Firemní PR články, zprávy a aktuality - Aktualne.PrahaNaDlani.cz http://aktualne.prahanadlani.cz/c1/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality.html cs Copyright 2018, Aktualne.PrahaNaDlani.cz. All Rights Reserved. Thu, 13 Dec 2018 06:45:36 -1000 Thu, 13 Dec 2018 06:45:36 -1000 http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss PrahaNaDlani.cz - AktualneFiremní PR články, zprávy a aktuality RSS kanál - Poslední zprávy - poslední články, zprávy a aktuality s tématem Firemní PR články, zprávy a aktuality. Aktuální zpravodajství vždy na serveru Aktualne.PrahaNaDlani.cz Aktualne.PrahaNaDlani.cz - Prehled zpravodajstvi http://aktualne.prahanadlani.cz/img/aktualne-prahanadlani-rss.png http://aktualne.prahanadlani.cz/c1/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality.html Kupujete nové interiérové dveře? Akční sety vám mohou ušetřit tisícehttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1435774-kupujete-nove-interierove-dvere-akcni-sety-vam-mohou-usetrit-tisice.html

Kupujete nové interiérové dveře? Akční sety vám mohou ušetřit tisíce

Zařizujete si novou domácnost, kancelář nebo třeba vnitřek restaurace či hotelu? Nebo snad obdobný, stávající prostor rekonstruujete? Pak budou vedle nábytku, podlah, koberců, svítidel a jiných doplňků hrát stěžejní roli interiérové dveře, při jejichž výběru vám mohou, zvlášť v případě většího množství odebraných kusů, ušetřit značné peníze tzv. akční sety. Jak při jejich koupi postupovat a jaké modely dnes frčí?

Podle čeho vybírat interiérové dveře?

Nabídka interiérových dveří je velice rozsáhlá. Před tím, než se rozhodnete konkrétní prostor mezi futry vyplnit, zajímejte se proto hlavně o následující atributy:

 • rozměr,
 • materiál,
 • povrch,
 • výplň,
 • způsob otevírání,
 • dekor,
 • barva,
 •  

Poté, co si sami nebo za pomoci proškolených odborníků stanovíte alespoň přibližnou představu o tom, jaké dveře budou oddělovat kuchyň od obýváku, dětský pokoj od chodby nebo třeba kancelář od zasedací místnosti, vrhněte se na výběr konkrétních modelů. Věřte přitom, že i v případě kvalitních dveří se dnes již můžete dostat na velice slušnou cenu.

Akční sety umožňují koupit interiérové dveře s výraznou úsporou

Velikou příležitostí, jak ušetřit jsou akční sety, které v České republice hojně nabízí například zavedená a dlouholetými zkušenostmi zákazníků prověřená firma Plancher. Podstatou akčních setů je, že v jednom balíčku koupíte nejen dveřní křídla, ale zároveň i kliku a zárubeň. Jinak řečeno, ke dveřím obdržíte navíc nezbytné příslušenství zdarma.

Výhodou je, že v akčních setech lze nakoupit dveře v nejrůznějších variantách; plné i prosklené, otočné i posuvné.

Jaké interiérové dveře dneska frčí?

Podle aktuálních trendů lze doporučit dveře do interiéru hned od několika výrobců, které jsou trendy a technologie jejich výroby vychází z dlouholetých zkušeností.

Interiérové dveře Porta Doors: kvalitní vrstvené dřevo a více než 100 variant

Již přes 20 let se vysoké popularitě těší interiérové dveře Porta Doors, které se vyrábějí ve více než 30 typech a celkem více než 100 různých variantách v plném i proskleném provedení. Své využití tak naleznou v domech, bytech, kancelářích, ale k mání jsou i speciální kategorie pro specifické prostory vyžadující zvýšenou odolnost (hotely, průmyslové haly atd.).

 Poznávacím znamením dveří Porta Doors jsou zejména:

 • solidní konstrukce z vysoce kvalitního vrstveného dřeva,
 • prvky z překližky a dřevotřísky,
 • povrchy z dýhy, laminátu i fólie,
 • otočná i posuvná provedení.

V rámci akčního setu lze koupit například dveře Porta Decor, Porta Fit nebo Porta Line.

