Fotbal - aktuální přehled zpráv a článků z fotbalu

Fotbal: Poslední zprávy a aktuality

Paříž vyhrála, ale přišla o Neymara. Zraněnou hvězdu odnesli na nosítkách

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 25. únor, 2018

Fotbalisté pařížského St. Germain vedou francouzskou ligu před už o čtrnáct bodů. V neděli vyhráli 3:0 nad Marseille a využili sobotního zaváhání druhého Monaka, které jen remizovalo 3:3 v Toulouse. Mají však strach o Neymara, kterého kvůli zraněnému kotníku odnesli na nosítkách.Další články k tématu:V tátových stopách. Drogba jr. je v Guingampu, reprezentovat chce AngliiBrankář Koubek čelil ve Francii dvěma penaltám, góly z nich nedostal

Schick hrál celý zápas, ale AS Řím padl s Milánem. Třetí je Lazio

Fotbalisté AS ŘÍm nevyužili možnost vrátit se na třetí místo italské ligy před městského rivala Lazio. I s Patrikem Schickem v základní sestavě podlehli v 26. kole na domácím hřišti AC Milán 0:2. Druhý Juventus nehrál kvůli sněhu, vedoucí Neapol nastoupí v pondělí. Další články k tématu:Údery ze vzduchu. Inter porazil Benevento, oba góly vstřelil hlavou

Na co čekáme? Nevěděli jsme, že se konzultuje video. Zvláštní, řekl Škoda

Po několika odrazech v pokutovém území Milan Škoda doslova dotlačil míč do sítě, z gólu se ale radoval jen asi dvě a půl minuty. Rozhodčí pak poprvé v historii české fotbalové ligy odvolali vstřelenou branku po zhlédnutí videa. „Bylo to takové divné,“ přemítal slávistický kapitán.Další články k tématu:Historická chvíle v Edenu. Slavia vyhrála navzdory videu, Sparta ztratilaSlavia - Bohemians 1:0, Škodův gól odvolalo video, tak rozhodl Hušbauer

Slavia - Bohemians 1:0, Škodův gól odvolalo video, tak rozhodl Hušbauer

Fotbalisté Slavie si připsali první vítězství pod trenérem Jindřichem Trpišovským, ve vršovickém derby zdolali Bohemians 1:0. V nastavení první půle rozhodl utkání 18. kola první ligy Hušbauer. Předtím trefil také Škoda, ale jeho branku sudí Proske ji po zhlédnutí videa odvolal.Další články k tématu:Historická chvíle v Edenu. Slavia vyhrála navzdory videu, Sparta ztratila

Historická chvíle v Edenu. Slavia vyhrála navzdory videu, Sparta ztratila

Poprvé v historii české ligy videorozhodčí odvolal gól. V 18. kole překazil radost slávistům, kteří i přesto porazili Bohemians 1:0. V tabulce jsou druzí před Olomoucí, Libercem a Spartou, která v sobotu ztratila body na Slovácku.Další články k tématu:Dukla - Jablonec 0:1, po výpadku světel dal jediný gól LischkaSlavia chce napravit blamáž se změnami v sestavě, Spartu čeká SlováckoLiberec - Boleslav 1:0, ani šestý gólman v sezoně nepomohl, rozhodl

První trofej pro Guardiolu. City ve finále Ligového poháru přejelo Arsenal

Fotbalisté Manchesteru City po dvou letech opět vyhráli anglický Ligový pohár. Ve finále o první trofej sezony porazili jednoznačně 3:0 londýnský Arsenal, který nastoupil bez brankáře Petra Čecha.Další články k tématu:Chaos City. Agüero se pral s fanouškem, Guardiola se hádal s koučemNavzdory blamáži postup. V první půli jsme se nesoustředili, řekl Wenger

České Noviny

Slavia vyhrála vršovické derby a je druhá, Karviná deklasovala Zlín

České Noviny | Sportovní » Fotbal aktuálně » 25. únor, 2018

Praha - Fotbalisté Slavie porazili v 18. ligovém kole ve vršovickém derby Bohemians 1905 1:0. Úřadující mistr se posunul na druhé místo tabulky o dva body před Olomouc a Liberec. Na vedoucí...

Slavia vydřela výhru nad Bohemians a posunula se na druhé místo

Praha - Fotbalisté Slavie porazili v 18. ligovém kole ve vršovickém derby Bohemians 1905 1:0. Gól Milana Škody z osmé minuty sudí Zbyněk Proske po zhlédnutí video odvolal, což se stalo...

V sekci Fotbal - aktuální přehled zpráv a článků z fotbalu je zařazeno 4824 zpráv / článků