Firemní PR články, zprávy a aktuality - Aktualne.PrahaNaDlani.cz http://aktualne.prahanadlani.cz/c1/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality.html cs Copyright 2017, Aktualne.PrahaNaDlani.cz. All Rights Reserved. Tue, 21 Nov 2017 07:48:00 -1000 Tue, 21 Nov 2017 07:48:00 -1000 http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss PrahaNaDlani.cz - AktualneFiremní PR články, zprávy a aktuality RSS kanál - Poslední zprávy - poslední články, zprávy a aktuality s tématem Firemní PR články, zprávy a aktuality. Aktuální zpravodajství vždy na serveru Aktualne.PrahaNaDlani.cz Aktualne.PrahaNaDlani.cz - Prehled zpravodajstvi http://aktualne.prahanadlani.cz/img/aktualne-prahanadlani-rss.png http://aktualne.prahanadlani.cz/c1/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality.html Bohemians vs Ústí, Tipsport Superligahttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/903874-bohemians-vs-usti-tipsport-superliga.html

Dvě kola před polovinou sezóny se klokani tlačí ve středu superligové tabulky s dvěma dalšími týmy. V těchto vodách Tipsport Superligy jsou však jen minimální bodové rozdíly, a i proto si Bohemians nemohou dovolit další ztrátu bodů.

V posledních třech zápasech přišli zelenobílí o velmi cenné body, když prohráli zápasy se svými tabulkovými sousedy. Nejprve se nepodařilo vyloupit domácí halu Otrokovic (prohra 6:4), o týden později dravý Sokol odnesl body z Děkanky (prohra 3:8). A nyní přišla prohra proti Tatranu Střešovice (prohra 10:3)

Již v pátek 17/11/2017 dorazí na Děkanku Florbal Ústí a klokani se chystají na uklizení tří bodů do svého vaku. To je totiž proti tomuto nováčkovi v Superlize více než povinností. A je třeba přetrhnout šňůru tří proher v řadě.

Ústeckým florbalistům se stále nepodařilo adaptovat na tempo naší nejvyšší florbalové ligy. Za vše mluví fakt, že z deseti odehraných zápasů dokázali připsat pouze 3 body. K tomu všemu stále čekají na tříbodové vítězství.

Ovšem není radno trápící se nováčky podceňovat. Jak je známo, tonoucí se stébla chytá a v ústeckém táboře rozhodně nepanuje poraženecká nálada. V televizním utkání 10. kola se v dresu Ústí blýskl svými výkony David Stummer. Dále si bude muset naše obrana dávat pozor na střelce Viktora Kopeckého, či na mladého reprezenta Mikuláše Krbce.

V utkání mimo jiné budeme moci sledovat souboj o krále střelců našeho klubu mezi Davidem Šimkem a Jakubem Šárkou.

Bude se jednat o historicky první střet těchto týmů v Tipsport Superlize a všichni víme, jak příjemné je začít novou bilanci vítězně.

Po nahlédnutí do statistik týmů, můžeme čekat utkání plné branek. Vždyť klokani si drží průměr téměř 6 vstřelených branek na zápas a k tomu nutno podotknout, že obrana celku ze severu republiky, je ta vůbec nejhorší.

Přijďte podpořit naše zelenobílé borce, užít si gólovou radost a zpříjemnit si páteční večer skvělým sportovním zážitkem. Utkání začíná v 17:00 ve sportovní hale Děkanka, hala se včetně doprovodného programu otevírá v 16:00.

FbŠ Bohemians vs. Florbal Ústí

 

Pátek 17.11.2017, 17:00, Sportovní hala Děkanka

Mon, 13 Nov 2017 14:45:05 GMT
Začíná Severský filmový podzimhttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/888862-zacina-seversky-filmovy-podzim.html

Silný vítr ze severu počátkem listopadu nekompromisně zamíří do 15 českých a moravských kin. Severský filmový klub již poosmé pořádá tradiční přehlídku kinematografie severských a pobaltských států s příznačným názvem Severský filmový podzim. Drsný humor, absurdní dramata a syrové příběhy bez pozlátek dokreslí svérázná severská hudba na pozadí krás skandinávské přírody. Osmý ročník festivalu divákům nabídne 24 snímků ze 7 severských zemí – 8 švédských, 6 dánských, 5 norských, 2 estonské a po 1 snímku z Finska, Islandu a Litvy. V české premiéře uvedeme 13 filmů. Těšit se můžete na filmové novinky, méně známé snímky staršího data výroby a na vybrané úspěšné tituly z minulých let.