Interiérové dveře Verte Doors: Moderní značka pro milovníky kreativity

Dlouhodobému vzestupu se těší značka Verte Doors, která se zaměřuje na nejnovější trendy s cílem uspokojit nejnáročnější zákazníky co do kreativního designu, vysoké jakosti a dlouhé životnosti. V nabídce se nachází otočné i posuvné interiérové dveře Verte Doors, přičemž sortiment zahrnuje i dveře dvoukřídlé. Velice oblíbená je navíc služba přizpůsobení dveří na míru dané místnosti (ložnici, obýváku, kuchyně, koupelny, toalety, dětského pokoje, šatny atd.).

Při výrobě produktů Verte Doors je kladen zvýšený důraz na použití nejnovějších postupů a inovativních technologií, z nichž příkladně vystupuje technologie obvodového krytí dveří. Ta spočívá v ukrytí spoje do vnitřku polodrážky. V důsledku toho je tak téměř nemožné tyto spoje při běžném užívání pozorovat. Navíc, vedle estetického efektu je tímto posilněna i odolnost dveří Verte Doors proti mechanickému poškození.

Zárubeň a kliku zdarma obdržíte při koupi Verte Doors Model B či Model G.

Popularitě mezi náročnými zákazníky se těší také interiérové dveře Invado s patentovanou metodou dýhování

Tradici delší než 20 let se těší také polská značky Invado, jejíž interiérové dveře jsou navrhovány dle nejnovějších evropských trendů a po vzoru nejvýznamnějších hráčů na trhu. Vedle toho mají však interiérové dveře Invado výhodu širokého cenového rozpětí, kdy i za poměrně málo peněz můžete pořídit skutečně atraktivní a kvalitní dveře:

 • z dřevotřísky či voštiny,
 • potažené CLP laminátem či dýhované,
 • plné i prosklené.

Při výrobě je používána patentovaná metoda dýhování.

Jako akční sety (dveře + klika a zárubeň zdarma) lze zakoupit například modely Invado Linea Forte, Invado Norma Decor, Invado Gemini, Invado Virgo a další.

Interiérové dveře Erkado lákají na odolné syntetické materiály

Charakteristické pro interiérové dveře Erkado jsou kvalitní syntetické materiály, které se dnes těší vysoké oblíbenosti zejména díky vysoké odolnosti proti mechanickému i chemickému poškození a vlhkosti, dlouhé životnosti a nižší ceně oproti přírodním materiálům. Nejvěrněji kopírují strukturu dřeva interiérové dveře Erkado s povrhy Greko a Finish.

Jako akční sety se zárubní a klikou zdarma lze koupit dveře Erkado Forsycie a Erkado Frézie.

Nevíte si rady? Specializované firmy nabízí prodej, montáž i servis dveří

Pokud nevíte, jaké interiérové dveře by se nejlépe hodily do vašeho obýváku, ložnice, pokoje či třeba kanceláře, nestyďte se požádat o pomoc specializovanou firmu. Kompletní služby zahrnující prodej, montáž i servis nabízí již dříve jmenovaná a dlouhodobě prověřená společnost Plancher.cz. Její nabídce navíc momentálně dominuje limitovaná akce na montáž dveří + obložky včetně materiálů s velmi výhodnou cenovkou 1.050,- Kč bez DPH za jeden kus dveří.

Mohlo by Vás zajímat:

Hledáte dokonalé dveře? Bílé padnou do každého interiéru!

Jaké interiérové dveře vybrat? Foliované, laminátové nebo dýhované?

Mon, 03 Dec 2018 14:39:48 GMT
Revoluce ve světě podlah? Plovoucí vinylové podlahy Rigidhttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1395178-revoluce-ve-svete-podlah-plovouci-vinylove-podlahy-rigid.html

Revoluce ve světě podlah? Plovoucí vinylové podlahy Rigid

Jaké požadavky by měla splňovat dokonalá vinylová podlaha? Pokud hledáte podlahovinu propojující skvělý design, vysokou odolnost, jednoduchou pokládku i snadnou údržbu, právě jste ji našli v plovoucí vinylové podlaze Rigid, která se po právu nazývá podlahou nové generace. Čím je tato podlaha výjimečná? Pojďme si ji přiblížit.

Vinylová podlaha Rigid

Vinyl Rigid má obrovský potenciál nahradit tradiční vinyl se zámkovými spoji i laminátové podlahy. Díky vysoké hustotě kompozitního jádra 2000 kg/m se může pochlubit vysokou pevností. Velkou předností této podlahy je jednoduchá pokládka na stávající povrchy bez nutnosti aklimatizace a bez použití lepidla. A to stále není vše.

