23. listopadu, 2017 - svátek má Klement

Fotbal - aktuální přehled zpráv a článků z fotbalu

Přidej článek

Fotbal: Poslední zprávy a aktuality

České Noviny

Disciplinárka podmínečně prominula Komličenkovi zbytek trestu

České Noviny | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Praha - Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace vyhověla žádosti Mladé Boleslavi a podmínečně prominula Nikolaji Komličenkovi zbytek osmizápasového trestu za úder loktem do obličeje...

ČT sport - aktuálně z České televize

Komličenko může opět hrát, disciplinárka mu podmínečně prominula zbytek trestu

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Žádosti Mladé Boleslavi o podmínečné prominutí zbytku osmizápasového trestu Nikolaje Komličenka za úder loktem do obličeje Davida Limberského z Plzně Disciplinární komisí Ligové fotbalové asociace vyhověla. Ruský útočník měl původně absentovat po zbytek podzimu, ale na poslední dva zápasy nově dostal jen podmínku. Může proto nastoupit už v pátek proti Dukle.

iDnes.cz - aktuální přehled zpráv

Bohemians můžou blíž k pohárovým příčkám, Liberec se tam chce udržet

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Patnácté kolo fotbalové ligy začne už v pátek třemi předehrávkami. Čtvrtý Liberec se utká s Bohemians, kteří se v případě vítězství můžou přiblížit na dva body pozicím zaručujícím evropské poháry. Jihlava hraje s Brnem a Dukla přivítá na Julisce Mladou Boleslav.

Fotbal.cz

Týdeník Gól: Rozhovor s Tomášem Necidem

Fotbal.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Už ve dvaceti se z něj stal fotbalový světoběžník, hned dvakrát se však TOMÁŠ NECID vrátil zpátky k červenobílým kořenům, když se aktuální zahraniční angažmá nevyvíjelo podle představ. Více najdete v rozhovoru týdeníku Gól.

sport.cz

Limberského poslal na sál, teď dostal raubíř pro zbytek trestu milost

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Faulovaný hráč skončil se zlomeným jařmovým obloukem v obličeji na operačním sále a viník dostal stop na osm zápasů, čímž pro něj měl fotbalový podzim skončit. Dočkal se však milosti. Disciplinární komise vyhověla žádosti Nikolaje Komličenka z Mladé Boleslavi o podmíněné upuštění od výkonu zbytku trestu (dva zápasy) za zákrok loktem do obličeje plzeňského Davida Limberského. Uložila mu zkušební dobu čtyři soutěžní utkání.

České Noviny

Bohemians se můžou dostat na dosah pohárovým příčkám

České Noviny | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Praha - Tři předehrávky 15. kola má v pátek na programu první fotbalová liga. Čtvrtý Liberec se představí na hřišti šestých Bohemians 1905, a pokud domácí vyhrají, budou je dělit...

sport.cz

Jediný tým Vrba během sezóny ze čtyř možností neskolil: Bukurešť se druhým nestane, slibuje

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Bídná je bilance fotbalové Viktorie Plzeň z konfrontací s rumunskými soupeři. Ze sedmi zápasů v historii evropských pohárů Západočeši nikdy nevyhráli a jen třikrát remizovali. Mizérii touží prolomit ve čtvrtek večer, kdy doma hostí v pátém díle skupiny G Evropské ligy FCSB. Skalp soka při současné neprohře Lugana zajistí týmu trenéra Pavla Vrby postup do jarní fáze.

Fotbal.cz

Ženská reprezentace se představí v Baskicku

Fotbal.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » Dnes

Reprezentace žen má před sebou poslední utkání kalendářního roku, v sobotu nastoupí svěřenkyně trenéra Karla Rady v přátelskému utkání v Baskicku.

Dobrý Anděl

V sekci Fotbal - aktuální přehled zpráv a článků z fotbalu je zařazeno 9857 zpráv / článků

novější123456789starší