                                                                             
Festival bude zahájen ve čtvrtek 9. 11. 2017 v 18 hodin v kině Lucerna dánským dramatem Kráčej se mnou. Film vypráví příběh Thomase, který byl během mise v Afghánistánu těžce zraněn a navzdory ztrátě obou dolních končetin se zoufale touží vrátit zpět do boje. V rehabilitačním centru se setkává se Sofií, nadějnou baletkou Dánského královského baletu. Léčba podle Thomase nepostupuje dostatečně rychle, přijímá tedy Sofiinu nabídku pomoci s intenzivnějším rehabilitačním plánem. I přes rozdíly se mezi nimi rozvíjí zvláštní vztah a náklonnost. Režisérka Lisa Ohlin (Šimon a duby) ve filmu využívá motivů skutečných událostí. Představitelé hlavních rolí byli za své herecké výkony v roce 2017 nominováni na cenu Bodil, dánskou obdobu Českého lva. Festival zahájí pan Ole Frijs-Madsen, velvyslanec Dánského království v České Republice.

Mezi další snímky z dánské dílny, která letos nabízí nejvíce novinek, patří válečné drama Ptáci nad průlivem režiséra Nicola Donata. Snímek pojednává o cestě židovské rodiny, která se roku 1943 pokouší uprchnout z Dánska do Švédska, aby se zachránila před deportací do koncentračního tábora. Celovečerní debut o dvou dívkách z nefunkční rodiny hledajících rodičovskou lásku režiséra a scénáristy Renného Frelle Petersena Život pod psa byl na Mezinárodním festivalu v Seattlu nominován na hlavní cenu v kategorii začínajících režisérů. Pozornosti diváků by rozhodně nemělo uniknout drama Ten den přijde. Příběh založený na skutečných událostech se odehrává v šedesátých letech minulého století. Do dětského domova v Gudbjergu přicházejí na dobu, než se jejich matka vyléčí z vážné nemoci, bratři Elmer a Erik. Z týdnů se stávají měsíce, z měsíců roky a chlapci si uvědomují trpkou skutečnost, že k přežití v těžkých podmínkách, kterým panuje násilná autorita ředitele ústavu (Lars Mikkelsen), se musí stát duchy, kterých si nikdo nevšímá. A právě mladší z bratrů, kterému se daří díky inteligenci převyšující ostatní děti zvládat těžký život v ústavu lépe, se jednoho dne rozhodne svému osudu postavit.

Švédsko je zastoupeno komediálním dramatem Deník darebáka režiséra Ivicy Zubaka o malém zlodějíčkovi Metinovi, jehož tajný deník se nešťastnou náhodou dostane do rukou nakladateli. Metin má najednou plné ruce práce s tím, aby zabránil knižnímu vydání zápisků, ve kterých podrobně popisuje své kriminální aktivity. Dostatek severského humoru zajistí komedie Kyselé Vánoce. Příběh, ve kterém Simon a Oscar chtějí oznámit svým rodinám, že čekají dítě se svou společnou přítelkyní. A kdy je na to nejlepší čas? No přece o Vánocích.

Norská komedie Staying Alive o okouzlující Marianne, které se život zhroutí poté, co odhalí partnerovu nevěru a za pomoci svérázné kamarádky si opět začíná užívat života, byla na Mezinárodním festivalu v Trondheimu nominována na cenu za nejlepší originální scénář.  Norskou tvorbu dále zastupuje road movie Než začne padat sníh o cestě z východu na západ, kde kvůli záchraně rodinné cti hledá Siyar z Kurdistánu svou sestru, která utekla před domluveným sňatkem. V zimě 2015 uvedl Ole Giæver na našem festivalu českou premiéru filmu Proti přírodě. Ve svém novém filmu Z balkonu řeší existenciální otázky, uvažuje o výchově a zve k nahlédnutí do svého života.

Finská tvorba přináší pokračování diváckého hitu Třídní sraz po finsku – rozlučka se svobodou. Jediným festivalovým zástupcem Islandu je romantické drama Reykjavík.

Z pobaltské kinematografie vybíráme estonskou retro komedii Hrdinové o útěku tří mladíků ze sovětského Estonska za pohodlnějším životem ve Švédsku a také estonský remake dánského hitu Třídní sraz po estonsku. Litevská Výletnice je příběhem desetileté dívky, která unikla z deportačního vlaku a vydává se na 6000 km cestu ze Sibiře zpět domů do rodné Litvy.

Na žádost diváků festival znovu přináší švédskou absurdní drama komedii Povídky ze Stockholmu
o zkřížení osudů pěti lidí, jejichž životy změní náhlý výpadek proudu. Norská originální teenage romantická komedie
Tak už mě sakra polib, pitomče slibuje inteligentní humor, melancholickou atmosféru i krásu severské přírody. V romantickém dramatu Nesmrtelní, o změně zamilovaného dobrodružství v nebezpečnou hru, oslňují hereckými výkony Madeleine Martin a Filip Berg. Nedávno zesnulého švédského herce Michaela Nyqvista si připomeneme v příběhu dirigenta pěveckého sboru Tak jako v nebi, který roku 2005 získal nominaci na Oscara.

Festival pořádá Severský filmový klub za finanční podpory společnosti Volvo Car Czech Republic s.r.o., Ministerstva kultury ČR, Magistrátu města Brna a ambasád severských států. 