Vysoká zátěž a snadná údržba

Podlaha je vhodná i do průmyslových prostor díky kompozitnímu jádru a nášlapné vrstvě o tloušťce 0,55 mm. Její odolný povrch je také zárukou snadné údržby.

Stabilita zámkového spoje

Zámková vinylová podlaha Rigid zvládne i vyšší vibrace vznikající chůzí po podlaze, za což vděčí stabilní nosné desce. Nutností je však přirozeně pevný a rovný základ.

Vysoká odolnost vůči roztažnosti

Rigid odolává vyšším roztažným silám díky pevnější nosné desce SPC. Ve chvíli, kdy podlahu správně položíte, není možné ji v horizontálním směru oddělit, spoje perfektně sedí.

Nosné desky bez změkčovadel

Odlišná výrobní metoda umožňuje vyrábět nosné desky bez přidaných změkčovadel.

Odolnost proti teplu a vlhku

Plovoucí vinylová podlaha je vysoce odolná proti teplu, můžete ji bez obav položit k francouzským oknům i na zimní zahradu, která je vystavená přímým slunečním paprskům. Podlaha garantuje také 100% odolnost proti vlhku, v čemž se jí nemohou ani zdaleka vyrovnat laminátové, dřevěné ani vinylové podlahy na HDF desce.

Podlahové topení

Podlahovina Rigid je ideální volbou pro podlahové topení díky tepelnému odporu 0,039 m2K/W. 

Kročejový hluk

Podlaha snižuje kročejový hluk na minimum díky tvrdší nosné desce SPC, která umožňuje použít kročejovou izolaci.

Betonový podklad

Nerovnosti v betonovém podkladu? Žádný problém, tvrdší nosné desky si s nimi hravě poradí.

Rozměrová stálost a absence dilatačních spár

Rozlučte se s roztahováním a smršťováním, které nedílně souvisí s vlhkostí u dřevěných podlah. Podlahy Rigid můžete pokládat bez dilatačních spár až do velikosti plochy 400 m2.

 

Mohl by vás zajímat:

Jaké výhody má vinylová podlaha?

Lepená nebo plovoucí vinylová podlaha? Pro co se rozhodnout?

Vinylové podlahy Expona Domestic – moderní podlaha snadno a rychle

Špičkové vinylové podlahy značky FATRA

Vinylové podlahy od společnosti Plancher s.r.o. – naše nabídka

Thu, 01 Nov 2018 10:32:26 GMT
Hledáte dokonalé dveře? Bílé padnou do každého interiéru!http://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1365455-hledate-dokonale-dvere-bile-padnou-do-kazdeho-interieru-.html

Modernizujete nebo předěláváte interiér a nevíte si rady s výběrem těch správných dveří? Lámete si hlavu, jak jejich vzhled sladit s dekorem podlah a ostatním nábytkem? Pak vsaďte na jednoduchost – bílé dveře se hodí do jakéhokoliv interiéru a příjemně ho prosvětlí.

Bílé dveře jsou doslova jedničkou na trhu. Jejich jednoduchost a nadčasovost okouzlí každého zákazníka napříč generacemi.

Bílé interiérové dveře jdou napříč trendy bydlení a jsou žádány nejen pro svou jednoduchost a eleganci, ale také pro vlastnosti, které u dveří jiných barev můžeme postrádat. Bílá barva prosvětlí a interiér působí čistým a elegantním dojmem. V malých prostorách oceníte, že opticky místnost zvětší. V dnešní době už se nemusíte bát ani údržby bílých dveří, na trhu lze dokoupit kvalitní čistící a ochranné prostředky.

Bílé interiérové dveře Porta

Pokud i vaše volba padla na interiérové dveře v bílé barvě, můžeme vám vřele doporučit produkty značky Porta Doors.

Společnost Porta Doors je jedním z největších evropských výrobců dveří. Svou činnost zahájila již v roce 1992 a díky dlouholetým zkušenostem s výrobou dveří se pyšní opravdu špičkovou kvalitou a precizním zpracováním. Samozřejmostí je použití pouze těch nejkvalitnějších materiálů, jež jsou dostatečně odolné. Mimo té nejlepší kvality vám dveře značky Porta nabídnou i krásný design. Díky pestré paletě mnoha různých modelů si z nich vybere naprosto každý.

