23. září, 2017 - svátek má Berta

Do sestavy Slavie se vrací Deli, poprvé v sezoně chytá Kovář

České Noviny

České Noviny |

Praha - Překvapivou sestavu pošle trenér slávistických fotbalistů Jaroslav Šilhavý do úvodního utkání základní skupiny Evropské ligy proti Maccabi Tel Aviv. Po pětizápasové pauze...

Čtěte celý článek "Do sestavy Slavie se vrací Deli, poprvé v sezoně chytá Kovář" ze zdroje:

Pomáhej s humorem - Konto Bariery
Každý článek můžete ohodnotit od 1 do 5 hvězd.

Zprávy a aktuality

Třicet čtyři je velké číslo. Jenže body jsou přednější, ulevil si po remíze ve Zlíně kouč Slavie

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Třicet čtyři zápasů v řadě neprohráli, což je nový rekord tuzemské nejvyšší soutěže, ale po remíze 1:1 ve Zlíně nebyla žádná radost na tvářích slávistických fotbalistů znát. Obhájci titulu si připsali na venkovním stadiónu už čtvrtý nerozhodný výsledek v nové sezóně.

Rekord, který netěší. Slavia nabrala další manko na Plzeň, Olomouc září

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Slavia má rekord v neporazitelnosti, ale jásat nad ním nebude. Alespoň ne teď. Proč? Ve Zlíně jen remizovala, na suverénní Plzeň ztrácí už osm bodů a předběhla jí i Olomouc. Osmé kolo fotbalové ligy je v polovině. Další články k tématu:Slavia jde za rekordem, Sparta proti Teplicím. Nahánějí suverénní Plzeň

Osmý zápas, osmá výhra. Plzeň porazila i Mladou Boleslav a vede ligu o sedm bodů

I s protivníkem, kterého nemusí, protože jim opakovaně působil v minulosti trable, si plzeňští fotbalisté poradili. V osmém ligové kole totiž vyhráli díky dvěma bleskovým gólům Krmenčíka v Mladé Boleslavi 2:0, a protože jejich slávistický konkurent ve Zlíně pouze remizoval, pokračuje Viktoria ve vítězné sérii a tabulku vede už s náskokem sedmi bodů před

Boleslav - Plzeň 0:2, hosté mizí konkurenci, o výhře rozhodl Krmenčík

Fotbalisté Plzně vyhráli i osmý zápas sezony a znovu zvýraznili svůj náskok na prvním místě ligy. Hvězdou zápasu v Mladé Boleslavi byl Michael Krmenčík, který dal oba plzeňské góly. Další články k tématu:Rekord, který netěší. Slavia nabrala další manko na Plzeň, Olomouc září

Bohemians - Jablonec 0:1, nejhorší ligový útok zase nedal gól

Jen čtyři góly ve osmi zápasech vstřelili fotbalisté Bohemians v aktuálním ročníku fotbalové ligy. V 8. kole se doma neprosadili a Jablonci podlehli těsně 0:1. Utkání rozhodl hostující Martin Doležal.

Olomouc - Dukla 3:0, jízda nováčka pokračuje, dva góly dal Plšek

Fotbalisté Olomouce neztrácejí výbornou fomru a dál vítězí. V 8. kole HET ligy na domácím hřišti vyprovodili pražskou Duklu, kterou porazili 3:0. O dvě branky Hanáků se postaral útočník Jakub Plšek, třetí gól přidal ve druhém poločase Martin Sladký. Další články k tématu:Rekord, který netěší. Slavia nabrala další manko na Plzeň, Olomouc září

Zlín - Slavia 1:1, mistr ztratil body, ale má rekord v neporazitelnosti

Slavia ve Zlíně neudržela vedení a venku počtvrté v sezoně ztratila dva body. Díky remíze ovšem prodloužila sérii neporazitelnosti na 34 zápasů, což je nový rekord. V tabulce přesto Pražané po 8. kole klesli na třetí místo.Další články k tématu:Rekord, který netěší. Slavia nabrala další manko na Plzeň, Olomouc září

Kouzlo Ďolíčku nezafungovalo, rozjetý Jablonec veze tři body

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Skvělou formu v posledních zápasech potvrdil Jablonec i v Ďolíčku. Severočeši pošesté v řadě neprohráli a na půdě Bohemians se jim podařilo zvítězit 1:0 zásluhou Doležalovy branky z 56. minuty. Klokani tak přišli o neporazitelnost na domácím hřišti.

Klokani nejdřív trefili tyč, pak je sestřelil jablonecký Doležal

Vykradený Ďolíček. Gól jabloneckého útočníka Martina Doležala z 56. minuty rozhodl sobotní duel 8. kola první ligy na půdě Bohemians 1905 (0:1). Poražení opět ukázali, že koncovka je na podzim jejich obrovskou slabinou. Gól nedali v pěti ze šesti posledních ligových zápasů, v této disciplíně jsou nejhorší v soutěži. Měli však i smůlu, v prvním poločase

Sigma září dál. Bez potíží přejela Duklu a je druhá

Parádní fazonu ze začátku ligy nadále potvrzuje olomoucká Sigma. Hanáci po dvou gólech Plška v prvním poločase a pojistce Sladkého deset minut před koncem přejeli pražskou Duklu 3:0 a jsou druzí o bod před Slavií. Naopak Dukla letos stále nedokázala na půdě soupeřů zvítězit. Připravujeme podrobnosti.