Sat, 04 Nov 2017 21:42:53 GMT
Neutrácejte zbytečně. Interiérové dveře Porta a vinylové podlahy Fatra VEPO v akci na plancher.czhttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/882050-neutracejte-zbytecne-interierove-dvere-porta-a-vinylove-podlahy-fatra-vepo-v-akci-na-plancher-cz.html

Neutrácejte zbytečně. Interiérové dveře Porta a vinylové podlahy Fatra VEPO v akci na plancher.cz

Při rekonstrukci nebo stavbě nového bydlení je každá ušetřená koruna dobrá. Bez televizního stolku se žít dá, ale dokážete si představit váš domov bez podlahy nebo třeba dveří?

Koupě podlah a dveří dokáže zamávat s rozpočtem

Podlahy a interiérové dveře spořádají ve většině případů velkou část rozpočtu na stavbu. A tak jsme se rozhodli ušetřit vám starosti i peníze a vytvořili na našem e-shopu kategorii, která vám zvedne náladu. Jmenuje se Akce a je pro vás „nacpaná k prasknutí“ kvalitními interiérovými dveřmi Porta a vinylovými podlahami Fatra VEPO ve slevě.

Slevy a akce na kvalitní zboží

Snížili jsme ceny na otočné i posuvné interiérové dveře s různými typy povrchů. Vybírat můžete z laminátovaných, foliovaných i dýhovaných interiérových dveří Porta s částečným prosklením i klasické plné dveře. K nim vám pomůžeme vybrat odolnou vinylovou podlahu, aby k sobě skvěle ladily. Zastavte se u nás ve vzorkovně na adrese Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9 (pouze po telefonické domluvě) nebo navštivte naše internetové stránky na adrese www.plancher.cz/akce a ušetřete svou peněženku.

Podlahy v akci

Dveře v akci

Wed, 01 Nov 2017 08:40:29 GMT
Apple iPhone 8 €400 iPhone 8 Plus €420 iPhone 7 €300http://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/871054-apple-iphone-8-%80400-iphone-8-plus-%80420-iphone-7-%80300.html

 

 

 

 

Email: easygadget@hotmail.com 

 

Email: easygadget@techie.com

 

WhatsApp +44 7423 522933

 

Call and WhatsApp +27 73425 2037

 

All Our Products is Brand New in the Original Box with warranty

 

 

Apple iPhone 8 64gb € 400

 

Apple iPhone 8 256gb € 430

 

Apple iPhone 8 Plus 64gb € 420

 

Apple iPhone 8 Plus 256gb €450

 

 

Apple iPhone 7 32gb € 300

 

Apple iPhone 7 128gb € 320

 

Apple iPhone 7 256GB € 350

 

Apple iPhone 7 Plus 32GB 330€

 

Apple iPhone 7 Plus 128GB 350€

 

Apple iPhone 7 Plus 256GB 380€

 

 

Apple iPhone 6s 16GB 260€ 

 

Apple iPhone 6s 64gb 280 € 

 

Apple iPhone 6s 128GB 300€ 

 

 

Apple iPhone 6s Plus 16gb  280€

 

Apple iPhone 6s Plus 64gb  300€ 

 

Apple iPhone 6s Plus 128gb 320€ 

 

 

 

Apple iPhone 6 16gb 230 € 

 

Apple iPhone 6 64gb 250 € 

 

 

Apple iPhone 6 Plus 64gb € 270 

 

Apple iPhone 6 Plus 16gb € 240 

 

 

Apple iPhone 6 Plus 64gb  € 255 

 

 

Apple iPhone 6 Plus 128gb 270€ 

 

 

Samsung Galaxy S8 Plus LTE Smartphone 64GB € 320

 

Samsung Galaxy S8 Plus LTE Smartphone 128GB € 340

 

We are a mobile phone supplier. We have stores in United Kingdom England and Johannesburg.

 

We deliver to all countries around the world via Fedex, DHL and UPS and use the express delivery service so delivery will take 2 days in most cases. We offer free delivery to all countries.

 

 

Thu, 26 Oct 2017 00:12:27 GMT
Vydávání knih samonákladem je na vzestupuhttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/867809-vydavani-knih-samonakladem-je-na-vzestupu.html

Vlastním nákladem si svého času vydal knihu i Karel Hynek Mácha. V současné době se v Česku rozrůstají řady autorů, kteří vidí ve vydávání samonákladem nový trend a ne znouzecnost. Zatímco u velkého nakladatelství spisovatel čeká dlouhé měsíce na to, jestli mu někdo vůbec odpoví, při vydávání knihy vlastním nákladem si sám určuje, kdy vyjde, jak bude kniha vypadat, vybere si ilustrátora, redaktora a určí si výši nákladu.

