Fotbal - aktuální přehled zpráv a článků z fotbalu

Fotbal: Poslední zprávy a aktuality

Atalanta otočila duel s Neapolí a má namířeno do Ligy mistrů

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 22. duben, 2019

Fotbalisté Atalanty Bergamo zvítězili v 33. kole italské ligy na hřišti druhé Neapole 2:1 a posunuli se na čtvrté místo, které svému držiteli vynese na konci soutěže postup do Ligy mistrů. Sesadili AC Milán, který má horší skóre.Další články k tématu:Juventus slaví osmý titul v řadě, Krejčí pomohl Boloni asistencí k výhře

Fotbalisté Bergama po obratu porazili druhou Neapol

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 22. duben, 2019

Fotbalisté Bergama zvítězili v 33. kole italské ligy na hřišti druhé Neapole 2:1 a posunuli se na čtvrté místo, které svému držiteli vynese na konci soutěže postup do Ligy mistrů. Atalanta sesadila ze čtvrté příčky AC Milán, který má horší skóre.kem šesti bodů před Interem Milán. Atalanta poskočila po výhře na čtvrtou příčku.

Ostuda, netají Frýdek. Sparta se před derby probírá z těžkého K.O.

Boží hod velikonoční? Před sparťany o něm raději hodně dlouho nemluvte... Letenští fotbalisté si v neděli připsali pořádnou ostudu. Předposlední Karviné podlehli vůbec poprvé v historii ligy (1:3). „Hráli jsme opravdu špatně,“ kaboní se reprezentant Martin Frýdek. Jeho tým přitom hned ve středu čeká další derby na Slavii, tentokrát v semifinále MOL Cupu.

PONEDĚLNÍK: Titul Slavii, padák Dukle s Karvinou. Bude všechno jinak?

Kolega novinář sedící přede mnou s mobilem v ruce kroutil hlavou: „Ještěže nesázím.“ Předposlední kolo základní části fotbalové ligy na velikonoční svátky (ne)věřícím fanouškům připomenulo, že nemožné neexistuje.Další články k tématu:Karviná šokovala Spartu, Slavia padla a Plzeň se přiblížila na čtyři body

Hrdina PSG Mbappé popřel možný odchod do Realu

Fanoušci staronového francouzského mistra Paris St. Germain se nemusí bát, že přijdou o svého kanonýra Kyliana Mbappého. Dvacetiletý fotbalista při nedělních oslavách ligového titulu odmítl spekulace o možném přestupu do Realu Madrid, který po návratu Zinédina Zidana hodlá investovat stovky milionů eur do letních posil.

Jihlava udolala Třinec a ve druhé lize prchá třetímu Hradci

Jihlavští fotbalisté zvítězili v dohrávce 24. kola druhé ligy nad Třincem po obratu 2:1 a upevnili si druhé místo v tabulce, které znamená účast v baráži. Na vedoucí České Budějovice ztrácí Vysočina devět bodů, před třetím Hradcem Králové má naopak osmibodový náskok.Další články k tématu:Druhá liga: Brno prohrálo ve Varnsdorfu, Hradec i Budějovice uspělyFousek dvakrát skóroval a Pardubice přemohly Prostějov, vyhrál i Sokolov

Jihlava vydřela vítězství a pojistila si druhé místo ve FNL

Fotbalisté Jihlavy zvítězili v dohrávce 24. kola druhé ligy nad Třincem po obratu 2:1 a upevnili si druhé místo v tabulce, které znamená účast v baráži. Na vedoucí České Budějovice ztrácí Vysočina devět bodů a před třetím Hradcem Králové má naopak osmibodový náskok.