25. dubna, 2019 - svátek má Marek

Liberec si připsal cenný skalp

Fotbal.cz

Fotbal.cz |

O víkendu se dařilo fotbalistkám Slovanu Liberec, které porazily maďarský Ferencváros. Stejnému soupeři Slavia v sobotu podlehla, Sparta stihla dvě utkání z rozdílnými výsledky.

Čtěte celý článek "Liberec si připsal cenný skalp" ze zdroje:

Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

Fotbal.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 24. duben, 2019

Středeční semifinálová utkání MOL Cupu rozhodla o složení finálové dvojice pro soutěžní ročník 2018/2019. Po výhře 1:0 nad Bohemians se z postupu do finále raduje Baník Ostrava, v druhém semifinále vyhrála Slavia jasně v derby nad Spartou 3:0.

Baník je po 13 letech ve finále! O vítězství rozhodl šťastnou brankou Hrubý

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 24. duben, 2019

Fotbalisté Ostravy si po třinácti letech zahrají finále domácího poháru. Baník v semifinále MOL Cupu na svém hřišti zdolal Bohemians 1905 1:0 gólem Roberta Hrubého z 12. minuty. Druhý finalista vzejde z dnešního pražského derby mezi obhájcem trofeje Slavií a Spartou.

Konec tradice! Juventus bez pruhů

Konec tradice po více než sto letech! Fotbalisté Juventusu opustí podobu dresů, v jakých nastupovali 116 let. Nové oblečení slavného turínského klubu zůstane černobílé, avšak místo tradičních pruhů bude podélně rozděleno na černou a bílou polovinu.

Smutný konec. Hrál s Romariem, pak ale přišel pád až na dno a život na ulici, kde byl bývalý talent zavražděn

Příběh s hodně smutným koncem napsal život pro Valdirama Caetana de Moraise. Ten měl našlápnuto ke skvělé fotbalové životní dráze, ale drogy a alkohol mu změnily život a zničily kariéru. Postupně se propadal a dostal se až na ulici, kde byl také v sobotu ve věku pouhých 36 let nalezen mrtvý. Podle rakouského serveru Sport.oe24.at zemřel násilnou smrtí. Jeho

Na Old Trafford se rozhoří bitva o Manchester. Nakročí Citizens definitivně k titulu?

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » 24. duben, 2019

Opona 178. manchesterského derby se dnes večer zvedne a na jeviště "Divadla snů" vyběhnou fotbalisté v dresech nesmiřitelných rivalů. V sázce bude hodně. United potřebují zvítězit k udržení naděje na účast v příštím ročníku Champions League. City potřebují zvítězit, aby smazali dvoubodové manko na vedoucí Liverpool a přiblížili se obhajobě mistrovského

Pral slavný Anderlecht peníze? Belgická policie pátrá a vyšetřuje

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 24. duben, 2019

Belgická policie má podezření, že slavný fotbalový klub Anderlecht Brusel pral při hráčských přestupech peníze. Prohledala mu kanceláře, navštívila i ústředí belgického fotbalového svazu. Podle médií hledali kriminalisté důkazy i v bruselské kanceláři jednoho z hráčských agentů.Další články k tématu:Šlágr v Belgii skončil předčasně. Fanoušci Anderlechtu

FOTBAL ONLINE: Kdo půjde na Baník? Souček ničí Spartu, dává i druhý gól

Fotbalisté Baníku Ostrava si po třinácti letech zahrají finále domácího poháru. O vítězství nad Bohemians 1905 rozhodla jediná branka, o kterou se postaral ve 12. minutě šťastnou ranou Robert Hrubý. O druhém finalistovi se rozhodne v Edenu, kde v 19:30 začne duel mezi Slavií a Spartou. Sledovat ho můžete na ČT Sport nebo online na Sport.cz.

ŽIVĚ: Hrubý poslal Baník do finále Českého poháru. Vyzve Slavii, nebo Spartu?

Před prestižním derby pražských "S" se v Ostravě odehrálo první semifinále Českého poháru, v němž domácí Baník porazil Bohemians 1:0. O vítěznou branku se ve 12. minutě postaral tečovanou střelou Robert Hrubý. Přímý přenos utkání Slavia - Sparta sledujte od 19:10 na ČT sport a webu ctsport.cz.

Slavia zdemolovala Spartu, ve finále poháru si zahraje s Baníkem

Od prvních minut nebylo pochyb, kdo bude v tomto derby pražských "S" pánem. Slavia zcela ovládla semifinále MOL Cupu proti svému odvěkému rivalovi, nepustila Spartu prakticky do hry a po zásluze zvítězila 3:0. Nyní se může těšit na souboj s ostravským Baníkem, který porazil Bohemians 1:0. O vítěznou branku se postaral tečovanou střelou Robert Hrubý a

Dříve musel člověk poslat koresponďák, když chtěl o někom napsat, že je vůl, říká Škorpil po jubilejním 50. Zápisníku

Už rok, týden co týden, píše úspěšný bývalý trenér a známý glosátor Ladislav Škorpil pro čtenáře nejnavštěvovanějšího českého sportovního webu Sport.cz svůj Zápisník, ve kterém s nadhledem a z netradičních úhlů rozebírá tuzemské fotbalové dění. V tomto týdnu vydal jeho jubilejní 50. díl.