Samozřejmě je to pouze on sám, kdo podstupuje riziko. Díky internetu, ale už není tak těžké rozprodat například 500, 1000 i více kusů. Důvodů, proč se vrhnout do tohoto nejistého podnikání je několik. V první řadě se dají peníze na vydání vybrat předem díky crowfoundingu na portálech jako je Hithit nebo Startovač. Při úspěšné kampani máte předem zajištěn prodej většinového nákladu. Další ze způsobů je psát si nejdříve blog a pokud je úspěšný a autor má dostatek čtenářů, nemusí se obávat vydat knihu. Před třemi lety také vznikl specializovaný portál podporující autory vydávající si knihy vlastním nákladem. Jmenuje se Papyro a má na něm profily už třicet tři autorů.

„Nejdříve jsem vymyslel webové stránky Papyro, aby autoři mohli vystavovat své zboží na nějaké společné platformě, na stránkách, které se specializují přímo na autorské knihy a jsou pro to uzpůsobeny. Jako velkou výhodu jsem viděl možnost mít zdarma eshop a další užitečné funkce. Ne každý autor má svoje stránky, a když už je má, většinou na nich není eshop. Je to náročnější na vytvoření a provozování a také to většinou není zadarmo. Ale při prvním společném setkání autorů se ukázalo, že velkým benefitem je možnost se setkávat, spolupracovat, vyměňovat si zkušenosti a kontakty,“ tvrdí zakladatel stránek Luboš Pavel.

A Markéta Kotková, výtvarnice, která si sama vydala už tři tituly, k tomu dodává: „Oproti jiným portálům, na kterých mám také profily, nabízí Papyro svobodnou prezentaci tvorby včetně odkazů na osobní weby, což je klíčové pro to, aby se se mnou čtenáři více seznámili.“

Některým autorům stačí, aby za pár korun jen udělali radost svým blízkým a vydají si knihu v malém nákladu. Tiskárny nabízejí službu print on demand, kdy je tiskárna schopna zhotovit pouze malý počet knih, většinou od deseti kusů. Tím se snižují autorovy finanční náklady na vydání knihy. Print on demand služby následně knihy dotiskují podle potřeby.

„Spolupráce s malonákladovým nakladatelstvím je pro mě ideální hlavně díky pružnosti. Mohu si dovolit vydat více titulů a podle úspěchu je dotiskovat,“ vypráví spisovatel Michal Čagánek.

 

Na vydávání knížek vlastní nákladem skutečně není nic špatného. Kolik autorů začínalo se samizdatem a až postupně se propracovalo k nakladateli? Také se ukazuje, že část spisovatelů nakladatelství jednoduše k ničemu nepotřebuje. Dokáží si domluvit externího korektora, redaktora, sazeče a ilustrátora a hlídají si, aby kniha měla opravdu kvalitní grafickou i obsahovou úroveň. Pokud to neumějí nebo nechtějí, mohou oslovit některá malá nakladatelství s tím, aby jim vydali knihu na klíč, to znamená, že si autor vše zaplatí.

Tue, 24 Oct 2017 10:31:13 GMT
Kamila Nývltová nafotila žhavý kalendářhttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/844631-kamila-nyvltova-nafotila-zhavy-kalendar.html

Zpěvačka Kamila Nývltová vydává svůj první exkluzivní nástěnný kalendář 2018 s fashion fotografiemi, které vznikly na africkém kontinentu, v egyptském Marsá Alam.

Kalendář bude pokřtěn 31. října a jeho kmotrou se stane Leona Machálková. Slavnostní křest bude moderovat Leoš Mareš.

„Moc se těším, až konečně budu moci kalendář všem ukázat,” usmívá se Kamila. „Nechtěla jsem typický kalendář, kde si sednu do moře, lehnu do bazénu nebo budu postávat v plavkách,“ vysvětluje zpěvačka koncept kalendáře. „Chtěla jsem, aby můj kalendář byl naprosto nevšední, ženský, sexy a vyrovnal se fotografiím v top fashion zahraničních časopisech.“

K tomu, aby kalendář s takovými ambicemi mohl vzniknout, potřebovala Kamila samozřejmě skutečně špičkový realizační tým. O její krásu, make-up a styling se v náročném prostředí staral Sam Dolce a půvab vlasům dodával Daniel Boček. Fotografování se ujal Petr Kozlík.

„Všichni byli naprosto skvělí,“ chválí Kamila svůj špičkový tým. „Fotograf Petr přesně věděl, co chce a jak to má vypadat, a proto to někdy šlo i super rychle, byli jsme prostě připraveni.“ I tak celý tým pracoval každý den již od 5 hodin ráno, kdy celý resort ještě spal, a pokračovali jen s krátkou pauzou až do večera.