Interiérové dveře Porta Doors najdou využití nejen v domácnostech, ale perfektně se hodí i do kanceláří a jiných veřejných prostor. Pro ukázku najdete na konci článku několik obrázků bílých dveří tohoto zákazníky prověřeného a oblíbeného výrobce.

Varianta pro každého

Společnost Porta Doors má ve své nabídce jak levnější varianty dveří z papírové voštiny, tak dveře z děrované či plné dřevotřísky.

Povrch dveří může být potažen fólií, laminem, dýhou, ale i vícevrstvým tvrzeným lakem. Lamino a dýha jsou dostupné i v provedení 3D.

Pro milovníky skla jsou bílé interiérové dveře Porta vyráběny i s designovým prosklením.  Zákazník má na výběr hned z několika možností, mezi které patří například i tvrzené sklo, které můžete zvolit jak v čiré, tak v mléčné variantě.

Další výhodou těchto dveří je i to, že si k nim můžete pořídit obložku kovové zárubně ve stejném dekoru.

Pokud nemáte v interiéru dostatek místa k otevírání dveří, některé druhy lze pořídit za stejnou cenu i jako posuvné, a to jak podél zdi, tak samozřejmě i do pouzdra.

Dveře jsou nabízeny jako polodrážkové a bezpolodrážkové.

Těšit se také můžete na příslušenství, které je již zahrnuto v ceně dveří. Jsou to například čepové závěsy, zámek a u některých druhů i klika.

Thu, 27 Sep 2018 08:35:25 GMT
Zápis do výtvarných kurzu Praha Ateliér ŠUMhttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1365454-zapis-do-vytvarnych-kurzu-praha-atelier-sum.html

Odpovídáte kladně na následující otázky?

Malujete doma na koleně? Kreslíte si při schůzích na kousky papíru? Hnětete si v kapse kamínek? Potřebujete ke svému spokojenému životu tvořit? Chystáte se na školu uměleckého směru? Rádi byste, aby vaše děti trávili smysluplně volný čas? Přijďte  do Ateliéru ŠUM.

Chcete znát odpověď?

Proč nepoužít Ittenův barevný kruh pro neplavce? Přihlašte se do kurzů malování kreslení.
K čemu použít kulmík? Přihlašte se do kurzů keramiky.
Kdy se po zvolání anka neotočí Anička? Přihlašte se do kurzu šperku.
Kdy můžete mít v ruce diamant, i když bude ostrý jako chilli paprička? Přihlašte se do kurzu vitráže.
Kdy k česání použít krample a nikoli hřeben? Přihlašte se do textilních kurzů.

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky dostanete v Ateliéru ŠUM Praha 1 v uměleckých kurzech. Jako například v Kurzu malování, kurzu kreslení, kurzu šperk,  kurzu keramiky, kurzu ruční knižní vazba, kurzu grafiky, kurzu přípravy na architekturu, kurz cínovaných šperků.

Jo a co je nového?

V tomto semestru startují dva kurzy. Kurz kaligrafie a kurz malby štětcem a ohněm.  Více o nich si přečtěte na jejich stránkách,. Já jen ve zkratce musím říct, že kaligrafie bude propojovat naše krásné písmo s kaligrafii – jak to vypadá uvidíte právě na stránce kaligrafie. A malování štětcem a ohněm je vlastně americká enkaustika. Co ale nechápu, proč se jí říká americká, když  ji znali lidé snad před Kolumbem. Jediné, co mne napadá, je, že tento název zavedl americký výrobce těchto vosků.  No ale lektorka vosky vaří sama a po návštěvě těchto kurzů to budete umět i vy. takže proto malba ohněm a štětcem.

Pro koho jsou naše kurzy?

Pro děťátka, robátka, tetičky, babičky i dědečky, pro  dámy i pány, slečny i mladé pány.

Zkrátka pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od…..( zde prosím doplňte váš důvod) a ještě se při tom něčemu naučit a poznat nové přátele.

Proč si vybrat Ateliér ŠUM?

.Zameškané hodiny si můžete nahradit. Kurzy můžete kombinovat.

Výtvarné kurzy vedou výtvarníci s pedagogickou praxí.Věrní a občané Prahy 1 mají u nás slevy.Můžete přijít jen občas, můžete chodit celý rok. Kurzy jsou semestrální i hodinové.  Toto je Několik dobrých důvodů proč navštěvovat Ateliér ŠUM – Školičku u sv. Michala- výtvarné kurzy Praha.

