Fotbal: Poslední zprávy a aktuality

Fotbal.cz

Slavia prohrála v Kyjevě a v boji o Ligu mistrů končí

Fotbal.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 14. srpen, 2018

Fotbalisté pražské Slavie si základní skupinu Ligy mistrů nezahrají. V odvetě 3. předkola podlehli v Kyjevě Dynamu 0:2 a po domácí remíze 1:1 jsou vyřazeni. Ukrajinského favorita v souboji vicemistrů svých zemí poslal v 11. minutě do vedení Verbič a pojistku přidal v 74. minutě Besedin gólem z ofsajdu.

České Noviny

Slavia prohrála v Kyjevě 0:2 a skupinu Ligy mistrů si nezahraje

České Noviny | Sportovní » Fotbal aktuálně » 14. srpen, 2018

Kyjev - Fotbalisté pražské Slavie si základní skupinu Ligy mistrů nezahrají. V odvetě 3. předkola podlehli v Kyjevě Dynamu 0:2 a po domácí remíze 1:1 jsou vyřazeni. Ukrajinského favorita...

Hradci pomohl odvrátit vyřazení z poháru gól brankáře Stejskala

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 14. srpen, 2018

Fotbalistům druholigového Hradce Králové pomohl v pohárovém utkání s divizními Slatiňany odvrátit vyřazení gól brankáře Jana Stejskala. Český reprezentant do 21 let v nastavení vyrovnal na 2:2 a poslal zápas do prodloužení. V něm favorit dokonal obrat z 0:2 a postoupil po výhře 4:2.

Brankář Stejskal trefil prodloužení a zachránil Hradec v poháru

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 14. srpen, 2018

Fotbalistům druholigového Hradce Králové pomohl v pohárovém utkání s divizními Slatiňany odvrátit vyřazení gól brankáře Jana Stejskala. Reprezentant do 21 let v nastavení vyrovnal na 2:2 a poslal zápas do prodloužení. V něm favorit dokonal obrat z 0:2 a postoupil do druhého kola po výhře 4:2.

Liverpool nahlásil na policii, že Salah řídil s mobilem v ruce

Účel světí prostředky. FC Liverpool ve snaze předejít ještě většímu průšvihu sám nahlásil svou hvězdu Muhammada Salaha na policii poté, co byl egyptský útočník natočen, jak během řízení auta používá mobilní telefon. Policie v hrabství Merseyside uvedla, že se případem začalo zabývat její příslušné oddělení.

SportRevue.cz  aktuálně – Fotbal, hokej a další sporty

Ocenění pro Dočkala. V červenci byl nejlepším hráčem Philadelphie

SportRevue.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 14. srpen, 2018

Fanoušci v MLS opěvují kousky Zlatana Ibrahimoviče či Waynea Rooneyho, ve velmi dobré formě ale hraje také Bořek Dočkal. Devětadvacetiletý záložník byl dokonce vyhlášen nejlepším hráčem Philadelphie.

Hořký konec snu o Lize mistrů! V Kyjevě Slavii neuznali gól, pak přišel direkt z ofsajdu

Ligu mistrů fotbalisté Slavie Praha v nadcházející sezóně hrát nebudou. Jejich sen zničila odveta 3. předkola nejprestižnější klubové soutěže, v níž svěřenci trenéra Trpišovského prohráli v úterý na hřišti Dynama Kyjev 0:2. V prvním utkání v Edenu remizovali 1:1, což posouvá do další fáze soutěže Ukrajince.

ŽIVĚ: Dynamo Kyjev - Slavia Praha 1:0

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » 14. srpen, 2018

S jedinou změnou v sestavě oproti týden starému domácímu utkání nastoupí fotbalisté Slavie k odvetě 3. předkola Ligy mistrů v Kyjevě. Proti Dynamu se na hrotu útoku Pražanů objeví Stanislav Tecl, kapitán Milan Škoda začne pouze na lavičce. V základní jedenáctce nechybí ani Jan Sýkora a stoper Simon Deli, kteří měli v minulém týdnu zdravotní problémy a vynechali páteční ligový zápas v Mladé Boleslavi. Přímý přenos sledujte na ČT sport a webu