„Někdy jsme byli totálně vyřízení, bylo strašné vedro a mnohdy jsme fotili 4 hodiny v poušti na přímém slunci,“ vzpomíná Kamila. „Museli jsme myslet na to, abychom pili opravdu obrovské množství vody, jinak bychom zkolabovali. Ani během pauzy jsem si stínu neužila, protože jsem doháněla opálení, abych na fotkách nevypadala jako albín,“ směje se. „To se, myslím, povedlo, a domů jsem odjížděla už pěkně opálená.“ 

 

Focení bylo v mnoha případech náročné i z hlediska terénu, tým často cestoval daleko do hloubi pouště. „Jeli jsme třeba za divokými velbloudy, nebo za domorodými beduíny. Párkrát se mi z únavy až chtělo brečet,“ přiznává Kamila, „ale vždycky, když jsem pak viděla vzniklý materiál, věděla jsem, že to stálo za to, a byla jsem šťastná, že jsme to všichni vydrželi.“

 V prodeji bude kalendář od 1. 11. a již nyní se připravuje předprodej.

Wed, 11 Oct 2017 06:59:00 GMT
Ústřice UMAMI - Objevte svou pátou chuť!http://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/842486-ustrice-umami-objevte-svou-patou-chut-.html

Kromě čtyř základních chutí (sladké, slané, kyselé a hořké) existuje i chuť pátá. A kdo ji ještě nikdy nezakusil, má možnost například ve stylovém bistru v pražské Pařížské ulici, kde nově nabízejí speciální ústřice Umami.

Na Zeelandu, nejzápadnější provincii Nizozemska, byla objevena ústřice, která patří mezi ty vůbec nejlepší na celém světě (jak chuťově, tak i vizuálně). S pomocí pana Kobayashiho, japonského experta na umami, byla profilována chuť této ústřice.

Ústřice umami nabízí intenzivně lahodnou, sladko-slanou a krémovou chuť plnou jemnosti, jenž je esencí páté chuti. V pražském bistru Bubbles & Oysters na rohu Pařížské a Červené ulice můžete ochutnat nejen ústřice umami, ale také dalších sedm druhů těchto lahodných mořských mlžů a další čerstvé mořské plody.

Humry, krevety, kraby, kalamáry a další lahůdky z mořských hlubin si hosté mohou prohlédnout vystavené na ledu a nechat si je připravit podle svých představ a individuálních chutí. Vše v dokonalém párování se šampaňským a dalšími víny. Ať už máte chuť na lehký oběd, stylovou večeři nebo malý snack kdykoli v průběhu dne, Bubbles & Oysters vždy uspokojí vaše chutě a potěší unikátním prostředím a příjemnou obsluhou.

Tue, 10 Oct 2017 05:57:35 GMT
Nově otevřené bistro v Pařížské nabízí čerstvé mořské plodyhttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/842459-nove-otevrene-bistro-v-parizske-nabizi-cerstve-morske-plody.html

Dobrá zpráva pro všechny milovníky darů moře. V samotném srdci Josefova, přímo u Staronové synagogy nově nabízí bistro Bubbles & Oysters zcela čerstvé ústřice a další mořské plody v dokonalém párování se šampaňským a jinými „bublinkami“.

Stylové bistro Bubbles & Oysters, které interiérem svých prostor připomíná typickou malou přímořskou restauraci a současně svým hostům nabízí příjemné posezení na předzahrádce přímo v Pařížské ulici, rozhodně stojí za návštěvu. Nejen nakupující v nesčetných obchodech slavného pražského luxusního bulváru a turisté obdivující krásy Josefova si zde mohou dát lehký oběd nebo stylovou večeři.

Bubbles & Oysters má ve své nabídce hned sedm druhů ústřic, které si zde můžete vychutnat jak tradičně syrové, s celou řadou domácích omáček, tak zapečené. YERSEKE OYSTER au GRATIN, kde se ústřice pojí s krevetami a listy špenátu, je pravá delikatesa. Bistro spolupracuje hned s několika různými dodavateli, což zaručuje dovážku čerstvého zboží každý den.

Humry, krevety, kraby, kalamáry a další lahůdky z mořských hlubin si hosté mohou prohlédnout vystavené na ledu a nechat si je připravit podle svých představ a individuálních chutí. Nebo zvolit z nápaditého menu. Za vyzkoušení rozhodně stojí například bujabéza (BOUILLABAISSE de MARSEILLE). Tato lahodná polévka z mořských plodů je v Bubbles & Oysters připravovaná z čerstvých ryb a dalších mořských plodů podle tradičního receptu.

 

Bubbles & Oysters je také skvělým místem pro realizaci soukromých a firemních akcí až pro 20 osob. Pro firemní klienty je bistro připraveno uzpůsobit svou nabídku na míru potřebám a přáním zákazníka. Nabízí dokonalé soukromí, unikátní atmosféru a samozřejmě špičkovou kvalitu všech pokrmů a nápojů, včetně široké nabídky vína. Na přání v bistru připraví nejen skvělé mořské plody, ale i pokrmy z různých typů kuchyně (české i mezinárodní) a to nejen z ryb, ale i z dalších druhů masa. 

 

Tue, 10 Oct 2017 05:40:46 GMT
Prodloužení výstavy Pinturas Negras - Nová galeriehttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/841361-prodlouzeni-vystavy-pinturas-negras-nova-galerie.html

Dovolujeme si Vás upozornit na prodloužení výstavy Pinturas Negras do pátku 13. 10. 2017 do 19:00.