Tak a teď už navštivte náš rozvrh kurzů a přiřaďte váš volný večer k našemu rozvrhu kurzů a pošlete přihlášku. Těšíme se na vás v říjnu!

Nevíte, který kurz zvolit, pište, volejte…..

Více Zuzana Klápšťová, tel: +420-606 908 230, e-mail: piste@kurzyuzuzy.cz

Tue, 18 Sep 2018 11:30:30 GMT
Copywriting – tajuplná disciplína moderní reklamyhttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1347383-copywriting-tajuplna-disciplina-moderni-reklamy.html

Copywriting je slovo, které pochází z angličtiny a dalo by se přeložit jako moderní reklamní text. Dnes se hojně využívá především v prostředí internetu. Jedná se tedy o tvůrčí činnost, při které se vytvářejí poutavé, čtivé a působivé reklamní texty, které prodávají nějaký produkt, případně službu. Copywriter – neboli textař píše tyto texty s cílem zvýšit prodej daného produktu nebo splní jakýkoliv jiný potřebný cíl, ať už v podobě tiskových zpráv, sloganů nebo celých katalogů a webové stránky. Co se týče historie copywritingu, spadá do 60 let 20. století, v průběhu desetiletí se přizpůsobil novým medíích, ale stále základní kameny jsou stále stejné.

V čem spočívá důležitost copywritingu?

Copywriting je úzce spojen s psychologií, nejedná se totiž jen o přepisování textů, případně nějaké kopírování, ale spolehlivý copywriter o svém zadání přemýšlí, musí se umět vcítit do role cílového zákazníka, aby ho především zaujal. Psaní textů v marketingu a PR oblasti je především záležitostí myšlení – tedy vymyšlení toho, o čem konkrétní text bude, kam bude směřovat a především, co vyvolá. V neposlední řadě bez gramatických chyb a stylisticky vytříbený, text by měl obsahovat důležité informace a být pro čtenáře samozřejmě i něčím přínosný.

Specifika internetového copywritingu

Hlavním cílem copywritingu je zaujmout či oslovit uživatele konkrétní cílové skupiny. Z tohoto důvodu se reklamní texty umísťují na tematické servery nebo do tematických tiskovin, v dnešní době tedy zejména na internet. Pokud se jedná o reklamní článek zveřejňovaný na internetu, má kromě propagační funkce i důležitou úlohu při zvyšování pozice v tzv. vyhledávačích. Moderní vyhledávač totiž nezkoumá jen samotný zdrojový kód stránky, ale také její obsah a jeho kvalitu. Je důležité, aby správný copywriter nalezl rovnováhu mezi tím, aby text působil přirozeně pro čtenáře, zároveň se nepodbízel pouze internetovým vyhledávačům.

Redakce Press-News

Wed, 29 Aug 2018 17:53:28 GMT
Den s klokanem 2018: Lucka Vondráčková, Láďa Křížek, Suvereno a další podpořili ohrožené dětihttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1345237-den-s-klokanem-2018-lucka-vondrackova-lada-krizek-suvereno-a-dalsi-podporili-ohrozene-deti.html

První ročník charitativního, kulturně-sportovního dne pro celou rodinu „Den s klokanem“ proběhl 26. srpna 2018 v pražských Žlutých lázních za účasti herečky a zpěvačky Lucie Vondráčkové, zpěváka Ládi Křížka, nejsilnějšího muže světa Jiřího Tkadlčíka a celé řady dalších hvězd. Výtěžek ze dne plného sportu, hudby a zábavy poputuje na podporu projektu Fondu ohrožených dětí Klokánek a jeho činnosti.

Program Dne s klokanem 2018 byl skutečně nabitý. Zazpívali skvělý Láďa Křížek v netradiční akustické verzi, slovenský rapper Suvereno, kapela Naděje, Matěj Tauš a The Stokes, Eva Matějovská, Martin Šafařík s Eliškou Ruskovou, Aleš Petržela, Michal Šindelář a další. Lucie Vondráčková věnovala Klokánku vstupenky na svůj nový film The Perfect Kiss a potěšila fanoušky společným focením.

Nechybělo kouzelnické vystoupení Jana Komberce, dětská show s Princeznou Áňou, ukázky sebeobrany organizace Sebeobrana Praha, parkour Oldschool Revelation, tanec v podání Elements Community a Tomáše Korce a Karolíny Ladýřové a bohatý doprovodný program, včetně zábavné fotobudky od Fotonautu. Mnoho radosti přinesla také bohatá tombola se skvělými cenami od Partners Financial Services, Klubu Pánů z Ponožkovic, Království hraček Bambule, Baby in style a dalších partnerů akce.

