Fotbal - aktuální přehled zpráv a článků z fotbalu

Fotbal: Poslední zprávy a aktuality

Neschválili změnu stanov. A Berbr chce zrušit dvoukomorový systém úplně

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Naštvalo ho, jak se moravští delegáti valné hromady fotbalové asociace postavili k návrhu na změnu stanov. A především proto bude znovuzvolený místopředseda Roman Berbr za pomoci síly z mezinárodních organizací FIFA a UEFA podporovat úplné zrušení dvoukomorového systému.Další články k tématu:Fotbal má předsedu, šéfem je Malík. Berbr i Damková obhájili své pozicePoražený kandidát Fousek: Volbu ovlivnil svým projevem i PeltaPelta chválil Berbra a podpořil

BLOG: Berbrovi odpůrci se politicky zhroutili. A teď jsou z nich fackovací panáci

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Odpůrci Romana Berbra v českém fotbale měli celého půl roku na to, aby vystavěli silnou opozici a průchozí alternativy. Nic z toho ale neudělali, což se dá přičítat jenom jejich neochotě a nezájmu. A na oplátku je tentokrát nepřejela jenom Berbrova česká komora, ale i hrubá síla FIFA a UEFA.

Chelsea uspěla v Huddersfieldu a dotáhla se na druhé United

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 12. prosinec, 2017

Fotbalisté Chelsea porazili v předehrávce 17. kola anglické ligy domácí Huddersfield 3:1 a před středečním programem se bodově dotáhli na druhý Manchester United. Proti nováčkovi soutěže se střelecky prosadili v prvním poločase Bakayoko s Willianem a brzy po změně stran Pedro, domácí snížili až v nastavení. Huddersfield po dobrém vstupu do sezony nyní tápe a prohrál počtvrté z posledních pěti zápasů.Další články k tématu:United hrají nudnější fotbal,

Chelsea dostihla United, hráči Crystal Palace utekli Watfordu z lopaty

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » 12. prosinec, 2017

Fotbalisté Chelsea porazili v anglické ligy Huddersfield 3:1 a před středečním programem se bodově dotáhli na druhý Manchester United. Ten ve středu hostí čtrnáctý Bournemouth a tak má velkou šanci, že svého londýnského konkurenta opět setřese. Namále měli hráči Crystal Palace, kteří na svém stadionu prohrávali od třetí minuty s Watfordem a utkání zachránili dvěma brankami až v 89. a druhé minutě nastaveného času, kdy už soupeř hrál jen v deseti.

Lipsko tápe, s Wolfsburgem jen remizovalo

Bundesligový vicemistr Lipsko potřetí za sebou v domácí soutěži nevyhrálo. V 16. kole ztratilo další body po remíze 1:1 ve Wolfsburgu a může nejen přijít o druhé místo, ale jeho ztráta na Bayern může ve středu narůst už na deset bodů.

Chelsea se po výhře na hřišti nováčka dotáhla na druhé United

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 12. prosinec, 2017

Fotbalisté Chelsea porazili v předehrávce 17. kola anglické ligy domácí Huddersfield 3:1 a před středečním programem se bodově dotáhli na druhý Manchester United. Proti nováčkovi soutěže se střelecky prosadili v prvním poločase Bakayoko s Willianem a brzy po změně stran Pedro, domácí snížili až v nastavení. Huddersfield po dobrém vstupu do sezóny nyní tápe a prohrál počtvrté z posledních pěti zápasů.

Prvními finalisty klubového mistrovství světa jsou fotbalisté Grémia

Prvním finalistou fotbalového mistrovství světa klubů je brazilské Grémio. Úřadující vítězové Poháru osvoboditelů porazili v semifinále v Al Ainu mexickou Pachucu 1:0 po prodloužení.Další články k tématu:Real Madrid může jako první tým obhájit triumf na MS klubů

Brazilské Gremio si zahraje finále mistrovství světa klubů, rozhodlo prodloužení

První místo ve finále mistrovství světa klubů ve Spojených arabských emirátech je obsazeno. Po vítězství nad Pachucou 1:0 gólem v prodloužení do něho postoupilo brazilské Gremio. Soupeře mu určí středeční zápas mezi Realem Madrid a celkem Al Džazíra, který je v místě konání šampionátu doma. Pachuca si zahraje o třetí místo. Zápas Real - Al Džazíra můžete sledovat živě na webu ctsport.cz od 18 hodin.