 

Černá barva představuje výrazný fenomén, skrývá nejrůznější fazety významů a obsahových konotací, je spojena s výraznou symbolikou a vyvolává řadu metaforických spojení. Enigmatická síla černé barvy oslovuje odedávna i umělce a také v současném umění se těší výrazné oblibě napříč celým výtvarným spektrem. Výstava usiluje o nastínění diverzity malířských poloh, které pracují s výrazovostí černé barvy, a snaží se představit stěžejní obsahové celky, spojené s tímto specifickým fenoménem.

Josef Bolf, Jiří Černický, Jiří David, Martin Gerboc, Markéta Jáchimová, Martin Krajc, Martin Mainer, Vladimír Skrepl, Jakub Špaňhel, Karel Štědrý, Vladimír Véla

 

Mon, 09 Oct 2017 12:26:50 GMT
Noc divadel 2017http://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/835041-noc-divadel-2017.html

Třetí listopadová sobota bude již tradičně patřit Noci divadel, která letos oslaví 5 let své existence. V sobotu 18. listopadu tak opět ožijí divadla z celé republiky, která během odpoledních a večerních hodin připraví přes 500 představení, nočních prohlídek, divadelních dílen a performancí – zdarma nebo za symbolické vstupné. Loňského ročníku Noci divadel se zúčastnilo na 50 000 návštěvníků, 130 divadel a kulturních organizací ze 31 měst. Motto letošního ročníku je „Forever Young“. Více informací najdete na www.nocdivadel.cz.

 

Thu, 05 Oct 2017 13:30:05 GMT
Divadelní sympozium Porézní hranicehttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/833156-divadelni-sympozium-porezni-hranice.html

Jedna z nejvýznamnějších mezinárodních divadelních přehlídek, Pražské Quadriennale scénografie a divadelního prostoru, slaví jubilejních 50 let od svého vzniku. Oslavy vyvrcholí na mezinárodním sympoziu Porézní hranice, které proběhne od 12. do 14. října 2017 v Nové budově Národního muzea (v bývalém prostoru Federálního shromáždění). Na programu jsou desítky přednášek, diskuzí a workshopů. Mezi tři hlavní mluvčí sympozia patří světově uznávaná britská režisérka a scénografka Pamela Howard, pedagožka Jessica Bowles a brazilská umělkyně Rosane Muniz. Speciální program pro studenty divadelních a uměleckých oborů bude zdarma. Registrace na sympozium stojí 10 EUR / 250 Kč. Více informací najdete na www.pq.cz. 

Wed, 04 Oct 2017 14:27:47 GMT
SIGNAL festival http://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/833155-signal-festival.html

 

Festival světla SIGNAL se bude konat od čtvrtka 12. 10. do neděle 15. 10. Návštěvníkům nabídne kolem dvacítky světelných instalací od českých i zahraničních autorů. Instalace budou zcela poprvé rozmístěny po dvou oficiálních festivalových trasách: po trase Centrum a trase Vinohrady. Kromě nových lokací a trasy se lidé mohou těšit i na galerijní zónu. Ta bude sestávat ze čtyř originálních a v některých případech veřejnosti výjimečně dostupných vnitřních prostor, které budou hostit světelné instalace. Diváci se v rámci SIGNALu budou moci zúčastnit i doprovodných aktivit. Festival světla SIGNAL je největší kulturní událost v České republice. Díky jedinečnému propojení umění, městského prostoru a moderních technologií proměňuje každoročně v polovině října pražské ulice v galerii světelného umění. Více o programu na www.signalfestival.com.

 

Wed, 04 Oct 2017 14:22:17 GMT
Sezóna firemních večírků se blíží! Uspořádejte nezapomenutelnou grilovačku. Vybavení vám půjčímehttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/832536-sezona-firemnich-vecirku-se-blizi-usporadejte-nezapomenutelnou-grilovacku-vybaveni-vam-pujcime.html

Sezóna firemních večírků se blíží! Uspořádejte nezapomenutelnou grilovačku. Vybavení vám půjčíme

Sezóna firemních večírků se blíží a právě teď je ten pravý čas, kouknout se po nějakém hezkém místě, kde se svými zaměstnanci strávíte příjemný večer a poděkujete jim za dosavadní spolupráci. Pokud je firemní večírek správně zorganizovaný, dokáže napumpovat do vašeho týmu novou šťávu, která je bude hnát kupředu celý další rok. Jak nezapomenutelnou akci uspořádat?

O skvělém firemním večírku se dlouho mluví

Existují dva typy firemních večírků. Ten, na který si za pár dní nikdo ani nevzpomene a ten, o kterém se bude mluvit ještě dlouho po dopití poslední skleničky. Aby plánovaná akce splnila svůj účel a pevně stmelila kolektiv, je samozřejmě potřeba uspořádat variantu B. Ta většinou z večírků v restauraci nebo divadle nevznikne. Chce to něco nového, nenásilného, uvolněného a teambuildingového. Něco, co milují snad všichni a u čeho je zábava. Pořádná firemní grilovačka.