Akci, moderovanou Dominikem Portem a Slávkem Bourou, podpořila svou účastí také celá řada speciálních hostů, mezi které patřili mladý talentovaný jezdec Formule 4 Petr Ptáček Jr., herec a zpěvák Milan Peroutka nebo český bojovník smíšených bojových umění Karel Vémola, který s trenérem Petrem Macháčkem předvedl ukázku tréninku MMA. Čerstvý držitel titulu nejsilnějšího muže světa Strongman Jiří Tkadlčík ohromil všechny přítomné nevídanou silou, když zvedl vůz plně naložený lidmi.

Výtěžek z prvního ročníku Dne s klokanem poputuje na podporu projektu Fondu ohrožených dětí Klokánek, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče. Klokánek na akci představil mimo jiné předseda FOD Jan Vaněk, DiS. „Den s klokanem 2018 byl nádherný, moc děkuji všem, kdo se na něm podílel,“ řekl a dodal, že se již teď těší na další ročník.

Na akci se představil také projekt KlokArt, ve kterém známé osobnosti spolu s talentovanými výtvarníky vytváří originální motivy, které tým KlokArtu poté aplikuje na oblečení a další předměty. Každý si tak může zakoupit kvalitní designový kousek, a zároveň tak pomoci dětem v Klokáncích.

Akci, pořádanou neziskovou organizací Kultura na dlani, podpořila celá řada partnerů, kterým patří poděkování za podporu pomoci ohroženým dětem. Mezi hlavní partnery Dne s klokanem patří Žluté lázně, Cathedral, Persum PR, Partners Financial Services, Geek Magic Media, DODÁVKY EXPRESS, Optimal Energy, Království hraček Bambule, KLOKART, Lukáš Macháček, KOMOhair, First help, Baby in style, mořskákrása.cz, SLIMdiet, I love hummus, Klub Pánů z Ponožkovic, BASE GANG, Scratch Wars, fotograf Milan Stryja, Biopekárna Zemanka a samozřejmě Fond ohrožených dětí.

Tue, 28 Aug 2018 09:29:07 GMT
Koncert Společná věchttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1319730-koncert-spolecna-vec.html

 

Přijměte pozvání na 12. ročník koncertů Společná věc. K vrcholům podzimních kulturních akcí v Praze bude bezesporu patřit koncert Společná věc konající se 2. listopadu 2018, od 19:00 hod. v Betlémské kapli. Neopakovatelný umělecký zážitek přináší hra Tomáše Pfeiffera na Vodnářský zvon s doprovodem velkoplošné projekce. Jednotlivé skladby koncertu jsou inspirovány každodenním životem.

V letošním roce se návštěvníci mohou těšit např. na skladbu Atlantis, která je parafrází na osud kultury, kterou dnes již známe pouze z mýtů. Uvidíte obrazy fraktálních rovin, uvedených v pohyb – v život, se svojí barevnou jedinečností a výjimečností. V další skladbě Patria Deum vás bude provázet pohled do hlubokého i blízkého vesmíru. Ve skladbách Chrámy a Lidé srdce se můžete dotknout velké hloubky života. Unikátní rezonance zvuku tohoto nástroje působí na celou bytost posluchačů.

Také se můžete těšit na špičky světové hudební scény např. Panochovo kvarteto, sopranistku Maidu Hundeling, která je známá ze všech největších operních scén. Na závěr budete mít možnost, při pohledu na Vodnářský zvon, zvuk nejenom slyšet, ale také cítit a vidět. To vše při pohledu na vodní hladinu, která je uvnitř nástroje, a která dokonce při fortissimech levituje tisíci kapiček do výšky.

Video pozvánka: https://youtu.be/ygZNbmus_VM

Těšíme se na vaši návštěvu, informace o koncertech naleznete na našich webových stránkách www.dub.cz a informace na tel: 603723713.

 

Tue, 07 Aug 2018 09:42:22 GMT
Neutrácejte zbytečně. Interiérové dveře Porta a vinylové podlahy Fatra VEPO v akci na plancher.czhttp://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1311274-neutracejte-zbytecne-interierove-dvere-porta-a-vinylove-podlahy-fatra-vepo-v-akci-na-plancher-cz.html

Neutrácejte zbytečně. Interiérové dveře Porta a vinylové podlahy Fatra VEPO v akci na plancher.cz

Při rekonstrukci nebo stavbě nového bydlení je každá ušetřená koruna dobrá. Bez televizního stolku se žít dá, ale dokážete si představit váš domov bez podlahy nebo třeba dveří?

