradcem Gen. Ing. Andorem Šándorem a představiteli organizace Sebeobrana Praha vlastním příkladem motivovat své fanoušky k fyzické aktivitě a rozšířit povědomí o teorii a praxi v otázkách osobní bezpečnosti, základních pravidel přežití, taktiky v konfliktních situacích, sebeobrany a prevence.

V úvodu akce na téma teroristických a jiných hrozeb a jejich přežití promluvil soukromý poradce v oblasti bezpečnosti, bývalý náčelník Vojenské zpravodajské služby ČR, uznávaný odborník na otázky bezpečnosti, hrozby terorismu a krizový management, a autor knihy „Jak přežít (nejen) teroristický útok” Gen. Ing. Andor Šándor (v záloze). Poté profesionální instruktoři v intenzivní lekci seznámili představitele české kulturní scény a zástupce médií se základními pravidly jednání v situacích ohrožení napadením a pomohli jim osvojit si jednoduché obranné techniky. Následně si účastníci Modelovek VIP + PRESS vyzkoušeli své reakce v terénu při simulacích napadení.

„Byla to opravdu velká zkušenost,“ potvrzuje Kamila Nývltová. „Naštěstí jsem se dosud nikdy nestala obětí napadení, ale nikdy nevíte, co se může stát. Asi nejnáročnější pro mě bylo nedržet se moc zpět a opravdu se do instruktorů ´pustit´. I když měli speciální ochranné obleky, překonat zábrany někoho uhodit není snadné,“ směje se půvabná zpěvačka.

„Děkujeme všem účastníkům akce,“ říká hlavní instruktor Sebeobrana Praha, z.s., garant výuky bojových sportů na UK FTVS, PhDr. Radim Pavelka, Ph.D., a dodává: „Řešit modelové situace v terénu pod stresem je skutečným testem vlastních limitů i bez přítomnosti objektivů kamer a fotoaparátů. Všichni účastníci se toho zhostili opravdu se ctí a prokázali velké odhodlání a odvahu.“

 

Speciální semináře tohoto typu pořádá Sebeobrana Praha také pro veřejnost. Příští Modelovky - nácvik sebeobranných situací se konají 18. března. Sebeobrana Praha nabízí také výuku sebeobrany v pravidelných kurzech na různých úrovních. Všechny probíhají pod vedením zkušených profesionálů, lektorů působících na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Koncept sebeobrany v podání této organizace vychází z mnohaletých zkušeností hlavních instruktorů s velkým množstvím bojových sportů a je založený na výběru těch nejjednodušších, maximálně účinných technik.

Thu, 25 Jan 2018 16:44:13 GMT
Level 1 - Základní kurz sebeobranyhttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/981083-level-1-zakladni-kurz-sebeobrany.html

Vánoce jsou za námi a je na čase začít myslet na rok 2018. Přihlaste se ještě dnes do základního kurzu sebeobrany, který začíná v lednu. Buďte připraveni na vše, co si na vás nový rok nachystá!

  • NAUČTE SE BRÁNIT
  • ZVYŠTE SI SEBEVĚDOMÍ
  • ROZVÍJEJTE SVÉ DOVEDNOSTI
  • NAUČTE SE LÉPE A RYCHLEJI REAGOVAT
  • VYZKOUŠEJTE NĚCO NOVÉHO
  • POTKEJTE ZAJÍMAVÉ LIDI

...A BAVTE SE!

V základním kurzu sebeobrany se naučíte bránit proti základním způsobům útoku. Naučíte se včas reagovat, rozpoznat záměry agresora a co nejjednodušeji jeho útok zastavit. Rovněž zvýšíte kondici, která je jedním z předpokladů pro rychlé řešení sebeobranné situace. Kurz trvá 3 měsíce (15 lekcí).
​
Přihlášky do 4.1.2017.
Kapacita kurzu omezena.