Na firemní grilovačku vám připravíme veškeré vybavení

Oproti drahým pronájmům kongresových sálů, restauračních salónků, hudebních klubů nebo sportovních center jsou louky, zahrady nebo parky skoro zadarmo. Ani s vybavením si nemusíte dělat starosti. Vyberte místo v Praze a okolí a my z Party pohotovosti vám půjčíme gril, party stany, pivní sety, výčepní zařízení a zajistíme i obsluhu, abyste se mohli bavit opravdu všichni. Postaráme se i o maso na gril, které naložíme podle vašeho přání. Nemusíte se zdržovat žádným zařizováním. Veškeré party vybavení vám na místo konání vaší garden party dovezeme. Rozložíme pivní sety, abyste se měli kam posadit, narazíme sud s pivem, připravíme nealko a roztopíme pod čuníkem a kuřaty.

Odložte kvádro a oblečte si tepláky

Nejlepší firemní party jsou prý ty, kdy manažeři a šéfové obléknou tepláky. Ukažte svým zaměstnancům, že jste taky lidi, vezměte míč, badminton nebo pétanque a uspořádejte sportovní utkání, zatímco se bude grilovat maso. Hrábněte do strun kytary a zazpívejte si se sekretářkou a účetní. Uvidíte, že taková akce bude mít úspěch, zážitky z ní se rychle rozkřiknou a jméno vaší firmy dostane novou tvář.

 

Jaké maso se hodí na firemní večírek?
Tři školácké chyby při grilování – Poradíme, jak se jim vyhnout
Grilované selátko na vaší zahradě? Žádný problém!

Wed, 04 Oct 2017 10:12:12 GMT
České firmy nabírají pomocí Skypehttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/830778-ceske-firmy-nabiraji-pomoci-skype.html

Tuzemské firmy se stále více poohlížejí po nových způsobech, jak oslovit potenciální zaměstnance. Díky moderním technologiím je snadněji shání i v cizině a na pracovních podmínkách se s nimi domlouvají třeba pomocí videohovorů.

Při přijímání zaměstnanců 21. století se začaly využívat zcela jiné formy. Jednou z nich jsou videohovory, jejichž popularita roste s každým novým měsícem. Tato moderní metoda je nejčastěji uskutečňována přes Skype. V současné době 10 až 15 % ruských společností používá pro pohovory Skype a v USA je to dokonce 72 % společností. V Česku se pohybujeme do 10 %, ale některé firmy jako například Webnode v případě náboru zahraničních zaměstnanců atakují hranici 50 %. „Přijímací řízení touto formou je u nás stále populárnější. Ve vícekolovém řízení nabízí jasné výhody – všem šetří čas. Zaměstnavatel takto odbaví bez zbytečného čekání či složitého plánování časů osobních schůzek více uchazečů. Kandidáti zase nemusí strávit čas cestováním či jezdit na pohovory několikrát, a to třeba nejen v rámci republiky, ale především mezi zeměmi,“ řekl Slawomír Jakub Budziak, Head of Team Leaders ve Webnode.

Videopohovory ušetří nejen spoustu peněz spojených s dopravou, ale také odbourají nutnost si brát dovolenou. A to i v případě, že kandidát a vedení firmy, které rozhoduje o přijetí uchazečů, se nachází například v zahraničí. Proto Webnode, jeden z největších celosvětových poskytovatelů webových stránek zdarma, rozjel náborovou kampaň, která cílí nejen na tuzemské specialisty, ale i ty zahraniční. Firmy dnes působí totiž nejen na vyspělých trzích v EU, ale i v dalších zemích, pro které zajišťují svoji zákaznickou podporu nikoliv pouze v angličtině, ale rovnou v místním jazyce.

 

Velkou výhodou v době digitálního nomádství je to, že pokud to pracovní pozice a samotná firma umožňuje, může zaměstnanec práci vykonávat na pobočce či dokonce odkudkoliv na světě. Tím odpadá složité a zdlouhavé zařizování povolení, která je nutné mít před příjezdem do Česka. Avšak řada firem stále preferuje klasickou podobu zaměstnaneckého poměru: „S našimi zaměstnanci jsme rádi v kontaktu. Nasloucháme jim a bavíme se s nimi nejen o práci. Velká část z nich jsou cizinci, a proto pro ně máme vypracované programy umožňující pohodlný „přesun“ a začlenění do společnosti. Už před nástupem u nich řešíme otázky spojené nejen s firmou, ale také s žitím v Česku, pomáháme s vytipováním ubytování, vyřizujeme důležité věcí v rámci institucí, nabízíme české jazykové kurzy, informujeme o anglicky mluvících lékařích, doporučujeme banky s anglicky mluvícími zástupci a informujeme je průběžně o českých zvyklostech, normách či zákonech,“ dodal Slawomír Jakub Budziak.