Koupě podlah a dveří dokáže zamávat s rozpočtem

Podlahy a interiérové dveře spořádají ve většině případů velkou část rozpočtu na stavbu. A tak jsme se rozhodli ušetřit vám starosti i peníze a vytvořili na našem e-shopu kategorii, která vám zvedne náladu. Jmenuje se Akce a je pro vás „nacpaná k prasknutí“ kvalitními interiérovými dveřmi Porta a vinylovými podlahami Fatra VEPO ve slevě.

Slevy a akce na kvalitní zboží

Snížili jsme ceny na otočné i posuvné interiérové dveře s různými typy povrchů. Vybírat můžete z laminátovaných, foliovaných i dýhovaných interiérových dveří Porta s částečným prosklením i klasické plné dveře. K nim vám pomůžeme vybrat odolnou vinylovou podlahu, aby k sobě skvěle ladily. Zastavte se u nás ve vzorkovně na adrese Lovosická 439/42, 190 00 Praha 9 (pouze po telefonické domluvě) nebo navštivte naše internetové stránky na adrese www.plancher.cz/akce a ušetřete svou peněženku.

Podlahy v akci

Dveře v akci

Tue, 31 Jul 2018 08:19:57 GMT
Grilované selátko na vaší zahradě? Žádný problém!http://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1311242-grilovane-selatko-na-vasi-zahrade-zadny-problem-.html

Grilované selátko na vaší zahradě? Žádný problém!

Jednou z nejoblíbenějších letních činností se v posledních letech stalo grilování. Milovníkům křupavé kůžičky a lahodného masíčka se sliny sbírají už od časného jara. Maso, které si připravíte na čerstvém vzduchu, a přizvete na něj svou rodinu a přátele, má zcela jinou chuť. Pokud pro vás není letní grilování novinkou, jistě už jste připravovali klobásky, párky nebo steaky. Co se ale posunout na vyšší level a ugrilovat sele? Tomu se vůbec nic nevyrovná. Tato lahůdka potěší každého. Hodí se na oslavu narozenin, jakoukoliv větší party, dokonce i na svatební hostinu. Nemáte gril na sele? Nevadí.

Párty pohotovost = půjčovna grilů a dalšího party vybavení

Párty pohotovost je půjčovna veškerého zařízení, které pokryje potřeby každé party. Od malého zahradního grilování, po velkou firemní akci. Půjčují grily, výčepní zařízení, pivní sety, party stany. V případě potřeby se postarají i o kompletní zajištění občerstvení a naloženého masa na gril (bez problému vám například přivezou až na vaší zahradu gril i s naloženým a připraveným seletem).

V nabídce jsou grily na sele, kýtu, kuřata, pro větší party také gril G60 3100, který pojme až 400 kg masa (mladý býk nebo tele). Na své si ale přijdou i pořadatelé menších grilovaček, například model G40 je určený pro grilování steaků, špízů, zeleniny a podobných dobrot.

Jak je to s dopravou?

Kompletní vybavení si můžete vyzvednout kdykoli osobně přímo v centru Prahy. Přesná adresa je Praha 5, Smíchov, ulice Svornosti 574. Parkování vám nebude dělat vrásky, půjčovna má své vlastní parkoviště. Vrácení může proběhnout také kdykoli, otevřeno je 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce (od 8:00 do 20:00).

Pokud nemáte dostatečně prostorné auto či dodávku, můžete si zapůjčit vozík, na kterém vše pohodlně odvezete (s nakládáním i vykládáním věcí vám samozřejmě v Party pohotovosti pomohou). Případně si můžete objednat dopravu veškerého zařízení na místo vaší akce (zařízení vám zaměstnanci Party pohotovosti přivezou a po skončení akce si jej opět vyzvednou). Vybavení smontují, zapojí a odborně zaškolí obsluhu. Sudy budou vychlazené, maso na grilu delikátní a vybavení bez chybičky a kompletní.

Slavte nonstop!

Rozhodli jste se uspořádat párty opravdu narychlo? Rozbil se vám gril? Nefunguje výčepní zařízení? Žádný problém! Party pohotovost je pro vás otevřena po celý rok. Provozovna v Praze 5 je otevřena každý den, včetně víkendů i svátků, od 8 do 20 hodin. Více informací na webu party-pohotovost.cz.

