15. listopadu, 2018 - svátek má Leopold

Ukončí trápení spasitel? Real Madrid by mohl posílit kanonýr Ibrahimovic

sport.cz |

Trápení fotbalistů Realu Madrid v útoku by mohl pomoci vyřešit lednový příchod švédské hvězdy Zlatana Ibrahimovice. Sedmatřicetiletý kanonýr momentálně hraje za Los Angeles Galaxy a s 22 góly je druhým nejlepším střelcem MLS. Brzy však bude volným hráčem a Real o něm podle španělských médií vážně usiluje.

Čtěte celý článek "Ukončí trápení spasitel? Real Madrid by mohl posílit kanonýr Ibrahimovic" ze zdroje:

Centrum Paraple
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

I když fotbalová Olomouc bodovala v první lize pětkrát za sebou, pořád trčí ve spodní skupině na 12. místě. Letošní účastník kvalifikace Evropské ligy si tak uvědomuje, že cesta do pohárů může vést spíše z MOL Cupu.Další články k tématu:Olomoucký Jemelka po Teplicích: Bod bereme, ale měli jsme i na vícSíla přichází z lavičky. Jak může kouč Jílek oživit hru

Chrudimský střelec Rybička konečně zažehnal půst. A vyhlíží Slavii

Býval králem střelců ČFL a ještě loni v téže lize nastřílel úctyhodných jedenáct gólů, to vše pouze za jarní půlku sezony. Jenže letos, po postupu do druhé nejvyšší soutěže, se Petr Rybička „za boha“ nemohl trefit. Až o víkendu v povedeném duelu chrudimského MFK proti Prostějovu (4:0) to vyšlo. Další články k tématu:Nejlepší domácí poločas podzimu, těší

Na Polsko s Pavlenkou. Šilhavý: Nepřistoupíme k tomu lehkovážně

O sestavě má jasno, do brány od úvodní minuty postaví Jiřího Pavlenku. A jak vlastně zápas s Polskem trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý vnímá? „Je to příprava nejen na Slovensko, ale i na blížící se kvalifikaci o mistrovství Evropy. Určitě k tomu nepřistoupíme lehkovážně,“ upozornil.Další články k tématu:Dva týdny bez zápasu? Věřím, že to

Generálka na bitvu se Slovenskem. Češi se v Polsku pokusí navázat na zlepšené výkony

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Od příchodu Jaroslava Šilhavého na lavičku šla reprezentace výkonnostně nahoru a tento trend by národní tým chtěl potvrdit také v přípravném utkání v Polsku. Češi se v utkání navíc pokusí naladit na pondělní závěrečné utkání skupiny B1 Ligy národů doma proti Slovensku. Přímý přenos sledujte na ČT sport nebo webu ctsport.cz od 17:40.

Stížnosti? Ani náznakem. Mám sen a o něj bojuju, říká Skalák

Mohl by žehrat na osud. Litovat, že měl blizoučko k tomu, aby si v dresu Brightonu zahrál nejlepší fotbalovou ligu světa, anglickou Premier League, ale nevyšlo to. Místo toho teď Jiří Skalák oživuje kariéru o patro níž. V druholigovém Millwallu, kam v létě přestoupil po sezoně, během které za áčko odehrál jen 255 minut.Další články k tématu:Šilhavý škrtá

Další záblesk katarských fotbalistů. V přípravě vyhráli ve Švýcarsku

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 14. listopad, 2018

Fotbalisté Kataru zažívají herní i výsledkový vzestup. A v přípravném utkání v Luganu to jen potvrdili, když vyhráli 1:0 nad domácím Švýcarskem. Jediný gól zápasu vstřelil v 86. minutě jednadvacetiletý talent Akram Afíf, jenž je od roku 2016 hráčem Villarrealu.Další články k tématu:Katarské dobrodružství. Ropný emirát udělá pro fotbalový šampionát

Fotbalisté Kataru senzačně vyhráli ve Švýcarsku

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 14. listopad, 2018

Fotbalisté Kataru nečekaně vyhráli v přípravném utkání v Luganu 1:0 nad Švýcarskem a zaznamenali jedno z nejvýznamnějších vítězství ve své...

Fotbal.cz

Skvěle! Chrudim vstoupila do elitní fáze Ligy mistrů výhrou nad Lidou

Fotbal.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 14. listopad, 2018

Futsalisté Chrudimi vstoupili do elitní fáze Ligy mistrů suverénní výhrou 4:0 nad běloruskou Lidou. Domácí dali všechny góly až ve druhém poločase, dvakrát se trefil Matěj Slováček. Čeští šampioni další utkání skupiny D sehrají ve čtvrtek proti Pescaře, která podlehla Kajratu Almaty 1:4.