Firemní PR články, zprávy a aktuality - Aktualne.PrahaNaDlani.cz http://aktualne.prahanadlani.cz/c1/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality.html cs Copyright 2019, Aktualne.PrahaNaDlani.cz. All Rights Reserved. Sat, 23 Feb 2019 13:14:50 -1000 Sat, 23 Feb 2019 13:14:50 -1000 http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss PrahaNaDlani.cz - AktualneFiremní PR články, zprávy a aktuality RSS kanál - Poslední zprávy - poslední články, zprávy a aktuality s tématem Firemní PR články, zprávy a aktuality. Aktuální zpravodajství vždy na serveru Aktualne.PrahaNaDlani.cz Aktualne.PrahaNaDlani.cz - Prehled zpravodajstvi http://aktualne.prahanadlani.cz/img/aktualne-prahanadlani-rss.png http://aktualne.prahanadlani.cz/c1/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality.html Vinylové podlahy Gerflor Creation 30 - ideální volba do domácnostihttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1505931-vinylove-podlahy-gerflor-creation-30-idealni-volba-do-domacnosti.html

Vinylové podlahy Gerflor Creation 30 - ideální volba do domácnosti

Zařizujete nebo rekonstruujete byt nebo dům a hledáte podlahu, která bude vhodná do různých místností a přizpůsobí se různým podmínkám? Vyzkoušejte vinylovou podlahu Gerflor Creation 30, která vás nadchne francouzským designem a všestranností.

Kam lze podlahu Gerflor Creation 30 instalovat a jaké jsou její výhody?

Tato vinylová podlahová krytina je přímo určena pro využití v domácnostech, ale nemusíte se bát pokládky ani v komerčních prostorách s mírnou zátěží. Přestože je podlaha silná pouhé 2 mm, má odolnou nášlapnou vrstvu o síle 0,3 mm, která si poradí s běžnou zátěží. Aby se povrch zároveň dobře udržoval, je opatřen UV tvrzenou PUR+ povrchovou úpravou, takže sebemenší smítko nemá šanci. Podlahy Gerflor Creation 30 stačí běžně uklízet pomocí smetáku nebo lehce navlhčeného mopu.

Abyste naplno využili možnosti vinylu, myslel u podlah Gerflor Creation 30 výrobce i na její voděodolnost. S klidem můžete podlahu nainstalovat i do koupelny, kde se vlhkost vyskytuje ve velkém, anebo do kuchyně, kde přeci jen sem tam upadne sklenka s pitím nebo se stane jiná nehoda. Lepené vinylové dílce pevně drží na podkladu a nepropustí ani kapičku.

Je libo dřevo nebo kámen?

Zkrátka a dobře, podlahy Gerflor Creation 30 jsou ideální do celé řady interiérů. Abyste si sladili domov nebo kancelář přesně podle vašich představ, najdete v nabídce dekory dřeva i kamene, které nerozeznáte od pravých přírodních materiálů. Světlejší odstíny podlahy krásně prosvětlí každý kout, naopak tmavší barvy dodají interiéru na vznešenosti. Vybírat můžete od téměř bílých tónů, přes barvu cappuccina, světlého přírodního odstínu, barvu kaštanu nebo čokolády, až po temně hnědou.

Užijte si i vy dokonalý komfort při každém kroku a dejte domovu tvář s vinylovými podlahami Gerflor Creation 30. Vaší fantazii se meze nekladou.

Vinylové podlahy Gerflor Creation můžete zakoupit u společnosti Plancher, s.r.o.. Společnost se nezabývá pouze prodejem, ale i pokládkou podlah.

Mohlo by Vás zajímat:
Výhody vinylových podlah
Plovoucí nebo lepená vinylová podlaha? Kterou si vybrat?

Thu, 31 Jan 2019 09:45:58 GMT
ZABIJAČKOVÉ HODY NA DĚKANCEhttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1504361-zabijackove-hody-na-dekance.html

Sportovní hala Děkankav neděli 10.2. 2019 nabídne divákům podívanou dvou zápasů, kde se představí mužský i ženský tým Fbš Bohemians.

Hrací den odstartují hráčky FbŠ Bohemians proti týmu K1 Florbal Židenice. Domácí tým drží průběžně skoro o pět příček lepší pozici než jejich soupeř. Potvrdí tak v nedělním zápase roli favoritek? 20. kolo extraligy žen odstartuje ve 14 hod.

Program bude pokračovat zápasem 24. kola Tipsport Superligy, kde se představí i domácí mužský tým proti FBC ČPP BYSTROŇ GROUP OSTRAVA. Klokani se s týmem Ostravy dělí o 8.- 9. místo. Kdo z nich dokáže zabojovat a získat si náskok, kterým si upevní místo v postupové osmičce?

Přijďte si zpříjemnit konec víkendu a podívat se, jak to celé dopadne. Klokani budou Vaši podporu potřebovat.

Nedělní odpoledne na Děkance bude plné nejen florbalu, ale i spousty soutěží pro děti, které nabídne přestávkový program.

