16. srpna, 2018 - svátek má Jáchym

Fotbal - aktuální přehled zpráv a článků z fotbalu

Přidej článek

Fotbal: Poslední zprávy a aktuality

ČT sport - aktuálně z České televize

Sevilla vyučovala ve Vilniusu a podle očekávání narazí na Sigmu

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Po postupu přes Kajrat Almaty si fotbalisté Olomouce zahrají o místo v základní skupině Evropské ligy se Sevillou. Španělský celek v odvetě 3. předkola potvrdil na hřišti Žalgirisu Vilnius roli favorita a vyhrál jednoznačně 5:0. Stejně jako v úvodním zápase, který skončil 1:0, udržel čisté konto český brankář Tomáš Vaclík.

ČT sport - aktuálně z České televize

Srdce klubu: "Babí Majka" o lásce k Ďolíčku a Bohemians 1905

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

K domácím utkáním Bohemians 1905 patří šestasedmdesátiletá Marie Vomelová podobně jako klubový symbol klokan. Před úvodním hvizdem už několik let prodává zápasový zpravodaj a v kotli nejvěrnějších fanoušků ji pak nelze přehlédnout. Jak vznikla její náklonnost k vršovickému týmu?     

sport.cz

Výsledek se mi líbí, na všem ostatním nezáleží, libuje si druhý muž UEFA na webu Dynama

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Jako viceprezident UEFA by měl zůstat nestranný. Bývalý majitel kyjevského klubu však jen přisypal sůl do ran sešívaných. "Výsledek se mi líbí, na všem ostatním nezáleží," říká Grigorij Surkis po vyřazení pražské Slavie ve 3. předkole Ligy mistrů na webu Dynama, které mu poskytlo samostatný hodnotící článek.

ČT sport - aktuálně z České televize

Pražská "S" zaplatí za neukázněné příznivce, sankce postihnou i Opavu

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace udělila pokutu 40 tisíc korun Slavii Praha za nesportovní chování fanoušků a použití pyrotechniky. Z podobných důvodů musí sáhnout do klubové kasy i Sparta, která musí uhradit 37 tisíc korun.

České Noviny

Olomouc v EL vyhrála s Kajratem i v odvetě a stvrdila postup

České Noviny | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Almaty - Fotbalisté Olomouce zvítězili v odvetném utkání 3. předkola Evropské ligy na půdě Kajratu Almaty 2:1 a stvrdili postup do závěrečného 4. předkola. Před týdnem v úvodním...

České Noviny

Slavia za fanoušky zaplatí pokutu 40 tisíc korun, Sparta 37 tisíc

České Noviny | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Praha - Slavia dostala od Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace pokutu 40 tisíc korun za nesportovní chování fanoušků a použití pyrotechniky. Z podobných důvodů další pražský...

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Almaty - Olomouc 1:2, Sigma drama nepřipustila a zaslouženě postupuje

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Velké přání olomouckých fotbalistů se splnilo. Sigmě se podařilo v odvetném utkání 3. předkola Evropské ligy na hřišti Kajratu Almaty rychle skórovat. A když přidal po přestávce výstavní ranou z přímého kopu druhý zásah Houska, bylo o postupujícím jasno. Olomouc nakonec zvítězila 2:1, v součtu s prvním zápasem pak 4:1 a jde dál.Další články k tématu:Vpředu mají obrovskou kvalitu, tvrdí gólman Buchta o kazašském soupeříNic nepodcenit, hrát zodpovědně.

Fotbal.cz

1.LIGA ŽEN začne o víkendu

Fotbal.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Nový ročník nejvyšší soutěže žen a dorostenek začne již tento víkend, obhájkyně titulu ze Sparty v neděli přivítají na Strahově Lokomotivu Brno.

V sekci Fotbal - aktuální přehled zpráv a článků z fotbalu je zařazeno 7316 zpráv / článků

123456789starší