Fotbal - aktuální přehled zpráv a článků z fotbalu

Fotbal: Poslední zprávy a aktuality

Frankfurt v poháru porazil Bayern a má první trofej za 30 let

sport.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 19. květen, 2018

Fotbalisté Frankfurtu popáté v historii a poprvé za posledních 30 let získali Německý pohár. V sobotním finále v Berlíně překvapivě porazili 3:1 ligového mistra a vítěze Superpoháru Bayern Mnichov, kterému překazili možný zisk třetí trofeje v sezoně. Dvěma góly se o to zasloužil chorvatský útočník Ante Rebič.

Překvapení v Německu. Frankfurt ve finále poháru zaskočil Bayern

iDnes.cz | Sportovní » Fotbal aktuálně » 19. květen, 2018

Německý fotbalový pohár má nečekaného vítěze. Eintracht Frankfurt ve finále soutěže porazil díky povedenému závěru Bayern Mnichov 3:1 a získal trofej po třiceti letech.Další články k tématu:Bayern má nového trenéra, od příští sezony ho povede Niko Kovač

Vrba: Byli jsme nejlepší a zaslouženě jsme vyhráli

ČT sport | Sportovní » Fotbal aktuálně » 19. květen, 2018

Před startem ligy se zdáli být až tím „třetím vzadu“ za posilujícími pražskými "S" Slavií a Spartou, fotbalisté Plzně se ale vzepřeli prognózám a trenér Pavel Vrba hned v první sezoně po návratu do Viktorie dočkal titulu, svého třetího. Bývalý reprezentační kouč považuje zisk mistrovského primátu za zasloužený, byť Západočeši po podzimní jízdě, při níž uhráli 46 bodů, na jaře klopýtali.

České Noviny

Fotbalisté Plzně přijeli slavit titul vojenským transportérem

České Noviny | Sportovní » Fotbal aktuálně » 19. květen, 2018

Plzeň - Téměř plné plzeňské náměstí Republiky slavilo dnes večer pátý ligový titul Viktorie Plzeň. Fotbalisté, kteří na stadionu ve Štruncových sadech porazili v 29. kole první...

Pro jablonecké hráče je prioritou třetí místo, v druhé už nevěří

Praha - Přestože mají ještě šanci poskočit po posledním ligovém kole na druhé místo, zabývají se jablonečtí fotbalisté zejména udržením třetí pozice. Na tu se severočeský klub...

Kapitán plzeňských mistrů je šťastný, že se mýlil! Tahle noc bude dlouhá, slíbil Hubník

Když slavil s Plzní titul před dvěma lety, myslel si, že je jeho poslední v kariéře. Kapitán Viktorie Roman Hubník se mýlil: po sobotním duelu s Teplicemi (2:1) si na sebe oblékl mistrovské triko znovu. S pořadovým číslem čtyři. „Je to nejšťastnější den v tomto roce. Tahle noc bude dlouhá, užijeme si oslavy i s fanoušky," zářil Hubník.

Tisíce fotbalových fanoušků oslavily na náměstí Republiky v Plzni titul, který Viktoria získala už týden před koncem soutěže. Mistři přijeli mezi jásající dav ze stadionu ve Štruncových sadech krátce před osmou večer. Pohár se vezl na obrněném vozu americké armády ze druhé světové války. Další články k tématu:Plzeň slaví titul. Slavia vybouchla s Jabloncem, Sparta vyhrála a Brno padáMistry jsme zaslouženě. Vsadil si na nás i Nohavica, smál se šťastný

Kryštůfka sestup bolí. O to víc, že v Karviné byla taky remíza, smutnil brněnský bek

Propásli šanci usilovat o záchranu v nejvyšší soutěži až do posledního kola. Fotbalisté Brna v sobotu jen remizovali před svými fandy s Jihlavou 0:0 a jsou prvním sestupujícím týmem. Do druhé ligy se vracejí po šesti letech. Obránce Lukáš Kryštůfek, který přišel do Zbrojovky v zimě právě z Jihlavy, netajil po zápase obrovské zklamání.