Tue, 31 Jul 2018 07:41:56 GMT
Jaké interiérové dveře vybrat? Foliované, laminátové nebo dýhované?http://aktualne.prahanadlani.cz/firemni-pr-clanky-zpravy-aktuality/1273204-jake-interierove-dvere-vybrat-foliovane-laminatove-nebo-dyhovane-.html

Jaké interiérové dveře vybrat? Foliované, laminátové nebo dýhované?

Když se chystáme stěhovat do nového, je před námi poměrně velká porce rozhodnutí, nezávisle na tom, jestli jde o garsonku v panelovém domě či podstatně větší rodinný dům. Jednou ze zásadních otázek, která na nás čeká, je volba interiérových dveří. Hlavně ty vstupní je třeba vybírat obezřetně, a to nejen s ohledem na bezpečnost. Podstatnou úlohu zde hraje design, ale i řada dalších aspektů. Jsou dveře nanejvýš praktické a odolají vlhkosti nebo prudkému slunečnímu svitu? Pojďme si postupně rozebrat tři nejčastější varianty interiérových dveří (z hlediska povrchové úpravy), jejich klady a samozřejmě také zápory.

Tři nejrozšířenější druhy interiérových dveří

Mezi ty vůbec nejrozšířenější interiérové dveře patří dýhované, foliované nebo laminátové.

Dýhované interiérové dveře

Materiálem pro tyto dveře je velmi kvalitní masiv, který se odrazí i na jejich výsledné ceně. Dýha se tvoří řezáním, krájením či loupáním stromového kmene, její šířka se pohybuje mezi 0,1 a 5 milimetry. Kladem dýhovaných dveří je ryze přírodní vzhled a také nenapodobitelná originalita, struktura dřeva totiž může být hodně různorodá. Současně si také můžete vybírat z řady druhů nejrůznějších dřevin, variabilita je tak pro vás takřka na maximu možného. Hůře však odolávají mechanickému poškození a prudkému slunečnímu svitu.

Dýhované interiérové dveře jsou určeny hlavně do luxusně zařízených bytů nebo domů, jejich jasnou výhodou je prvotřídní kvalita zpracování a využití přírodních materiálů. A možností provedení? Těch je poměrně dost, vyberete si dveře do moderněji i rustikálně laděných místností. Dýhované dveře se nehodí do vlhkých prostor a také tam, kde se příliš často mění teplota (koupelna). Přírodní dýha by totiž mohla prasknout či bobtnat a brzy by se tedy mohla poničit. Důležité je také sledovat finální povrchovou úpravu, i přírodní dýha může být ve finále například lakovaná, čímž se mohou některé neduhy eliminovat. Při výběru se raději vždy ptejte prodejce, který vám dokáže poradit, zda jsou vámi vybrané dýhované dveře do požadovaných prostor vhodné.

Laminované interiérové dveře

Laminované dveře se mohou pyšnit mimořádnou odolností. Hodí se tak hlavně tam, kde se pořád něco děje a kde budou vystaveny maximální zátěži. Veřejné budovy, letiště, restauranty nebo kanceláře, tady všude najdou laminované dveře dobré uplatnění. Hodí se i do našich bytů či domů, odolávají vlhkosti i změnám teplot, takže je můžeme směle instalovat do koupelen a kuchyní.

Cenová relace je mimořádně příznivá, prim tu samozřejmě hraje i snadná údržba a dlouholetá barevná stálost. Desítky různých dekorů, to je spoustu alternativ pro vaše bydlení. Struktura povrchu může být natolik reálná, že ji od originálu nerozeznáte. Povrch laminovaných interiérových dveří může být dvojího druhu – střednětlaký laminát (CPL) a vysokotlaký laminát (HPL).

Náš tip: Ideální materiál pro dveře – CPL laminát

Foliované interiérové dveře

Jde o vůbec nejprodávanější typ interiérových dveří, výhodou je všestranné využití a také poměrně nízká cena. Vyšší vlhkost? To není žádný problém, díky naimpregnované ochranné folii se mohou tyto dveře pyšnit skvělou odolností. Některé speciální folie, které se na tento typ dveří využívají, nabízí i mimořádnou odolnost vůči škrábancům nebo otěrům.  Stálobarevnost je samozřejmostí.

Fri, 29 Jun 2018 09:22:51 GMT