Fotbal - aktuální přehled zpráv a článků z fotbalu

Fotbal: Poslední zprávy a aktuality

Výsledky neodpovídají realitě. Šampioni zase povstanou, věří Lopetegui před Plzní

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » 22. říjen, 2018

Jeho pozice je hodně nejistá. Tak moc, že už se skloňují možní nástupci. Kouč Realu Madrid ale spekulace neřeší. I přes výraznou herní krizi, kdy jeho svěřenci pět zápasů po sobě nevyhráli, věří ve zlepšení už v zápase Ligy mistrů proti Plzni. Výsledky podle něj totiž neodpovídají realitě a brzy se ukáže skutečná klubová DNA. Textovou on-line reportáž z utkání sledujte v úterý od 21:00 na webu ctsport.cz.

Bílý balet zatančí i v pivovaru. Viktoria připravila projekci zápasu z Madridu

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 22. říjen, 2018

Již v úterý večer čeká fotbalisty Viktorie Plzeň jeden z největších duelů v klubové historii. Vrbův tým se v Lize mistrů představí na slavném Santiago Bernabéu proti domácímu Realu Madrid. Fanoušci, kteří nemají možnost vyrazit přímo do Španělska, budou moci sledovat zápas společně na projekci v plzeňském pivovaru. Součástí večera bude také bohatý doprovodný program, který odstartuje již dvě hodiny před utkáním, tedy v 19:00.

Liberec oficiálně napadl dva verdikty rozhodčích v duelu se Slavií

Vedení fotbalového Liberce podalo oficiální protest proti verdiktům rozhodčích v čele s hlavním sudím Radkem Příhodou při dvou situacích nedělního utkání 12. kola první ligy s pražskou Slavií. Severočeši nesouhlasí s vyloučením Jana Mikuly po druhé žluté kartě ve dvanácté minutě a s nenařízením pokutového kopu po souboji Martina Koscelníka s Janem Bořilem osm minut před koncem.

Liberec protestuje proti dvěma verdiktům sudích v duelu se Slavií

Vedení fotbalového Liberce dnes podalo protest proti verdiktům rozhodčích v čele s hlavním sudím Radkem Příhodou při dvou klíčových situacích nedělního zápasu 12. kola první ligy s pražskou Slavií. Severočeši nesouhlasí s vyloučením Jana Mikuly po druhé žluté kartě ve 12. minutě a s nenařízením pokutového kopu po souboji domácího Martina Koscelníka s Janem Bořilem osm minut před koncem. Slovan o protestu informoval na sociální síti.

Petržela: Real má pořád největší zvuk. Musíme působit jako mančaft

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 22. říjen, 2018

Pamatuje slavné plzeňské duely s Barcelonou, teď fotbalista Milan Petržela okusí atmosféru na půdě dalšího španělského giganta. „Jsme ve stejném rozpoložení jako tenkrát, jeli jsme tam uvolnění, nikdo od nás nic nečekal,“ prohlásil před úterním utkáním základní skupiny Ligy mistrů.Další články k tématu:Janko Daučík. Čechoslovák, jenž v Realu Madrid kopal s Di StéfanemPlzeňští před odletem do Madridu: Borci z Realu si budou chtít zastříletDo Madridu míří

Fotbal.cz

Pozvánka na ukázkový trénink dorostenek

Fotbal.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 22. říjen, 2018

Úsek ženského fotbalu FAČR a jeho sportovní středisko pořádá v pátek ve spolupráci s FK Dukla Praha ukázkový trénink pro trenéry dorostenek.

Real Madrid nedává góly. Změnit by to mohl Zlatan Ibrahimovic

Trápení fotbalového Realu Madrid v útoku by mohl pomoci vyřešit lednový příchod švédské hvězdy Zlatana Ibrahimovice. Sedmatřicetiletý kanonýr hraje za Los Angeles Galaxy a s 22 góly je druhým nejlepším střelcem MLS. Brzy však bude volným hráčem a Real o něm uvažuje.Další články k tématu:Ibrahimovic: Kvůli titulu bych mohl zakončit kariéru ve ŠvédskuIbrahimovic dal 500. gól v kariéře, blýskl se karatistickým kopemZlatanova galaxie. Ibrahimovic zaznamenal

Spasitel Ibrahimovic? Real Madrid prý zvažuje angažování hvězdného Švéda

Čtyři porážky v posledních pěti soutěžních zápasech a pouze jeden vstřelený gól. Krizi zejména v útoku, kterou slavný Real Madrid nepamatuje, by podle španělských médií mohl pomoci vyřešit lednový příchod Zlatana Ibrahimovice. Sedmatřicetiletý kanonýr momentálně působí v Los Angeles Galaxy, kde je s 22 góly druhým nejlepším střelcem Major League Soccer. Brzy však bude volným hráčem a "bílý balet" o něm prý reálně uvažuje.