Sportovní zážitek Vám zpříjemní zabijačkové speciality, které budou pro Vás připraveny po celý den. Ochutnat budete moct jelita, jitrnice, krkovičku a mnoho dalších delikates.

Cena vstupného na Zabijačkové hody pro dospělého činí 50 Kč. Pro děti do 15 let je vstupné sníženo na 30 Kč. 

Kdy: Neděle 10.2.2019

Program:

14:00 – Extraliga žen: FbŠ Bohemians vs. K1 FLORBAL ŽIDENICE

17:00 – Tipsport Superliga: FbŠ Bohemians vs. FBC ČPP BYSTROŇ GROUP OSTRAVA

Kde: Sportovní hala Děkanka (adresa: Děkanská vinice I. 987/5, Praha 4)

Wed, 30 Jan 2019 08:48:18 GMT
Pohyb jako elixír životahttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1488010-pohyb-jako-elixir-zivota.html

První společná konference pro laickou i odbornou veřejnost „Čas pro zdraví 2019“ proběhla 12. ledna 2019 v prostorách pražského hotelu Vienna House Diplomat. Konference, jejímž hlavním cílem bylo seznámit se s postupy redukce hmotnosti a předpisy k pohybové aktivitě u různých skupin osob, se účastnili jak odborníci z řad instruktorů fitness, trenérů, nutričních terapeutů, výživových poradců či fyzioterapeutů, tak zástupci laické veřejnosti.

Konference byla rozdělena na přednášky a workshopy, během kterých se mohli účastnici seznámit s praktickými postupy při preskripci pohybové aktivity nebo redukční dietě. Součástí bylo také představení portálu www.casprozdravi.cz, který lze využít pro sledování různých parametrů s možností vedení klientů. V průběhu akce bylo navíc možné absolvovat různá odborná měření související s tématem. Například měření skladby těla či krevního tlaku, klidové tepové frekvence a míry saturace kyslíkem.

Veřejnost mohla na akci nalézt celou řadu podnětů a vyslechnout odborné rady pro účinnou pomoc ve snahách nejen o snížení hmotnosti, ale především o zvýšení kondice, což je u mnoha osob důležitější než samotné hubnutí pomocí přísných diet. Skuteční odborníci zde pomohli zodpovědět otázky jako: Jaké jsou výhody, či možná úskalí nejčastějších módních diet? Známe skladbu potravin a víme kolik čeho? Jaké jsou nejčastější chyby ve fitness? Jak na pohyb, aby prospíval a neškodil? Jaké měření skladby těla je skutečně užitečné? A mnoho dalšího.

Se svými přednáškami na konferenci vystoupili mimo jiné tělovýchovný lékař, obezitolog, předseda České společnosti tělovýchovného lékařství doc. MUDr. Martin Matoulek, Ph.D., klinická psycholožka Diabetologického centra IKEM a odborná asistentka na katedře psychologie filozofické fakulty Univerzity Karlovy PhDr. Tamara Hrachovinová, Ph.D., doc. MUDr. Vladimír Tuka, Ph.D., garant pohybových aktivit pro kardiaky ve VŠTJ Medicina Praha z.s.,  nebo prezidentka a zakladatelka České komory fitness, z.s. a Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz, z.s., členka představenstva Hospodářské komory Mgr. Jana Havrdová. Kompletní program konference přílohou.

Součástí konference byl i kulatý stůl odborníků, kterého se účastnil prof. MUDr. Štěpán Svačina, DrSc., předsedal České lékařské společnosti JEP, doc. MUDr. Miroslav Býma, CSc, předseda Společnosti všeobecného lékařství, MUDr. Věra Procházková, poslankyně, Mgr. Tomáš Mirovský, DiS, Palestra a další. Hlavním tématem bylo vytvoření nové pozice „exercise professional“ tedy pozice, kde tělovýchovný pracovník bude moci pracovat s pacienty, a tak pojem „Fitness na předpis“ bude mít dosah mimo zdravotnictví.

„Povedlo se nám dát dohromady komplexní zkušený tým osob, které působí převážně ve zdravotnictví, ale s přesahem do sportovní sféry s velkými zkušenostmi z praxe, a věříme, že letošní první ročník konference byl pro všechny účastníky zajímavý a přínosný a pro odborníky navíc inspirací do další nelehké práce s jejich klienty,“ říká doc. MUDr. Martin Matoulek, Ph.D. a připojuje poděkování všem, kdo se na akci podíleli.

Odborným garantem konference Čas pro zdraví 2019 byla Česká společnost tělovýchovného lékařství ve spolupráci s Českou komoru fitness, Palestra.  Konference se konala pod záštitou Ministra zdravotnictví ČR Adama Vojtěcha. Hlavním parterem konference byl Hyundai ŠtěpánekAuto, dále pak Fitsport-komplex (Bodystat, NutriPro, NutriData), Compek, Medivital (Tanita), Kaloricketabulky.cz, Kultura na dlani a další.

(foto: archiv VFN)

Thu, 17 Jan 2019 13:11:57 GMT