23. května, 2019 - svátek má Vladimír

ČT sport |

Slavia se významně přiblížila zisku mistrovského titulu, když dokázala na domácí půdě porazit Jablonec 2:1. V utkání přitom prohrávala od 9. minuty, kdy se trefil Holeš. Ještě v prvním poločase vyrovnal Traoré, dlouho se však Pražanům nedařilo vstřelit kýžený vedoucí gól. Slavii nakonec spasil brankou v 85. minutě Souček. Sešívaní tak dvě kola před koncem nadstavby mají pětibodový náskok na druhou Plzeň a už v příštím utkání na Baníku se mohou radovat ze zisku mistrovského titulu.

Čtěte celý článek " Souček v závěru vystřelil Slavii výhru nad Jabloncem a titul je zase o kousek blíž " ze zdroje:

Život Dětem
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

Fotbal.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Česká reprezentace do 18 let odehrála třetí zápas v rámci Slovakia Cupu. Po úvodní prohře s Ukrajinou a remíze s Chorvatskem se svěřenci trenér Luboše Kozla postavili Španělsku. A vyhráli 2:1!

Fotbal.cz

Finále startuje v pátek. Bez Tomáše Drahovského

Teplická hala Na Stínadlech bude v pátek od 19 hodin svědkem prvního zápasu finále play off VARTA futsal ligy. Domácí Svarog FC hostí pražskou Spartu. Zápas můžete také sledovat na LSTV.cz, kde pro vás Svaz futsalu nachystal rozšířený stream na více kamer i se studiem a rozhovory přímo s plochy.

Pomůže Slavii do Ligy mistrů? Ještě to není vyřízené, uvidíme, řekl Souček po zisku double

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Stává se z něj penaltový specialista. Také v této disciplíně je na něj stoprocentní spoleh. Záložník Slavie Tomáš Souček ve středečním finále MOL Cupu proti Ostravě (vítězství 2:0) s přehledem proměnil i svůj pátý pokutový kop v sezoně, sešívané tím nasměroval k cennému double.

Napadený sudí promluvil: Rána přišla zčistajasna, byl jsem v šoku!

Na středeční večer v Olomouci jen tak nezapomene. Poté, co po finále MOL Cupu, v němž Slavia porazila Baník (2:0), opustil Andrův stadion, ocitl se na zemi a inkasoval ránu pěstí do hlavy. „Absolutně jsem útok nečekal. Jsem z toho ještě teď hodně špatnej," řekl pro Sport.cz 34letý arbitr Petr Antoníček, který byl při finálovém duelu členem týmu

Napadení sudího? Chyba v komunikaci, reaguje asociace. Policie chytila muže, který odcizil šálu

Na chvíli zůstal bez dohledu při přesunu po třaskavém finále fotbalového poháru a bylo zle. Fanoušci Ostravy po porážce svého týmu se Slavií napadli videorozhodčího Petra Antoníčka. Podle vyjádření hlavního arbitra Petra Ardeleana v zápise o utkání byl povalen na zem a zasažen pěstí.

Pohár vyhrocený do extrému. Fanoušci Baníku po utkání napadli rozhodčího

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Fanoušci Ostravy po porážce ve finále poháru se Slavií napadli videorozhodčího Petra Antoníčka. Podle zápisu o utkání měli sudího povalit na zem a udeřit do hlavy. Fotbalová asociace ČR k incidentu uvedla, že nastala chyba v komunikaci mezi rozhodčími a bezpečnostními složkami, které měly zajistit odjezd sudích ze stadionu.

Suchý po pěti a půl letech opustí Basilej, v klubu neprodloužil smlouvu

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Od klubu dostal nabídku nové smlouvy, jedenatřicetiletý Marek Suchý ji však nevyužije. Obránce fotbalové reprezentace po pěti a půl letech opustí švýcarskou Basilej, podle manažera Viktora Koláře by mohl zamířit do jedné z pěti nejlepších soutěží na kontinentu, v úvahu přicházejí Itálie, nebo Německo.Další články k tématu:Basilej, či jiná štace? Obojí je ve

Vrba ve Spartě? Šádek: Nevidím nic, co by nasvědčovalo koučovu odchodu

Podle Adolfa Šádka, generálního manažera Viktorie Plzeň, povede západočeský klub i v příští sezoně kouč Pavel Vrba. Navzdory tomu, že se spekuluje o tom, že je jedním z adeptů na post kouče fotbalové Sparty.Další články k tématu:Pane Křetínský, počkejte, žertoval Vrba. Jestli zůstane v Plzni, neřeklSpokojený Vrba: Čtyři góly Spartě jsou super, Brabec hrál

Suchý opouští Basilej. Odchovanec Slavie míří do větší ligy

Rozhodl se pro velkou změnu. Fotbalový klub FC Basilej dnes zveřejnil informaci, že kapitán týmu Marek Suchý nevyužil nabízené možnosti prodloužení smlouvy a ve švýcarském klubu po 5,5 letech skončí. Klub Markovi za jeho služby slavnostně poděkuje při sobotním závěrečném zápasu sezony. Český reprezentant vyjednává o angažmá v jedné z pěti nějvětších

Suchý po více než pěti letech končí v Basileji. Kam zamíří?

Kapitán Basileje Marek Suchý nevyužil nabízené možnosti prodloužení smlouvy a ve švýcarském klubu po více než pěti letech skončí. Jeho nové angažmá by mělo být v jedné z pěti nejlepších evropských soutěží.