Přihlašovat se (a klást dotazy) můžete zde: https://www.sebeobrana-praha.cz/rezervace

Lokalita: Nad Kapličkou 15, Praha 10
Datum: od 10.1.2018
Čas: středy 18:00 - 19:30
Cena: 3.450,-Kč
Délka kurzu: 15 lekcí

Fri, 29 Dec 2017 08:22:04 GMT
4 rady co dělat, když si zabouchnete klíče.http://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/956732-4-rady-co-delat-kdyz-si-zabouchnete-klice-.html

Zabouchnuté klíče v autě nebo bytě? Komu se to nikdy nestalo?

Známe to asi každý, uspěchaný den, nic se nedaří tak, jak má, a v okamžiku, kdy pospícháte na důležitou schůzku, rande, kávu, nebo pivo s přáteli, stačí malý okamžik nepozornosti a původní plány jsou rázem fuč.

Co v takové chvíli dělat?

Existuje několik variant. V případě zabouchnutého auta se nabízí rozbití okénka a otevření dveří rukou zevnitř, což má však svá úskalí. Za prvé si tak způsobíte nemalou škodu a budete muset navíc řešit ještě výměnu okénka v servisu, což může vyjít draho, a ani strávený čas s tím spojený není zadarmo. Druhý problém bývá, že pokud je auto uzamčeno, bezpečnostní systém deaktivuje vnitřní kličky dveří a tím Vám původně zamýšlený plán překazí.

V případě zabouchnutých dveří u rodinného domu je možnost rozbití okna, což sebou nese opět další náklady a starosti, nebo (a to i v případě činžovních domů), vyražení dveří, kde už se však dostanete s částkou za následnou opravu do tisíců korun.

Jaké je nejlepší řešení?

V mnoha situacích je jistě nejjednodušším, nejefektivnějším a zároveň také nejlevnějším řešením zavolání zámečníka. Je však potřeba si dobře vybrat, neboť některé méně profesionální firmy používají k otevírání dveří poněkud násilné metody a tak Vám mohou, i přesto, že byste takovou potíž od profesionála nečekali, rovněž způsobit drobné i větší škody. Zásadní je to pak v případě dražších typů dveří nebo při otevírání aut nových typů středních i vyšších tříd. Proto je potřeba si vždy správně vybrat a pro tyto případy mít nejlépe již kontakt na zkušeného zámečníka uložený ve Vašem mobilním telefonu.

Jde to i bez poškození.

Zkušené zámečnické firmy, které jdou s dobou, se zajímají o nové trendy a technologie v oboru, absolvují různá školení, doplňují svoji výbavu o moderní nástroje a přípravky a proto dokáží otevřít téměř jakékoliv dveře přes zámek, a tudíž bez poškození, nebo jen s minimální, lehce a levně opravitelnou újmou. A volba právě takového zkušeného zámečníka je pak tou nejlepší variantou, která Vám v už tak dost vypjaté situaci ušetří značnou část peněz, ale i také starostí a času. A jak řekl Albert Einstein: "Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit".

Zkušený zámečník - klíč k úspěchu.

Pokud byste si tedy i Vy v budoucnu rádi usnadnili podobnou obtíž, nechcete takovou věc řešit ve stresu pod tíhou situace (a že se takové nepříjemnosti stávají vždy v ten nejméně vhodný okamžik), ve spěchu hledat na internetu neznámého zámečníka, můžete si pro jistotu právě teď uložit telefonní číslo 722 454 085 (v provozu Nonstop), a tak se navíc spolehnout, že pokud se takováto nehoda přihodí někdy i Vám (což Vám tímto opravdu nepřejeme), přijede Vám na pomoc zkušený profesionál, soukromník s mnohaletou praxí, který Vám rád, ochotně a s přátelským přístupem otevře Vaše dveře rychle, levně, odborně a bez poškození. 

Bob Lock (zámečnická pohotovost Praha)

Váš spolehlivý a rychlý partner v nesnázích.