Tue, 03 Oct 2017 12:18:32 GMT
Vinylové podlahy Moduleo Select – dřevěné podlahy, o které se nemusíte starathttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/778967-vinylove-podlahy-moduleo-select-drevene-podlahy-o-ktere-se-nemusite-starat.html

Vinylové podlahy Moduleo Select – dřevěné podlahy, o které se nemusíte starat

Propadli jste kouzlu dřevěných podlah, odrazuje vás ale jejich vysoká pořizovací cena a náročná údržba? Máme pro vás elegantní řešení. Vyzkoušejte vinylové podlahy Moduleo Select! Patří do nové generace vinylových podlahovin a jsou jedněmi z technologicky nejvyspělejších vinylových podlahových krytin vůbec. Vinylové podlahy Moduleo spojují krásu dřevěné podlahy s něžností dlažby a dokonalým akustickým komfortem a stylem. Pokud vás tato kombinace zaujala, seznamte se s dalšími výhodami, které tyto podlahy v dokonalé imitaci dřeva poskytují.

Kvalitní vinylové podlahy z Belgie

Moduleo je původem z Belgie a spadá pod významnou mezinárodní skupinu IVC Group. Nejmodernější technologické postupy, které se používají při výrobě vinylových podlah Moduleo, oceníte na vzhledu jednotlivých lamel. Jsou totiž k nerozeznání od pravého dřeva – a to včetně letokruhů, rýhy, žilkování nebo suků. Vzor na podlaze nejen vidíte, dokonce jej i cítíte! Stačí rukou přejet po jednotlivých dílcích Modulea a užít si tento netradiční detail i na dotek. Dekory se tisknou metodou digitálního tisku, jež zaručuje jejich vzhledovou stálost a vysokou odolnost.  Nadstandardní kvalitu podlahy výrobce garantuje obdivuhodnou desetiletou zárukou.

Výhody vinylové podlahy Moduleo

Desky a dlaždice Moduleo se pyšní bezkonkurenční strukturou, vynikají svou pevností, jednoduchou údržbou a překrásným přirozeným vzhledem. Okouzlí vás snadná instalace, kterou pro dokonalý výsledek doporučujeme svěřit profesionálům. Vinylové podlahy Moduleo poskytují příjemnou tepelnou izolaci a skvěle tlumí kročejový hluk. Majitele domácích mazlíčků a rodiče malých dětí potěší i fakt, že jsou velmi odolné vůči poškrábání a protlačení – jsou proto ideální pro pokládku i v dětských pokojíčcích. Vinylové podlahy Moduleo dobře snáší vlhkost a opravdu snadno se udržují.  Jejich povrch je antialergenní a hygienický. Můžete je instalovat i na podlahové topení. Pro stoupence ekologie je dobrou zprávou, že jsou recyklovatelné.

Vinylové podlahy Moduleo a jejich složení

Podlahy z vinylu Moduleo se skládají z několika vrstev. Podklad tvoří spodní vrstva, stabilizační mřížka, střední vrstva a opět stabilizační mřížka, dále následuje vrstva pro tisk. Na tu naléhá fólie se vzorem, který se tiskne pomocí moderní techniky. Průhledná nášlapná vrstva má za úkol fólii ochránit. Její embosovaný povrch dodává podlaze přirozený vzhled. Povrch před poničením a znečištěním chrání polyuretanový materiál Protectonite.

Vinylové podlahy Moduleo Select

Desky i dlaždice Moduleo Select můžete využít pro plovoucí i celoplošně lepené podlahy. Vynikají svou pevností a odolností. Jejich nadstandardní životnost je ohromující – vydrží dlouhé desítky let. Díky jejich rezistenci vůči vodě je můžete pokládat i do vlhkých místností, jako je koupelna nebo kuchyně. Praktickou vlastností je jejich rozměrová stálost. Díky dvojí stabilizační mřížce se nekroutí, nepraskají ani nesesychají. Uchovávají si stále stejný vzhled, neblednou ani jinak nemění svou barvu. Snadná a rychlá údržba je příjemnou třešinkou na pomyslném dortu. Vinylové podlahy jsou příjemné na dotek, při došlapu jsou kouzelně tiché, a pokud je položíte na podlahové topení, budete si jistě rádi užívat i jejich hřejivé teplo. Moduleo Select nabízí výběr z mnoha krásných motivů dřeva, jedná se převážně o dekory dubu, z exotických dřevin je zastoupen teak. Kromě dřevěných dekorů jsou k dostání i atraktivní motivy dlažby nebo kamene.

Mohlo by vás zajímat:
Gerflor Creation 55 – lepené vinylové podlahy v dokonalé imitaci dřeva
Gerflor Top Silence – tiché plovoucí vinylové podlahy pro panelové domy
Vinylová dlažba s puncem luxusu – Gerflor Virtuo Classic 30 Travertin
Vinylové podlahy Expona Domestic – moderní podlaha snadno a rychle

Mon, 04 Sep 2017 13:35:04 GMT