23. února, 2018 - svátek má Svatopluk

Arsenalu bude až šest týdnů chybět útočník Lacazette

sport.cz |

Francouzský reprezentant Alexandre Lacazette se podrobil operaci kolena a bude až měsíc a půl chybět Arsenalu, který má kvůli tomu starosti se sestavením útoku. Lacazette totiž přijde o oba zápasy s Östersundem v Evropské lize a také o finále Ligového poháru s Manchesterem City.

Čtěte celý článek "Arsenalu bude až šest týdnů chybět útočník Lacazette" ze zdroje:

Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Trenérovi Manchesteru City Pepu Guardiolovi hrozí trest kvůli žluté stuze, kterou nosí na podporu uvězněných katalánských politiků. Podle anglické Fotbalové asociace jde o politické gesto a sedmačtyřicetiletý kouč tak porušil pravidla o nepovolené reklamě.

Šéf Sionu uspěl s odvoláním proti trestu za napadení i u CAS

Předseda švýcarského fotbalového klubu FC Sion Christian Constantin uspěl s odvoláním proti trestu za napadení televizního analytika i u sportovní arbitráže CAS. Zákaz činnosti mu byl zkrácen z devíti měsíců na pět, pokutu 30 tisíc eur však soud ponechal v platnosti.

Jablonec slaví i druhou výhru pod Radou, Severočeši zaskočili Duklu

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Jestli se mohla pražská Dukla letos na něco spolehnout, byla to domácí forma. Tým Jaroslava Hynka poprvé na Julisce prohrál až v posledním zápase podzimu s Teplicemi. Dukla měla více ze hry a dominovala při hře s míčem, Jablonec byl ale efektivnější. O výhře týmu Petra Rady rozhodl v 64. minutě David Lischka. Severočeši tak zvládli i druhý jarní zápas

České Noviny

Zápas Dukly s Jabloncem byl přerušen kvůli výpadku světel

České Noviny | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Praha - Zápas 18. kola první fotbalové ligy mezi pražskou Duklou a Jabloncem byl v 15. minutě za stavu 0:0 přerušen kvůli výpadku osvětlení na stadionu. Hlavní rozhodčí Miroslav Zelinka...

SportRevue.cz  aktuálně – Fotbal, hokej a další sporty

10 nejstarších fotbalistů, kteří od roku 2003 hráli v nejvyšší české soutěži

SportRevue.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Kdy je ideální čas pro odchod do fotbalového důchodu? Na tuto otázku neexistuje žádná jednoznačná ani správná odpověď. Někdo je zralý na bačkory už ve třiceti letech, jiný válí ještě v době, kdy má ...

FOTBAL ON-LINE: Dukla hostí Jablonec, je tady rodinná bitva Radů

Hned do čtyř dnů je roztaženo 18. kolo fotbalové HET ligy. Dnes od 18:00 startuje duelem Dukla - Jablonec. Juliska je tak po čase znovu svědkem rodinné bitvy trenéra Petra Rady na straně hostů se synem Filipem v domácí brance. Zápas můžete sledovat v on-line reportáži na Sport.cz.

Stožáry na Julisce zase stávkovaly, rodinnou bitvu Radů pak vyhrál otec

Rodinnou bitvu Radů vyhrál otec. Fotbalisté pražské Dukly v premiéře 18. kola HET ligy podlehli Jablonci 0:1. Tři body tak bere trenér hostujícího týmu Petr Rada, podle oficiální statistiky koučující svůj jubilejní 300. ligový zápas, jeho syn Filip v brance domácích přišel zkrátka. Svou premiérovou trefou v lize duel rozhodl stoper David Lischka. Do

Neúspěch na přestupovém trhu. 3 záložníci, které Slavia marně lákala do Edenu

Slavia v zimě přivedla Ondřeje Koláře, Lukáše Pokorného a Ondřeje Kúdelu, v Edenu však měli spadeno na více posil. Trenér Jindřich Trpišovský lákal další tři záložníky, ani jeden z nich ale nepřišel.

Vytrvalý fanoušek vydržel s neobyčejným představením celých devadesát minut

Sám voják v poli. Jako jediný fandil svému týmu. Ale jak? Vskutku mimořádný fanouškovský výkon předvedl chlapík na utkání pralesní ligy v Anglii. Jistě, i na ostrovech mají fotbalový prales se vším všudy. A příznivec klubu Witham Town se v něm báječně vyjímá. Jen v tom nejpozitivnějším smyslu slova. Určitě pobaví. Ale poslouchat tento kolovrátek 90 minut?

Podruhé jsem nějakým stylem přežil, glosuje brankář Vašek nové angažmá v Ústí nad Labem

Na podzim byl zkušený brankář Petr Vašek nejstarším prvoligovým fotbalistou. Odchytal za Baník Ostrava dvanáct zápasů v řadě, v nichž nechyběl ani minutu. Kvůli údajné ostré roztržce se sportovním ředitelem Dušanem Vrťem po prohraném duelu na Spartě koncem října v ostravském týmu nedobrovolně skončil. Do soutěžního fotbalu se ale zkušený gólman nyní vrací v