 

„Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.“

Zdroj: https://citaty.net/citaty-o-case/

 

„Existuje tisíce způsobů, jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.“

Zdroj: https://citaty.net/citaty-o-case/

 

Tue, 12 Dec 2017 22:57:52 GMT
SIM/NEBULA: Signal v Rudolfinu http://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/935686-sim-nebula-signal-v-rudolfinu.html

Po tři únorové večery, od 16. do 18. 2., se Dvořákova síň Rudolfina promění pod taktovkou jedenácti vizuálních umělců z celého světa. Velkolepé spojení světelného umění s živou hudbou v podání Symfonického orchestru Českého rozhlasu nabídne divákům projekt SIM/NEBULA, za kterým stojí organizátoři festivalu světla SIGNAL.

 

Výjimečný audiovizuální projekt SIM/NEBULA přináší do Prahy spojení současného světelného a digitálního umění s nadčasovými skladbami hudebních klasiků. Jedenáct světových vizuálních umělců pomocí videomappingu promění interiér Dvořákovy síně Rudolfina a vtáhne diváky do fantaskního světa, který dokáže vytvořit jen světlo spolu s moderními technologiemi. Hudební složku unikátního audiovizuálního zážitku obstará Symfonický orchestr Českého rozhlasu, který pod vedením dirigenta Jana Kučery zahraje skladby velikánů klasické hudby: zazní Vltava z cyklu Má vlast od Bedřicha Smetany, 2. věta symfonie Z Nového světa Largo a předehra Karneval z pera Antonína Dvořáka a 2. věta symfonie Patetická Petra Iljiče Čajkovského.

 

Fri, 01 Dec 2017 09:52:55 GMT
Bohemians vs Ústí, Tipsport Superligahttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/903874-bohemians-vs-usti-tipsport-superliga.html

Dvě kola před polovinou sezóny se klokani tlačí ve středu superligové tabulky s dvěma dalšími týmy. V těchto vodách Tipsport Superligy jsou však jen minimální bodové rozdíly, a i proto si Bohemians nemohou dovolit další ztrátu bodů.

V posledních třech zápasech přišli zelenobílí o velmi cenné body, když prohráli zápasy se svými tabulkovými sousedy. Nejprve se nepodařilo vyloupit domácí halu Otrokovic (prohra 6:4), o týden později dravý Sokol odnesl body z Děkanky (prohra 3:8). A nyní přišla prohra proti Tatranu Střešovice (prohra 10:3)

Již v pátek 17/11/2017 dorazí na Děkanku Florbal Ústí a klokani se chystají na uklizení tří bodů do svého vaku. To je totiž proti tomuto nováčkovi v Superlize více než povinností. A je třeba přetrhnout šňůru tří proher v řadě.

Ústeckým florbalistům se stále nepodařilo adaptovat na tempo naší nejvyšší florbalové ligy. Za vše mluví fakt, že z deseti odehraných zápasů dokázali připsat pouze 3 body. K tomu všemu stále čekají na tříbodové vítězství.

Ovšem není radno trápící se nováčky podceňovat. Jak je známo, tonoucí se stébla chytá a v ústeckém táboře rozhodně nepanuje poraženecká nálada. V televizním utkání 10. kola se v dresu Ústí blýskl svými výkony David Stummer. Dále si bude muset naše obrana dávat pozor na střelce Viktora Kopeckého, či na mladého reprezenta Mikuláše Krbce.

V utkání mimo jiné budeme moci sledovat souboj o krále střelců našeho klubu mezi Davidem Šimkem a Jakubem Šárkou.

Bude se jednat o historicky první střet těchto týmů v Tipsport Superlize a všichni víme, jak příjemné je začít novou bilanci vítězně.

Po nahlédnutí do statistik týmů, můžeme čekat utkání plné branek. Vždyť klokani si drží průměr téměř 6 vstřelených branek na zápas a k tomu nutno podotknout, že obrana celku ze severu republiky, je ta vůbec nejhorší.

Přijďte podpořit naše zelenobílé borce, užít si gólovou radost a zpříjemnit si páteční večer skvělým sportovním zážitkem. Utkání začíná v 17:00 ve sportovní hale Děkanka, hala se včetně doprovodného programu otevírá v 16:00.

FbŠ Bohemians vs. Florbal Ústí

 

Pátek 17.11.2017, 17:00, Sportovní hala Děkanka

Mon, 13 Nov 2017 14:45:05 GMT